Kad akys būtų sveikos

Teksto dydis:

Kad akys būtų sveikos

2015-08-07 07:20

Kai kurie žmonės paniškai bijo ne odontologo, ginekologo ar chirurgo, bet akių gydytojo kabineto. Visais įmanomais būdais atidėlioja šiuos vizitus ir taip neretai stiprina esamą problemą. O problemų šiandien nemažai. Oftalmologai atkreipia dėmesį, kad itin pagausėjo žmonių, kurie skundžiasi akių perštėjimu, nuovargiu, kontaktinių lęšių netoleravimu. Dažniausia priežastis – sausos akys. Jei neieškoma pagalbos, pasekmės gali būti rimtos. Apie akių ligas pasakoja gydytoja oftalmologė Daiva Šošienė. 


Kai žmonės vis daugiau laiko praleidžia prie kompiuterio, akys išsausėja, pavargsta. Kokių komplikacijų gali išsivystyti tinkamai jų neprižiūrint?

Turbūt sunkiausia sausos akies komplikacija – kai akies paviršiuje, ragenoje, atsiranda žaizdelių, opų, jos būna skausmingos ir sunkiai gydomos.

Yra ne viena priemonė akims drėkinti, tačiau teko girdėti, kad ne visos veiksmingos?

Yra daug preparatų sausų akių simptomams malšinti, tačiau jie ne visada veiksmingi. Sukurtas preparatas „Cationorm“ yra unikalus tuo, kad pasitelkiant nanotechnologijas riebalinis lašelis sumažinamas, padengiamas surfaktantu bei katijonais, t. y. teigiamais jonais. Akies paviršius turi neigiamą krūvį, todėl „Cationorm“ lašai dėl elektrostatinio krūvių skirtumo prilimpa prie akies paviršiaus ir tolygiai pasiskirsto akies paviršiuje. Tai svarbi savybė, nes tolygus lašų pasiskirstymas akies paviršiuje nesukelia laikino matymo sutrikimo. Kita puiki „Cationorm“ savybė – atkuriami visi ašarų plėvelės sluoksniai: gleivinis, vandeninis ir riebalinis. Ypač svarbus yra lipidinis (riebalinis) sluoksnis, nes jis sumažina ašarų garavimą, užtikrina ašarų plėvelės stabilumą. „Cationorm“ lašai taip pat papildo vandeninį ašarų plėvelės sluoksnį, kuris užtikrina osmoprotekciją ir osmoreguliaciją. Atnaujinamas ir gleivinis sluoksnis, kuris užpildo visus defektus akies paviršiuje ir, jei yra pakitimų ar žaizdelių ragenoje, padeda joms greičiau gyti. „Cationorm“ akių lašus galima lašinti ir tiesiog ant kontaktinių lęšių. Buvo atlikti tyrimai su 60 rūšių kontaktinių lęšių ir patvirtinta, kad šie lašai saugūs ne tik akims, bet ir kontaktiniams lęšiams.

Daugelis akių lašų sudėtyje turi konservantų, kurie prailgina praparatų galiojimo laiką. „Cationorm“ sudėtyje nėra konservantų. Ar tai neriboja šio preparato vartojimo laiko?

Preparatą galima naudoti ilgai, iki trijų mėnesių nuo buteliuko atidarymo. „Cationorm“ buteliukas turi ypatingą lašintuvą su specialiu filtru. Akių lašai išteka iš buteliuko atskiru kanalu, o oras į buteliuką patenka kitu būdu pro filtrą, apsaugantį lašus nuo išorės užkrato. „Cationorm“ – unikalus preparatas akių paviršiui drėkinti. Nanotechnologijomis buvo sukurti nauji akių lašai, galintys palengvinti daugelio žmonių patiriamus nemalonius pojūčius akyse. 

CATIONORM® – NANOTECHNOLOGIJOS AKIMS DRĖKINTI – teigiamų jonų emulsija – NAUJA PERSPEKTYVA SAUSOMS AKIMS. BE KONSERVANTŲ. TINKA LAŠINTI ANT KONTAKTINIŲ LĘŠIŲ

  • Novosorb® technologija. Tai unikali akių lašų gamybos nanotechnologija, kurios metu lašeliai padengiami teigiamais jonais. Kadangi akies paviršius fiziologiškai yra neigiamo krūvio, teigiamų jonų emulsija dėl elektrostatinių krūvių skirtumo itin gerai padengia ir tolygiai pasiskirsto visame akies paviršiuje.
  • Atkuriami visi trys ašarų plėvelės sluoksniai. Dėl unikalios technologijos CATIONORM emulsija pasiskirsto ir atkuria visus ašarų plėvelės sluoksnius, taip pat ir riebalinį, kuris apsaugo ašaras nuo išgaravimo ir sutepa akies paviršių.
  • Unikali pakuotė. CATIONORM emulsija sausoms akims yra be konservantų, todėl itin gerai toleruojama ir patogi vartoti. Buteliuke yra unikalus filtras, kuris apsaugo emulsiją nuo bakterijų, todėl atidarius buteliuką šiuos lašus galima vartoti 3 mėnesius.

„Santen OY” atstovybė, www.sausosakys.lt

IX-ojo forto g. 70-329, Kaunas, Lietuva

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (2)

Order for a blank ATM card now and get millions within a week! +393512615163 2022-06-15 13:13


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

tttttttt 2015-08-28 12:14

neveikia tos jusu nanotechnologijos, i bala ismesti pinigai