Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2021-05-29 07:01
Sveiki, mano metinukui mažyliui greičiausiai angina.. Temperatūra pastoviai kyla iki 39, gerklytė labai raudona, sunku matosi ryti. Kadangi savaitgalis, pas gydytoją tik pirmadienį.. Kaip galėčiau per tas dienas jam pagelbėti? Problema, kad mažai geeia skysčių tik mišinuką..

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, girdykit po gurkšnelį kas kelias minutės- duokit nesaldžių, drungnų gėrimų.Tinka pvz spanguolių kisielius, žolinės arbatas (visos, kurios tinkamos nuo karščiavimo- liepų žiedai, šeivamedis, avietės irtt) .
Anginai- homeopatiniai preparatai ANGIN HEEL- po 1/2 tabl 3xd, pamainom su "MERCURIUS HEEL" - po 1/2 tabl 3xd, + GRIPHEEL - 1/2 tabl ryte ir vakare. Jeigu temperatūra nekrenta, nakčiai duokit paracetamolio žvakutę. Jeigu blogėtu savijauta, kreipkitės į stacionaro priėmimo skyrių.

2021-05-23 21:58
Sveiki,
Turiu stiprią alerginę reakciją bitėms.
Pradėjau imunoterapijos kursą.
Du pirmi šios terapijos bandymai baigėsi adrenalino injekcijomis.Galbūt turite kokį patarą tuo klausimu.Dékoju,Dalia

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, manau, kad turėtu būti sėkmingas homeopatinis gydymas.

2021-05-22 20:03
Mano dukrytei 16metu, gyvename Klaipedoje. Neseniai pasidareme magnetini rezonansa klubu ir slaunies, kad issiaiskinti priezasti del ko skauda. Taip padare magnetini rezonansa stuburo juosmenines dalies. Pora menesiu teko guleti ligonineje del desines kojos skausmo, gyde ibubrofenu, diclofenaku. Mergaite neturejo jokios traumos, skausmas atsirado staiga. Magnet rez.tyrimai rodo Deš.m.femoris tendilito pozymius ir jis nera pagydytas matomai iki galo, nors kuri laika skausmai buvo praeje, vakar vel pasikartojo skausmai ,namie geriame ibubrofena. Diklofenaka, kuri dave ilga laika ligoninej pazeide skrandi, inkstus skaudejo, menstruacijos dingusios buvo, kol atsistatem viska ir issityrem. Mums svarbu dabar, kas tinkamai paskirtu gydyma. Nesteroidiniais vaistais gydymas toki ilga laika del pasikartojimo, jau gasdina, nes turejom pasekmiu,gal sausgysles uzdegimui ir isgyjimui yra kitas gydymas? Gal tie vaistai negydo priezasties?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, nesteroidiniai preparatai mažina skausmą ir uždegimą, tačiau, deja, priežasties negydo. Jeigu yra autoimuninis procesas, tuomet gydymas ilgas ir būtu optimalu rinktis kuo natūralesnės priemonės. Norint ką nors paskirti, reikalingi visi jūsų tyrimu rezultatai, išrašai iš stacionaro, pageidautina- akivaizdinė konsultacija dėl apžiūros. Jeigu negalite atvykti- galima ir online konsultacija.

2021-05-18 23:12
Sveiki, man 69m. Staigiai pradejo nykti raumenys. kur reikia kreiptis pagalbos, manu, kad tai nera normalus reiskinys.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, pirmiausiai pagrindinius tyrimus atlieka šeimos gydytojas ir pagal juos sprendžia apie tolimesnių tyrimų ar konsultacijų tikslingumą.

2021-05-17 13:56
Laba diena.Gal yra homeopatinių produktų :1) Stenosis ACI dex. 2) Diafragmos išvaržos gydymui? Dėkoju už atsakymą.Su pagarba-pacientė.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, ne, apie tokį preparatą neteko girdėti.

