Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2020-05-25 18:01
Laba diena. Kūdikiui šiuo metu yra 8 mėnesiai. Nuo pat gimimo yra itin jautrios nervų sistemos, beveik nuolat būna įsitempus, irzli, nervuota. To pasekoje atsilieka raidoje... Ar galit kažką rekomenduoti įsigyti, jog ji būtų ramesnė? Taip pat domina, ar šiuo metu priimate pacientus? Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, taip, pacientus jau priimu tiek gyvai, tiek nuotolinei konsultacijai.
Dirglumo priežastis gali būti kelios, tad reikėtu išsamios apklausos.
Dažniausiai mamos pienu maitinamo kūdikio nuotaika, būsena priklauso nuo pačios mamos būsenos.
Ir kokie tai preparatai paprastai skiriami maitinančiai mamai.
Tačiau, kaip minėjau, gali būti ir kiti variantai, todėl geriausiai būtu konsultuotis.

2020-05-20 21:00
Laba. Truko beikerio cista. Sutino koja, praktiskai nepavaikstau. Gyvenu uk, ligonineje dare tyrimus. Liepe gerti parecatamoli arba ibufrofena. Daugiau jokio gydymo. Ar dar yra kokiu vaistu ar dar ko nors kad palengvintu skausma ir greiciau galeciau normaliai vaikscioti

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, Beikerio cistą paparastai yra sąnario uždegimo požymis, todėl būtina gydyti sąnarius. Nuskausminamieji duos tik trumpalaikį efektą ir juos dėl šalutinio poveikio naudoti ilgą laiką nepatartina.
Yra eile natūraliu priemonių, kurie padeda sėkmingai susidoroti su šia problemą, tačiau teisingam jų parinkimui reikalinga išsami konsultacija. Esančius užsienyje konsultuojame nuotolinių būdų. Jeigu susidomėjote, rašykit epaštu- [email protected]

2020-05-20 18:41
Sveiki.Jau antri metai užeina kažkokie priepuoliai.Trunka apie 7-10d.kai nepakylu iš lovos.Plyšta galva,pykina,vemiu,kvapas bjaurus iš burnos.Nėra jėgų visiškai,net atsimerkti sunku.Pastebėjau,kad dažniausiai priepuoliai būna menstruacijų metu.Tradicinė medicina nepadeda.Gulėjau ne kartą dėlto ligoninėje.Sakydavo dirglus žarnynas ar nežymiai padidėjusi amilazė.Darė daug kartų ekoskopiją,tulžyje daugybiniai polypai,kepenyse gerybinė hemangioma.Kolonoskopija parodė,kad labai ilgas žarnynas ir ,pasak gydytojo,tarsi"kaliošas".Nebegyvenu pilnavertiškai.Kas man gali padėti?...

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, pagal jūsų aprašymą galima įtarti migreną arba reakciją į netoleruojamą maistą dėl kokiu tai virškinimo sistemos problemų (pvz tulžies takų polipų). Reikalinga akivaizdinė konsultacija ir galbūt papildomi tyrimai norint parinkt jums galinčius pagelbėti preparatus.

2020-05-12 15:36
Sveiki, labai maudžia pilvo apačią ir papilve didėja tai vyksta jau savaitę laiko ir nežinau kas negerai yra, ar turėčiau sunerimti?

Peržiūrėti atsakymą

Svaiki, nedidelis maudimas neturėtu sukelti nerimo. Reikia atkreipti dėmesį į vidurius (ar nėra užkietėjimo, viduriavimo), šlapinimosi, mėnesinių ciklo pakitimus, skaumo priklausomybės nuo įvairių faktorių (mitybos, judesio, sąntykių ir kt).

2020-05-11 13:39
Sveiki, klausimas būtu toks. Gal yra galimybė pakeisti šiuos vaistus į homeopatinius. Sertroline 50 mg. Taip pat miego vaistukus Quetapine 25mg. Šiuo metu gyvenu aktyvų gyvenimo būdą. Studijuoju, dirbu, mokinuosi naują kalbą. Iš anksto dekoju už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, deja, iš karto atsakyti į klausimą neįmanoma. Viskas priklauso nuo to, kokia buvo būklė, dėl kurios jums paskyrę šiuos vaistus, kaip seniai jos naudojat, kokia būkle yra dabar ir kokie yra jus stebinčio specialisto planai dėl vaistų dozių mažinimo.

