Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2019-12-12 08:58
Sveiki,
Mano sūnui 8m.nustatyta Agranulocitozė.Turėjome didelių opų burnoje(dabar sumažėjo,prižiūrime dantenas ir dantukus)dažnai serga infekcijos ligomis,bronchitu.
2019m,Rugpj. mėn. darė kaulų čiulpų tyrimą,ten lyg viskas gerai.
Stengiamės kaip galime sveikai maitintis ir t.t
ką patartumėte,kaip stiprinti kraują?
Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, labai svarbu bandyti išsiaiškinti agranulocitozės priežastis.Galima rekomenduoti pvz plaukų tyrimą dėl sunkiųjų metalų.
Homeopatiniai preparatai parenkami pagal individualia simptomatiką, ne pagal diagnozė. Tad homeopatinio gydymo parinkimui reikėtu atvykti konsultacijai.

2019-12-10 20:17
Mano tetis serga roto visuru, ka patartumete, kad neuzsikresti?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, tiesiog dažnai plauti rankas, palaikyti švarą namuose, gerai vėdinti, naudoti papildomai didesnėm dozėm C vitaminą (iki 2g/d), riboti saldumynų naudojimą, gerti kartumynus (pelyno, debesylo šaknų arbatas).

2019-11-21 03:00
Sveiki, sūnui 14 metų. Vis atsiranda bėrimai, skirtingose kūno vietose. Gydytojai skyrė tepamus preparatus. Nuo jų dar daugiau išbėrė. Kreipėmės į alergologus, skyrė hormonines tabletes ir tepalą. Jokie tyrimai dar neatlikti. Norime sužinoti bėrimų priežąstis. Ar padėtų homeopatija ir folio, vega tyrimai. Dėkoju.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, bėrimų priežastis išsiaiškinti ne visada lengva. Tam reikalinga išsami apklausą, visi įmanomi alergenų tyrimai (Folio ir Vegatesto tyrimai taipogi).
Hormoninių vaistų fone naturalūs preparatai veikia ženkliai silpniau, tačiau jeigu norite jų naudojimą laikui bėgant nutraukti, galima parinkti alternatyvias gydymo priemonės.

2019-10-13 01:53
Laba diena, liepos gale buvau uzkresta chlamidioze, del med. istaigos atostogu uzsienyje atsakyma gavau rugsejo pradzioje. Gydytojas israse azitromicino 1g per viena karta ir kita 1 g praejus kelioms dienoms. Pirmaja antibiotiku doze vaistune pardave milteliu pavidalu, antra, kadangi tik tokia forma turejo, tabletemis. Poveiki, zinoma pajutau iskart, nes pries tai buvo prasta savijauta. Po antrosios,tableciu, dozes poveikis jautesi stpresnis, taciau buvo ir salutiniu poveikiu, tokiu kaip daznas pulsas, irzlumas. Susikloscius rimtai stresinei situacijai po savaites ar 5 dienu pavartojau alkoholio ir savijauta, zinoma, pablogejo. Tuomet seimos gydytojas pakartotinai israse 1g azitromicino, po kurio savijauta pasitaise. Taciau po kurio laiko man pavalgius saldziai pradejo mausti/gelti pedos virsutine dali, jai nustojus ir vel pavalgius saldziai- rankos pirsta, gelti kaulus bendrai. Ka tai galetu reiksti, ar, kad infekcija iki galo neisguita ar kitos priezastys? Kadangi umios infekcijos sirgimo metu skaudedavo(tik kitaip) rankos sanari. Pas kokios srities p
specialista kreiptis (gyvenu uzsienyje)? Is anksto dekoju uz atsakymus.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, reikėtu kreiptis į infekcinių ligų specialistą, pasitikrinti pakartotinai dėl chalmidijų ir kitų, sąnarių skausmą sukeliančių infekcijų. Neradus jokio sukėlėjo, reikia kreiptis į reumatologą.

2019-10-12 21:43
Sveiki. Ka tik isejau is ligonines Londone. Pragulejau 3 dienas per kurias suleido daug antibiotiku kadangi buvo diagnozuota pulinga angina. Taip pat paleido pulius, israse namo. Privalau pabaigti kursa antibiotiku. Zinau kad tas nusilpino mano imunine systema. Kaip Jus rekomenduotume stiprinti imunine systema? Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, naudokite probiotikus ir prisilaikykite tinkama mityba. Maiste turi būti daug C vitamino turinčių produktų (vaisiai, lukinės uogos, raugintos daržovės). Papildomai žiemos periodu naudokite ir D vitaminą.
Imunitetui stiprinti tinkami papildai- Colostrum (priešpienis), PaudArco, kalcio, magnio, cinko papildai.

