Kada verta kreiptis į endobiogeniką?

Teksto dydis:

Kada verta kreiptis į endobiogeniką?

2024-04-16 10:12

Endobiogenika yra naujas požiūris į žmogų kaip į visumą. Kai žmogus, pasikonsultavęs su daugeliu gydytojų, vis tiek jaučia tam tikrus negalavimus ir niekas neranda aiškios jų priežasties, tuomet į pagalbą skuba endobiogenikos specialistas.

„Žmogaus organizmas yra sudėtinga visuma, susidedanti iš atskirų organų, kuriuos sudaro audiniai, o audinius – ląstelės. Organai jungiasi į darniai funkcionuojančias sistemas. Sutrikus vienai organo ar funkcijos veiklai, pažeidimai atsiranda ir kitose sistemose. Išbalansuota žmogaus organizmo funkcijų sistema tampa ligos pradžia. Čia ir prasideda endobiogenika, o endobiogenikos specialistas tampa tuo vedliu, kuris padės“ išnarplioti sudėtingą žmogaus organizmą“, – pasakojo „Veido klinikos“ kosmetologė, endobiogenikė Raimonda Rauluševičienė.

Sprendžiant įvairias sveikatos problemas, ieškoma priežastinis ryšio, kodėl tai vyksta, ir sprendimo būdų, kaip sumažinti pažeidimą, derinio. Endobiogenikas analizuoja informaciją, kurią siunčia žmogaus kūnas, kaip veikia neuroendokrininė sveikata, ypač, jeigu pastebimi įvairūs simptomai.

Kada kreiptis į endobiogenikos specialistą

R. Rauluševičienė besikreipiančius pacientus skirsto į kelias grupes:

 • „Nejaučiu jokių varginančių ligos simptomų, esu sveikas, tačiau domiuosi ir rūpinuosi savo sveikata“

„Norėtųsi, kad ši grupė būtų didžiausia ir populiariausia, tačiau dažniau esame linkę ieškoti pagalbos tik atsiradus simptomams ar negalavimams. Po endobiogeninio ištyrimo jau galime stebėti tam tikrus hormoninius sveikatos svyravimus, kurie dar mums ir neduoda labai aiškių simptomų. Jeigu tyrimai atliekami tam tikrais intervalais, pvz. kas metai ar kas dvejus metus, galime daryti palyginimus, ypač jeigu atsiranda negalavimai“, – teigė endobiogenikė.

Savo sveikatos nuoseklus sekimas suteikia nemažai informacijos. Šios grupės pacientams, anot specialsistės, yra lengviausia suteikti informaciją apie sveikatos būklę ir išvengti varginančių ligos simptomų ar negalavimų.

 • „Jaučiu varginančius simptomus, bet dar nevartoju jokių vaistų ir nesergu jokiomis ligomis“

Pasak R. Rauluševičienės, šiai grupei priklauso pakankamai nemaža auditorija. Dažniausia pacientai vardina simptomus, tokius kaip: blogai miegu, negaliu užmigti, prabundu naktį, pučia pilvą, skauda galvą, slenka plaukai, jaučiu nerimą, baimę, esu nuolatos pavargęs ir t.t. Dažnai šios grupės pacientai būna pasikonsultavę su keliais gydytojais specialistais, bet tikrosios negalavimų priežasties taip ir nerandama.

 • „Jaučiu varginančius simptomus, sergu tam tikromis ligomis ir vartoju vaistus“

Dažnai besikreipiantys pacientai ieško papildomų rekomendacijų, galimybių ir būdų, kaip pagerinti sveikatos būklę.

Pagrindiniai nusiskundimai ir negalavimai

Jei jaučiate žemiau išvardintus nusiskundimus, gali būti, kad jums reikia kreiptis pagalbos:

 1. Nuolat jaučiatės pavargę, neturite energijos atlikti kasdienius darbus;
 2. Niūri ir slogi, negatyvi nuotaika;
 3. Dažnai sergate įvairiomis peršalimo ligomis;
 4. Veido ar kūno srityje pastebite bėrimus ar kitus odos pažeidimus;
 5. Vargina aknės spuogai veido ar kūno srityje (bet kokiame amžiuje);
 6. Kamuoja pasikartojantys galvos skausmai ar svaigimai, kurių priežasties gydytojai nenustato;
 7. Turite vidinių baimių ar įsitikinimų, kad kažkuo sergate;
 8. Galvoje nuolat sukasi „minčių“ karuselė;
 9. Jaučiate „smegenų rūką“;
 10. Blogai miegate, neužmiegate, dažnai prabundate nakties metu;
 11. Ryte pabundate pavargę ir neišsimiegoję;
 12. Turite virškinimo ir tuštinimosi sutrikimų;

Ir daugelis kitų priežasčių, jei užduodate sau tokius klausimus, pavyzdžiui: kodėl slenka plaukai; kodėl vargina PMS; kodėl veido ir kūno oda labai sausa tur kt.

