Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2021-02-28 17:54
Laba diena. Po radio jodo turiu hipoparatirozę. Geriu 100 tiroksiną. Klausimas: ar man galima pavartot spiruliną.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, taip, spiruliną naudoti galima.

2021-02-23 19:20
Sveiki, mano sūnus 16,5 metu yra medikų stebimas jau 3 metai. Nuo pat vaikystės yra neatsparus ligoms, susirgus komplikuojasi, nėra apetito, yra mažo svorio, dažnai lūžę kaulai, greitai pavargsta(dažnai jaučiasi be energijos). Šiuo metu nustatytos Leberio sindromo ir Ano5 genos diagnozės, saiki leukemija, padidėję kreatinkinazes rodikliai(dažniausiai apie 3000) dėl neaiškios priežasties. Taip pat norėčiau paklausti, ką daryti man pačiai jaučiant nerimą, jautriai į viską reaguojant, dažnai pravirkstu?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, deja, jus neuždavėt klausimą, o tik trumpai aprašėt vaiko situaciją. Jeigu norėjote klausti, kaip pagelbėti, tuomet trumpo atsakymo nėra. Reikia žinoti visą vaiko istoriją, tyrimu rezultatus, naudojamus medikamentus. Tik pilnai žinant būklė galima ką nors patarti.
Jus pati galit naudoti kursais įvairius nervų sistemą raminančius augalus, kaip pvz valerijonas, melisa, sukatžolė, ašvaganda, passion flower ar kitus ir dažniausiai tokiose situacijose trūkstamą mineralą magnį.

2021-02-20 17:06
Sveiki, turiu prieš kelias dienas darytą širdies kardiogramą. Žmogaus amžius 70metų, moteris. Gal galėtumėte įvertinti širdies kardiogramos rezultatus. Vent rate - 92 bpm. PR int - 220ms. QRS dur - 152ms. QT/QTC int - 408/458ms. P/QRS/T axis - 72/60/42. RV5/SV1 amp - 2.165/0.220 mV. RV5+SV1 amp - 2.385 mV. Kas antra diena iš nosies bėga kraujas. Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, kardiograma reikia pamatyti, ne vien tik skaičiai vertinami.

2021-02-20 08:48
Sveiki. Yra tokia situacija ir nežinau kaip reaguoti ir ką daryti. Gimdžiau 01.09 natūraliais takais tik teko šiek tiek įkirpti. Siūlai ištirpo, iškrito. Prieš tris dienas su vyru nusprendėm pabandyti pasimylėti. (Suprantu ,kad paskubėjom ir galbūt tai ir bus visa to pasekmės) ir pradėjau kraujuoti. Dvi dienas ne gausiai o trečia jau gausiau... ir dar ryte ėjau į tualetą ir pradėjo bėgti kažkas lyg vanduo.. labai persigandau... jokio skausmo ar nemalonių pojūčių nėra.
Kas tai galėtų būti?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, manau, kad reikėtu pasirodyti ginekologui.
Gali būti jog tiesiog dar valosi gimda, bet be apžiūros negalima tai garantuoti.

2021-01-21 07:01
Sveiki, noreciau pasiteirauti kas man galetu buti ir kuom galeciau gydyti : nesvarbu valgau daug ar mazai , sveikai ar nelabai, po betkokio valgymo ispucia pilva. Net po menko uzkandzio. Turiu akmeny tulzies pusleje. Ar tai susije? Ka patartumete? Geriu gerasias bakterijas, nepadeda. Esu neviltyje. Aciu uz atsakyma.
Meta

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, taip, tulžies pūslės akmenlige gali sukelti virškinimo sutrikimus, pūtimą.
Norint ką nors patarti reikalinga išsami konsultacija- žinoti detalią jūsų sveikatos būklės istoriją, visus nusiskundimus, mitybos įpročius.

2020-12-29 23:59
Sveiki,jaučiu jog burnoje turiu svetimkūni atsiradineja žaizdeles ir sauseja lupos,ka patartumet daryti ir kur kreiptis

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, sausumo jausmas, žaizdelės gali atsirasti dėl įvairių priežasčiu, tačiau dažniausiai tai omega3 ir C vitamino trūkumo požymiai. Rekomenduočiau omega3 bent 1000mg per diena ir Cvit bent 500 mg/dienai . Pasirodykit odontologui dėl burnos higienos, jeigu reikia- tvarkykit dantis.

