Kas bendra tarp nanotechnologijų ir ašarų?

Teksto dydis:

Kas bendra tarp nanotechnologijų ir ašarų?

2015 liep. 9 08:00

Vis daugiau žmonių kamuoja duriantis akių skausmas, niežėjimas ar deginimas. Neretai galima išgirsti posakį „akys tarsi smėlio pripiltos“, o tai reikštų, jog įspūdis toks, kad į akis tarsi svetimkūnis pateko. Šie sausų akių ligos simptomai gali būti susiję su išoriniais veiksniais (pvz., oro kondicionavimu, vėju, tarša, dūmais, dulkėmis, keliavimu lėktuvu) arba akių pertempimu dėl ilgo darbo prie kompiuterio ekrano. 

Dabar yra daug preparatų, padedančių malšinti šiuos simptomus. Deja, ne visi yra veiksmingi. Tačiau nereikia nusiminti, nes moderniausios – nanotechnologijos – jau karaliauja ir farmacijos pramonėje.

Mažesnis riebalinis lašelis

Nanotechnologijų dėka sukurti akių lašai „Cationorm“. Kuriant preparatą, riebalų lašeliai smulkinami tūkstančius kartų. Tam, kad jie nesusijungtų į didelius lašus vėl, naudojamos specialios medžiagos, kurios „apvelka“ kiekvieną mažytį riebalų lašelį, kurie padengti teigiamais jonais (katijonais). O juk akies paviršius turi neigiamą krūvį, todėl šie lašeliai puikiai prilimpa prie akies paviršiaus ir tolygiai pasiskirsto jame. Taip atkuriamas natūralus riebalinis sluoksnis. Todėl, lašinant šiuos lašus, nesukeliama laikinų matymo sutrikimų.

Atkuria ašarų plėvelės sluoksnius

Be to, šie akių lašai padeda atkurti visus ašarų plėvelės sluoksnius: gleivinį, vandeninį ir riebalinį. Ypač svarbus pastarasis sluoksnis, sumažinantis ašarų garavimą bei užtikrinantis stabilią ašarų plėvelę.

„Cationorm“ lašai papildo vandeninį ašarų plėvelės sluoksnį, kuris užtikrina osmoprotekciją ir osmoreguliaciją.

Atnaujinamas ir gleivinis sluoksnis, kuris užpildo visus defektus akies paviršiuje ir, jei yra pakitimų ar žaizdelių ragenoje, padeda joms greičiau gyti.

Pagaminti be konservantų

„Cationorm“ sudėtyje nėra konservantų, tačiau tai nereiškia, kad jo galiojimo laikas – trumpas. Šį preparatą galima naudoti ligai, iki trijų mėnesių nuo atidarymo, mat jo buteliukas turi ypatingą lašintuvą su specialiu filtru.

Iš buteliuko akių lašai išteka atskiru kanalu, o oras į vidų patenka per filtrą, apsaugantį lašus nuo išorės užkrato.

Tiesa, nenustebkite, jei paspaudus buteliuką, ne iš karto išlašės preparato, kaip įprasta, lašinant akių lašus su konservantais. Tereikia šiek tiek palaukti. 

Tinka ir kontaktiniams lęšiams

Įprasta, kad daugelio vaistų negalima lašinti tiesiai ant kontaktinių lęšių. Tačiau juk „Cationorm“ pagaminti be konservantų! Taigi, labai patogu ir praktiška. Buvo atlikti tyrimai su 60 rūšių kontaktinių lęšių ir patvirtinta, kad šie lašai saugūs ne tik akims, bet ir kontaktiniams lęšiams.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

BLANK ATM CARD FOR SALE What'sApp : +393512615163 2022 birž. 15 13:17


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.