Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2019-04-02 22:03
Labas vakaras, dukra ką tik sirgo monunukleoze, kaip atsistatyti po ligos, kokiu būdu pastiprinti organizmą? Kokie galimi tolimesni padariniai? Ačiū už atsakymą

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, atsistatymas po ligos priklauso nuo to- ką reikia atstatyti? Kokie nusiskundimai likę po susirgimo?
Mononukleozę sukeliantis virusas paprastai pasilieka organizme ir gali paveiktį imuninę sistemą, todėl reikėtu naudoti homeopatinus preparatus jo palaikymui ir koregavimui.

2019-03-29 11:30
Sveiki, ką rekomenduotumete gerti sergant depresija 19 m. jaunuoliui? Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, jokiu preparatų, nemačius pacientą, rekomenduoti negaliu.
Rekomenduočiau pirmiausiai kreiptis į psichologą.

2019-03-28 15:28
Sveiki
Kasdien mane krečia šaltis, galūnės - ledinės, kartais trūksta energijos. Patarė man padidinti kcal kiekį - padidinau, jau nemažai svorio priaugau. Bet negalavimai nepraėjo.
Kokios bėdos? Ką patartumėte daryti?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena,
Norint pasakyti kokios bėdos- reikalinga išsami konsultacija.
Pvz. minejote, jog trūko svorio. Neaišku, ar jūsų svoris šiuo metu jau normalus, kokie jūsų kraujo tyrimu rodikliai, kokie mitybos ir elgsenos įpročiai? Net nežinoma- kokios jus lyties ir amžiaus?

2019-03-25 13:13
Sveiki.gera men atgal persalau,kankiko silpnas sasas kosulys.jam prarjus kokoa savaite kuteno gerkle.dakatrasvisrase vaistu reguliuojanciu rugstnguma.nea buvo oradeje kilti rugstys.kutenimas praejo.tada patino kaire gerkles puse is ant kaklo atsirafo keletas limfmazgiu.vienas is ju paraudes.ir skauda kada lieti taip pat ir antra.kas tai gali buti?ar gali but kad tai gerkles uzdegimas koks?nejauciu siaip persalimo pozymiu.aciu uz atsakyma

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, jeigu turit padidinta, paraudusi limfmazgį, rekomenduočiau kreiptis gydytojo apžiūrai.

2019-03-18 21:48
Sveiki, gal galite patarti, kaip palengvinti Parkinsono liga ?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, šiam susirgimui būtu labai naudingas kanabidiolis iš pluoštinių kanapių, deja, dėl mūsų valdžios nesusipratimo, šiuo metu Lietuvoj jis uždraustas. Galit atsisiusti iš užsienio, pvz. Lenkijos.

2019-03-13 10:56
sveiki, po gimdymo dar nepraėjo du mėnesiai. bet pradėjo pleiskanoti galvos oda, naudoju šampūną nuo pleiskanų, bet jau visas mėnesis ir pagerėjimo jokio. plaukai atrodo daug plonesni nei anksčiau, nėra jokio purumo, ant rūbų pleiskanų kaip ir nepastebėjau, matosi tik ant galvos odos baltos, mažos pleiskanos. Mama turi galvos žvynelinę, senelis viso kūno, bet man būna kad niežti, bet nuo kasymosi šašų neatsiranda. ką patartumėt? ar bent jau numanot kas man yra ? :( beje dar plaukai pasidarė šiaudiniai, iššukuoti labai sunku, ko anksčiau nebuvo:( nors ir naudoju kaukes, balzamus, aliejus plaukų galams.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, tokia būkle gali būti dėl mineralų, vitaminų, omega3 riebalinių rūgščių trūkumo. Kuomet maitinat mažylį, stenkitęs maitintis pilnaverčiai. Naudokit sveiku kruopų košės, sėklas (sėmenys, kanapių baltymą), kedrų, migdolų riešutus, bei daug, įvairiu daržovių, šiuo metu- ir daigus, avokado, geros kokybės mėsą. Papildomai naudokit kalcio, omega3 papildus, inaktyvuotas alaus mielės. Plaukai maitinami ne iš išorės, o iš vidaus :)

