Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2020-10-05 12:29
Laba diena, esu nėščia 18 savaičių ir nutiko bėdelė, susirgau niežais, nežinau nuo ko galėjau apsikrėati...
Šiandien skambinausi gydytojai, liepė nufotografuoti išbėrimus. Išrašė kremo nuo niežų. Gal yra kokie nors vaistai, kurie nekenktų leliui ir būtų efektyvus? O gal naturaliom priemonem galima naikiti juo?
Pagalbos!

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, deja, niežiai gydomi tik specifiniais priešparazitiniais preparatais.

2020-10-04 23:18
Sveiki. Man 20 metu. Yra tokia situacija: pradėjo niežėti kaklą ir žandikaulio bei barzdos zonas. Neniežti nei tarpupirščių, nei padų nieko. Tik tai ka paminėjau. Nusikasius lieka raudoni taškiukai. Kas galėtu man būti? Ar gali būti alerginė reakcija į naudojamus kontraceptikus, kuriuos išrašė, kad susireguliuotų mėnesinės. Geriu etindros kontracept.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, alergines reakcijas sukelti gali įvairiūs dalykai. Jūsų paminėta vieta yra tą, kur dėvima apsauginė kauke. Gali būti ir reakcija į ją pačia, jeigu kauke plastikinė (įprastine, mėlyna) arba, jeigu kauke medžiaginė- reakcija sukelti gali jūsų naudojamos skalbimo priemonės.

2020-09-27 14:27
Sveiki, sūnui 1.5 metu, po pietų miego atsikėlė su berimu, panašių į dilgėlinės, dideli plemai ant rankų ir kojų, vienas ant skruosto plemukas, po valandos pranyko, po nakties miego, atsikėlė, isbertos buvo kojos tik, vėl. Maždaug po valandos laiko praėjo, gyvenimo rutina niekuo nebuvo pakitusi, nei maisto racione kažkas naujo, nei gyvenimo sąlygose ir tt. Gal patikslinti et į ją reikėtų atkreipti dėmesį, nuo ko tai galėjo atsirasti ir jei reikalingi, tai koki tyrimai? Vaikas žvalus kaip visuomet, nepanašu kad ir niezetu

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, dilgėlinės priežasčių gali būti labai daug, tad tiksliai pasakyti labai dažnai neįmanoma.
Tai gali būti tiek kokie tai maisto produktai, kartais- jų deriniai (pvz vienu metu, tą pačią dieną, naudoti produktai), skalbimo priemonės, audiniai (pvz.patalynės, naktinių ar kita medžiaga), įvairios namuose naudojamos cheminės priemonės, net -eteriniai aliejai. Tad reikia labai kruopščiai praanalizuoti visą aplinką.

2020-09-21 21:11
Sveiki. Mano dukrai 4metai ir 6mėn. Jau per šiuos metus susirgom 5kartus angina. LOR gydytoja siūlo daryti adenoidų ir tonzilių operacija. Ar negalima kitaip padėti vaikui, be operacijos?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, reikia ar nereikia operuoti- priklauso nuo adenoidu išbujojimo laipsnio. Jeigu jie labai dideli- 3-4 laipsnio ir trikdo klausa, tuomet, deja, jau gali būt per vėlu ką nors spresti terapinėm priemonėm. Tačiau, jeigu adenoidai 1-2 laipsnio, t.y.normalaus dydžio, tuomet jų operuoti nerekomenduojama. Tonzilės ir adenoidai yra limfinis audinys, kuris mus apsaugo nuo infekcijos patekimo gilyn ir svarbu juos tinkamai gydyti.

2020-09-07 00:22
Sveiki, 8 metų vaikas vartoja homeopatinius vaistus nuo enurezės jau greitai bus 3 mėnesiai.
Šlapinasi reguliariai tarp 11-12 nakties, vėliau apie 3val. Ir galiausiai dar ryte prieš atsikeliant 6-7val.
Kai kelių naktį pyksta, priešinasi, gulasi į lovą, net ir visiškai šlapia. Man neramu kad nejaučia diskomforto miegodamas šlapioje lovoje. Einame miegoti 9val.bet jis labai sunkiai užmiega, vartosi, krapštosi, nenori užsimerkti. Būna kad ir 2 valandas prasivarto. Kad greičiau nurimtu glostau galvą, kaktą, veidą.

Mokykloje mokytojai jau per pirmąją savaitę skundėsi dėl elgesio. Pati mačiau kaip per rugsėjo 1d.nenustygo vietoje, vienam vaikui bandė kelnės numauti, kitam atsisukęs už ausų tampė, kitam alkune į šoną baksėjo. Labai noriu padėti jam subręsti elgesiu ir pojūčiais bet ir pati jaučiuosi pavargusi ir išsekusi, mane erzina persigėres šlapimo kvapas ir sunkiai užmiegu po vaiko kėlimo, ar aliarmo signalo. Toks užburtas ratas gaunasi. Norisi nuleisti rankas ir užmauti sauskelnės, nėra jėgų kasdien skalbti patalynė ir džiovinti čiužinį. Be to nebegaliu užmigti po aliarmo kelias valandas, man pačiai jau reikia migdomųjų.


Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, norint ką nors patarti turėčiau žinoti, kokius homeopatinius preparatus naudojat?
Jeigu esat mūsų centro pacientas, prašome kreiptis epaštu ar telefonu tiesiogiai.

2020-09-05 15:55
laba diena
Paskutiniu metu istisai beveik uzeina nerimas, vidinis kuno drebulys,galvos svaigimas,pykinimas..nesuprantu,kaip sau padeti. Labai lauksiu atsakymo

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, nerimas šiuo metu yra labai dažnai paplitęs. Pagrindinės elgesio taisyklės, norint geriau jaistis būtu- tvarkingas dienos režimas (laiku gulti, bent 2val iki vidurnakčio), nuolatinis, kasdieninis, reguliarus fizinis aktyvumas, sveika mityba (vengiami greitieji angliavandeniai), vengimas neigiamos informacijos, griežtas informacinio srauto ribojimas. Papidomai galima naudoti B grupės vitaminus, omega 3papildus, augalinius raminančius preparatus. Labai rekomenduočiau sisteminga bendradarbiavimą su psichologu.

2020-09-04 09:55
Sveiki, sergant limfoma, ar chemoterapinis gydymas taikantis tik tada, kai ligos forma piktybine, ar nesvarbu kokia forma ir gydoma tik siuo budu?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, limfomos būna labai įvairios ir ligos eigos taipogi skirtingos. Kiekvienu atveju gydymo taktika skiriasi. Tai geriausiai aptarti su gydytoju chematologu. Papildomas alternatyvus gydymas visada įmanomas, esant bet kokiai formai.

2020-09-01 11:34
Laba diena. Ar yra augalai, homeopatiniai preaparatai gydytis nuo gimdos miomų? Esu 47metų, turiu 1 - miomą kalcinuotą, 2- dvi gyvas- vos didėjančias( beveik stovinčios vietoje 3-4 cm) ir labai mažų. Prašau pagalbos, nenoriu, noriu išsaugoti gimdą.
Geros dienos.
Pagarbiai Vaida.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, klimakteriniame laikotarpyje paprastai gimdos miomu augimas sustoja ir jos negydomos. Nebent būtu intensyvūs kraujavimai.
Iki šio laikotarpio augimui stabdyti tikrai gali būt naudojami homeopatiniai preparatai, tačiau jie parenkami individualiai. Tad rekomenduočiau atvykti gyvai ar online konsultacijai.

2020-08-24 18:36
Sveiki. Kovą turėjau virškinimo bėdų, bet gydytojai nieko nerado (dariausi gliukozę, bendrą kraujo tyrimą). Praėjo. Prieš 3 sav vėl taspats... padarė fermentų tyrimus per kraują, viskas idealu, taigi nesiuntė tirtis daugiau. Simptomai: retkarčiais pykinimas, pilvo skausmas viršuje bei apačioje, gurguliavimas, kartais net nesuprantu kur skauda. Tie sutrikimai pabūna kokias 3 dienas, tada vėl praeina. Manau, kad psichologiškai, nes turiu nerimo sutrikimą. Dažnai taip ir atsitinka, kai suima nerimas, po kiek laiko pareina ir skausmai... be to, turiu dar vieną bėdą, nors mane ir ištiria, vistiek dažnai nepasitikiu, galvoju, jog kažko nepamatė, jau net nesmagu pas gydytoją bėgioti... kaip jūs manote, ar parodo tokie gilesni virškinimo tyrimai per kraują rimtas ligas, ar reikia tvarkyti psichologiją? Kuo pasiūlytumėte gydytis, gal kokių žolelių gerti, vartojau žolinį antidepresantą persen, nes aš nepilnametė, cheminio nenoriu gerti, nors jaučiu, jog jo man ir nereikia... ačiū!

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, nerimo sutrikimai paprastai sukelia labai daug įvairių kūno pojūčių ir labai būdinga jų kaita bei nereguliarumas. Todėl pacientai ieško įvairias diagnozės pas įvairius specialistus.
Dėl nerimo sutrikimo labai rekomenduočiau kreiptis pagalbos į psichologus. Naudinga lankyti įvairius psichoterapinius užsieminus- dailės, šokio, muzikos terapijos ir būtinai sportuoti. Reguliarus fizinis aktyvumas mažina streso hormonų kiekį organizme ir ženklai palengvina būsena. Svarbu laikytis dienos režimo, pakankami išsimiegoti (bet ne per daug- negulinėti), vengti žinių, ilgo buvimo socialiniuose tinkluose (geriau jų iš viso atsisakyti) ir kuo daugiau būti šviežiame ore, ieškoti naudingos veiklos.

2020-08-24 12:06
Sveiki, ka galetumete patarti, atsirado kandidoze ant varpos o galbut ir slapimtakyje. Kaip naturaliai gydytis sia liga?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, kandidozė palaiko angliavandeniais turtinga mityba ir silpnas imunitetas. Rekomenduojama labai griežtai vengti saldumynus, alkoholinius ir saldžius gėrimus, sultis, miltinius patiekalus. Naudokit Basica compact tabletes kūno vidinės terpės šarminimui. Apsiprausimui naudokit silpnai rožinį kalio permanganato ar sodos (1arb.š. į 250 ml vandens) tirpalą.