Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2020-06-24 18:24
Laba diena, mano dukrai 2.3 metai, turim ekzema “ gydytojai nustate” , prieš 10 dienu visas kūnas ( rankos, pilvas, nugara, kojos) išberti mažais raudonais spuogeliais, ( delnai, veidas, galva) NE!
Maniau gal kokia alergija arba vėjaraupiai.
Skambinau gydytojau 2 kartus, darem video ir jisai man sako kad čia ekzema, išraše vaistu.
Tuos vaistus naudojam palei daktaro rekomendacija bet vaikui negeraja, raudoni spuogeliai ir vidui balti maži pulinukai “ atrodo tikrai kaip vejaraupiai”, bet vėjaraupiams simptomu nera, valgo gerai, skysčius gere, temperatūros nera.
Jinai juos draskosi, nervuojasi kaip liepiu baigti, nebežinau kur kreiptis.
Daktaras man vis sako kad čia ekzema bet jau nebenoriu tikėti.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, nustatyti diagnozę, nemačius vaiko, neįmanoma. Tad ir patarti ką nors būtu neatsakinga.

2020-06-20 21:33
Sveiki, mano mergaitei 3m ir 10 men. Antra diena karsciuoja, 38,8, vemia, skundziasi desinio sono juosmens srityje ir raumenu skausmu. Slapimasi normaliai ne dazniau nei visuomet, spalva gana tamsi, geria daug vandens bet nevalgo. Kai nukrinta temparatura vaikas zvalus. Ar tai gali buti instu uzdegimas? Duodu paracetamoli ir ibuprofena vaikams.
Ka siulytumete daryti toliau? Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, visuomet, jeigu vaikas karščiuoja, patariama kreiptis ( ir kuo skubiau) į gydytoją apžiūrai ir tyrimams, nes nustatyt diagnozę ir juolab paskirti gydymą iš poros sakinių būtu labai neatsakinga.
Be to- visuomet prisiminkit, jog temperatūrą - ne priešas, ir ligą "gydyti" karščiavimą mažinančiais vaistais, nežinant diagnozės, negalima. Nes tik aukštoj temperatūroj formuojasi tinkamas imuninis atsakas. Ir dar- tokie vaistai gali iškreipti ligos vaizdą ar net sukelti šalutinius nusiskundimus.

2020-06-19 18:46
Sveiki, esu 40metų, šiais metais jau susirgau antrą kartą lūpų pūsleline dešinėje viršutinėje pusėje (herpes simplex). Kelis metus neturėjau.
Tai nutiko dėl streso, nereguliarus miego, kondicionieriaus patalpose ir kontakte su bendradarbė, kuri sirgo.
Ką galėtumėte rekomenduoti imuniteto stiprinimui prieš šį virusą.
Esu jautri šačiui, kondicionieriui, drėgmei.
Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, herpes virusas gyvena daugeliu žmonių organizmuose. Kadangi jo "buveinė" yra nervų sistema, jį sunaikinti praktiškai neįmanoma. Galima tik stengtis palaikyti, kiek įmanoma, savo imuninė sistemą, kurį geriausiai su juo kovoja. O palaikymui tinkamos visos sveikos gyvensenos priemonės- režimas, fizinis aktyvumas, šviežias oras, švarus vanduo, sveikas maistas, teigiamos emocijos :). Be abejo, galima naudoti ir individualiai parinktus mineralus, vitaminus, augalinės ar homeopatinės priemonės. Tačiau jos, kaip jau minėjau, galima parinkti tik asmeniškai, konkrečiam žmogui, po išsamios konsultacijos.

2020-06-17 22:59
Sveiki. Mano seima susirgo niezais gydomes jau 4-5 savaites kaip ir viskas praejo pas mane sunu ir dukra net pas zmona ant ranku yra juodi pilki taskeliai ant pirstu pagalveliu ir delnu ir jie daugeja. Ar reikia nerimauti ? Ir teptis toliau .
Ar tai normalu?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, kreipkites pas gydytoją dermatologą, kuris paskyrę jums gydymą.

2020-06-17 00:10
Sveiki, mano mergaitei 3m ir 10 men. Antra diena karsciuoja, 38,8, vemia, skundziasi desinio sono juosmens srityje ir raumenu skausmu. Slapimasi normaliai ne dazniau nei visuomet, spalva gana tamsi, geria daug vandens bet nevalgo. Kai nukrinta temparatura vaikas zvalus. Ar tai gali buti instu uzdegimas? Duodu paracetamoli ir ibuprofena vaikams.
Ka siulytumete daryti toliau? Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, ūmūs susirgimai nekonsultuojami nuotoliniu būdu, ypač vaikų. Kreipkitės į šeimos gydytoją.
Mažinti temperatūrą tikrai nereikia taip drastiškai, jį padeda formuotis imunitetui ir kovoti su infekciją. Tabletes duodamos tik esant blogai bendrai savijautai, laikantis temperatūrai virš 38.5, kai nepadeda kitos vėsinimo priemonės- aptrynimai, šalti kompresai, skysčiai.