2019-03-09 08:02
sveiki, kūdikio kaklo raukšlės stipriai iššsuto, manau buvo atpylus pieno iš po nakties labai išraude buvo, nuploviau, barsciau pataisų sporom, kadangi didelis seilėtekis ir ji labai putli, padetis per pora dienu pablogėjo ir pradėjo slapiuoti, oda blizgi. kuo gydyti nes savatgali pas gydytoja nepapulsim :(

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, laikykites higienos- kas ryta visas raukšlės švelniai, bet iki pat "dugno" patepkite ir kartu išvalykite aliejukais (kokosu, migdolu ar kt). Tai darykite tiesiog su švariomis rankomis, trumpai apkirpus nagus. Prižiūrėkite, kad į raukšlės nepapultu ar papuolus neliktu drėgmės, maisto likučiu. Niekada nevalykite raukšlių drėgnomis servetėlemis! Iššutusias vietas po valymo patepkite cinko oksido tepaliuku pora kartu per dieną. Pabarstų nenaudokite!

2019-02-28 00:02
Sveiki, kartais po rankų plovimo pastebėdavau skausmingus išsausėjimus, raudonas dėmeles ant delnų. Prieš kelias dienas papuoliau ant greičiausiai labai seno muilo, ir dabar trečia diena ant delnų turiu tikrai nemažai raudonų skausmingų taškelių, puslelių. Pradeda atrodyti, kaip kontaktinis dermatitas. Esmė - lyg buvo praėję, tą muilą net išmečiau ir staiga vėl iš niekur žiūrint TV pajaučiau, kad jos atsinaujino. Jau einu pas dermatologą, bet gal yra kažkas ką galėčiau padaryti vietoje?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, iki vizito pas dermatologą tiesiog saugokit rankas nuo įvairių dirgiklių- muilo, šampūno, kremų, valymo priemonių, metalinių papuošalų. Drėkinkite natūraliais aliejais ar riebalais (pvz. linų sėmėnų aliejumi). Jeigu turite alergiją maistui, ypatingai venkite visus alergenus. greitai pagalbai galite panaudoti antihistamininius preparatus- pvz. Zyrtec tabletes. Vaistažolės, kurios mažina alergizaciją- lakišius, trispalvė našlaitė. Galite gerti jų arbatą, ne daugiau kaip 1 stikl. dienai.

2019-02-21 11:54
Sveiki. Kokius tyrimus reikia atlikti diagnozuoti difilobotrioze? Grizusi is svedijos, buvau pastebėjus nareli ant ismatu. Bet buvau isgerus vermox ir buvau viesajam tualete ir nesurinkau tyrimui. Dabar 5 kartus nesiau tirti ryte ismatas, bet nieko neranda. Kasdien pykina, viduriavimas, silpnumas, sukasi galva ir t.t...

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, diagnoze patvirtinama tik radus kiaušinėlius išmatų tyrime. Tai iš tiesu nelengva, tenka tyrimus daryti keleta dienu iš eilės, nes kiaušinėliai gali patekti ne į visus mėginėlius.

2019-02-15 21:31
Laba diena turiu klausima kuris mane neramina. Man skauda (oda)krūtines lastoje kaireja pusėje nuo širdies (iš abieju pusiu tiek iš nugaros tiek ir iš krugines.taipat ir kairės rankos oda nuo alkunes iki pažasties. Pažasty taip pat.!
Apibūdinsiu skausma( skausmas yra tokis lyg butu nutirmia,fiziškai judant maudžia, palietus su ranka ta puse laibai skauda pačia oda ir nemalonus jausmas.
Prašau atsakyti i mano klausima?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, jus, deja, neuždavėt klausimą, tik šiek tiek apibūdinot pojūčius. Jeigu norėjote paklausti, dėl ko taip galėtu būt, patarčiau kreiptis į gydytoją apžiūrai. Nes yra dar daug svarbiu dalyku, kurios nepapasakojot ir kurios galima išsiaiškinti tik akivaizdinės konsultacijos metu.