Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2021-03-29 17:48
Laba diena, turiu beda kelis menesius jaučiuosi pavargus galvos skausmas regejimas biskuti pavarges, dariaus kraujo tyrimas viskas gerai.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, kraujo tyrimas nėra vienintelė ir galutinė priemonė sveikatos būklei įvertinti.
Pirmiausiai pasvarstykite, ar jūsų nuovargis fizinis (galūnių skausmas?) ar emocinis. Šiuo metu- karantinos laikotarpių- emocinis išsekimas- labai dažna būsena. Prižiūrėkite savo dienos režimą, pakankami išsimiegokite, sveikai maitinkitės, stenkitės kuo dažniau būti gamtoje, keisti veiklos pobūdį. O jeigu fizinė būklė bloga, kreipkitės į šeimos gydytoją išsamesniam ištyrimui.

2021-03-25 09:16
Laba diena,
Apie skydliaukes problema suzinojau tik padarius kraujo tyrimus. Tokiu kazkokiu simptomu nebuvo, nepastebėjau. Gydytoja israse vaistus L-Thyroxin 50.Geriu kiekviena ryta 1 valandą pries valgį. Ar kuo skiruasi liga pastebejus ekoshopu ir mano pastebejus kraujuje. Ir kur daugiau pasiskaityti apie mano liga. Ačiū su pagarba Irena.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, pagal tai, jog jums paskirtas L-Tiroksinas, galima manyti, kad kraujo tyrimas rodę skydliaukės veiklos nepakankamumą, arba taip vadinama hipotireozę. Dažna tokios būklės priežastis yra autoimuninis skydliaukės uždegimas. Jis gali būti visiškai nepastebimas daugybė metu.
Ultragarsinio tyrimo metu gali būti tiek neryškūs pakitimai, tiek ganėtinai reikšmingi- mazgai, cistos.
Kraujo ir ultragarsiniai tyrimai vertinami kartu, taipogi skiriant gydymą atsižvelgiama į bendrą paciento būklę, esamus nusiskundimus.
Apie hipotireozę ir autoimuninį tireoiditą tikrai galite rasti daug informacijos internete.

2021-03-24 22:32
Sveiki,

Kudikis gime su infekcija, gydytas su gentamicinu, atlikus klausos testa viena ausis buvo neigiamas. Dabar vaikui yra 3,5 metu, nustatytas vienpusis neurosensorinis prikurtimas. Jis yra itin jautrus vaikas ir neesu tikra ar jaucia ligai numatyta uzima ausyse, kuris galbut ji vargina ir stresina dar labiau? Gal vertetu skirti kokius homeopatinius medikamentus tam uzesiui slopinti?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, deja, gentamicinas gali sukelti klausos nervo pažeidimą. Ir jeigu pažeidimas jau įvykęs, šiuo metu galima tik "maitinti" nervinį audinį ir palaikyti esama būklę nebloginant.
Tam reikalingas sveikas gyvenimo būdas, pilnaverte mityba. Dažnai mitybą turi būti papildoma probiotikais, omega3 papildais, B grupės vitaminais, antioksidantais. Gali būti skiriami ir homeopatiniai preparatai, kaip Phosphorus ar kompleksinis Cerebrum comp.

2021-03-17 21:50
Sveiki. Pasidarius skydliaukes tyrimus, paaiskejo kad aTPO 13.000 ir truputi pakiles TTH, visi kiti rodikliai normos ribose.Endokrinologe skyre tiroksina ir prednizolona. Tiroksino geriu 25 o prednizolono net nepirkau... tikrai nevartosiu. Ar galima kazkaip homeopatiniu gydymu sureguliuoti antikunu kieki? Dekoju

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, reikėtu aiškintis, kas galėjo sukelti autoimuninį uždegimą organizme, atlikti papildomus tyrimus ir išnagrinėti galimus rizikos veiksnius. Tam reikalinga išsami konsultacija. Tik po jos būtu galima daryti kokius tai paskyrimus.

2021-03-14 11:06
Sveiki, noreciau pasiteirauti del 4 menesiu kudikio. Mergytei pries daygiau nei menesi prasidejo baisus berimai. ( ant kaktytes bei viso kunelio) Nustatytas dermatitas. Labai jai niezti. Mama zindo kudiki pati. Gal galite patarti kuom galima butu padeti? Pas gydytojus lankesi, niekas nepadeda. Labai lauksim atsakymo. Aciu.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, norint padėti, reikia daugiau informacijos apie neštumą, gimdymą, mamos gyvenimo būdą ir mitybą. Taipogi reikia pamatyti vaiką. Koreguojant mamos mitybą, kartu tiek mamai, tiek vaikui naudojant tinkamus papildus ir homeopatinius preparatus, galima tikėtis būklės pagerėjimo.

2021-03-09 00:54
Sveiki,
Pasidariau hepatito A IgM antikiniu tyrimą. Rezultatas yra normoje - 0,379, tačiau laborantes pastaboje sakoma kad buvo aptikta IgM antikuniu. Kodel rezultatas normoje, bet antikuniu buvo aptikta?
Simptomų jokių nejaučiu. Ar būtina kreiptis į daktara? Praėjo jau 3 savaites nuo tyrimo.
Beje, tyrimą dariausi dėl sveikatos pažymėjimo.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, jeigu aptiktas antikūnių kiekis yra normos ribose, gydytis ar kreiptis į gydytoją nereikia.

2021-03-08 18:53
Sveiki,vyrui 44 metai,skausmas kirksnyja kartais buna, dare rengeno nuotrauka,rado ataugeles stubre juosmens sritį,dirgina klubo sanario nerva ir jaucia skausma kirksnyja,ar homopatija galima butu gydyt,ar tik mankstom tai gydoma?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, galima skirti ir homeopatinį gydymą skausmui ir uždegimui mažinti.

2021-03-07 00:46
Sveiki lytinio akto metu ,niekada nejauciu, kai vyras baigia.ar cia normalu?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, kreipkitės į seksopatologą.

2021-03-06 08:53
Sveiki, jau gan ilgą laiką kamuoja problemos su pilvo skausmais. Paskutinį kartą skausmas prasidėjo regos dingimu, maždaug 5 minutėms, ir tada skausmas buvo ilgas ir labai skausmingas apie 30 min spazminis, (kita dieną prasidėjo menesines), tokio skausmo metu įmanoma tik guleti ir bandyti rasti patogią vietą kaip geriausiai ji iškesti, su vaistais skausmas praeina ne iš karto. Laikėsi temperatūra visą savaitę, apie 37,3, visa laika sunkumas pilve, apetito nebuvimas, kartais net ir pykinimas, skausmas viso pilvo ertmėje, kartais kairiajame šone, nugaroje. Dingusios išskyros. Veido kaktos išbėrimas skausmingais spuogais arčiau plaukų šaknu linijos. Silpnumas, nuovargis. Sunkumo šlapinantis nera. Kokius tyrimus reikėtų atlikti ar pas kokį specialistą kreiptis?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, pirmiausiai kreipkitės į šeimos gydytoją.

2021-03-05 13:58
Sveiki norejau paklausti kas gali buti jei po litinio akto sperma isbegsta truputi rausva.ačū

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, spalvos pasikeitimas į raudoną puse dažniausiai nurodo į kokį tai uždegimą. Jeigu tokia spalvą pastebit nuolat ar dažnai, kartu yra ir kitu nusiskundimu- pvz. strėnų, tarpvietės skausmas, šlapinimosi sutrikimai ar kt., tuomet reikia kreiptis į gydytoją.
Jeigu spalvos pokyti matėt tik kartą, nerimauti nereikėtu.