TOP3 priemonės, kurias verta turėti namuose užklupus peršalimui

Teksto dydis:

TOP3 priemonės, kurias verta turėti namuose užklupus peršalimui

2023-05-11 15:02

 

Sako, roges ruošk vasarą, tiesa? Tad dabar pats metas pasirūpinti, kad šaltajam metų laikui atslinkus būtumėte pasiruošę atremti peršalimą ar kaip įmanoma labiau sumažinti jo simptomus, palengvinti ligos eigą ir sparčiau pasveikti. Tad kokius prietaisus turėdami namuose tikrai apsidžiaugsite, jei užklups peršalimas?

Inhaliatorius

Tai – tikrų tikriausias išsigelbėjimas, užklupus kvėpavimo takų ligoms, varginant bronchitui, laringitui, esant uždegiminiams procesams, pavyzdžiui, plaučių uždegimui. Inhaliatorius bus nepamainomas ir sergant bronchine astma, viršutinėmis kvėpavimo takų ligomis ir pan. Dar geriau tai, kad šie prietaisai tinka ir suaugusiems, tačiau jie ypač paklausūs tarp vaikus auginančių tėvelių, mat mažiesiems tai yra puiki pagalba susirgus, kai reikia lengvinti atsikosėjimą, kvėpavimą ir pan. Jei domina platus inhaliatorių pasirinkimas, šaunių variantų rasite biomed.lt elektroninėje parduotuvėje. Į inhaliatorių galima pilti tiek medikamentus (skiria gydytojas), tiek inhaliacijoms naudoti eterinius aliejus.

Termometras

Net jei namuose termometrą turite, įsitikinkite, kad jis dar nepasenęs ir yra ne tik tikslus, tačiau ir patogus naudoti. O ieškantiems naujo termometro namams verta  pagalvoti apie šiuolaikiškus sprendimus, pavyzdžiui, bekontaktį termometrą. Jis bus ypač patogus, jei namuose turite mažų vaikų – temperatūrą pamatuosite per sekundę, o galimybė matuoti be kontakto su oda leis tai patogiai padaryti vaikučiui miegant, žaidžiant ar užsiimant bet kokia kita veiklą. Negana to, šiuolaikiniai modernūs termometrai maloniai stebina ir tikslumu, patogiu naudojimu, taip pat jie matuoja ne tik kūno temperatūrą, bet ir aplinkos, skysčių, objektų.

Nosies aspiratorius

Galbūt ne visi ir yra girdėję apie tokį prietaisą. Nosies aspiratorius skirtas atkimšti užsikimšusią nosį, palengvinti kvėpavimą, užkirsti kelią susidaryti nosies kamščiui ir pan. Prietaisas bus ypač naudingas, jei auginate mažylį, kuris negali nosies išpūsti pats. Tokiu atveju aspiratorius padės lengvai išvalyti nosies ertmes, tad palengvės kvėpavimas. Tiesa, aspiratorių, dar vadinamą siurbtuku, gali naudoti ne tik vaikai, tačiau ir suaugusieji. Juk daugelis žinome, koks nemalonus yra užsikimšusios nosies jausmas, tiesa? Tad neleiskite užsikimšusiai nosiai gadinti Jūsų nuotaikos.

REKLAMA

Komentuoti