Kaip sėkmingai gydytis... katėmis?

Teksto dydis:

Kaip sėkmingai gydytis... katėmis?

Net patys didžiausi kačių fanai gali nežinoti, kokią gydomąją galią turi katės. Būtent katės, o ne katinai. Pasirodo, pūkuotos numylėtinės yra universalios gydytojos – jos normalizuoja mūsų energetinę apykaitą.

Taigi:
Jei jūs jaučiatės išsekę, išsisėmę (o chroniškas teigiamos energijos trūkumas gali paskatinti tokių ligų, kaip infarktas, insultas, hipertonija, osteochondrozė, gastritas, opaligė atsiradimą), katė jus „pakraus“, gražins prarastas jėgas. Viskas, ką jums reikia padaryti, – tai dažniau imti ant rankų tik prabudusią, gerai pailsėjusią draugužę.
 
Jei jūs niekaip negalite nusiraminti, esate suirzę, „bloga“ energija veržiasi per kraštus (jos perteklius sukelia neurasteniją, inkstų ir širdies nepakankamumą, artritą ir hipotoniją), padės mieguista katė: priglauskite ją prie savęs, paglostykite, pasiklausykite jos taikaus raminančio murkimo.
 
Jei vargina hipertonija ir kaklo srities osteochondrozė puikiai padeda „katininė“ apykaklė. Tegu tris kartus per dieną jūsų katytė po 3 – 4 minutes pabūna jums pūkuotu šalikėliu.
„Gydymui“ reikšmės turi katės spalva ir veislė. Juodos, lygaus kalio ir Siamo katės gerai gelbsti, kai vargina chroniškas nuovargis. Baltos, pusiau ilgo kailio ir ilgakailės (Angoros ir Persų veislės) katės padeda šeimininkams, kamuojamiems susijusių su medžiagų apykaitos sutrikimais ligų. O rudos ir pilkos – universalai, joms „pavaldūs“ bet kokie negalavimai.
Jei norite būti sveiki – stebėkite savo katės elgesį. Jūsų augintinė primygtinai glaudžiasi prie jūsų? Greičiausiai, ji jaučia, kad jums gresia chroniškos ligos paūmėjimas. Kai katė laižo ir pešioja jums ausį, taip ji jus gydo: ant ausies yra daug akupunktūrinių taškų. Juos veikdamas gyvūnas neleidžia prasidėti širdies priepuoliui ar nervų protrūkiui.
  
Svetur...
Egipte yra veislynas „Katės – gydytojos“. Jo savininkas veisia kates, turinčias ekstrasenso savybių. Kiekviena iš jų kainuoja 10 tūkstančių dolerių. Ir jos to vertos – daugelis veislyno „absolvenčių“ išgydė savo šeimininkus nuo sunkių ligų – įvairaus pobūdžio traumų pasekmių, pooperacinių komplikacijų, širdies susirgimų. Šios unikalios mėlynakės katės nuo pirmų dienų auginamos pagal specialią metodiką, kuri vysto jose įkūnytas gydomąsias galias. Kačiukai nuo pat gimimo praeina griežtą atranką – katinai ir silpnos katės atskiriami. Visi likusieji keleto mėnesių bėgyje pasmerkiami tikroms kančioms: juos laiko pusbadžiu visiškoje tamsoje ir laikas nuo laiko stimuliuoja elektros srovės iškrovomis. Taip „auklėjamos“ katės išauga ypač subtiliomis ir nervingomis, užtat, pagal mačiusiųjų atsiliepimus, jų akys skleidžia „nežemišką šviesą“. Teigiama, kad palikusios veislyną, jos būna labai dėkingos naujajam šeimininkui, pasiėmusiam jas iš „kankinimo kameros“ ir perduoda jam visą savo gydančią energiją. 
 
O jei kalbėsime apie mūsų kates, tai jos myli savo šeimininkus ne mažiau, kaip „egiptietės“. Statistika tvirtina, kad vieniši žmonės, laikantys namuose kates, mažiau linkę į depresines būsenas ir savižudybes.
Šiuolaikiniai tyrimai nustatė, kad žmogus gauna teigiamų emocijų ne tik bendraudamas ir stebėdamas kates, bet taip pat kūrybinio proceso metu – kai jis šiuos gyvūnus piešia, fotografuoja, lipdo jų figūrėles. Tai ypač naudinga tiems, kuriuos greitai užvaldo stresai, isterika, depresijos. Tokie darbeliai padeda besiskundžiantiems prasta atmintimi ar rankų drebėjimu.
Taigi, jei jūsų namuose yra katė, linkime malonaus ir naudingo bendravimo su šiuo mielu ir jaukiu gyvūnu. Mrrrr...

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (4)

zyle 2014 saus. 5 12:07

Sergu sunkia kepenų liga. prieš mėnesį palaidojau vieną, o prieš tris dienas kitą katytes. Vienai buvo kepenų vėžys, kitai blužnies (kuri susijusi su kepenimis). Šios dvi katės iš visų, kurias turiu, gulėdavo su manim, prisispaudusios prie mano pilvo. Kartais kažkodėl atsiguldavo ant pagalvės prie pat galvos arba galvytę padėdavo ant kaklo. Mano kepenų rodikliai nuo 1000 sumažėjo per 2 metus iki normalaus 130. Vartoju vaistus, kurie šiek tiek gydo. Bet kitiems nepadeda.
Abi katelės mirė. Amžius apie 9 metai , galėjo dar gyventi. Sutapimas? Nežinau. Vet. gydytojas sako, kad man Dievulis padeda, kad aš benamiukus gelbsčiu. Esu diplomuota specialistė, ne nukvakusi bobutė. Per savo gyvenimą išgelbėjau, padėjau gal kokiems 40 katinukų. Kas man padeda, nežinau. Labai ilgiuosi savo katelių- gydytojų, kurios iškeliavo į Vaivorykštės šalį.