Patarimai perkantiems maisto papildus iš užsienio

Teksto dydis:

Patarimai perkantiems maisto papildus iš užsienio

2021-09-30 08:27

Ne paslaptis, kad vadinamasis elektroninės prekybos sektorius mūsų šalyje kasmet auga dviženkliu tempu. Statistikos duomenimis daugiau nei pusė mūsų perka internetu. Dažniausiai prekės užsakomos iš Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Kinijos, JAV ir Nyderlandų, be to pastebėta, kad pastaraisiais metais išaugo vitaminų ir maisto papildų užsakymas. Pirkti internetu užsienyje ir parsisiųsti siuntas per kurjerius yra patogu ir dažnai daug pigiau nei namuose. Ką reikia žinoti, nusprendus užsisakyti prekes iš užsienio?

Kur galima siųsti tarptautinius siuntinius?

Pradėkime nuo pradžių. Beveik visi yra girdėję apie siuntinius, siunčiamus į Angliją, Vokietiją ar Nyderlandus. Tas pats pasakytina apie siuntas, pristatytas į Lietuvą iš, pavyzdžiui, JAV ar Kinijos. Bet ką daryti, jei kas nors nori gauti vitaminus kitoje pasaulio pusėje? Pasirodo, kad šiuo atveju nėra jokių problemų, dabartinės kurjerių kompanijos vis labiau plečia savo veiklą ir aptarnaujamų regionų sritis.

Kiek laiko užtrunka tarptautinių siuntų pristatymas?

Įtakos pristatymo laikui turi ne tik atstumas iki tam tikros šalies. Taip pat yra kertamos sienos muitinės procedūros. Pavyzdžiui, kalbant apie tai, kiek laiko užtrunka siuntinio siuntimas iš Lietuvos į Angliją , taip pat lemia pristatymo taisyklės išvykus iš Europos Sąjungos (šiuo metu pristatymo laikas gali būti įvertintas nuo vienos darbo dienos).

Beje, verta atkreipti dėmesį į tai, kad daugelio paskirties šalių atveju, pasirinkus pristatymą kurjeriu ar paštu, kurjerių paslaugų atveju sulauksime trumpesnio pristatymo laiko. Ir, žinoma, kurjerio pristatymo atveju galima tikėtis paslaugos, apimančios siuntos pristatymą tiesiai iki adresato durų.

Svarbiausios muitinės taisyklės

Siunčiant siuntinius už ES ribų, reikia užpildyti muitinės dokumentus. Svarbu yra žinoti, kaip deklaruoti siuntą, o kartu ir pakuotėje esančių prekių turinį ir vertę. Pirmas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti siunčiant paketą į užsienį, yra muitinės apribojimai. Taisyklės skirtingosešalyse skiriasi. Be to, kai kurie daiktai gali būti visiškai uždrausti, o kitiems gali prireikti specialių pažymėjimų ar leidimų muitinei įforminti. Taigi visada gera idėja patikrinti tarptautinius reikalavimus prieš siunčiant ką nors į užsienį arba iš jo.

Taip pat būtina įtraukti visas kitas svarbias detales. Kurjeris turės pristatymo adresą, tačiau taip pat svarbu siunčiantis įvairias prekes, arba kaip šiuo atveju, vitaminus, įtraukti gavėjo savo tel. numerį ir el. pašto adresą. Taip pat derėtų pateikti prekių aprašymą, įskaitant informaciją apie tai, kokios medžiagos yra gabenamos, iš ko prekės pagamintos, kam prekės naudojamos ir kokia yra kilmės šalis. Šie duomenys leidžia išsamiai dokumentuoti ir padeda išvengti muitinės vėlavimo ar kliūčių, turinčių įtakos pristatymui.

Svarbu paminėti, jog siuntimo siuntimas į užsienį reikalauja tam tikro pasiruošimo. Atrodo akivaizdu, tačiau neteisingi pristatymo adresai yra daugelio tarptautinių siuntų problemų priežastis. Visos šalys formuoja adresus skirtingai, todėl pasitarkite su kurjerių kompanija, kad išvengtumėte painiavos.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (5)

Daiva 2022-09-17 10:32

Sveiki, gavau 60 000,00 eurų paskolą iš Jameson Finance Inc.. Su paskola galėjau finansuoti savo verslą, su jais galite susisiekti el. paštu: [email protected]

Ona 2022-07-04 08:18

Straipsnio pavadinimas neatitinka turinio

Order for a blank ATM card now and get millions within a week! +393512615163 2022-06-14 15:22


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.