Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2020 birž. 17 22:59
Sveiki. Mano seima susirgo niezais gydomes jau 4-5 savaites kaip ir viskas praejo pas mane sunu ir dukra net pas zmona ant ranku yra juodi pilki taskeliai ant pirstu pagalveliu ir delnu ir jie daugeja. Ar reikia nerimauti ? Ir teptis toliau .
Ar tai normalu?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, kreipkites pas gydytoją dermatologą, kuris paskyrę jums gydymą.

2020 birž. 17 00:10
Sveiki, mano mergaitei 3m ir 10 men. Antra diena karsciuoja, 38,8, vemia, skundziasi desinio sono juosmens srityje ir raumenu skausmu. Slapimasi normaliai ne dazniau nei visuomet, spalva gana tamsi, geria daug vandens bet nevalgo. Kai nukrinta temparatura vaikas zvalus. Ar tai gali buti instu uzdegimas? Duodu paracetamoli ir ibuprofena vaikams.
Ka siulytumete daryti toliau? Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, ūmūs susirgimai nekonsultuojami nuotoliniu būdu, ypač vaikų. Kreipkitės į šeimos gydytoją.
Mažinti temperatūrą tikrai nereikia taip drastiškai, jį padeda formuotis imunitetui ir kovoti su infekciją. Tabletes duodamos tik esant blogai bendrai savijautai, laikantis temperatūrai virš 38.5, kai nepadeda kitos vėsinimo priemonės- aptrynimai, šalti kompresai, skysčiai.

2020 birž. 15 15:24
Sveiki susiduriau su tokia problema, auginu 3 vaikus, kol buvo 2 skausmu jokiu nebuvo, pagimdžius 3 vaika po kurio laiko rytais pradeda skaudeti visa kuna lyg sanariai visi buna sustinge, kartais ryte net puoduko nepakeliu, kol neprasivaikstau, gyvenu sodyboje tad ir laiko lieka mažai pasedeti daugiausia visa diena vaikštau ir dirbu įvairius darbus + mažiuko žiurejimas ar gali buti šie rytiniai sustingimai ir skausmas del per visa diena fizinio aktyvumo? Ačiü

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, po fizinės veiklos kita dieną gali skaudėti tie raumenys, kurie buvo daugiausiai įdarbinti, apkrauti. Tačiau tai neturėtu būt kasdieninis nusiskundimas. Juk netgi gyvenant kaime, sodyboje, fizine veiklą turi sezoniškumą. Ir periodais su mažesniu krūviu turėtu būti geresne ar visai gera savijauta. Jeigu rytinis sustingimas yra kasdien, nepriklausomai nuo fizinės veikos, reikia ieškoti kokio tai susirgimo, sutrikimo, kas gali sukelti minėtus nusiskundimus. Tai galėtu būti pvz. lėtine Laimo liga. Norint išsiaiškinti, reikalinga išsami konsultacija ir tikėtina- papildomi tyrimai.

2020 birž. 10 17:58
Laba diena,

Mano 8 metu berniukas naktimis vis dar šlapinasi į lovą, beveik kas naktį. Net kelios pažystamos pasiūlė kreiptis pagalbos pas Jus.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, jeigu norite, registruokites konsultacijai nurodytu telefonu.

2020 birž. 9 00:45
Sveiki. Tūrių sūnelį 2.9m pradėjome mokytis ant puodo eit bet turime problema kad jis bijo kakoti. Turi dabar baime kažkokia ir sulaiko. Ka daryti? Kaip padėt vaikui? Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, bijoma tik tuomet, jeigu viduriai kieti, tuštinimasis reikalauja pastangų ir nors kartą vaikas dėl to jautę skausmą.
Svarbiausiai stengtis duoti kuo daugiau vidurius laisvinančių produktų, įvairių daržovių ir vaisių (ypač- kivį, slyvų, burokėlių), sveikų kruopų košių, ankštinių, sėklų, riešutų. Riboti visus pilvą kietinančius produktus- miltinius gaminius, saldumynus.

