Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2021 saus. 21 07:01
Sveiki, noreciau pasiteirauti kas man galetu buti ir kuom galeciau gydyti : nesvarbu valgau daug ar mazai , sveikai ar nelabai, po betkokio valgymo ispucia pilva. Net po menko uzkandzio. Turiu akmeny tulzies pusleje. Ar tai susije? Ka patartumete? Geriu gerasias bakterijas, nepadeda. Esu neviltyje. Aciu uz atsakyma.
Meta

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, taip, tulžies pūslės akmenlige gali sukelti virškinimo sutrikimus, pūtimą.
Norint ką nors patarti reikalinga išsami konsultacija- žinoti detalią jūsų sveikatos būklės istoriją, visus nusiskundimus, mitybos įpročius.

2020 gruod. 29 23:59
Sveiki,jaučiu jog burnoje turiu svetimkūni atsiradineja žaizdeles ir sauseja lupos,ka patartumet daryti ir kur kreiptis

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, sausumo jausmas, žaizdelės gali atsirasti dėl įvairių priežasčiu, tačiau dažniausiai tai omega3 ir C vitamino trūkumo požymiai. Rekomenduočiau omega3 bent 1000mg per diena ir Cvit bent 500 mg/dienai . Pasirodykit odontologui dėl burnos higienos, jeigu reikia- tvarkykit dantis.

2020 gruod. 26 18:44
Laba diena. Šiuo metu man 52 metai(ūgis 1,61 m svoris 61 kg), nerūkanti, sveika mityba, nevengianti sportuoti. Trumpai apie savo sveikatą. Man prieš 25 metus išoperuota kairės kojos vena. Smulkių kraujagyslių tinklas visada ryškiai matomas ant kojų. Kad turiu silpnas kraujagysles suprantu, nes dažnai dar vaikystėje tekdavo gulėti ligoninėse, nes medikai nesugebėdavo neambulatoriškai sustabdyti kraujavimo iš nosies. Greitąsias kviesdavo iš namų ir mokyklos. 17 metų išoperuotas apendicitas. Dar prieš pusę metų (3 metų laikotarpį) turėjau labai dažną viduriavimą- šeimos gydytoja liepė laikytis džiūvesėlių dietos ir naudoti lopedium. Vėliau paprašiau siuntimo gastroenterologą - nustatė 2020-02-10 Eozinofilis kolitas (Lamina propria gausiai infiltruota eozinofiliniais granuliocitais. 30-70 vienetų regos lauke mikroskopuojant x400 optiniu padidinimu). . Gydymas Prednezelonas + Pentasa, Escadra.
Taip pat tuo metu Bendras cholesterolis buvo 8,87 (MTL 6,69), triaciglicerolių 0,82 (norma) . Gydžiausi AteroLip , omega 3 ir kiti papildai. 2020-10 mėn Bendras cholesterolis – 6, MTL 3,8.

Nuo praėjusių metų vasaros 3 kartą turiu tokių sveikatos problemų – skausmas kojose šlaunyse , ties kirkšnimis ir žemiau sėdmenų (nestiprus) , karštis kojose (šlaunyse ), labai smulkūs dilgčiojimai pilvo, krūtinės , nugaros ar kitose kūno dalyse. Pilvo ir nugaros dalyje nuolat atsiranda apgamo formos kraujo taškelių po oda. Dar tik 3 kartą skausmas nugaroje žemai ir ties juosmeniu. Naktį karštis kojose, (skaumas nestiprus), pulsavimas apatinėje kairėje pilvo dalyje. (Naktį tenka daug kartų keltis atsikloti ar užsikloti (anklodė plona , kambario temperatūra apie 15 laipsnių). Pastebėjau, kad simptomai prasidėjo po stovėjimo vasarą karštame ore( 2 kartai). Gelbėdavausi – lipdavau į šaltą baseiną , kad nuimtų karštį. Kitas paskutinis – manau, kad vakare eidavau į šiltą vonią ir taip pat buvo sėdimo darbo. Dar jaučiu apsiprausiant, kad išangėje tarytum plyšusi oda. Apžiūrint matosi stipriai iškilusios kraujagyslės.
Šeimos gydytoja siuntė reabilitacijai – dėl radikulopatijos juosmens srityje. Nors pati galiu lengvai pasilenkti, pasisukti – papildomo skausmo nejaučiu. Ar galėtų tai būti visai ne reumatas? Kas galėtų būti ir pas kokios specializacijos gydytoją kreiptis?
Man neramu, kad tai gali būti kažkas su kraujotaka pilvo srityje ar kokia kita problema. Taip pat turiu problemą – šlapimo nelaikymas čiaudint, bėgant, šokinėjant. Dar prieš metus skaudėjo nugaroje kairėje pusėje. Galvojau, kad inkstai. Bet gydytoja sakė, kad tai herpės virusas. Skausmas praėjo po mėnesio be vaistų.


Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, gali būti ir alerginė reakcija ir mikrocirkuliacijos sutrikimai, vien iš to, ką parašęt, atsakyti negaliu.
Reikėtu papildomai ginekologo konsutacijos bei išsamensio išmatų tyrimo su slapto kraujavimo testu.

2020 gruod. 24 20:03
Laba diena, norėčiau užklausti klausimo apie galima gydyma, išleidau tūkstančius eurų papildams bei įvairiems gydytojams, problemos niekas nerado, labai prašau padėkite. Parašykite savo el pašta arba parašykite man Andrius.lapinas1@gmail.com

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, mano epaštas info@ngc.lt

2020 gruod. 8 01:06
Sveiki, mano sunu supykino is isterijos ir pastebejau kad kraujo buvo truputi kai viska isveme ir ant galo seiles buvo su kraujiu. Jiam yra 3 metai 6 men. Po to daviau ramuneliu arbatos. Ka tokiu atvejiu reiketu daryti? Cia taip pirma karta. Labai sunku patekti pas gyditojius del viruso.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, pakraujuoti gali dėl didelio streso (tai padidina kraujagyslių pralaidumą), mechaninio pažeidimo skrandžio rūgštimis vemiant. Tad kelias dienas duokit ramunėlių arbatos, švelnaus maisto- košės, sriubas.
Daugiau atkreipkit dėmesį į savo nervų sistemą, nes vaikas paprastai atspindi šeimos nuotaikas.

2020 lapkr. 22 08:48
Sveiki. Norejau paklausti ar galetume kreiptis pas jus konsultacijai ir gydimui? Dukrai yra kraujavimai is tiesiosios zarnos. Gulejom ligoninej nustate klostridija bakterija ir nespecifini opini kolita kuris dar nepatvirtintas. Prirase geriama solofalk ir metronidazoli. Vaistus geriam bet naudos nulis. Jau dukra nuo tu vaistu vaiksto kaip apsinuodijus ......dukrai 18 metu. Jei butu ymanoma noretume issitirti vega testu ir gydytis naturaliom priemonem. Ir kol sulauktume konsultacijos ka galetume jau dabar vartoti?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, ką nors paskirti galima tik po išsamios konsultacijos.
Kreipkitės darbo dienomis tel. 8 682 92261.

2020 lapkr. 20 19:26
Sveiki. Norėjau pasiteirauti ar galimas karantinas turint roto virusą?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, nesupratau jūsų klausimo.
Turint rota virusą karantinuotis nereikia.
Tačiau šiuo metu tęsiasi karantinas dėl koronaviruso, tad bet kurio atveju- karantinuojames.
Jeigu dėl rota viruso jaučiatės blogai- kreipkitės į savo šeimos gydytoją.

2020 lapkr. 19 16:59
Sveiki, kuris laikas kankina stiprus skrandžio rėmuo, vaistai sunkiai padeda, pas gydytojus vyksiu tik po savaitės, ką patartumėte daryti iki to laiko, kad palengvinti negalavimus?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, pirmiausiai ir svarbiausiai reikia tinkamai maitintis. Rėmenį sukelia greitieji angliavandeniai, tad rekomenduojama juos visiškai nenaudoti. Tai- saldumynai, saldūs gėrimai (sultis, gazuoti gėrimai,alkoholis), miltiniai gaminiai, net duona, vaisiai. Tinkama mėsa, žuvis, lapinės daržovės, sėklos, riešutai.
Pirmai pagalbai galit naudoti linų sėmenų kisielių po stiklinė 3xd prieš valgį ar net tik pajautus rėmenį.

2020 lapkr. 18 21:47
Sveiki, koki patartumet rinktis D vitamina ?
Man 56 metai.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, kiek D vitamino naudoti priklauso nuo poreikio, tad pirmiausiai rekomenduočiau išsitirti jo kiekį kraujuje.

2020 lapkr. 18 16:29
Jaučiuosi silpnai nuo birželio pabaigos,rado kad nedirba vienas antikštis. Ka rekomenduotumėt daryt?Viakas prasidejo operacijos metu,turėjau trauma Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, rekomedočiau atvykti išsamiai konsultacijai.