Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2020-03-04 12:49
Gerb. Daktare, ilgai laiką kamavo refliuksas ir jo sukeltas sausas kosulys. Kraujo tyrimas parodė pylori bakteriją, gydymui skirti antibijotikai. Ar yra galimybė išgydyt minėtą bakteriją nenaudojant antibijotikų?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, Helikobakterijos diagnozei nustatyti kraujo tyrimas yra netinkamas, netikslus. Tiksliai sužinoti, ar turite šia bakteriją galima atlikus skrandžio zondavimą su ureazės testu arba atlikus specialu išmatų tyrimą. Tik patvirtinus diagnozę, galima svarstyt apie gydymo galimybės.
Jeigu nėra opaligės ar kito pavojingo skrandžio susirgimo, galima pasirinkti refliukso gydymą augalais ir dieta.

2020-02-27 21:49
Laba diena, man rado tulžies pūslės akmenų. 2 vnt.virš 2cm skersmens. Davė nukreipimą operacijai. Bet aš nevažiavau. Kartais jaučiu didelį viso pilvo skausmą. Ar galima be operacijos suvaldyti situaciją? Kažkaip valyti kepenis? Ar aptirpdyti akmenukus? Geriu daug šilto vandens su citrina, pradėjau vartot pelyną su gvazdikėliu ryte ir vakare, atsisakiau kavos, mėsos. Kaip pagelbėti sau?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, tokio dydžio akmenys jau nebeištirpdysim. Skausmas nurodo, jog vyksta uždegimas, galimas kasos pažeidimas. Tad rekomenduočiau su operacija nedelsti. Po jos būtinai pasirūpinkit savimi, keiskit ir nuolat prisižiūrėkit mitybą, nes pakitimai kepenyse liks. Tuomet tikrai galėsit ramiai ir reguliariai atlikti įvairias kepenys valančias praktikas.

2020-02-22 16:28
Sveiki vaikui grįžus po savaitės ligoninės gydymo plaučių uždegimo toliau geriame antobiotikus. 5 metai amžius. Tačiau pradėjo jau antra diena kilti temperatūra iki 38. Kokių veiksmų reiktų imtis?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, ūmiais atvejais koreguoti gydymą ir duoti patarimus nemačius pacientą būtu visiškai neatsakinga, neetiška ir nesaugu. Prašome kreiptis į gydytoją, kuris jūsų vaiką galėtu apžiūrėti ir koreguoti gydymą.

2020-02-13 16:43
Laba diena, turime tokią problemą: dukrai 10m., prieš porą metų buvo nustatytas refliuksas, jis mus kamuoja šaltuoju metų laiku. Simptomai labai akivaizdūs, bent jau taip teigia gastroenterologas, tai baltas liežuvis, nestiprus kosulys, gerklės perštėjimas, rūgštumas burnoje. Mes jau nuo ligos nustatymo prisilaikome mitybos, be gazuotų gėrimų, greito maisto ir pan apsieiname, tačiau paūmėjimai vis atsiranda. Valgumu nepasižymėjome nuo mažens, nors dabar gal prasidedančio brendimo periodui, pradeda vis dažniau ir sočiau valgyti. Mergaitė labai jautri, imanti viską į širdį.
Šiuo metu taipogi yra stiprus refliukso paūmėjimas, tad gydytojai išrašė Omeprazol po 1 kapsulę ryte prieš valgį. Geriame jau savaitę, tačiau vietoj gėrėjimo pasigavome slogą ir atsirado užkimimas.
Noriu paklausti, kaip galėtume išsigydyti refliukso negalavimus?
Ar baseino lankymas, treniruotės vakariniu laiku(nuo18:30iki20:00) gali turėti įtakos refliukso paūmėjimui? Grįžus namo norisi vakarienės

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, refliuksas labai priklauso nuo nervų sistemos jautrumo. Jūsų ligos svyravimai pagal sezoną taipogi leidžia įtarti stresą lankant mokyklą. Rekomenduočiau koreguoti gyvenimo būdą, kad būtu kuo mažiau įtampos, pvz. tvarkingas dienos režimas, ritualai, geri santykiai šeimoje, ženkliai riboti informacinius srautus (tv, kompiuteris, telefonas), pakankamai fizinio aktyvumo. Dėl mitybos- svarbu prisiminti jog ypač vengtini saldumynai, miltiniai patiekalai.
Dėl gydymo labai svarbu žinoti, ar yra tirtas skrandis zonduojant, ar atlikti tyrimai dėl Helikobacter pylori?
Nes esant bakterijai gydymas skiriasi. Be zondavimo Helikobakterija patvirtinama tik tiriant išmatas. Kraujo tyrimas, deja, nepakankamai tikslus.