2020 birž. 3 11:33
Sveiki. Man daznai paskauda sirdi. Dirbu naktini darba. Buvau anglijoje pas kardiologa nieko nerado nors kaip tik skaudejo sirdi. Man 40. Kas galetu buti? Daznai sako keisti darba. Ar tai gali buti tiesa?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, širdies plote skausmą gali sukelti įvairūs sutrikimai -pvz. tarpšonkaulinių nervų uždegimas, skrandžio problemos, mineralų stoką, nerviniai pergyvenimai, taipogi ir neišsimiegojimas bei ilgalaikis stresas.
Tad be apžiūros ir išsamios apklausos pasakyti tiksliai sunku.
Galit pastebėti ar priklauso jūsų skausmas nuo judesio (kas būtu būdinga stuburo problemoms ir tarpšonkaulinių nervų uždegimams), ar nuo maisto (kas nurodytu į skrandį), ar nuo streso, nemigos.

2020 geg. 27 19:11
Sveiki. Jau apie mėnesį jaučiuosi keistai. Kažkas lyg būtų galvoje. Kartais lyg spaustų bet neskauda. Suprastejas dėmesys. Galvos svaigimas. Kartais atrodo kad kad ir koordinacija sumažėjus. Sunkiau galvojasi. Greičiau pavargstu darbe. Visą dieną būnu mieguistas ir norisi miego. Skaudėjo kaklas bet patepus tepaliuku praėjo. Man 31 metas. Kas galėtų būti?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, nusiskundimai panašūs į kokia tai intoksikaciją.
Pabandykit bent parą pabadauti geriant tik vandenį, viena ar su citriną, vaistažolių arbatas, šviežiai spaustas daržovių sultis. Pastebėkite, ar savijauta pagerėja.

2020 geg. 25 18:01
Laba diena. Kūdikiui šiuo metu yra 8 mėnesiai. Nuo pat gimimo yra itin jautrios nervų sistemos, beveik nuolat būna įsitempus, irzli, nervuota. To pasekoje atsilieka raidoje... Ar galit kažką rekomenduoti įsigyti, jog ji būtų ramesnė? Taip pat domina, ar šiuo metu priimate pacientus? Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, taip, pacientus jau priimu tiek gyvai, tiek nuotolinei konsultacijai.
Dirglumo priežastis gali būti kelios, tad reikėtu išsamios apklausos.
Dažniausiai mamos pienu maitinamo kūdikio nuotaika, būsena priklauso nuo pačios mamos būsenos.
Ir kokie tai preparatai paprastai skiriami maitinančiai mamai.
Tačiau, kaip minėjau, gali būti ir kiti variantai, todėl geriausiai būtu konsultuotis.

2020 geg. 20 21:00
Laba. Truko beikerio cista. Sutino koja, praktiskai nepavaikstau. Gyvenu uk, ligonineje dare tyrimus. Liepe gerti parecatamoli arba ibufrofena. Daugiau jokio gydymo. Ar dar yra kokiu vaistu ar dar ko nors kad palengvintu skausma ir greiciau galeciau normaliai vaikscioti

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, Beikerio cistą paparastai yra sąnario uždegimo požymis, todėl būtina gydyti sąnarius. Nuskausminamieji duos tik trumpalaikį efektą ir juos dėl šalutinio poveikio naudoti ilgą laiką nepatartina.
Yra eile natūraliu priemonių, kurie padeda sėkmingai susidoroti su šia problemą, tačiau teisingam jų parinkimui reikalinga išsami konsultacija. Esančius užsienyje konsultuojame nuotolinių būdų. Jeigu susidomėjote, rašykit epaštu- info@ngc.lt

2020 geg. 20 18:41
Sveiki.Jau antri metai užeina kažkokie priepuoliai.Trunka apie 7-10d.kai nepakylu iš lovos.Plyšta galva,pykina,vemiu,kvapas bjaurus iš burnos.Nėra jėgų visiškai,net atsimerkti sunku.Pastebėjau,kad dažniausiai priepuoliai būna menstruacijų metu.Tradicinė medicina nepadeda.Gulėjau ne kartą dėlto ligoninėje.Sakydavo dirglus žarnynas ar nežymiai padidėjusi amilazė.Darė daug kartų ekoskopiją,tulžyje daugybiniai polypai,kepenyse gerybinė hemangioma.Kolonoskopija parodė,kad labai ilgas žarnynas ir ,pasak gydytojo,tarsi"kaliošas".Nebegyvenu pilnavertiškai.Kas man gali padėti?...

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, pagal jūsų aprašymą galima įtarti migreną arba reakciją į netoleruojamą maistą dėl kokiu tai virškinimo sistemos problemų (pvz tulžies takų polipų). Reikalinga akivaizdinė konsultacija ir galbūt papildomi tyrimai norint parinkt jums galinčius pagelbėti preparatus.