Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2021-05-10 15:21
Laba diena. Ar yra homeopatinių produktų, kurie pagelbėtų, esant inkstų nepakankamumui dėl cukrinio diabeto? Naudojamai šlapimą varantys vaistai dėl padidėjusio kalio, yra mažakraujystė, padidėjęs kreatininas.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, galit naudoti homeopatinės ampulės "Solidago compositum" po 1 amp į raumenis 3x savaite, mikrocirkuliacijos gerinimui- Neolife firmos "Flavonoid complex" po 2kaps/d, gerus probiotikus, omega 3 po 2g/d.
Tačiau esant tokiai sudėtingai situacijai naudingiau būtu gyva konsultacija.

2021-05-03 17:01
Sveiki, mane kiekvieną dieną vis po truputi išberia raudonomis dėmelėmis. Jos labai niežti. Dažniausiai kur atsiranda dėmelės tai viena šalia kitos. Ar tai galėtų būti dilgelinė? Ačiū už atsakymą

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, greičiausiai tai alerginis bėrimas. Dilgelinė ar ne, galima pasakyt tik pamačius gyvai. Pabandykit pasekti, po kokio maisto ar kontakto su kokiomis medžiagomis atsiranda bėrimas?

2021-04-27 22:39
Sveiki, vakar diena kritau ir ,mano nuomone, pasitempiau arba iplesiau kaires kojos čiurnos raiščius. Ar reiktu eiti pas daktarus, kad apžiūrėtų. Laikau koja suviniota elastingu bintu, bandau nejudinti. Koja ties kauliuku istinusi. Dekui iš anksto.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, be abeju- esant ūmiom traumom, reikia kreiptis į medikus.

2021-04-21 07:00
Laba diena.Kaip išnaikinti herpes virusą,kankina apie 20m.Pastaruosius metus lenda jos kas savaitė,ypač žiemą.Tradicine medicina nusivyliau.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, herpes virusas neišnaikinamas. Tačiau, jeigu gerai funkcionuoja imuninė sistema, virusas netrukdo gyventi. Tad- pagrindinis darbas- pagerinti imuninės sistemos veiklą.
Kadangi imunitetas priklauso nuo labai daug įvairių faktorių- fizinių, emocinių, aplinkos ir kt.- reikėtu jos visus aptarti ir surasti silpniausia grandį, ją koreguoti.

2021-04-19 16:26
Sveiki, norėčiau paklausti...ką daryti jei užkietėję viduriai ir skauda pilvą?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, pirmiausiai- koreguoti mitybą- vengti visus pilvą kietinančius produktus- miltinius, saldumynus ir kuo daugiau naudoti daržovės, vaisius. Gerti pakankamai vandens, kasdien aktyviai judėti- tai gerina žarnyno veiklą.

2021-04-14 14:59
Laba diena, dukrai 9m. kūdikystėje skiepinta pagal kalendorių. Šiek tiek yra raidos sutrikimo, susijusio su kalba ir mąstymu. 2018m.buvo atlikta kaulų čiulpų transplantacija dėl aplastinės anemijos (nepatikslinta priežastis, kas įtakojo ligą). Dabar gydanti konsultuojanti onkohematologė skatina mergaitę perskiepinti, nes po transplantacijos nebeliko antikūnių. Dukra jaučiasi gerai, kraujo tyrimai geri, kaulų čiulpus donoravo sesė, todėl labai tiko. Labai nenorėčiau perskiepinti, bet gyd sako, jei pvz. dukra susirgs tymais tai numirs. Prašau pasakykite savo nuomonę, ką apie tai manote. Labai ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, manau, kad jums būtu tikslinga pasikonsultuoti su imunologu. Gal būt- atlikti vaikišku infekcijų antikūnių tyrimus. Ir tada priimti sprendimą.

2021-04-10 19:32
Sveiki ,
Galite tarti kaip specialistė porų sakinių apie šį preparatą ,Lentinan AXT – Zenius Labs. Ar tai blefas ar yra tikrai tame tiesos ?
Mamai diagnozuotas antros B stadijos gimdos kūno vėžys .ačiū už atsakymą .
Pagarbiai Viktorija M.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, preparato sudėtis gera. Tačiau tikrai negalima teigti, jog jo vieno pakanka onkologinės ligos gydymui. Paprastai naudojamas derinys įvairių natūralių preparatų.

2021-04-09 23:40
Sveiki,

Kaip gydyti natúraliu búdu Juosiančiàjà pūslelinè (išbèrimas vieno sèdmens srityje,80 metú moteris)

Ačiú Labai

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, juosianti pūslelinė signalizuoja, jog imuninė sistema labai nusilpusi ir žmogus greičiausiai turi rimtu susirgimu. Tad galimi paskyrimai priklauso nuo bendros būklės ir turimu ligų.
Pakankamai saugiai tiktu naudoti Liziną ir PauD Arco, natūralu C vitaminą didesnėmis dozėmis, bendrai organizmo būklei- Curcumino ekstraktą.

2021-04-04 03:53
Kaip galėčiau padėti epilepsija turinčiam žmogui?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, į jūsų klausimą nėra vieno atsakymo, kadangi epilepsija gali turėti daug priežasčių, pasireiškimo būdų, intensyvumą. Be to- sergantis žmogus gali būti įvairaus amžiaus, turėti ar ne gretutinių ligų, būti darbingas ar neįgalus Tad neaišku, ką konkrečiai norite paklausti ir neaišku, ką konkrečiai galėčiau patarti? Ar dėl slaugos ar dėl alternatyvaus gydymo?

2021-04-02 07:52
Sveiki norėčiau paklausti kas man darosi jaučiu didelę baimę kad galiu kažką padaryti savo artimiesiems bijau aštrių daiktų užeina tokios baisios mintys net bloga pasidaro pradedu verkti

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, jeigu jus kamuoja baime, greičiausiai turite polinkį į panikos atakas, nerimą, gal būt- depresiją.
Naudingiausiai būtu kreiptis psichologo konsultacijai.
Kasdien tiesiog stenkitės nukreipti mintis kitą linkmę. Prisiminkite- mintis mums pavaldžios. Mes patys galim nuspręsti- ką ir apie ką mastyti? Daugiau dirbkite fiziškai, sportuokite, venkite TV, FB ir kitus soc.tinklus, nes jie skleidžia negatyvą.