Pikta votis?! Švelnus ir greitas gydymas!

Teksto dydis:

Pikta votis?! Švelnus ir greitas gydymas!

2013-06-10 11:45

Šunvotė, piktvotė, abscesas, plauko maišelio uždegimas, landuonis. Vien tik išgirdus šiuos žodžius, pasijuntame nemaloniai. O ką kalbėti, jeigu tai nutinka iš tikrųjų? Veriantis, pulsuojantis skausmas, odos tempimas, jautrumas vos prilietus – visa tai apibūdina odoje ar po ja atsiradusį pūlinį. Kaip išsivaduoti nuo kančių? Kaip votį „prinokinti“, kad ji greičiau pratrūktų? Kas pagelbės, kad pūlinys greičiau sugytų? Išeitį pasiūlė pati gamta, o pagalbą – medicinos ir farmacijos mokslas. 

Kaimo močiutės nuo senų laikų žino, kad kopūsto lapas, medaus šaukštas ir nesūdyti lašiniai – pirmoji pagalba pakilus vočiai. Tačiau vien to nepakanka, o kartais net nelabai patogu naudoti. Todėl namų vaistinėlėje visuomet pravartu turėti Ilon Abszess-Salbe. Tai vaistas, kuris veikia greitai ir švelniai, yra saugus ir patikimas. 

Kas tai – Ilon Abszess-Salbe?

Tai natūralių medžiagų tepalas, pagamintas iš maumedžio terpentino, kuris išgaunamas iš Tirolio kalnų miškuose augančio maumedžio, išvalyto pušų terpentino aliejaus, rozmarino, eukalipto, čiobrelio ir timolio eterinių aliejų. Šio tepalo sudėtyje nėra nei antibiotikų, nei kitų sintetinių medžiagų. Tačiau sudedamųjų dalių dėka jis gydo efektyviai ir greitai. 

Kaip veikia Ilon Abszess-Salbe?

Tepalas dezinfekuoja audinius, stabdo bakterijų dauginimąsi, slopina skausmą, skatina gijimo procesą ir pūlinio mazgelio brendimą bei atsiskyrimą nuo sveikų audinių. 

Bakterinių odos ligų sukėlėjai

Šias ligas dažniausiai sukelia auksinis stafilokokas, rečiau – žaliamėlė pseudomona bei kitos bakterijos. Užsikrėsti bakterinėmis ligomis dažniau rizikuoja sergantys cukriniu diabetu, nutukimu, nusilpus imunitetui, sumažėjus atsparumui infekcijoms, vartojant alkoholį, nuolat patiriant stresą, nesilaikant higienos. 

Odos ir poodžio ligos

Infekcinį plauko maišelio uždegimą dažniausiai sukelia auksinis stafilokokas, rečiau žaliamėlė pseudomona, dar rečiau sukėlėjas gali būti mieliagrybis (ptyrosporum ovale) ir netgi paprastosios pūslelinės virusas. Plauko maišelio uždegimas gali būti paviršinis ir gilusis.

Šunvotė – plauko maišelio ir aplinkinės narvelienos uždegimas.

Piktvotė – kelių plauko maišelių uždegimas vienoje vietoje. Tai daug didesnis, gilesnis ir skausmingesnis uždegiminis darinys. Šunvotės ir piktvotės dažniausiai susidaro tose vietose, kurios trinasi (sėdmenų, sprando, diržo srityse).

Abscesas – tai griežtai apsiribojęs pūlių telkinys. Gali būti ūmus ir lėtinis, susijęs su audinių destrukcija. Gali susiformuoti iš plauko maišelio uždegimo, šunvotės ar piktvotės.

Paprastieji spuogai –  tai plauko maišelio ir riebalinės liaukos uždegimas. Skiriama lengva, vidutinio sunkumo ir sunki forma.

Pūlingas hidradenitas –  tai pūlingas plauko maišelio ir apokrininės prakaito liaukos uždegimas. Būdingos vietos yra pažastys, gaktos sritis.

Landuonis – tai pažeistos odos pūlingas uždegimas. Dažniausiai sužeidžiami rankų ir kojų pirštai, panagės. 

Svarbūs vartojimo patarimai

  • Prieš ir po vartojimo nusiplaukite rankas.
  • Prieš tepdami tepalą rūpestingai išvalykite ir nespausdami dezinfekuokite uždegimo vietą.
  • Priklausomai nuo uždegimo išplitimo dydžio, užtepkite 2-3 cm Ilon Abszess-Salbe tepalo ir uždėkite ant uždegimo vietos tvarstį. Jei pūlinys gilus, tvarstį reikėtų keisti 1-2 kartus per dieną, lengvesniais atvejais pakanka keisti kas dvi dienas. 

Į ką dar reikia atkreipti dėmesį?

Jei pūliniai kartojasi, t. y. vienam nykstant atsiranda kiti ir trunka ilgai, būtina išsiaiškinti, kokia šios ligos priežastis ir kreiptis į gydytoją. Jei šunvotė susiformavo veide, būkite atsargūs ir kreipkitės į gydytoją.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (8)

Order for a blank ATM card now and get millions within a week! +393512615163 2022-06-16 12:51


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Lina 2020-09-09 13:13

Man padejo furasol miltelei kai votis pratruko.

Aurimas 2020-01-25 22:06

Straipsnio pavadinime klausimas kaip ji greičiau prinokinti, tačiau apie tai nieko nėra, tik suknista suknisto tepalo reklama. Invalidai