Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2020-08-21 19:41
Sveiki,viduriuoju 4diena,atsirado stiprus berimas ant sedmenu,veido ir kaklo.vaistai nepadeda

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena,esant ūmiom situacijom, nematant pacientą, ką nors patarti būtu visiškai neatsakinga ir neprofesionalu. Būtinai kreipkitės į šeimos gydytoją`.

2020-08-19 10:39
Sveiki man diagnozuota prostatos vėžys
Gydytojas jokių vaistų neišrašė pasakė ateik po 6 mėn taip jau tęsiasi 2 metai kokios žolės .man tiktų gydymui pagarbiai Eugenijus

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, Eugenijau, tokiu susirgimu atvejais geriausiai būtu gyva konsultacija, kuomet galėtum aptarti visas gydymo galimybės. Nes paskyrimai priklauso nuo jūsų savijautos, nusiskundimu, gretutinių ligu, naudojamu preparatu. Nežinant visą pacieto būklė gan rizikinga ką nors patarti.

2020-08-16 23:50
Sveiki, kas galėtų būti nutikę virškinimui? Problema ta kad dažnai užsikemša pilvas tada mazdaug pora dienų paskauda ir išsividuriuoju. Issividuriavus kelias dienas viskas veikia puikiai ir po to vėl pradeda kimstis. Visa tai jau tęsiasi apie 6 mėnesius ir gaila dėl covid 19 negaliu pakliūti pas gydytoja

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, tikrai galit patekti bent neakivaizdinei konsultacijai pas šeimos gydytoją. Reikėtu atlikti papildomus virškinamojo trakto tyrimus. Jeigu tyrimai geri, minėtus nusiskundimus gali sukelti arba netvarkinga mitybą arba stresas.

2020-08-09 22:09
Laba diena, noriu jusu paklausti. Mano dukra 1metai 5 menesiai, praita penktadieni pradejo viduriuoti gan daznai, ismatos tamsiai rudos ir su gleivemis, ir pastebejau ismatose baltu kirmeliu. Duodu Piranteli, geria jau 2 para, bet nieko nepadeda as taip galvoju. Na viduriuoja maziau. Ka man daryt... kokie tolimesni veiksmai?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, Pyrantelis kartojamas po trijų savaičių, o per tą laikotarpį laikomasi labai griežtos higienos. Kasdien keičiami ir virinami apatiniai, 90C skalbiama patalyne, su plovikliu kasdien plaunamos grindys ir valomi visi kieti žaislai, o minkšti arba šaldomi arba apdorojami karščių. Kas antra diena karpomi vaiko nagučiai ir dažnai plaunamos rankos muilu. Higienos priemonės taikomos visai šeimai.

2020-08-07 12:45
Sveiki

Ka daryti turint pks in neimanoma numesti antsvorio taikant dietas ir fizini aktyvuma.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, deja, nesuprantu ką reiškia "pks"? Dėl antsvorio- galima kreiptis į endokrinologą nuodugniam ištyrimui. Jeigu nėra kokio tai susirgimo, reikia aptarti ar jūsų mitybos apribojimu trukmė ir fizinio aktyvumo intensyvumas yra pakankami, norint koreguoti svorio.

2020-08-03 14:32
Sveiki, gydytojas man nustate laimo liga ir paskyre 10 dienu gydyma doksiciklinu. Jokiu simptomu nebuvo, tiesiog eritema 10x10 dydzio. Jau 8 dienas kaip geriu vaistus, jokiu simptomu nejauciu, taciau eritema nenyksta, kiek pabluko, bet vis dar aiskiausiai matoma, ar taip turi buti ar tiesiog antibiotikai neveikia ir reikia kitu?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, Doksiciklinas yra pagrindinis antibiotikas Laimo ligos gydymui. Ligos eiga būtent tokia ir yra- lyg ir nėra jokiu simptomu, tik po ilgesnio laiko gali atsirasti sąnarių ar kitu organu pažeidimo požymiu. Ir tuomet ligą gydyti labai sudėtinga. Paprastai rekomenduojama antibiotikus naudoti bent 3savaitės. Po antibiotiku galima naudoti ir augalinius preparatus, specifiškai veikiančius borelijas ir stimuliojančius imunitetą. Kaip pvz. Cordyceps, Astragallus- kursas bent 3 mėn.

2020-07-14 20:50
Laba diena,
noriu paklausti, ar yra homeopatinių vaistų gyditi reumatui, kuris atsirado po laimo ligos gydimo.
Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Po Laimo ligos tikrai kartais lieka lėtinis sąnarių pažeidimas, artritas. Jo gydymui galima naudoti tiek homeopatinius, tiek įvairius natūralius preparatus, gerinančius imuninės sistemos veiklą. Kiekvienu atveju jie parenkami individualiai.

2020-07-03 13:58
kokios specialybes gydytojas gydo hiperplastine kandidomikoze, kandida atsirado po laimo ligos gydymo antibijotikais

Peržiūrėti atsakymą

Kandidozė paprastai gydo šeimos gydytojas, tačiau esant lokaliai simptomatikai, gydymą gali skirti ir pažeistos vietos/organo specialistas. Pvz. esant burnos kandidozėi- odontologas, lytinių organų- ginekologas ar urologas ir pan.

2020-06-30 15:14
Turiu įtarimą, kad mano jau suaugusiam sūnui (31 m.) yra herpes virusas smegenų srityje. Paauglystėje jam buvo nustatytas herpes virusas gerklėje, burnos gleivinėje. Po to jam kartojasi keisti atminties dingimo bendro silpnumo epizodai, kai tik jis suserga virusine infekcija ar gripu, pakyla temperatūra. Jau kelis kartus po to atsirado atminties dingimas, negalėjimas dirbti protinio darbo (jis informatikas).Po 2-3 mėn. viskas atsistato, grįžta mąstymas ir atmintis, tačiau per tai jis dažniausiai netenka darbo. Daktarai nenustato ligos. Ar būtų galima ištirti, kad yra smegenų pažeidimai. Esame darę jam smegenų magnetinio rezonanso nuotrauką - buvo padidėjusi viena smegenų pusė, tačiau daugiau nieko daktarai nepasakė.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, herpes virusas gyvena nervų ganglijose ir jį sunaikinti praktiškai neįmanoma. Bet kokį virusą geriausiai nugali tik mūsų pačių imuninė sistema. Tad daugiausiai jai ir reikėtu skirti dėmesį.
Jūsų minėtu nusiskundimai nurodo į smegenų pažeidimą, tik - ko gero, jo kilmės nustatyti ganėtinai sudėtinga. Tam tikslui galima tirti kraują dėl įvairių infekcijų sukėlėjų (ieškoti antikūniųs), galima tirti stacionare, paūmėjimo metu, smegenų skystį (likvorą). Radus infekcijos pėdsakus, tikslingiausiai skirti imunitetą stiprinanti gydymą arba paūmejimo metu- kokį tai specifinį priešvirusinį preparatą.

2020-06-25 10:11
Laba diena turiu problemu del kalio nepasisavinimo.Lasina laselines i dvi savaites 5 kartus ir vistiek mazai. Issitiriau pas endokrinologa viskas gerai per inkstus nepasisalina .Kur dar butu galima kreiptis kad nustatytu priezasti.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, manau, kad tai ne atskiru tyrimu klausimas, o bendro, holistinio požiūrio. Nes kalio pasisavinimas priklauso nuo daugybės faktorių, tad reikalinga išsami gyvenimo ir ligos istorija ir gydytojas, kuris jus analizuoja kaip visumą, o ne kaip atskirus organus.