2020-02-11 01:08
Sveiki, kartais užeina rankų, alkūnių nedideli sąnarių skausmai, sanariai nesutine, vitaminus geriu bendrus vyriškus ir D vitaminą, ką reiktų daryti ar kokius tyrimus atlikti?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, jeigu skausmas nedidelis, sąnariai nepakitę, rekomenduočiau tiesiog pastebėti kas juos sukelia?
Gal oro permainos, gal fizine veiklą? Jeigu jokios priežasties nėra, skauda ramybėjė, labiausiai rytais, skausmą lydi sustingimas, vera tirtis dėl uždegiminių sąnarių ligų.

2020-02-06 20:54
Sveiki, norėjau paklausti kaip būtų galima numalšinti ausies skausmą namų sąlygomis. Simptomai :ausų bugneli skauda, yra patines truputi zandas, ,, raki a''žandikaulį, ausies išorinė ta maža ataugeleje yra kažkokie spuogiukai ir tabai skauda. Jau 3 diena kaip tai yra. Manau čia priežastis nuo dažno ausinuku naudojimo, tik dabar norėtųsi kažkaip namuose išsigydyti. Gal galite ką patarti. Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, galite ausį tepti "Traumeel" tepalu ir sučiulpti "Traumeel " tabletes po viena 3xd.

2020-01-14 23:28
Sveiki, net nežinau kur ištikro reiktu kreiptis, bet jau 2/3 savaitę skauda galva kiekviena vakara. Kas tai galetu buti?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, primiausiai peržiūrekite savo dienos režimą ir mitybą.
Gal neišsimiegat, per sunkiai valgote vakare, turite žalingu įpročių, mažai būnate šviežiame ore, namuose laikote per aukšta temperatūrą ar pan?
Jeigu turite kraujospūdžio aparatą, galite pasimatuoti vakarais kraujospūdį.
Jeigu nepavyksta pačiam pastebęti, nuo ko ir kada skauda galvą, pradžioj kreipkitęs tyrimams į šeimos gydytoją.

2020-01-14 18:55
7 metų berniukui imunoglobinas IG A 0,01. Dabar leidžiame eziuolę. Kaip dar būtų galima stiprinti imunitetą?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, paskirti gydymą, remiantis tik vieno tyrimo rodykliais- neįmanoma. Nes gydomi ne tyrimai, o žmogus. Naudotini preparatai priklauso nuo nusiskundimu, esamos būklės.
Kadangi didžiausiais imuninis organas yra žarnynas, galima būtu rekomenduoti probiotikus, prebiotikus, labai sveika mitybą, turtinga lasteliena, vitaminais, antioksidantais.
Yra daugybe imunitetą stimuliojančių preparatu, tačiau pasirinkimas, kaip jau minėjau, priklauso nuo konkrečios situacijos.

2020-01-12 11:41
Laba diena, jau kuris laikas, maždaug virš 5 mėnesių, jaučiu silpnumą viso kūno. Kojų raumenys ypatingai silpni , taip pat kairę ranką kartas nuo karto skauda. Atrodo lyg iš sąnario skausmas eina per visą ranką. Nugaroje kartais jaučiu kaip kokį įkyrų kutenimą, kuris pereina per visą kairę koją. Kraujo tyrimai geri. Pasak neurologo, esu neurologiskai sveika. Tačiau savo kūną gerai pažįstu ir žinau, jog taip niekada nesijaučiau, kaip dabar. Tiesiog nebežinau kuria linkme toliau pas kokius specialistus kreiptis, jog man padėtų.
P. S. Geriu papildomai Vitamina D 2000 ir Magni 400.
Dėkoju už atsakymą

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, norint patart, reikia daugiau informacijos. Bent jau žinoti amžiu ir lyti :)
Dėl bendros būklės įvertinimo galit kreiptis į natūralios medicinos specialistus, galima atlikti sveikatos būklės įvertinimą R.Folio testu ar kitais metodais ir nukreipti, esant reikalui, papildomiems tyrimams.

2019-12-13 02:47
Sveiki, turejau trama su dviraciu ir buau susitrenkusi galva atsirado sasas nuejo ir dabar tepu tepaliuku cobtractubex. Po traumos praejo jau menuo su puse bet mano kakta dar vis su raudonu randu ir idubimu. Kaip manot ar praeis? Galva dar irgi skauda

Peržiūrėti atsakymą

Traumu pasekmes nepraeina greitai, tiesiog laukit kantriai, saugokit galvą. Kol randas raudonas, tepkit jį "Traumeel" tepalų. Aprimus, sugijus pilnai, galit tepti Contratubex.