2021-05-16 11:44
Laba diena,gal yra kokių preparatų stenozės gydymui,ar iš vis galima pagydyti ? Dėkoju už atsakymą.Su pagarba.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, visiškai neaišku, apie kokia, kieno stenozė eina kalbą?

2021-05-15 11:46
Sveiki,
Prašytume Jūsų paaiškinti keletą klausimų dėl Covid-19 ligos, cholesterolio ir maisto papildų naudojimo:
1. Persirgus Covid -19 liga su komplikacija – plaučių uždegimu, atlikus diagnostinį kraujo tyrimą, D-dimero koncentracija viršija nustatytą normą 6 proc. punktais. Ar tai Covid-19 lig m.os pasekmė, pasireiškianti aktyvėjančia kraujo krešėjimo sistema, ir reikėtų sunerimti dėl trombozinių komplikacijų ateityje, ar reikėtų atlikti papildomus tyrimus ir taikyti gydymą.

2. Taip pat nustayta padidintas blogojo cholesterolio kiekis kraujyje. Gydytojų rekomendacija vartoti statinus ir keisti gyvenimo būdą. Prašytume patarti, kaip natūraliomis priemonėmis sumažinti cholesterolio kiekį, ar maisto papildai veikia kaip cheminiai preparatai.
Labai lauksime Jūsų patarimų.
Iš anksto dėkojame.
Pagarbiai
Dalia

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, kol kas turiu per mažai praktikos su postkovidiniais pacientais, kad galėčiau jums tiksliai atsakyti į pirmą klausimą. Manau, kad reikia atsižvelgti ne tik į tyrimus, bet ir į esama savijautą ir pagal tai spręsti dėl galimo gydymo.
Padidintas cholesterolis tikrai nepagerins bendrą sveikatos būklę ir didins bet kokio susirgimo komplikacijų riziką. Keičiant gyvenimo būdą ir mitybą, dažniausiai cholesterolis grįžta į normą. Kaip pagalbinė priemonė galima naudoti ir įvairius augalinius papildus. Kartu su mitybos korekcijomis jie tikrai efektyvūs. Tačiau šio puslapio formatas netinkamas suteikti išsamia konsultaciją.

2021-05-14 20:45
Sveiki, norėjau pasiteirauti ar įmanoma, kad turint tulzies akmenuku, atsirado skrandzio opa, kadangi jauciu durima labai stipru dabar, skauda skrandi. Taip pat yra skausmas po kaire mentim, lyg atrdo nigara skauda. Ka tokiu atveju valgyti ir ko ne? Kaip galima tiksliau opa panaikinti? Lauksiu jūsų atsakymo“

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, jeigu yra skausmas nugaroje, negalima atmesti ir kasos pažeidimo galimybę. Kasa dažnai nukenčia esant tulžies pūslės akmenligei.
Kadangi turite visa "puokštė" virškinimo sistemos problemų, tikrai būtu neatsakinga be tyrimu, apžiūros ir išsamios apklausos ką nors rekomenduoti.

2021-05-12 17:29
Labas vakaras, norėjau paklausti ką daryt kai apsipili koją su karpu naikinimo skysciu, jis manau tikrai stiprus nes jį galima naudoto vieną kartą į dvi savaites, chemines medziagos nera nurodyta, bet ta vieta kur apsipyliau ji paliko tokia raudona deme ir kas para man atsiranda vis daugiau ir daugiau tų dėmių, ka daryti? ar galite patarti kokių būdų, arba kokius vaistus naudoti kad nebedaugėtų jų?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, daugelis karpų naikinimo priemonių sudėtyje turi įvairias rūgštis, kurias gali sukelti odos cheminį nudegimą. Reikėtu gydyti kaip nudegimą- tam yra įvairios priemonės, parenkamos pagal konkrečia situaciją. Viena patogiausiu- Mepilex pleistrai.

2021-05-10 18:20
Sveiki,sunkiai kosiju,išeina pusiau geltonos or baltos gleivės, bei skauda plaučius... Ką patartumėte daryti?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, patarčiau kreiptis į gydytoją apžiūrai ir tyrimams.