2020-06-15 15:24
Sveiki susiduriau su tokia problema, auginu 3 vaikus, kol buvo 2 skausmu jokiu nebuvo, pagimdžius 3 vaika po kurio laiko rytais pradeda skaudeti visa kuna lyg sanariai visi buna sustinge, kartais ryte net puoduko nepakeliu, kol neprasivaikstau, gyvenu sodyboje tad ir laiko lieka mažai pasedeti daugiausia visa diena vaikštau ir dirbu įvairius darbus + mažiuko žiurejimas ar gali buti šie rytiniai sustingimai ir skausmas del per visa diena fizinio aktyvumo? Ačiü

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, po fizinės veiklos kita dieną gali skaudėti tie raumenys, kurie buvo daugiausiai įdarbinti, apkrauti. Tačiau tai neturėtu būt kasdieninis nusiskundimas. Juk netgi gyvenant kaime, sodyboje, fizine veiklą turi sezoniškumą. Ir periodais su mažesniu krūviu turėtu būti geresne ar visai gera savijauta. Jeigu rytinis sustingimas yra kasdien, nepriklausomai nuo fizinės veikos, reikia ieškoti kokio tai susirgimo, sutrikimo, kas gali sukelti minėtus nusiskundimus. Tai galėtu būti pvz. lėtine Laimo liga. Norint išsiaiškinti, reikalinga išsami konsultacija ir tikėtina- papildomi tyrimai.

2020-06-10 17:58
Laba diena,

Mano 8 metu berniukas naktimis vis dar šlapinasi į lovą, beveik kas naktį. Net kelios pažystamos pasiūlė kreiptis pagalbos pas Jus.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, jeigu norite, registruokites konsultacijai nurodytu telefonu.

2020-06-09 00:45
Sveiki. Tūrių sūnelį 2.9m pradėjome mokytis ant puodo eit bet turime problema kad jis bijo kakoti. Turi dabar baime kažkokia ir sulaiko. Ka daryti? Kaip padėt vaikui? Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, bijoma tik tuomet, jeigu viduriai kieti, tuštinimasis reikalauja pastangų ir nors kartą vaikas dėl to jautę skausmą.
Svarbiausiai stengtis duoti kuo daugiau vidurius laisvinančių produktų, įvairių daržovių ir vaisių (ypač- kivį, slyvų, burokėlių), sveikų kruopų košių, ankštinių, sėklų, riešutų. Riboti visus pilvą kietinančius produktus- miltinius gaminius, saldumynus.

2020-06-03 11:33
Sveiki. Man daznai paskauda sirdi. Dirbu naktini darba. Buvau anglijoje pas kardiologa nieko nerado nors kaip tik skaudejo sirdi. Man 40. Kas galetu buti? Daznai sako keisti darba. Ar tai gali buti tiesa?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, širdies plote skausmą gali sukelti įvairūs sutrikimai -pvz. tarpšonkaulinių nervų uždegimas, skrandžio problemos, mineralų stoką, nerviniai pergyvenimai, taipogi ir neišsimiegojimas bei ilgalaikis stresas.
Tad be apžiūros ir išsamios apklausos pasakyti tiksliai sunku.
Galit pastebėti ar priklauso jūsų skausmas nuo judesio (kas būtu būdinga stuburo problemoms ir tarpšonkaulinių nervų uždegimams), ar nuo maisto (kas nurodytu į skrandį), ar nuo streso, nemigos.

2020-05-27 19:11
Sveiki. Jau apie mėnesį jaučiuosi keistai. Kažkas lyg būtų galvoje. Kartais lyg spaustų bet neskauda. Suprastejas dėmesys. Galvos svaigimas. Kartais atrodo kad kad ir koordinacija sumažėjus. Sunkiau galvojasi. Greičiau pavargstu darbe. Visą dieną būnu mieguistas ir norisi miego. Skaudėjo kaklas bet patepus tepaliuku praėjo. Man 31 metas. Kas galėtų būti?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, nusiskundimai panašūs į kokia tai intoksikaciją.
Pabandykit bent parą pabadauti geriant tik vandenį, viena ar su citriną, vaistažolių arbatas, šviežiai spaustas daržovių sultis. Pastebėkite, ar savijauta pagerėja.