ManoDaktaras.lt pradėjo bendradarbiauti su „Kardiolita“

Teksto dydis:

ManoDaktaras.lt pradėjo bendradarbiauti su „Kardiolita“

2014 lapkr. 28 15:16

Viena didžiausių Lietuvos privačių gydymo įstaigų „Kardiolita“ nuo šiol bus dar arčiau savo klientų. Tokią galimybę suteikia bendradarbiavimas su gydytojų paieškos ir registracijos internetu portalu ManoDaktaras.lt.

Nuo šiol portalo ManoDaktaras.lt lankytojai galės vos keliais mygtuko paspaudimais užsiregistruoti internetu pas privačios ligoninės ir poliklinikos „Kardiolita“ specialistus. Tereikės užeiti į portalą, pasirinkti norimą gydytoją ir tinkamą vizito datą bei laiką.

„Bendradarbiavimas su viena didžiausių privačių gydymo įstaigų Lietuvoje mums yra labai svarbus,“ – sako UAB „Mano daktaras“ pardavimų vadovas Laimonas Misiūnas. „Šis bendradarbiavimas leidžia sukurti vertę abiems pusėms: ManoDaktaras.lt lankytojai galės lengvai ir greitai užsiregistruoti internetu pas bet kurį „Kardiolitos“ gydytoją, o „Kardiolita“ galės pritraukti naujų pacientų. Tikime, kad šis bendradarbiavimas svariai prisidės prie paslaugos populiarėjimo Lietuvoje,“ – optimizmo neslepia L. Misiūnas.

Portale, be galimybės užsiregistruoti pas norimą gydytoją, lankytojams taip pat bus pateikta aktuali informacija apie „Kardiolitą“ bei kiekvieną joje dirbantį gydytoją – visi „Kardiolitos“ poliklinikos specialistai ManoDaktaras.lt portale turės savo nuolatos atnaujinamus profilius. Pacientai galės rasti išsamią informaciją apie kiekvieno gydytojo profesinę patirtį, baigtus mokslus, taip pat sužinoti kitų pacientų vertinimus.

„Džiaugiamės prisijungę prie šio didelio ir ambicingo projekto. „Kardiolitos“ tikslas – ne tik suteikti profesionalią sveikatos priežiūros paslaugą klientui, bet ir pasirūpinti jo patogumu. Nuolat galvojame apie klientų gerovę, todėl džiugu, kad bendradarbiaudami su šiuo portalu suteiksim savo klientams dar vieną galimybę kuo greičiau patekti pas norimą specialistą“,  sako Andrius Jonutis, privačios ligoninės ir poliklinikos „Kardiolita“ generalinio direktoriaus pavaduotojas pardavimui ir rinkodarai.

Šiuo metu puslapį ManoDaktaras.lt kasdien aplanko iki 4000 pacientų ir turi galimybę užsiregistruoti internetu pas beveik 400 gydytojų, kurie jau naudojasi šia sistema.

Apie ManoDaktaras.lt:

ManoDaktaras.lt – tai pirmoji Lietuvoje paieškos ir registracijos internetu pas privatų gydytoją sistema.

Apie „Kardiolitą“:

Privati ligoninė ir poliklinika „Kardiolita“ – viena didžiausių privačių medicinos įstaigų Lietuvoje ir Baltijos šalyse, po vienu stogu talpinanti polikliniką, ligoninę ir šeimos kliniką ir teikianti visas medicinos paslaugas ne tik Lietuvos, bet ir užsienio pacientams. „Kardiolita“ – vienintelė gydymo įstaiga Baltijos šalyse, kuriai suteiktas tarptautinis akreditacijų organizacijos „Joint Commission International“ sertifikatas, liudijantis, kad visos teikiamos paslaugos atitinka tarptautinio standarto reikalavimus.

Komentuoti