Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2022-06-16 16:14
Sveiki, skauda ryjant viena gerkles puse, skauda linfmazgi. Matau kad tik vienoje puseje yra patinusios tonziles su keliais pulinukais, salia yra ant gomurio vienas taskelis panasus i pulinuka. Temperaturos nera, silpnumo ir kitu papildomu pozymiu nera. Ar cia labai rimta? Ar uztenka ciulpti pastiles ir gerti Angin-Heel homeopatines tabletes? Per kiek dienu turetu pagereti?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, jeigu nekarsčiojate, jaučiates gerai, Anginheel-io turėtu pakakti. Naudokite savaite.

2022-06-13 23:08
Sveiki mano broliui diagnozotas vests zarnyne ir jis metastazavo i kepenis praktiskai nebeturi kepenu. Taciau jog hemoglobinas krentantis ir atsiranda sokinejanti temperatura iki 38.5 gydytojai praktiskai bejegiai kazka daryti vien del uzdegimo rodykliu, nes rodiklis pvz siandienai sieke 280 tiesiog neranda uzdegimo kuris yra kazkur neaisku kur ka tokiu atveju daryti?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, uždegimą sukelia pati onkologinė ligą. Dar ji duoda ir didele bendra intoksikacija. Palengvinimui galima skirti infuziju terapija su dideliu kiekiu C vitamino, specifiniais augaliniais preparatais detoksikacijai ir imunitetui.

2022-05-23 17:24
Anūkei 8 metų beria kaktą. Buvom pas odos gydytoją. Nepadėjo. Prašau duokite patarimą. Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, kadangi neaišk bėrimo kilmę, išvaizdą, nieko patarti neįmanoma. Reikalinga akivaizdinė konsultacija.

2022-05-18 21:37
Laba diena.Sūnui nuo 2 metų dažnai kartojasi bronchitas su kartais stipriai kartais silpnesne obstrukcija(kai suserga virusine).Naudojam Ventoliną bronchų praplėtimui.Bet pradėjus lankyti mokyklą jau 2 metus vaikas ištisai serga-savaitė mokykloj savaitė namuose.Realiai mokomės pusę mokslo metų.Bet šiais metais atsirado nosies užgūlimas ir ilgai tęsiasi pūlinga sloga. O ir gerklė dažnai patinsta.Sirgom visom Covid atmainom .Gydytoja išrašė Nasometin nuo alerginės slogos .Bet nesinori hormonų vaikui.Ar mums registruotis vizitui pas jus ?O gal rekomenduotumėt kokių nors vaistų ir be apžiūros?Vienas pastebėjimas :tėtis šeimoje dievina saldymynus,tad ir sūnus dažnai juos valgo(žinau ,kad tai labai blogai-galbūt pirmiausia būtina visiškai apriboti cukraus vartojimą?)Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, turite vaiką su rimtu, lėtiniu susirgimu, labai silpnu imunitetu. Nuotolinių būdų tikrai neįmanoma aptarti visą jūsų situaciją, apžiūrėti vaiką ir sudaryti nuoseklu veiksmo planą. Tad rekomenduočiau atvykti gyvai.
Tačiau apie saldumynus jus visiškai teisi :)

2022-05-16 09:44
Sveiki,sūneliui 9 metai,nuo 2 metukų turim periodinius vėmimus su galvos skausmais,augant vis mažėja,tikuosi išaugsim.Kokie 2 metai pradėjo kilti rūgštys,3 kartus prasirgo angina,kosėja ir vis griaužia gerklę,gal rekomenduotumėt nuo rūgščių kokius vaistukus? L
Labai ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, rėmeniui mažinti pirmiausiai svarbu koreguoti mitybą- vengti saldumynus, sultis, gazuotus gėrimus, miltinius gaminius.
Iš homeopatiniu preparatu naudokite Natrium phosph.C30- sučiulpti po 3 žirniukus kuo toliau nuo maisto du kartus per diena pora savaičiu, po to 1xd, jeigu dar reikia.

2022-04-26 15:11
6metu sūnus lb dažnai serga angina,bronchitais,ausu uzdegimais.Adenoidai operuoti.Tonziles visada isdidejusios ,raudonos.Kvepuoja per burna,issiziojes.Noriu paklausti gal yra kokiu homeopatiniu vaistu tonzilems apmazinti.Antibiotiku jau ranka nekyla duoti

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, iš gatavu homeopatiniu preparatu tinkamas būtu "Lymphomyosot" po 1 tabl. 2xd kelis mėnesius. Tačiau imuninei sistemai stiprinti greičiausiai reikėtu visą kompleksą priemonių- tiek mitybą, tiek režimą, tiek grūdinimosi procedūras.

2022-04-23 16:23
Laba diena
Sūnui 30 metų diagnozuota gydyta šizofrenija
Ar teisingas sprendimas jam padovanoti savo namą
Su intencija kad mane slaugys senatveje
Sergu išsetine skleroze

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, deja, tai ne medicininio pobūdžio klausimas. Jums būtu naudingiau pasitarti su juristu. Gal būt jums ką nors galėtu patarti ir sūnų gydantis gydytojas, kuris gerai žino jo būklę.

2022-04-20 18:07
Sveiki, paskaičius apie otito eigą atpažinau pirmus 2 etapus, pradžioje ausį niežėjo po to skaudėjo ausies landą, tada lyg buvo praėję, o panižus ir pakrapščius dar kartą vėl pradėjo skaudėti ausies landą ir 2,5 cm po ausimi ant kaklo atsirado pakilimas juntamas pirštais, jį paspaudus skauda ir jį patį ir ausies landą, ką daryti? Ar dar galiu gydytis namų sąlygomis, nes turiu kūdikėlį, kurį maitinu todėl antibijotikų norėčiau išvengti

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, jeigu nekarščiuojate, nėra ypatingo skausmo- galimai apsieisite be antibiotikų. Tačiau reikėtu pasitarti su LOR gydytoju, ar tai tik įšorinės ar jau ir vidinės ausies uždegimas. Namų sąlygom galite naudoti Traumeel tabletės po 1tabl 4xd ir lašinti Otipax lašus į ausį.

2022-04-19 18:55
Mano vaikas serga vejaraupiais ir spaugai labai baisiai atrodo kai kurie pulioujantys ka daryti

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, ūmiais atvejais visuomet pirmiausiai kreipkitės į savo šeimos gydytoją.
Vėjaraupiu žaizdelės dezinfekuojamos brilijantinė žalumą, tai apsaugo nuo randų susidarymo.

2022-04-12 21:52
Sveiki gal galetumete patarti kokiu vaistu , ar nuoviru mano ligai , abidvi krutys pilnos linfos mazgu, dariau tyrimus jie nepiktybiniai , daktarai sako gydimo nera.. esu skaiciusi kad varnalesos nuoviras padeda. ar tai tiesa?
Aciu uz atsakyma.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, krūtų susirgimų profilaktikai labai naudingi brokolių preparatai- pvz. Brokkoli extrakt Dr.Wolz firmos.