Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2020 rugp. 7 12:45
Sveiki

Ka daryti turint pks in neimanoma numesti antsvorio taikant dietas ir fizini aktyvuma.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, deja, nesuprantu ką reiškia "pks"? Dėl antsvorio- galima kreiptis į endokrinologą nuodugniam ištyrimui. Jeigu nėra kokio tai susirgimo, reikia aptarti ar jūsų mitybos apribojimu trukmė ir fizinio aktyvumo intensyvumas yra pakankami, norint koreguoti svorio.

2020 rugp. 3 14:32
Sveiki, gydytojas man nustate laimo liga ir paskyre 10 dienu gydyma doksiciklinu. Jokiu simptomu nebuvo, tiesiog eritema 10x10 dydzio. Jau 8 dienas kaip geriu vaistus, jokiu simptomu nejauciu, taciau eritema nenyksta, kiek pabluko, bet vis dar aiskiausiai matoma, ar taip turi buti ar tiesiog antibiotikai neveikia ir reikia kitu?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, Doksiciklinas yra pagrindinis antibiotikas Laimo ligos gydymui. Ligos eiga būtent tokia ir yra- lyg ir nėra jokiu simptomu, tik po ilgesnio laiko gali atsirasti sąnarių ar kitu organu pažeidimo požymiu. Ir tuomet ligą gydyti labai sudėtinga. Paprastai rekomenduojama antibiotikus naudoti bent 3savaitės. Po antibiotiku galima naudoti ir augalinius preparatus, specifiškai veikiančius borelijas ir stimuliojančius imunitetą. Kaip pvz. Cordyceps, Astragallus- kursas bent 3 mėn.

2020 liep. 14 20:50
Laba diena,
noriu paklausti, ar yra homeopatinių vaistų gyditi reumatui, kuris atsirado po laimo ligos gydimo.
Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Po Laimo ligos tikrai kartais lieka lėtinis sąnarių pažeidimas, artritas. Jo gydymui galima naudoti tiek homeopatinius, tiek įvairius natūralius preparatus, gerinančius imuninės sistemos veiklą. Kiekvienu atveju jie parenkami individualiai.

2020 liep. 3 13:58
kokios specialybes gydytojas gydo hiperplastine kandidomikoze, kandida atsirado po laimo ligos gydymo antibijotikais

Peržiūrėti atsakymą

Kandidozė paprastai gydo šeimos gydytojas, tačiau esant lokaliai simptomatikai, gydymą gali skirti ir pažeistos vietos/organo specialistas. Pvz. esant burnos kandidozėi- odontologas, lytinių organų- ginekologas ar urologas ir pan.

2020 birž. 30 15:14
Turiu įtarimą, kad mano jau suaugusiam sūnui (31 m.) yra herpes virusas smegenų srityje. Paauglystėje jam buvo nustatytas herpes virusas gerklėje, burnos gleivinėje. Po to jam kartojasi keisti atminties dingimo bendro silpnumo epizodai, kai tik jis suserga virusine infekcija ar gripu, pakyla temperatūra. Jau kelis kartus po to atsirado atminties dingimas, negalėjimas dirbti protinio darbo (jis informatikas).Po 2-3 mėn. viskas atsistato, grįžta mąstymas ir atmintis, tačiau per tai jis dažniausiai netenka darbo. Daktarai nenustato ligos. Ar būtų galima ištirti, kad yra smegenų pažeidimai. Esame darę jam smegenų magnetinio rezonanso nuotrauką - buvo padidėjusi viena smegenų pusė, tačiau daugiau nieko daktarai nepasakė.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, herpes virusas gyvena nervų ganglijose ir jį sunaikinti praktiškai neįmanoma. Bet kokį virusą geriausiai nugali tik mūsų pačių imuninė sistema. Tad daugiausiai jai ir reikėtu skirti dėmesį.
Jūsų minėtu nusiskundimai nurodo į smegenų pažeidimą, tik - ko gero, jo kilmės nustatyti ganėtinai sudėtinga. Tam tikslui galima tirti kraują dėl įvairių infekcijų sukėlėjų (ieškoti antikūniųs), galima tirti stacionare, paūmėjimo metu, smegenų skystį (likvorą). Radus infekcijos pėdsakus, tikslingiausiai skirti imunitetą stiprinanti gydymą arba paūmejimo metu- kokį tai specifinį priešvirusinį preparatą.

