Registracija pas gydytoją internetu: paprasta ir patogu

Teksto dydis:

Registracija pas gydytoją internetu: paprasta ir patogu

2014-11-11 13:40

Kiekvienam iš mūsų yra tekę ieškoti gydytojo. Ir ne visada šis procesas yra paprastas: klausiame kolegų ir draugų rekomendacijų, ieškome internete, o nieko neradę kreipiamės į pirmą pasitaikiusį. Sveikata juk rimtas dalykas, todėl norime būti tikri, kad pasirinkome teisingai. Net konkrečiai žinodami pas kurį specialistą norime patekti, galime susidurti su sunkumais: prisiskambinti ir susiderinti tinkamą laiką nėra lengva.

Džiugi žinia – šiuolaikinės technologijos skuba į pagalbą. Dabar gydytoją susirasti ir užsiregistruoti vizitui galima vos per kelias minutes. Tokią galimybę siūlo portalas ManoDaktaras.lt.

Išsami informacija padeda pasirinkti

ManoDaktaras.lt – tai privačių gydytojų duomenų bazė ir registracijos programa internete. Puslapio lankytojai lengvai gali susirasti bet kurios specialybės gydytoją, pasiskaityti apie jo išsilavinimą, specialybę, veiklos sritį, įvaldytas kalbas, akademinius ir profesinius pasiekimus, kvalifikacijos kėlimo kursuose ar seminaruose gautus sertifikatus, kaip apie jį atsiliepia kiti pacientai bei pasirinkti geriausią variantą. Intelektuali paieškos sistema lankytojams leidžia ieškoti įrašant ne tik konkrečią pavardę, bet ir specialybę, klinikos pavadinimą ar tiesiog vietovę.

Registracija trunka vos minutę

Išsirinkus geriausią gydytoją pacientams nebereikia skambinti telefonu ir tartis dėl abiems pusėms tinkamos datos bei laiko. ManoDaktaras.lt portale pateikiami gydytojų kalendoriai, kur lankytojai gali matyti gydytojo užimtumą ir pasirinkti tinkamiausią laisvą laiką vizitui. Užsiregistruoti labai paprasta ir trunka vos minutę. Reikia tik užpildyti anketą ir patvirtinti registraciją specialiu kodu, kuris atsiunčiamas į mobilujį telefoną. Informacija apie registraciją akimirksniu perduodama gydytojui, todėl pacientui daugiau niekuo nereikia rūpintis. ManoDaktaras.lt pasirūpina net tuo, kad lankytojas nepamirštų apie vizitą – parą prieš rezervuotą laiką atsiunčiamas sms pranešimas su priminimu. Taigi rezervaciją galima atlikti net gydytojui ar klinikai nedirbant – vakare ar savaitgalį.

Pasirinkimas nuolatos auga

ManoDaktaras.lt duomenų bazėje yra daugiau nei 6000 Lietuvoje dirbančių privačių gydytojų, iš kurių apie 1500 yra patvirtinti. Tai reiškia, kad lankytojams matomą informaciją apie gydytoją pateikė pats gydytojas ar klinika. Taigi informacija yra patikima ir išsami. Patvirtintų gydytojų skaičius nuolatos auga, kad pacientai galėtų objektyviai pasirinkti geriausiai jų lūkesčius atitinkančius specialistus.

ManoDakratas.lt paslaugomis gali naudotis ne tik Vilniaus ar Kauno gyventojai. Gydytojų, kurie skelbia savo darbo kalendorius, iš mažesnių miestų taip pat gausu. Rezervuotis laiką pas gydytoją gali ir užsienyje gyvenantys pacientai. Tai itin patogu iš anksto planuojantis kelionę į Lietuvą.

Paslauga pacientams – nemokama

Dar vienas svarbus ir patrauklus dalykas – ManoDaktaras.lt netaiko jokio registracijos mokesčio. Susimokėti reikia pagal konkretaus gydytojo ar klinikos kainininką tik paties vizito metu.

Linkime sveikatos, o prireikus gydytojo išbandykite naują paieškos ir registracijos būdą – internetu.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (10)

Agnė 2014-11-11 14:13

Registravimasis internetu kol kas kelia per daug įtarimų. Gali būti, kad liksi apgauta ir teks laukti eilėje. Jau teko nusivilti, situacija nepavydėtina. Įtariu, kad čia užsakytas straipsnis. :-(