„Endobiogenikos specialistas siekia atkurti ir sugrąžinti organizmo harmoninę pusiausvyrą. Tai – sisteminis požiūris, leidžiantis suprasti, kaip veikia kūnas, kodėl žmogus suserga ir kaip jam vėl grįžti į pusiausvyros būseną, – pabrėžė endobiogenikė. – Endobiogeninis metodas įvertina asmenį, o ne vien kraujo tyrimo rezultatus ar simptomus. Analizuojamas visas asmuo, atsižvelgiant į jo praeities ir dabarties gyvenimo įvykius ir jų poveikį visam kūnui bei sveikatai“.

Diagnostika, pasak R. Rauluševičienės, suteikia galimybę surinkti informaciją, atlikti tolimesnes analizes ir skirti individualizuotą gydymo būdą. Endobiogenikos specialistas ir pacientas tampa vieninga komanda, aktyviai dalyvaujanti sveikimo procese. Tačiau žmogus turi kantriai ir atsakingai laikytis rekomendacijų, norėdamas pasiekti geriausią rezultatą.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (5)

psychic rowan 2024-04-22 16:33

LOTTERY WINNING ☎+256789510542 MONEY SPELLS UK, CANADA

Psychic Rowan ☎+256789510542; Odds of winning a lottery with my help are very high. Lottery Spells That Work Instantly, Lottery gambling spells to win lots of money at the lotto jackpot . Get the lotto winning numbers using lottery winning spells to increase your chances of winning. Attract good luck when gambling, increase your chances of winning & enhance your psychic powers when gambling using my good luck lottery winning spells that work.

Lottery spells to change your luck at the lottery, help to change your mathematical mindset using numerology to predict accurately the lotto winning numbers. Good luck lotto spells to change your spiritual mindset to make it possible for you to win millions in the lottery.

Unlimited winnings using good luck lotto spells. If you want a gambling spell to neutralize and cancel out any spells and hexes against your gambling success, then get one of my powerful gambling rival gambling spell.

Stop losing money and make millions from the lottery with lotto spells that work fast. Lotto spells that work to draw money towards you when playing the lottery. Choose this lotto money spell to receive a large sum of money at the lottery or make someone else receive a large sum of money at the lottery.

Make it possible for you to win million in the lottery. Lottery spells, sports betting spells, horse betting spells, casino money spells, spells to win the lottery jackpot & gambling spells.. Bring the odds of winning in your favor with gambling spells for luck & positive energy. Lotto spells to win the lottery by increasing your psychic powers.

Call/WhatsApp: +256789510542
Email: [email protected]
Website: http://www.courtspells.com$&%lottery winning in USA&*^<+256789510542
#^$how to win lottery in USA*&^+256789510542
&^&boost my chances of winning lottery in USA%^(+256789510542
$%#how to win lottery jackpot in USA#$^*+256789510542
!@!how to increase chances of winning lottery in USA$^$*+256789510542
*%lottery winning formula in USA@%&+256789510542
*$%how to win lottery numbers in USA#%%+256789510542
#!%how to choose winning lottery numbers in USA#$@+256789510542
)(%^increase your odds of winning lottery in USA^$%(+256789510542
^$^how to play lottery in USA&#@$+256789510542
$^@win lottery with powerful lottery spells in USA @#$+256789510542
&%*spell to win lottery in USA%^#^+256789510542
@#%lottery spells in USA#$@^+256789510542
#$@easiest way to win lottery quickly in USA#%$@+256789510542

Call/WhatsApp: +256789510542
Email: [email protected]
Website: http://www.courtspells.com

Laura 2024-04-18 16:29

Esu tikrai dėkingas Viešpačiui, kad jis nukreipė mane teisingu keliu, kuris leido man šiandien gauti paskolą po to, kai sukčiai atėmė iš manęs pinigus. Jei atsidūrėte sudėtingoje situacijoje ir norite gauti paskolą iš patikimo ir sąžiningo žmogaus, nedvejodami susisiekite su WESTLAKE LOAN šiuo adresu: [email protected]
Telegram___https://t.me/loan59

Laura 2024-04-18 16:29

Esu tikrai dėkingas Viešpačiui, kad jis nukreipė mane teisingu keliu, kuris leido man šiandien gauti paskolą po to, kai sukčiai atėmė iš manęs pinigus. Jei atsidūrėte sudėtingoje situacijoje ir norite gauti paskolą iš patikimo ir sąžiningo žmogaus, nedvejodami susisiekite su WESTLAKE LOAN šiuo adresu: [email protected]
Telegram___https://t.me/loan59