2020-12-26 18:44
Laba diena. Šiuo metu man 52 metai(ūgis 1,61 m svoris 61 kg), nerūkanti, sveika mityba, nevengianti sportuoti. Trumpai apie savo sveikatą. Man prieš 25 metus išoperuota kairės kojos vena. Smulkių kraujagyslių tinklas visada ryškiai matomas ant kojų. Kad turiu silpnas kraujagysles suprantu, nes dažnai dar vaikystėje tekdavo gulėti ligoninėse, nes medikai nesugebėdavo neambulatoriškai sustabdyti kraujavimo iš nosies. Greitąsias kviesdavo iš namų ir mokyklos. 17 metų išoperuotas apendicitas. Dar prieš pusę metų (3 metų laikotarpį) turėjau labai dažną viduriavimą- šeimos gydytoja liepė laikytis džiūvesėlių dietos ir naudoti lopedium. Vėliau paprašiau siuntimo gastroenterologą - nustatė 2020-02-10 Eozinofilis kolitas (Lamina propria gausiai infiltruota eozinofiliniais granuliocitais. 30-70 vienetų regos lauke mikroskopuojant x400 optiniu padidinimu). . Gydymas Prednezelonas + Pentasa, Escadra.
Taip pat tuo metu Bendras cholesterolis buvo 8,87 (MTL 6,69), triaciglicerolių 0,82 (norma) . Gydžiausi AteroLip , omega 3 ir kiti papildai. 2020-10 mėn Bendras cholesterolis – 6, MTL 3,8.

Nuo praėjusių metų vasaros 3 kartą turiu tokių sveikatos problemų – skausmas kojose šlaunyse , ties kirkšnimis ir žemiau sėdmenų (nestiprus) , karštis kojose (šlaunyse ), labai smulkūs dilgčiojimai pilvo, krūtinės , nugaros ar kitose kūno dalyse. Pilvo ir nugaros dalyje nuolat atsiranda apgamo formos kraujo taškelių po oda. Dar tik 3 kartą skausmas nugaroje žemai ir ties juosmeniu. Naktį karštis kojose, (skaumas nestiprus), pulsavimas apatinėje kairėje pilvo dalyje. (Naktį tenka daug kartų keltis atsikloti ar užsikloti (anklodė plona , kambario temperatūra apie 15 laipsnių). Pastebėjau, kad simptomai prasidėjo po stovėjimo vasarą karštame ore( 2 kartai). Gelbėdavausi – lipdavau į šaltą baseiną , kad nuimtų karštį. Kitas paskutinis – manau, kad vakare eidavau į šiltą vonią ir taip pat buvo sėdimo darbo. Dar jaučiu apsiprausiant, kad išangėje tarytum plyšusi oda. Apžiūrint matosi stipriai iškilusios kraujagyslės.
Šeimos gydytoja siuntė reabilitacijai – dėl radikulopatijos juosmens srityje. Nors pati galiu lengvai pasilenkti, pasisukti – papildomo skausmo nejaučiu. Ar galėtų tai būti visai ne reumatas? Kas galėtų būti ir pas kokios specializacijos gydytoją kreiptis?
Man neramu, kad tai gali būti kažkas su kraujotaka pilvo srityje ar kokia kita problema. Taip pat turiu problemą – šlapimo nelaikymas čiaudint, bėgant, šokinėjant. Dar prieš metus skaudėjo nugaroje kairėje pusėje. Galvojau, kad inkstai. Bet gydytoja sakė, kad tai herpės virusas. Skausmas praėjo po mėnesio be vaistų.


Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, gali būti ir alerginė reakcija ir mikrocirkuliacijos sutrikimai, vien iš to, ką parašęt, atsakyti negaliu.
Reikėtu papildomai ginekologo konsutacijos bei išsamensio išmatų tyrimo su slapto kraujavimo testu.

2020-12-24 20:03
Laba diena, norėčiau užklausti klausimo apie galima gydyma, išleidau tūkstančius eurų papildams bei įvairiems gydytojams, problemos niekas nerado, labai prašau padėkite. Parašykite savo el pašta arba parašykite man Andrius.lapinas1@gmail.com

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, mano epaštas info@ngc.lt

2020-12-08 01:06
Sveiki, mano sunu supykino is isterijos ir pastebejau kad kraujo buvo truputi kai viska isveme ir ant galo seiles buvo su kraujiu. Jiam yra 3 metai 6 men. Po to daviau ramuneliu arbatos. Ka tokiu atvejiu reiketu daryti? Cia taip pirma karta. Labai sunku patekti pas gyditojius del viruso.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, pakraujuoti gali dėl didelio streso (tai padidina kraujagyslių pralaidumą), mechaninio pažeidimo skrandžio rūgštimis vemiant. Tad kelias dienas duokit ramunėlių arbatos, švelnaus maisto- košės, sriubas.
Daugiau atkreipkit dėmesį į savo nervų sistemą, nes vaikas paprastai atspindi šeimos nuotaikas.

2020-11-22 08:48
Sveiki. Norejau paklausti ar galetume kreiptis pas jus konsultacijai ir gydimui? Dukrai yra kraujavimai is tiesiosios zarnos. Gulejom ligoninej nustate klostridija bakterija ir nespecifini opini kolita kuris dar nepatvirtintas. Prirase geriama solofalk ir metronidazoli. Vaistus geriam bet naudos nulis. Jau dukra nuo tu vaistu vaiksto kaip apsinuodijus ......dukrai 18 metu. Jei butu ymanoma noretume issitirti vega testu ir gydytis naturaliom priemonem. Ir kol sulauktume konsultacijos ka galetume jau dabar vartoti?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, ką nors paskirti galima tik po išsamios konsultacijos.
Kreipkitės darbo dienomis tel. 8 682 92261.