Tikra istorija apie tai, kaip įveikti nugaros skausmus

Teksto dydis:

Tikra istorija apie tai, kaip įveikti nugaros skausmus

2014-01-27 00:00

Manyčiau, kad tokių žmonių kaip aš, daugybė. Man 50 metų, dirbu vertimų biure (darbas sėdimas, nejudrus), po darbo lekiu apsipirkti, aplankyti vaikų, anūkų, todėl ne visada randu laiko (o tiksliau – noro) nueiti pasportuoti. Kartais, jeigu oras geras – išeinu valandą pasivaikščioti. Anksčiau tą valandą skirdavau bėgimui, bet dėl nugaros skausmų turėjau to atsisakyti. Taigi, esu ne viena, dirbanti nejudrų darbą ir ne visuomet spėjanti pasportuoti. Toks yra ir mano draugių ratas. Tačiau dar vienas mus siejantis faktas, beje, labai mus visas liūdinantis, nugaros skausmai

Maniausi galinti stumdyti kalnus

Tačiau kalbėsiu apie save pačią. Kiek save pamenu, visuomet buvau aktyvi, nevengiau sunkių darbų namuose. Jeigu reikėdavo, ir spintą perstumdavau, ir į trečią aukštą vežimėlį kartu su sūnumi užnešdavau, ir pilnus krepšius daržovių sukraudavau į automobilio bagažinę. Pamenu, kartą keldama sūnų iš lovelės pajutau skausmą nugaroje, negalėjau net išsitiesti. Tuomet skausmas praėjo. Tačiau metams bėgant tokių netikėtų, ūmių skausmų vis dažnėjo. Ilgainiui supratau, kad pernelyg didelis mano noras atlikti sunkius fizinius darbus ir buvo visų tų skausmų priežastis. Pasitariau su šeimos gydytoja, ji parekomendavo skausmą mažinančių tepalų, šildančių kompresų, patarė lankyti raumenis stiprinančias treniruotes, daryti nugaros raumenų įtampą atpalaiduojančius pratimus. 

Jautriausias - stuburas

Kurį laiką tai gelbėjo, tačiau kasmet skausmai dažnėjo, stiprėjo, užsitęsdavo. Labai nuliūdino tai, kad teko atsisakyti bėgimo. Būtent palaksčius, jausdavausi, kad stuburas tarsi „sukaltas“, nugara nelanksti, it surakinta. Sporto klube trenerė pasakė, jog dėl netaisyklingo bėgimo daug kas „pasigadina“ stuburą. Taip pat trenerė patarė neavėti aukštakulnių, nes tai yra vieną pagrindinių stuburo iškrypimo priežasčių. (Na, dirbat biure, tiesiog privalėjau nešioti aukštakulnius, tačiau turėjau to atsisakyti.) Beje, teko atsisakyti ir mano labai mėgstamų ilgalaikių kelionių automobilių, nes sėdėjimas vieno pozicijoje vairuojant tiesiog „sutraukdavo“ kojas, o po kelių valandų važiavimo negalėdavau žengti nė žingsnio. 

Ligų nerasta! Vaistai nepadeda…

Taigi. Bėgimo atsisakiau, tačiau gyvenimo juk neatsisakysi. Vaikai užaugo, gimė anūkės. Kaip jų nepakilnosi, kaip su jomis nepadūksi?! O ir sode darbų nesumažėjo. Viską norisi suspėti, viską norisi padaryti. Tačiau ir vėl – nugaros skausmai. Neapsikentusi ryžausi išsitirti stuburą tomografu. Deja, jokių ypatingų pokyčių, anot neurologės, ji neaptiko, jokios ligos nediagnozavo, tačiau nugaros skausmai niekur nedingo. Gydytoja patarė daryti specialius tempimo pratimus nugarai, užsiimti plaukimu, taip pat išrašė nuskausminančių vaistų. Juos patarė gerti tik itin sustiprėjus skausmams. Aš geriu tuos vaistus jau kelis mėnesius. Skausmai apmalšo, tačiau atsirado skrandžio ir virškinimo bėdų. Turiu rinktis: skaudą nugarą, bet neskauda skrandžio arba neskauda nugaros, bet skauda skrandį. 

