Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2019-08-14 18:29
Laba diena,
Jau kelintą kartą pasrebiu savo išmatose baltų taškelių. Bijau, kad tai gali būti askaridozė arba koks kitas parazitas, bet daugiau nėra jokių simptomų. Gal galit padėti išsiaiškinti, nes tai labai neramina?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, tai gali būti ir pvz.kandidozės simptomas ar tiesiog kokio nors virškinimo sutrikimo požymis.
Kreipkitęs į šeimos gydytoją, atlikite koprogramą.

2019-08-07 09:34
Sveiki,
Mano mamą jau mėnesį kamuoja nei iš šio nei iš to pakylanti temperatūra apie 38 laipsnius. Iš pradžių nukrisdavo ilgesniam laikui, dabar jau laikosi beveik kazdien, net vaistais sunku numušti. Šiąnakt buvo 39. Antrą kartą išvažiavo į ligoninę.
Padarius kraujo tyrimus randa virusinę infekciją, tačiau nieko kito neranda, darė visų organų echoskopiją, begales kraujo tyrimų, nuo erkinio encifalito, laimo ligos.. Išrašė antibiotokų ir dar kažkokių vaistų nuo virusinės infekcijos. As jau nežinau ką daryti, gydytojai neranda ligos, o man baisu jog taip net nežinant nuo ko gydo greitai galima ir nugydyti. Gal galėtumėte patarti ką toliau daryti, gal kokių minčių kas galėtų būti, nuo ko dar tirtis, kur dar kreiptis?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, jeigu jūsų mama tirta stacionare, manau, kad svarbiausi ir būtiniausi tyrimai atlikti. Virusinės kilmės infekcijos tikrai būna nemalonios ir sunkiai gydomos. Alternatyvi medicina siūlo įvairius imunitetą palaikančius ir gerinančius preparatus, natūralius "antibiotikus", tad galit tartis su šios srities specialistais.

2019-08-05 21:20
Sveiki, kokia jūsų asmeninė nuomonė dėl skiepų nuo meningokoko 8m. vaikui būtinybės?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, dėl skiepų būtinybės apsisprendžia ir atsakomybė prisiima tik tėvai.

2019-07-24 11:08
Laba diena,2016 metai darytas desnes ciurnos mrt. Diagnoze-M.peroneus brevis sausgysleje zemiau lateralinio maleolo matomi apie 1,7cm isilginio plysimo pozymiai.Kitu sausgysliu pakitimu nematyti. Buvo suleisti trombocitai.Bet dabar vel blogeja.Ar buna,kad pati sausgysle sugyja?Ar padetu leidziamas Traumelis jei prp nedave pilno efekto?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, visuomet iškyla klausimas- kokia sausgyslės pakenkimo priežastis?
Jeigu trauma- "Traumeel" ar kitas panašus preparatas gali padėti geriau negu PRP.
Jeigu tai pasekme kokio tai sisteminio susirgimo- efekto Traumeel-is neduos.

2019-06-28 23:51
Sveiki. Prieš kelias dienas mano liezuvyje atsirado itrukymas per vidurį. Kas tai galėtų būti?persti,nera malonu. Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, įtrūkimą gali sukelti įvairūs sutrikimai- netinkamas maistas (labai karštas arba aštrus), alergizuojantys produktai (jeigu turite alergiją), grybeliniai susirgimai, virškinimo trakto disbakteriozę (pvz.po antibiotikų naudojimo) ar kiti veiksniai.

2019-06-10 23:36
Sveiki. Pradėjau laikytis protarpinio badavimo ir pastebėjau, kad sutriko virškinimas. Viduriai pradėjo kietėti. Tuštinantis pasirodo kraujo ir taip gana nemažai. Tačiau jokių pilvo skausmų nejaučiu. Ar tai gali būti nuo per stipraus stenėjimo ? Ar tai hemarojus?? Ar tai nuo pasikeitusios mitybos? Kas tai gali būti? Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, kiek supratau, jus vargina vidurių užkietėjimas. Dėl to gali būti hemorojus ar įplėša, kurie kraujuoja po tuštinimosi. Tačiau toks simptomas gali būti ir dėl kitu, rimtesniu žarnyno negalavimu, tad tikrai rekomenduočiau išsitirti- nuvykti proktologo apžiūrai.
Iki tol pasistenkit gerti daugiau skysčių ir naudoti daug ląstelienos turinčių produktų, kad palengvėtu tuštinimasis.

2019-06-07 18:40
Kaip galėčiau natūraliomis priemonėmis išsigydyti skrandžio negalavimus?Jaučiu paaštrėjusį skausmà,kai nepavalgau.Atrodo,kad visas žarnynas yra susijęs su šiuo negalavimu.Turbut bus opaligē.Patarkite kuo gydyti?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, kadangi visiškai neaiški diagnoze- gydymą paskirti neįmanoma. Tikrai patarčiau atlikti visus būtinus virškinimo sistemos tyrimus ir tik tada kreiptis konsultacijai.

2019-04-12 08:38
Sveiki. Gal galite patarti? Man nustate burnos gleivines ploksciaja kerplige. Kaip ja gydyti ir kaip su ta liga gyventi. Labai jums aciu.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, kadangi ligos kilmė neaiški- ir gydymas paprastai tik simptominis. Natūralioji medicina gali pasiūlyti gyvenimo būdo korekciją, mitybos pasikeitimus, imunitetą koreguojančius preparatus, pvz.ciberžolė. Detalūs paskyrimai galimi tik konsultqacijos metu.

2019-04-12 01:19
Sveiki,noreciau suzinoti,ar galima kazkaip pristabdyti gausu prakaitavima.pastoviai jauciu diskomforta.turiu bedu su skydliauke.dekui.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, pirmiausiai reikia išsiaiškinti prakaitavimo priežastis. Galbūt tai ir skydliaukės problema. Tuomet reikalingas specifinis gydymas būtent jai. Norint ką nors konkrečiai rekomenduoti, reikalinga išsami konsultacija.

2019-04-04 22:18
Sveiki. Ar homeopatija padėtų, jei daktarai nustatytų vaikui augino hormonų trūkumą (diagnozė dar nepatvirtinta) ir dėl to turimą žemaugiškumą (mažiau nei 3 procentilės)?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, taip, homeopatiniai preparatai šiuo atveju galėtu padėti.