Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2018 vas. 13 11:34
Laba diena. Mano pagrindinė problema, su kuria sunkiai sekasi susitvarkyti - miegas. Stengiuosi atsigulti apie 22.30 val. Einant miegoti miego poreikio nejaučiu. Badžiau gulimo laiką ir ankstinti ir vėlinti. Jeigu pasiseka iš karto užmigti, tai po 1-2 valandų atsibundu ir porą ar daugiau valandų neužmiegu. Apie 4 - 5 valandą vėl užmiegu ir miegu giliai iki 8 - 8.30 val. Iš vakaro miegas būna periferinis. Atsikėlęs dieną nuovargio ir miego trūkumo nejaučiu. Kai atsubundu, kad "neužsikabinčiau" kokių minčių, skaitau knygą, pavaikštau po kambarius. Vargina tas tuščias laikas naktį. Pastaruoju metu pradėjau ir iš vakaro neužmigti. Nors esu pensininkas, nedirbu, galiu ryte ilgiau miegoti, bet toks miegas su pertraukomis ir vėlyvas kėlimasis erzina.
Yra paaukštintas kraujo spaudimas, vartoju vaistus. Stuburo 4-5 slanksteliai sudilę, kartais suremia nugaros skausmai. Pastoviai rytais darau mankštą.Kavos per dieną išgeriu 2 puodukus. Būčiau labai dėkingas už gailmus patarimus.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, tiesiog su metais miego poreikis natūraliai mažėja. Kūdikiai miega daug, senjorai- mažai. Tai normalu. Reikia pasvarstyti, ką naudingo, įdomaus galite nuveikti laisvu laiku? Nereikia dėl to kankintis ir per prievarta migdytis.
Pagalba galėtu būti- pakankamas fizinis aktyvumas kasdien- ilgi vaikščiojimai gryname ore; griežtas atsisakymas kavos bei žalios/juodos arbatos (vietoj jų naudokite, sakykim- melisa); svorio normalizavimas; vengimas visų blogų emocijų (pvz.televizijos, ypač- kriminalinės ir pan.naujienas), ieškojimas geru/teigimu emociju. Papildomai galite naudoti kalcį, magnį, cinką su D vitaminų.

2018 vas. 11 21:43
Mūsų mamai nustatė sepsį ir jai 77 metai. Ar įmanomas pagerėjimas?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, deja, kompiūterio programa jūsų klausimą parodė labai pavėluotai. Jus jau, ko gero, žinote ligos išeitį.
Man atsakyti į šį klausimą, nežinant visos pacientės būklės, tyrimų, neatlikus apžiūros, būtu tiesiog neįmanoma.

2018 vas. 6 17:57
Sveiki. Jau ilga laika kankinuosi keistu jausmu pilve. Kai pavalgau, tai toks jausmas, kad nepavalgius bunu, lyg tuo metu skauda apatine pilvo dali, jauciasi lyg buciau nesoti visada. Po pavalgymo visada po mazdaug 20 min issitustinu, bet neviduriuoju, tada vel sukyla apetitas. Svoris visada toks pat. Pamaudzia desini sona daznai. Itariu, kad turiu parazitu. Ar pagal pozymius yai galetu buti?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, nusiskundimai nėra rimti, tikėtina, kad viskas su jumis tvarkoj. Be abejo, galite kreiptis į savo šeimos gydytoją detalesniems tyrimams.

2018 vas. 1 17:08
Sveiki, galbūt sunkesnis klausimas, tačiau domina visos galimybės. Esant aortos vožtuvo nesandarumui (vožtuvo deformacija). Pasikonsulatvus su gydytojais aiškiai gręsia operacija, tačiau iš homeopatijos pusės ar įmanoma sušvelninti esamą situaciją alternatyviomis priemonėmis ar netgi tokiu būdu išvengti operacijos. Puikiai suprantama, jog nežinant visos istorijos negalite duoti tikslaus atsakymo, tačiau betkokia informacija ties mano klausimo atsakymu bus naudinga. Dėkoju iš anksto.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, atsakymas priklauso nuo jūsų amžiaus, nesandarumo priežasties (reumatinis ar įgimtas), laipsnio, nusiskundimų, gretutinių ligu irtt. Geriausiu atveju galima būtu bandyti operaciją nukelti vėlesniam laikui arba greitinti gijimą po operacijos.

2018 saus. 31 19:12
Sveiki, nezinau ar cia klausiu, bet gal ir jus galesite patarti. Sergu proloktinoma, nieko nesuprantu apie sia liga gydytoja israse bonikriptina turiu gerti po pusantos tabletes, tai itakojo ir vaisinguma, gal galetumet padeti suprasti ka daryti kad greiciau atsistatyti viskas i vietas, labai Aciu uz pagalba.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, labai atsiprašau, "sveikas.lt" sistema labai pavėluotai parode jūsų klausimą. Tikiuosi, kad apie savo ligą jau daug ką sužinojot, paskaitet, pasitaret.
Galima naudoti bromkriptiną, tačiau vietoj jo galima naudoti ir natūralius, augalinius preparatus. Tai tiesiog pasirinkimo klausimas.

