Siūlo kokybiškas medicinos paslaugas pigiau

Teksto dydis:

Siūlo kokybiškas medicinos paslaugas pigiau

2015-09-21 10:50

Amerikiečių „Groupon“ prieš septynerius metus pradėjo visame pasaulyje išpopuliarėjusį reiškinį – grupinį prekių ir paslaugų pirkimą su ženklia nuolaida. Lietuvoje nuolaidas siūlančios internetinės svetainės apogėjų išgyveno prieš kelis metus, tačiau dabar rinkoje išlikusios tik stipriausios. Visame pasaulyje ir Lietuvoje nuolatos kuriami įvairūs portalai bei programėlės mobiliesiems telefonams, kurios informuoja vartotojus, kur ir kokias prekes galima įsigyti pigiau, leidžia palyginti kainas, rasti artimiausią pardavimo tašką ir t. t.

Antrus metus vekiantis specializuotas portalas ManoDaktaras.lt leidžia lankytojams surasti gydytoją, sužinoti apie jo kvalifikaciją, o taip pat užsiregistruoti vizitui. Nuo šiol šiame internetiniame puslapyje galima įsigyti ir medicininių paslaugų.

ManoDaktaras.lt, kaip ir kiti Lietuvoje veikiantys grupinio apsipirkimo portalai, savo lankytojams siūlo medicinines paslaugas su ženklia nuolaida. Pasak portalo atstovų, ManoDaktaras.lt nebus dar vienas nuolaidų puslapis. „Kasdien mūsų puslapį aplanko tūkstančiai žmonių, kurie ieško informacijos apie gydytojus, todėl mintis pasiūlyti jiems kokybišką paslaugą už gerą kainą atrodo labai logiška“ – sako vienas iš ManoDaktaras.lt įkūrėjų Laimonas Misiūnas. Itin patogu tai, kad įsigijus paslaugą, galima internetu iš karto užsiregistruoti vizitui.

Aukšta kokybė už ypatingą kainą – yra tai, kuo ManoDaktaras.lt ketina išsiskirti. „Sveikata – rimtas dalykas, todėl savo lankytojams siūlome tik žinomų privačių klinikų paslaugas. Užtikriname, kad paslaugas įsigijusius žmones aptarnaus tik aukštos kvalifikacijos specialistai“ – patikina ManoDaktaras.lt atstovas. Šiuo metu portale su nuolaida siūlomos septynios paslaugos, kurias teikia Vilniuje žinomos privačios klinikos „GK klinika“ ir „AND klinika“. Pasak L. Misiūno, paslaugų pasiūla ateityje didės ir bus nuolatos atnaujinama. „Lankytojams siūlysime aktualias paslaugas, tačiau planuojame asortimente turėti ir nišinių, brangesnių paslaugų“ – vardina Laimonas Misiūnas.

ManoDaktaras.lt – tai pirmoji Lietuvoje registracijos pas privatų gydytoją sistema. Svetainės lankytojai gali susirasti gydytoją, sužinoti apie jo patirtį, pasiskaityti kitų pacientų komentarus – visa tai padeda teisingai pasirinkti. Pacientams nebereikia naršyti po skirtingas interneto svetaines ieškant informacijos bei skambinėti į skirtingas klinikas ir klausti, kada koks gydytojas dirba. Puslapyje įdiegta internetinė registracija veikia visą parą, todėl registruotis pas norimą gydytoją galima bet kada ir iš bet kurios pasaulio vietos.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (2)

Order for a blank ATM card now and get millions within a week! +393512615163 2022-06-15 12:50


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

DALIA 2015-09-21 14:00

man 53 metai,noreciau suzinoti apie rauksliu mazinima, ir kokios proceduros atliekamos?