Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2022-10-26 22:00
Sveiki turiu toki reikala kad 3-4 metus jauciau kazka kaireje seklydeje guzeli ar gumbeli, kartais jausdavau tempima praeidavo viskas ir pamirsdavau pas gyditojus nebuvau. Dabar pradejau jausti daznai maza skausma,tempima jauciu mazgus ir guzus aplink seklyde kazkas ten yra matosi plika akim seklydes pakitimai esu ne Lietuvoje negaliu pas gyditojus. Labai idomu jusu nuomone kas galetu buti netiriu su kuo pasitarti siuo reikalu, prisiskaiciau internete kad vezys dabar neramu

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, šiuo klausimų kreipkitės į urologą.

2022-10-23 19:10
Labas, Mano tevuka paguldeme I slaugos skyriu del atsiradusiu pragulu .
Jie taiko gydima tik betadino tirpalu.
suvilgo merliu tirpalu ir deda ant zaizdos ir priklijuoja pleistru arba aprisa su merliumi.
Kaip jus patartumete gydyti tik atsiradusias ir gylias pragulas ?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, lengvesne yra pragulu profilaktika, o gydymas jau ženkliai sunkesnis.
Visuomet svarbiausia- paciento bendra sveikatos būkle, imunitetas, pilnaverte mityba ir gera slauga.
Betadinas naudojamas esant infekuotom pragulom. Greičiausiai šiuo metu jis reikalingas.
Ligoniu kasos kompensuoja tam tikrą kiekį specifinių, pragulom skirtu hidrokoloidinių tvarščių įsigijimą. Dėl jų kreipkitės į savo šeimos gydytoją.

2022-10-12 20:38
Laba diena. Man traška vienoje ausyje,kartais svaigsta galva ir vis pasikeisdami skauda smilkini,skruostikauli,žandikaulį ir dantis. Kas tai galėtų būti ir kaip gydyti?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, reikia pasitikrinti dantų sveikatą ir kreiptis į LOR (ausų- nosies- gerklės) gydytoją.

2022-09-14 09:39
Sveiki, turi labai dvarbu kamuojanti mane klausima, kas tai galetu buti : Antra diena is eiles nezmoniskai issiputes virsutine dalys pilvo, skrandis sustojes nedirba, jokiu skausmu nejauciu, esu atostoguose vartojau alkoholi sociai, skrandzio issiputas toks didelis kad pet labai dideli sunkuma kvepuoju, kartais svaigsta galva... Nuvaziavau i ligonine spontaniskai nustate kad tai yra gastritas, nors rugstingumas nekila skrandzio neskauda ir israse vaistus nuo rugstingumo mazinimo tokio kaip omeprazoli ir levogastroli, taciau nieko nepadeda jau antra diena, jausmas toks lyg noreciau atsiriaugoti bet negaliu, prasideda panika tada dar sunkiau kvepuoti darosi... Prasau padekite situo klausimu aciu labai.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, pirmiausiai nustokite naudoti alkoholi ir bet kokius saldumynus, net vaisius, uogas, ju sultis. Geriausiai būtu keleta dienu papasininkauti - gerti vandens, imbiero arbata su citrina, labai išalkus- valgyti tik daržovių sriuba be duonos. Papildomai galite naudoti virškinimo fermentus 2-3xd, ieškokite vaistinėse.

2022-09-06 16:39
Labas vakaras pastebėjau kad pas vaiką atsirado baltų kirminų kaip mažo puse nago kaip gidit naturaliai

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, tai spalinės. Jų gyvavimo amžius trumpas, per mėnesį išnyksta savaime, tačiau jomis vis užsikrečiama iš naujo- negi po gydymo. Norint jų atsikratyti- svarbiausia yra higiena. Trumpai karpomi nagai, dažnai plaunamos rankos, kasdien keičiami apatiniai, kasdien drėgnai plaunamos grindys. Patalynė ir apatiniai virinami bei lyginami. Grindų plovimui naudojamos dezinfekcinės priemonės. Maiste ribojami saldumynai ir didinamas lastelienos kiekis bei reguliariai naudojami priešparazitinių augalai, pvz. česnakas.

2022-08-30 18:05
Laba diena, susiduriau su klausos problema. Svaigimas, pykinimas, liksvaros praradimas. Galiausiai užesys, spengimas ir lyg kažko daug galvoje būtų. Sieros kamščio nerado. Sutriko kairios ausies klausa. Lyg mažiau girdžiu ir kartais labai reaguoju į garsus. Jie pradėjo nane erzinti.
Prašau padėti man rqsti atsakymą kas nutiko man. Silvija 44m.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, norint rasti atsakymą ir problemos sprendimą reikalinga akivaizdinė konsultacija, nes informaciją, kuria pateikiate, tikrai yra nepakankama.

2022-07-23 11:21
Ar gydote odos ligas kaip aš galvoju sukeltas po Covid-19 vakcinos skiepo

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, covid skiepo pasekmės teko gydyti. Odos ligų po skiepo dar neteko matyti. Tačiau sutrikimai būna skirtingi, priklausomai nuo paciento pagrindinės ligos, imuniteto.

2022-07-15 17:15
Sveiki,ar galima valgomaja soda šarminti organizma,geriant ja rytais nugesinta ant tuščio skrandžio,ar tai nekenksminga?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, ne, tai nekenksminga, nebent naudosite per didelį kiekį.

2022-07-07 14:23
Sveiki, vaikui 6 metu buvo limfodenitas, vienoj puse buvo didelis guzas po ausim, po antibiotiku vartojimo susileido, bet dar ne iki galo. Bet jau guzas minkstas tik dar matosi kad yra pakilimas. Jauciasi gerai. Praejo dvi savaites kaip baige gert antibiotikus. Ar tai normalu, kad dar pakilimas yra?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, taip, nedidelis pakilimas gali likti. Galit papildomai naudoti homeopatini preparatą "Lymphomyosot" po 1 tabl 2xd apie mėnesi.

2022-06-26 23:40
Laba,ar galima 6 metu vaikui duoti mastika,nuo skrandzio refliukso?po antibiotiku labai suintensyvejo

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, nors mastika skaitomas saugus papildas, tyrimai su vaikais nėra atlikti. Tad jo naudojimas vaikui jau tenka pačiu tėvų atsakomybei.