Sužibo viltis

Nežinau, kiek dar būtų tęsusis mano kančia, bet gimtadienio proga draugės padovanojo dešimties kūno masažų kursą. Negalėjau suvokti, kas turėjo tokį neįtikėtinai efektyvų poveikį: profesionaliai atliktas masažas ar švelnių, bet stiprių rankų prisilietimo terapija. Jau po pirmojo karto pajutau didžiulį pagerėjimą, mano visas kūnas atsigavo, o stuburas tarsi išsitempė. Galite įsivaizduoti, kaip jaučiausi po dešimties masažo seansų? Dabar kone visus pinigai, kuriuos skirdavau kosmetinėms procedūroms, naujiems drabužiams ar automobilio remontui, išleidžiu nugaros arba viso kūno masažams. Aišku, malonumas brangus, tačiau efektas – irgi nepakartojamas. Vis mąstau: nejaugi niekas nesugalvojo kokios nors priemonės, kuri atstotų manualinį žmogaus rankomis atliekamą masažą?

Neišgalvotos istorijos autorė Ingrida 

-------------------------------------

Visa tiesa apie KOSMODISKĄ

KOSMODISK jau 20 metų rinkoje ir turi 3 milijonus vartotojų visame pasaulyje. Tai viena efektyviausių raumenų įsitempimo sukelto skausmo malšinimo priemonių.

Tai medicinos paskirties prietaisas, itin praktiškas ir dėl unikalios tvirtinimo sistemos lengvai pritaikomas kiekvieno nugarai. Su KOSMODISK CLASSIC rinkiniu net dirbdami, apsipirkinėdami, vairuodami, sportuodami, ilsėdamiesi ir keliaudami galėsite mėgautis atpalaiduojančiu nugaros masažu.

KOSMODISK CLASSIC rinkinys veikia savo forma, nenaudodamas jokių energijos šaltinių, pvz., magnetų ar baterijų. Iš medicinoje naudojamų plastiko granulių pagamintas KOSMODISK CLASSIC rinkinys savo unikalia forma stimuliuoja bei masažuoja nugaros raumenis, esančius šalia stuburo. Pagerėjusi kraujotaka bei padidėjęs šilumos kiekis atpalaiduoja raumenis ir taip sumažina skausmą. 

Privalumai:

 • Visiškai nuslopina arba sumažina nugaros skausmą.
 • Poveikis be vaistų.
 • Paprasta naudoti dirbant, sportuojant ar ilsintis.
 • Patogus ir lengvai pritaikomas.
 • Investicija visam gyvenimui. 

Kaip jis veikia?

Iš medicinoje naudojamų plastiko granulių pagamintas KOSMODISK CLASSIC rinkinys savo unikalia forma veikia stuburo slankstelius. Liesdami stuburo srities raumenis, prietaiso rumbeliai švelniai masažuoja, atpalaiduoja, aktyvina kraujotaką, sukuria šilumos efektą.

Šiluma gerina kraujotaką, atpalaiduoja nugaros raumenis bei sumažina tempimą. 

Kas gali jį naudoti?

KOSMODISK CLASSIC rinkinys - visai šeimai

Nugaros skausmai neaplenkia nei jauno, nei seno, nei aukšto, nei žemo, nei moters ar vyro, o KOSMODISK CLASSIC rinkinys tinka VISIEMS. Jis lengvai pritaikomas kiekvieno nugarai, yra patogus dėvėti ir dieną, ir naktį. 

