Kaip sėkmingai gydytis... katėmis?

Teksto dydis:

Kaip sėkmingai gydytis... katėmis?

Net patys didžiausi kačių fanai gali nežinoti, kokią gydomąją galią turi katės. Būtent katės, o ne katinai. Pasirodo, pūkuotos numylėtinės yra universalios gydytojos – jos normalizuoja mūsų energetinę apykaitą.

Taigi:
Jei jūs jaučiatės išsekę, išsisėmę (o chroniškas teigiamos energijos trūkumas gali paskatinti tokių ligų, kaip infarktas, insultas, hipertonija, osteochondrozė, gastritas, opaligė atsiradimą), katė jus „pakraus“, gražins prarastas jėgas. Viskas, ką jums reikia padaryti, – tai dažniau imti ant rankų tik prabudusią, gerai pailsėjusią draugužę.
 
Jei jūs niekaip negalite nusiraminti, esate suirzę, „bloga“ energija veržiasi per kraštus (jos perteklius sukelia neurasteniją, inkstų ir širdies nepakankamumą, artritą ir hipotoniją), padės mieguista katė: priglauskite ją prie savęs, paglostykite, pasiklausykite jos taikaus raminančio murkimo.
 
Jei vargina hipertonija ir kaklo srities osteochondrozė puikiai padeda „katininė“ apykaklė. Tegu tris kartus per dieną jūsų katytė po 3 – 4 minutes pabūna jums pūkuotu šalikėliu.
„Gydymui“ reikšmės turi katės spalva ir veislė. Juodos, lygaus kalio ir Siamo katės gerai gelbsti, kai vargina chroniškas nuovargis. Baltos, pusiau ilgo kailio ir ilgakailės (Angoros ir Persų veislės) katės padeda šeimininkams, kamuojamiems susijusių su medžiagų apykaitos sutrikimais ligų. O rudos ir pilkos – universalai, joms „pavaldūs“ bet kokie negalavimai.
Jei norite būti sveiki – stebėkite savo katės elgesį. Jūsų augintinė primygtinai glaudžiasi prie jūsų? Greičiausiai, ji jaučia, kad jums gresia chroniškos ligos paūmėjimas. Kai katė laižo ir pešioja jums ausį, taip ji jus gydo: ant ausies yra daug akupunktūrinių taškų. Juos veikdamas gyvūnas neleidžia prasidėti širdies priepuoliui ar nervų protrūkiui.
  
Svetur...
Egipte yra veislynas „Katės – gydytojos“. Jo savininkas veisia kates, turinčias ekstrasenso savybių. Kiekviena iš jų kainuoja 10 tūkstančių dolerių. Ir jos to vertos – daugelis veislyno „absolvenčių“ išgydė savo šeimininkus nuo sunkių ligų – įvairaus pobūdžio traumų pasekmių, pooperacinių komplikacijų, širdies susirgimų. Šios unikalios mėlynakės katės nuo pirmų dienų auginamos pagal specialią metodiką, kuri vysto jose įkūnytas gydomąsias galias. Kačiukai nuo pat gimimo praeina griežtą atranką – katinai ir silpnos katės atskiriami. Visi likusieji keleto mėnesių bėgyje pasmerkiami tikroms kančioms: juos laiko pusbadžiu visiškoje tamsoje ir laikas nuo laiko stimuliuoja elektros srovės iškrovomis. Taip „auklėjamos“ katės išauga ypač subtiliomis ir nervingomis, užtat, pagal mačiusiųjų atsiliepimus, jų akys skleidžia „nežemišką šviesą“. Teigiama, kad palikusios veislyną, jos būna labai dėkingos naujajam šeimininkui, pasiėmusiam jas iš „kankinimo kameros“ ir perduoda jam visą savo gydančią energiją. 
 
O jei kalbėsime apie mūsų kates, tai jos myli savo šeimininkus ne mažiau, kaip „egiptietės“. Statistika tvirtina, kad vieniši žmonės, laikantys namuose kates, mažiau linkę į depresines būsenas ir savižudybes.
Šiuolaikiniai tyrimai nustatė, kad žmogus gauna teigiamų emocijų ne tik bendraudamas ir stebėdamas kates, bet taip pat kūrybinio proceso metu – kai jis šiuos gyvūnus piešia, fotografuoja, lipdo jų figūrėles. Tai ypač naudinga tiems, kuriuos greitai užvaldo stresai, isterika, depresijos. Tokie darbeliai padeda besiskundžiantiems prasta atmintimi ar rankų drebėjimu.
Taigi, jei jūsų namuose yra katė, linkime malonaus ir naudingo bendravimo su šiuo mielu ir jaukiu gyvūnu. Mrrrr...

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (4)

... 2021-10-24 06:14

O dieve! Ten Egipte ne veislynas, o kankinimo įstaiga gaminanti kančios energiją! Tą savininką patį gerai pačirškinti reikia!

Elena 2021-09-26 05:26

Aceasta este o mărturie pe care o voi spune tuturor să o audă. sunt căsătorit de 4 ani și în al cincilea an de căsătorie, o altă femeie a avut o vrajă pentru a-mi lua iubitul de la mine și soțul meu m-a părăsit pe mine și pe copii și am suferit de 2 ani până când am vrut să spun o postare în care acest lucru om Dr.Wealthy am ajutat pe cineva și am decis să-l încerc să mă ajute să-mi aduc soțul iubit acasă și crede-mă, doar îi trimit fotografia lui și a soțului meu și după 48 de ore așa cum mi-a spus, am văzut o mașină a intrat în casă și iată că era soțul meu și el a venit la mine și la copii și de aceea sunt fericit să vă fac pe toți dintre voi în probleme similare să se întâlnească cu acest bărbat și să-l revină pe iubitul vostru e-mail: [email protected] sau îl puteți contacta sau whatsapp la acest +2348105150446

jazmin 2015-04-14 11:33

Prieš tris dienas teko,,užmigdyti''katinuką...Buvo sergantis,labai suvargęs,seilėjosi.Veterinaras gydė,antibiotikus leido.Atsigavo,bet norėjo laisvės...Pagailo,išleidau ir vėl atkrito...Pastebėjau,kad silpsta,o kai prasidėjo baisus dusulys, katinukas praradęs sąmonę nukrito,iškviečiau veterinarą,kad užbaigtų vargšelio kančias...Prieš nepilnai tris mėnesius teko ir kitą užklydusį eutanazuoti..Visiškai nusilpęs,nukritusi temperatūra.Veterinarai ištyrė kraują parodė teigiamą FELV-kačių leukemiją...(Įtariu,kad ir pirmąjam tas pats buvo)Dar bandėme statyti lašelinę,bet negerėjo...Labai sunkiai pernešu tokius dalykus..Pačiai jau reikėtų gydytojų pagalbos...Kaip sakoma,jog visi katinai numirti išeina iš namų...Bet jie ateina pas mane...