2020-05-01 20:18
Pas mano drauge ant kojos 2metai, apatyneja dalyje susiformavo mėlynė. Negyja, dar labiau skaudėti pradėjo. Bandysiu siųsti nuotrauka jai pavyks

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, bet kurio atveju, jūsų drauge turi apsilankyti akivaizdinei konsultacijai ir papildomiems tyrimams. Šiuo metu nieko pakomentuoti neįmanoma, per mažai informacijos.

2020-04-24 22:23
sveiki.
Turiu skydliaukės sutrikmą, hipotirozė. Tth 22, niekada nesityriau prieš tai, jokių vaistų nevartojau. Ar imanoma apseiti be hormonų? Ar yra galimybė sutvarkius skydliauke, nebegerti vaistų, tik hoeopatinius? Ka patartumėt? Bijau, kad skydliaukė aptings ir teks visą gyvenimą vartoti.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, taip, galima tvarkyti skydliaukės problemas natūraliais preparatais. Vaistu parinkimui reikalinga individuali konsultacija.

2020-04-24 21:29
Sveiki, ar homeopatija gydo veido rožinę? Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Taip, galim parinkti jums tinkamą gydymą.

2020-04-19 13:40
Laba diena(žinau kad nesispeciliazuojate kūdykiu srytija bet ieškau informacijos visur)
Norėjau pasidomėti gal žinote kas gali buti kudikiui (mano daktaras sako kad alergija bet jokiu tyrimu nedaro karantino metu) o maista apribojau visiskai ir tai tesiasivirs 2menesiu (kai prasidejo vaikui buvo 2men dabar jau 4men) atsisakiau tai vieno tai kito produkto dabar likau ant virtos kiaulienos bulviu kepto obuolio ir 2dziovintu datuliu per diena2savaites niekas negerejo. dabar pakeičiau 3 diena bulves į bulivine balanda ir zalias(rumuniskas ir isberg) salotas
na ir vistiek niekas nesikeicia
( jau 5d geriu gerasias bakterijas as gefilus o vaikas jau virs menesio geria linex gerasias bakterijas.
Vaikas kas karta kakoja su gleivem ir vandeningai 1diena 2kart kita iki 4kartu, karta sviesiau kita karta zalsvai. Į savaite 2-3kartus pasirodo kraujo(2kartus gan gausiai buvo kraujo)
seip vaikas neatrodo kad jaustus blogai
temperaturos nera, pilvuka papucia retai.
Jauciuosi nevilti nes jau ir pati jauciuosi labai silpnai.
Gal kazkur susiduret su tokia situacija (prasysiu daktaro kad padarytu kaip nors paselio tyrima ir lopo turima taip pat mastau gal tai pralaidus zarnynas).
Kai gime vaikui buvo gelta (ir laikes iki 2men po to tyrimo nebepadare del karantino gal ir ji kazka lemia ir mazakraujyste ant ribos)

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, su vaikų, kūdikių alergijom susiduriu ir dirbu kasdien jau 30 metu. Tačiau duot konkrečias rekomendacijas ir paskirti gydymą įmanoma tik po išsamios konsultacijos. Jūsų pateiktos informacijos labai nepakanka. Karantino metu konsultuoju nuotoliniu būdų, tad jeigu norėsite, skambinkit mobiliu tel. 8 682 92261.

2020-04-16 22:22
Sveiki, turiu sunkų beveik nevaikštantį ligonį 87 m., kuriam šalia kitų ligų (plaučių vėžys, inkstų nepakankamumas, širdis po 3 infarktų) paūmėjo pūslinė odos liga. Daugybinės pūslės ant blauzdų, rankų, nugaros, kurios pilnos skysčio didėja ir trūksta, lieka kraujuojančios žaizdos. Dermatologų konsultacijos dėl karantino gauti neįmanoma, kreipėmės ir į Klinikas, ir į 2 ligoninę, visur skyriai uždaryti, šeimos gydytojas į namus neina, likom be jokios pagalbos. Pūsles tepam deksametazonu, geria prednizoloną. Prašau patarkit, gal galima sustabdyti pūslių kilimą homeopatiniais ar vaistažoliniais preparatais, ar nors kuriam laikui palengvinti ligonio būklę, kol bus prieinama dermatologų pagalba.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, panašu, kad turite aktyvu autoimuninį procesą. Deja, homeopatiniai preparatai neparenkami pagal diagnozę, o tik individualiai. Galiu jums rekomenduoti naudoti stipresnius antioksidantus, kaip pvz. "The organic pharmacy" firmos "Superantioxidant" po kapsule 2xd.
Žaizdom- specialūs tvarsčiai su koloidiniu sidabru būna vaistinėse.