2020 birž. 25 10:11
Laba diena turiu problemu del kalio nepasisavinimo.Lasina laselines i dvi savaites 5 kartus ir vistiek mazai. Issitiriau pas endokrinologa viskas gerai per inkstus nepasisalina .Kur dar butu galima kreiptis kad nustatytu priezasti.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, manau, kad tai ne atskiru tyrimu klausimas, o bendro, holistinio požiūrio. Nes kalio pasisavinimas priklauso nuo daugybės faktorių, tad reikalinga išsami gyvenimo ir ligos istorija ir gydytojas, kuris jus analizuoja kaip visumą, o ne kaip atskirus organus.

2020 birž. 24 18:24
Laba diena, mano dukrai 2.3 metai, turim ekzema “ gydytojai nustate” , prieš 10 dienu visas kūnas ( rankos, pilvas, nugara, kojos) išberti mažais raudonais spuogeliais, ( delnai, veidas, galva) NE!
Maniau gal kokia alergija arba vėjaraupiai.
Skambinau gydytojau 2 kartus, darem video ir jisai man sako kad čia ekzema, išraše vaistu.
Tuos vaistus naudojam palei daktaro rekomendacija bet vaikui negeraja, raudoni spuogeliai ir vidui balti maži pulinukai “ atrodo tikrai kaip vejaraupiai”, bet vėjaraupiams simptomu nera, valgo gerai, skysčius gere, temperatūros nera.
Jinai juos draskosi, nervuojasi kaip liepiu baigti, nebežinau kur kreiptis.
Daktaras man vis sako kad čia ekzema bet jau nebenoriu tikėti.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, nustatyti diagnozę, nemačius vaiko, neįmanoma. Tad ir patarti ką nors būtu neatsakinga.

2020 birž. 20 21:33
Sveiki, mano mergaitei 3m ir 10 men. Antra diena karsciuoja, 38,8, vemia, skundziasi desinio sono juosmens srityje ir raumenu skausmu. Slapimasi normaliai ne dazniau nei visuomet, spalva gana tamsi, geria daug vandens bet nevalgo. Kai nukrinta temparatura vaikas zvalus. Ar tai gali buti instu uzdegimas? Duodu paracetamoli ir ibuprofena vaikams.
Ka siulytumete daryti toliau? Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, visuomet, jeigu vaikas karščiuoja, patariama kreiptis ( ir kuo skubiau) į gydytoją apžiūrai ir tyrimams, nes nustatyt diagnozę ir juolab paskirti gydymą iš poros sakinių būtu labai neatsakinga.
Be to- visuomet prisiminkit, jog temperatūrą - ne priešas, ir ligą "gydyti" karščiavimą mažinančiais vaistais, nežinant diagnozės, negalima. Nes tik aukštoj temperatūroj formuojasi tinkamas imuninis atsakas. Ir dar- tokie vaistai gali iškreipti ligos vaizdą ar net sukelti šalutinius nusiskundimus.

2020 birž. 19 18:46
Sveiki, esu 40metų, šiais metais jau susirgau antrą kartą lūpų pūsleline dešinėje viršutinėje pusėje (herpes simplex). Kelis metus neturėjau.
Tai nutiko dėl streso, nereguliarus miego, kondicionieriaus patalpose ir kontakte su bendradarbė, kuri sirgo.
Ką galėtumėte rekomenduoti imuniteto stiprinimui prieš šį virusą.
Esu jautri šačiui, kondicionieriui, drėgmei.
Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, herpes virusas gyvena daugeliu žmonių organizmuose. Kadangi jo "buveinė" yra nervų sistema, jį sunaikinti praktiškai neįmanoma. Galima tik stengtis palaikyti, kiek įmanoma, savo imuninė sistemą, kurį geriausiai su juo kovoja. O palaikymui tinkamos visos sveikos gyvensenos priemonės- režimas, fizinis aktyvumas, šviežias oras, švarus vanduo, sveikas maistas, teigiamos emocijos :). Be abejo, galima naudoti ir individualiai parinktus mineralus, vitaminus, augalinės ar homeopatinės priemonės. Tačiau jos, kaip jau minėjau, galima parinkti tik asmeniškai, konkrečiam žmogui, po išsamios konsultacijos.

2020 birž. 17 22:59
Sveiki. Mano seima susirgo niezais gydomes jau 4-5 savaites kaip ir viskas praejo pas mane sunu ir dukra net pas zmona ant ranku yra juodi pilki taskeliai ant pirstu pagalveliu ir delnu ir jie daugeja. Ar reikia nerimauti ? Ir teptis toliau .
Ar tai normalu?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, kreipkites pas gydytoją dermatologą, kuris paskyrę jums gydymą.