2018 saus. 30 16:55
Sveiki, keturmečiui sūnui rudenį buvo prasidėjęs stiprus sausas kosulys, naktimis tiesiog atrodė net priepuolinis. Pulmulogė nusprendė, kad tai bronchinė astma išrašė Monkasta ir kvėpuojamą Ventoliną. Šiuos vaistus naudojom apie savaitę, pagerėjimo nepastebėjom, per tą laiką papuolėm pas gastroenterologą, kuris nustatė, kad vaikas turi polinkį į refluksą, kuris ko gero ir sukėlė kosulį. Taip pat apsilankėm pas alergologus, alergijų jokių nenustatė. Nutraukiau pulmunologės išrašytus vaistus, pradėjom naudoti gastrostus, derinti mitybą ir mūsų kosuliai pasibaigė. Dabar, atlankius 2 mėn, darželį, vaikas vėl susirgo. Pulmunologė įtaria beprasidedantį bronchitą. Kosulys jau visai kitoks, 3 dienas turėjom temperatųros. Pulmunologė vėl išrašė Monkasta (3 dėžutes!) ir Flixotide.Vaiką į polikliniką vežė vyras, tad nieko papildomai nepasiteiravo. Informaciniame lapelyje rašo, kad Monkasta skiriama esant astmai. Bet mes net pirmosios dozės nesam suvartoję, nes nepasirodė, kad mums jo reikėtų. Prie kokių ligu dar skiriamas šis vaistas? Vaikui niekada nėra buvę jokių dusimo priepuolių ir net nieko panašaus į tai. Pasiskaičius neatrodo šie vaistai tokie jau nekalti. O gal vis tik mums reikėtų jį gerti pastoviai? Dėkoju už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, manau, kad tikrai ne. Astmai nustatyti ir patvirtinti reikėtu daugiau laiko ir daugiau simptomų. Monkastas nėra "nekaltas" vaistas ir be tvirtos priežasties jį naudoti nereikėtu.

2018 saus. 26 23:35
Sveiki,
norejom paklausti kokiomis liaudiskomis priemonemis galetume gydyti 4m vaiko bronchine astma, daug ka isbandeme nepasiteisino ar ozku ar kumeliu pienas tikrai gydo bronchine astma
aciu

Peržiūrėti atsakymą

:Laba diena, deja, nei ožkų nei kitoks pienas astmą negydo. Norint tiksliai patarti, reikėtu atvykti konsultacijai, nes būna labai įvairių astmos formu ir skirtingu jos priežasčių.

2017 gruod. 7 14:02
Laba diena. Nezinau ar ten klausiu bet tikuosi kad atsakysit ar galesit ka part. Nes kankinuosi jau apie 2 menesius. Jau kuri laika mazdaug apie du men mane vargina tokie simptomai. Jauciu energijos trukuma, nors valgau gerai ir pakankamai bet daznai nesijauciu soti . Is pradziu apetitas visai suorastejes buvo. Bet pageriaunpapildu tai rodos susitvarke. Daznai bunu irzli. Niezti kuna. Net ir issimaudzius. Yra tokiu rausvu spuogeliu yoac krutines srityje. Daznai kietai tustinuosi, seniau taip nebudavo.o kartais palaisvina vidurius. Tokiais tarpais visa tai buna. Taip pat toks pojutis lyg pas mane kas pilve ir ypac skrandyje judetu. Kartas nuo karto pastebiu nuejus i toleta kazkokias gleives kaip skrepliai panasias. Ne vien pasitustinus bet ir pasislapinus. Daznai krecia drebulys. Pries kelias savaites dariausi ismatu tyrima. Tai parazitu nenustate. Seimos gydytoja padare kraujo ir slapimo tyrima ir tiek. Bet ten viskas normose kiek supratau. Del kirminu tyriausi privaciai. Tikrai nemanau kad cia su psichika susije. Gal reiketu dar pasikartot del parazitu tyrimus? Nes skaiciau kad ne visada iskart tyrimas parodo kad ju yra. Gal vertetu ir kraujo tyrima pasidaryt del parazitu? Busiu dekinga uz atsakyma ir patarimus.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, sureguliuokite mitybą, kad būtu normalūs viduriai- naudokit daug vaisių, daržovių, gerkit pakankamai vandens, venkit visus miltiius gaminius ir saldumynus. Kartu naudokite pelyno arbata po stiklinė dienai. Pakartokite parazitų tyrimą.

2017 gruod. 1 19:37
sveiki. norejau paklausti. mano draugui atsiradineja spuogai sprindzio atstumu nuo lytiniu organu, jie buna dideli ir skausmingi. spaudziant sake smirda dveselena. niekur kreiptis nenori del to,spuogai atsiranda retai ir po viena.ar tai normalu kad spuogo turinys smirdi?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, panašu, kas jūsų draugas turi votys. Jų turinys, ypač intymiose vietose, gali būti nemalonaus kvapo. Patartina reguliariai apsiprausti su dezinfekuojančių muilu, pvz. Medimix. Ženkliai sumažinti naudojamu saldumynų kiekį, ypač- saldžių ir alkoholinių gėrimų. Rekomenduočiau patikrinti cukraus kiekį kraujuje.

2017 gruod. 1 18:29
sveiki, noreciau suzinoti kokias zoleliu arbatas patartumete gerti, esant problemoms su inkstais. Jusu arbatos recepta noretumeme panaudoti vaistines leidinuke. Dekoju uz atsakyma

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, maloniai prašome kreiptis asmeniškai nurodytu telefonu.