Nugarą skauda beveik visiems

Daugelis žmonių kartkartėmis kenčia nugaros skausmą. Apklausa parodė, kad kai kurie labiau rizikuoja jį patirti, pvz.: besilaukiančios moterys, vairuotojai, nuolat sėdintys ar sunkų fizinį darbą dirbantys žmonės. Šį sąrašą galima tęsti iki begalybės. Toks nugaros skausmas atsiranda dėl įsitempusių nugaros raumenų, kurie spaudžia nervus. Šį skausmą gali pašalinti masažas arba KOSMODISK CLASSIC rinkinys.

KOSMODISK CLASSIC rinkinys nepritaikytas tik jaunesniems kaip 12 metų vaikams. 

KOSMODISK CLASSIC rinkinys – prevencinė priemonė

KOSMODISK CLASSIC rinkinį galima naudoti ir kaip prevencinę nugaros skausmo priemonę. Juk skausmus gali sukelti bet kas: nuolatinis sėdėjimas, netinkama laikysena, nepatogi padėtis miegant,

įtemptas darbas ar intensyvus sportas, varginantys buities darbai, aukštakulnė avalynė, ilgos valandos vairuojant.

Jums tik 25, 30 arba 35 metai, tačiau jau kenčiate nugaros skausmą? Išeitis iš tokios situacijos– KOSMODISK CLASSIC rinkinys. Jį sukūrė specialistai, kad sumažintų ar visiškai numalšintų nugaros, stuburo skausmą. 

Galite naudoti visą laiką

Kadangi KOSMODISK CLASSIC rinkiniui nereikia papildomų energijos šaltinių (baterijų, magnetų ir pan.), jį galite naudoti neribotą laiką. Šį prietaisą galite pasiimti su savimi visur ir naudoti jį kelionėje, namie ar darbe, netgi miegoti. 

KOSMODISK CLASSIC rinkinys

Į KOSMODISK CLASSIC rinkinį įeina:

 • Ilgoji dalis, skirta visai nugarai ir trumpoji dalis, skirta apatinei nugaros daliai.
 • Pratimų programa, padėsianti pasiekti optimalų rezultatą. Derindami KOSMODISK CLASSIC rinkinį su jums tinkančiu fiziniu užsiėmimu ne tik sustiprinsite prietaiso efektyvumą, bet ir padidinsite mėgstamos veiklos naudą organizmui.
 • Medvilninis maišelis jam laikyti.
 • Naudojimo instrukcija. 

KOSMODISK CLASSIC rinkinio dalys

 • Ilgoji dalis yra skirta nugaros skausmui malšinti kaklo, pečių ir krūtinės srityje. Šį medicininį prietaisą užsidėkite taip, kad jis prisitaikytų prie jūsų nugaros formos. KOSMODISK CLASSIC rinkinys turi būti prigludęs prie nugaros visu savo ilgiu. Elastines juosteles suveržkite pagal savo poreikį, tačiau ne per stipriai, kad nebūtų nepatogu. Jei viršutinė KOSMODISK CLASSIC rinkinio dalis nepriglunda – perstumkite elastinių juostelių tvirtinimo žiedus aukštyn arba žemyn.
 • Trumpoji dalis yra skirta malšinti apatinės nugaros dalies skausmą. Apjuoskite ja apatinę nugaros dalį taip, kad jaustumėtės patogiai, ir užsekite. Ši prietaiso dalis turi priglusti prie skaudamos vietos apatinėje nugaros dalyje. 
 • Daugiau informacijos čia>>

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (6)

Order for a blank ATM card now and get millions within a week! +393512615163 2022-06-15 15:06


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Nezinomas 2017-02-15 10:02

Sveiki padeda tas kosmodiskas tik ka daryti kad jis nusidaze kai ant maikes visada nesioju su kuo galima nuvalyti nudazytas vietas

KOSMO ILIUZIJA 2015-02-26 00:06

Išilginė dalis neįmanoma net užsidėt, kažkokia nesąmonė