2019-09-30 12:56
Laba diena, skaičiau apie disbakteriozę. Ir pati ieškausi kas man gali būti. Priežastis šių paieškų-tai naktį prasideda didelis galvos skausmas.Skausmas būna kaktos srityje nueinantis i pakaušį.Paskui prasideda pykinimas, vėmimas. Kartais būna ir viduriai laisvesni. Tai vos spėju varyti per abu galus. Ir tai trunka apie 12 val. Visą tai lydi paaukštintas spaudimas. Greitukė nuveža i ligoninę. Ten pastato lašelinę kartu su spaudimo mažinimo medikamentais. Po lašelinės pasidaro geriau. Virškinimo fermentai visi geri. Skrandžio opos neturiu. Skauda tik galvą. Ir tai nutinka po didesnio maisto suvalgymo. Vis dėl to manau tai surišta su virškinimu. Mano skrandis tinginys. Tai gal pūva maistas ir skiriasi toksinai kurie nuodija mane. Žinau kad reik laikytis dietos. Taip ir darau. Bet matyt kažkas tai kartais netinka. Nežinau kas per bėda ir kaip su ja tvarkytis. Gal galit nurodyti kelią ką man daryti ir kaip ieškoti ir kur. Būsiu dėkinga.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, kiek suprantu iš jūsų pasakojimo- pagrindine problema- padidintas kraujo spaudimas.
Jo priežasčių gali būti labai daug ir įvairių. Kreipkitės į gydytoją detaliam ištyrimui dėl kraujospūdžio.

2019-09-28 16:00
Laba diena,
noriu paklausti del odos - pries savaite grizau is savaites trukmes atostogu Ispanijoje, po keliu dienu ant lupos iskilo herpesas, ir veida isbere nieztinciais raudonais, daugiau vandeningais spuogais, pagrinde ant kaktos. Spuogai nenyksta po 5 dienu. Sauleje kaitinausi nedaug, bet vistiek tai sieju su saule, kadangi toks atvejis pirma karta, nieko ypatingo nevalgiau. Kas tai galetu buti, kokius vaistus rekomenduotumete? Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, pasakyti, kas tai, nemačius jus gyvai, neįmanoma. Tad, deja, ir gydymą rekomenduoti nepavyks. Jeigu bėrimas nepraeina, kreipkitės gydytojo konsultacijai.

2019-09-01 18:49
Sveiki. Jau praėjo trys metai, kai organizmas neįsisavina kalio. Kol vartoju kalio chlorido tabletes (1 tabletė per dieną, 750 mg), tol kalio koncentraciją pavyksta pakelti truputį auksčiau žemiausios ribos, bet, kai nustoju jas vartoti, vėl kalio norma greitai nukrenta. Ypač sunku pasidarė kalio normą pakelti, kai prieš metus antibiotikais gydžiausi Helicobakter pylori skrandžio bakteriją ir po antibiotikų vartojimo dar beveik pusę metų gydytoja pakeisdama skyrė gerti omeprozolį, rabeprazolį, ranitidiną, bismuto oksido, nes nepraėjo skrandžio skausmai. Iki šiol dar jaučiu skrandžio skausmą. Pastebėjau, kad po šių vaistų vartojimo dar sunkiau pasisavinamas kalis. Vos pavyksta jį pakelti iki 3,7. Kai nustoju vartoti kalio chloridą, jo norma greitai krinta žemyn. Ar galėtumėte patarti, kokius vaistus reikėtų vartoti, kad organizmas pradėtų savintis kalį ir kokius papildomus tyrimus reikėtų atlikti, norint rasti kalio nepasisavinimo priežastį? Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, kalio kiekis labai lengvai svyruojantis ir staigiai krenta kiekvieno streso metu. Saugiausia jo kiekį palaikyti tiesiog kaliu turtingu maistu- daržovių sultimis, džiovintais abrikosais, razinomis ir kt. Pvz. šviežių kopūstu ir/ar bulvių sultys tiktu ir kaip kalio šaltinis ir kaip skrandį gydanti priemonė.
Dėl priežasties išsiaiškinimo rekomenduočiau kreiptis į natūralios medicinos specialistus.

2019-08-31 22:10
Sveiki. Vaikui 3,5 metu. Del daznu vidiniu alogu ir ausu uzdegimu 3 metu isoperaco adenoidus. Ligos nepasitrauke, per tuos puse metu labai isdidejo tonziles, praktiskai net liecia gomurio liezuveli., per paskutinius du menesius jau du kartus airgo pūlinga angina. Po ligos praejus dviem savaitem vel sukarsciavo ir ant tonziliu matosi baltos juostelės, apnasos. Ar yra koks įmanomas budas isspresti tonzilių problema ir kazkiek sumazint ligas? I darzeli negalim eit nes daugiausiai savaite ten, trys savaitės namie... Gal padetu bufo (rupūžės) zirniukai? Ar jie neturi salutinio poveikio?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, jūsu vaikui padėtu homeopatinis gydymas. Bufo yra tik vienas iš galimu, bet ne būtinai naudojamu, preparatu. Kiekvienu atveju preparatai parenkami individualiai. Šalutinio poveikio homeopatiniai vaistai neturi.

2019-08-16 17:16
Sveiki. Kraujo tyrimai rodo, kad limfocitų 40%,bet leukocitų normoje. Ar gali taip būti nuo erozinio gastrito? Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, erozinis gastritas paprastai nesukelia kraujo tyrimo pakitimus.