Stiprus imunitetas padės išvengti gripo

Teksto dydis:

Stiprus imunitetas padės išvengti gripo

2011-11-23 00:00

Naujajam pandeminiam gripui sparčiai plintant Europoje, Lietuvos gyventojai atsidūrė situacijoje, kai jų sveikata pirmiausia priklauso nuo jų pačių. Maisto papildų ir nereceptinių vaistinių preparatų gamintojai pabrėžia, kad stiprus žmogaus imunitetas yra geriausia apsauga nuo bet kokio gripo ar ūminių kvėpavimo takų infekcijų.
 
Priešingai nei peršalimo virusai, gripas gali išplisti į plaučius, smegenis ar širdį ir sukelti gyvybei pavojingų komplikacijų. Todėl silpnesnės imuninės sistemos žmonėms (sergantiems lėtinėmis ligomis, pvz., diabetu, mažiems vaikams ir senyviems žmonėms) gripas gali būti labai pavojingas. Jį iš kitų ūminių virusinių ligų išskiria staigi pradžia, aukšta temperatūra, raumenų skausmai.
 
Pandeminiu gripu A(H1N1)v užsikrečiama taip pat kaip ir sezoniniu gripu.
Jis perduodamas žmogaus žmogui:
  • oro lašeliniu keliu, kai sergantis žmogus kosti ar čiaudi;
  • netiesiogiai per aplinkos daiktus ar per nešvarias rankas, kai palietus sergančiojo kvėpavimo takų išskyromis užterštus daiktus, rankomis liečiama burna ar nosis.
 
Imlumas infekcijoms yra tiesiogiai susijęs su imunine sistema. Peršalus ar susirgus gripu galima gydytis įvairiais homeopatiniais vaistais. Jie pagelbės, kai skauda gerklę, sąnarius, užpuolė sloga, kosulys, karščiuojama. Taip pat šie preparatai stimuliuoja ląstelių, kovojančių su gausybe infekcijų, aktyvumą, pagerina imuninės sistemos funkciją, malšina uždegiminius procesus, naikina virusus, grybelius ir veikia kaip antioksidantai.
 
Norėdami išvengti nuolat pasikartojančių peršalimų ir gripo, laikykitės tokių nurodymų:
  • valgykite įvairų, šviežią maistą, pakankamai vaisių bei daržovių
  • atsisakykite žalingų įpročių
  • pakankamai judėkite
  • miegokite ne mažiau 8val. per parą
  • kuo daugiau būkite gryname ore
  • venkite streso
  • vartokite maisto papildus, padedančius stiprinti imuninę sistemą.
Vaistinėse yra įvairių ir įvairioms amžiaus grupėms skirtų veiksmingų maisto papildų imunitetui stiprinti. Juos vartojantys jau yra sumažinę riziką, kad prikibs virusas, tačiau tuo pasirūpinti nevėlu ir dabar, kadangi pandeminio gripo plitimo perspektyvos ir trukmė nėra aiškūs.
 
FAKTAS: Prieš metus atliktas tyrimas parodė, kad daugiausia Lietuvos gyventojų – beveik pusė jų – maisto papildus renkasi kaip tik organizmui stiprinti ir energijos trūkumui kompensuoti.
 
Siekiant apsisaugoti nuo užsikrėtimo ūmiomis kvėpavimo takų infekcinėmis ligomis, tarp jų ir gripu, yra rekomenduojamos kasdienės įprastinės priemonės. Dažnai plaukite rankas (neskubėkite, tai turėtų trukti ne trumpiau kaip dvidešimt sekundžių). Stenkitės neliesti paviršių, kurie gali būti užteršti gripo virusu. Venkite liesti rankomis akis, nosį ar burną, kadangi virusai dažnai plinta, kai žmogus paliečia ką nors, kas užteršta mikrobais, o po to liečia savo akis, nosį ar burną. Venkite kontakto su sergančiais žmonėmis ir masinių žmonių susibūrimo vietų. 
Apie  gripą A(H1N1)v
Gripo A(H1N1)v, kaip pandeminio gripo viruso, plitimą lemia tai, kad didžioji dalis žmonių neturi jokio imuniteto šiam virusui, kitaip nei sezoniniam gripui, kuriam kiekvienais metais tam tikra dalis žmonių įgyja imunitetą. Gripo pandemijos metu didžioji dalis sergančiųjų serga lengvomis formomis, dalis žmonių gali net ir neturėti jokių gripo simptomų. Tačiau nedidelei sergančiųjų daliai išsivysto sunkios gripo formos ir komplikacijos, kai reikalingas gydymas ligoninėje, galimi mirties atvejai. Gripas A(H1N1)v gali būti gydomas antivirusinias vaistais (neuraminidazės inhibitoriais), kurie palengvina simptomus ir sutrumpina ligos trukmę. Antivirusiniai vaistai yra svarbūs gydant sunkias ligos formas.
 

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Blank Atm Card Hack For Sale +393512615163 2022-06-19 21:43


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.