Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021 bal. 23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (229)

HARGA MURAH! WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Meter Karanganyar, Karanganyar 57714 2022 geg. 24 18:12

HARGA MURAH! WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Meter Karanganyar, Karanganyar 57714 ~ #WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Bekas Colomadu, Karanganyar 57174 #WA 0813 2744 6997 Harga Borongan Kitchen Set 2022 2023 2024 Karanganyar, Karanganyar 57714 #WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Wallpaper Kebakkramat, Karanganyar 57762 #WA 0813 2744 6997 Mini Kitchen Set Colomadu, Karanganyar 57173 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Aluminium Motif Kayu Colomadu, Karanganyar 57175

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Karanganyar dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di wilayah Karanganyar, Karanganyar 57714.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Big Minimalist Kitchen Karanganyar, Karanganyar 57714
WA 0813 2744 6997 Tukang Kayu Bikin Kitchen Set Karanganyar, Karanganyar 57714
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Jadi Karanganyar, Karanganyar 57714
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Apartemen Karanganyar, Karanganyar 57714
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Hood Stainless Steel Karanganyar, Karanganyar 57714
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Warna Broken White Karanganyar, Karanganyar 57714
WA 0813 2744 6997 Jasa Pembuatan Kitchen Set Minimalis Di Karanganyar, Karanganyar 57714
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Images Karanganyar, Karanganyar 57714
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Dari Alumunium Karanganyar, Karanganyar 57714
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Kualitas Bagus Karanganyar, Karanganyar 57714
WA 0813 2744 6997 Biaya Kitchen Set Per Meter Karanganyar, Karanganyar 57714
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Gantung Stainless Karanganyar, Karanganyar 57714
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Granit Karanganyar, Karanganyar 57714
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Kabinet 2022 2023 2024 Karanganyar, Karanganyar 57714
WA 0813 2744 6997 Foto Kitchen Set Minimalis Terbaru Karanganyar, Karanganyar 57714
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Warna Hijau Tosca Karanganyar, Karanganyar 57714
WA 0813 2744 6997 Gambar Untuk Kitchen Set Minimalis Karanganyar, Karanganyar 57714
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set HPL Karanganyar, Karanganyar 57714
WA 0813 2744 6997 Kursus Pembuatan Kitchen Set Karanganyar, Karanganyar 57714
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Serat Kayu Karanganyar, Karanganyar 57714
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Cook Murah Karanganyar, Karanganyar 57714

Kitchen Set Meter, Jual Kitchen Set Bekas, Harga Borongan Kitchen Set 2022 2023 2024, Minimalist Kitchen Wallpaper, Mini Kitchen Set, Kitchen Set Aluminium Motif Kayu

BAGUS! WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Propan Bobotsari, Purbalingga 53353 2022 geg. 24 18:08

BAGUS! WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Propan Bobotsari, Purbalingga 53353 ~ #WA 0813 2744 6997 Cara Mengecat Lantai Epoxy Kalimanah, Purbalingga 53321 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Epoxy Anti Slip Mrebet, Purbalingga 53352 #WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Untuk Lantai Karangjambu, Purbalingga 53357 #WA 0813 2744 6997 Gambar Cat Epoxy Lantai Kutasari, Purbalingga 53361 #WA 0813 2744 6997 Jual Epoxy Lantai Karangjambu, Purbalingga 53357

Kami Adalah Kontraktor Dan Aplikator Cat Coating Lantai Terbaik Dan Profesional Yang Menyediakan Jasa Epoxy Lantai Dengan Harga Terjangkau Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Di Bidangnya.
Selain Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Membuka Layanan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Jasa Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : Garasi, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolahan : Aula, Arena Olahraga ( Gelanggang Basket, Volly, Badminton, Futsal), Area Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Area Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Klinik : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Zona Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pltu : Zona Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruang Generator, Ruang Kontrol Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Kontraktor Epoxy Untuk Lantai 3d Bobotsari, Purbalingga 53353
WA 0813 2744 6997 Bahan Untuk Membuat Lantai Epoxy Bobotsari, Purbalingga 53353
WA 0813 2744 6997 Jual Epoxy Resin Lantai Bobotsari, Purbalingga 53353
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Epoxy Untuk Lantai Tandas Bobotsari, Purbalingga 53353
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Epoxy Lantai Rumah Sakit Bobotsari, Purbalingga 53353
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Coating Lantai Bobotsari, Purbalingga 53353
WA 0813 2744 6997 Resin Untuk Lantai Beton Bobotsari, Purbalingga 53353
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Bobotsari, Purbalingga 53353
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Epoxy Mortar Lantai Bobotsari, Purbalingga 53353
WA 0813 2744 6997 Membrane Bakar Bostik Bobotsari, Purbalingga 53353
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Kamar Mandi Bobotsari, Purbalingga 53353
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Epoxy Lantai Putih Bobotsari, Purbalingga 53353
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Epoxy Lantai Rumah Bobotsari, Purbalingga 53353
WA 0813 2744 6997 Cara Coating Lantai Vinil Bobotsari, Purbalingga 53353
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Gedung Bobotsari, Purbalingga 53353
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Kamar Mandi Bobotsari, Purbalingga 53353
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Kamar Mandi Bobotsari, Purbalingga 53353
WA 0813 2744 6997 Analisa Harga Epoxy Lantai Bobotsari, Purbalingga 53353
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Coating Untuk Lantai Kayu Bobotsari, Purbalingga 53353
WA 0813 2744 6997 Ukuran Membran Bakar Bobotsari, Purbalingga 53353
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Cat Lantai Epoxy Bobotsari, Purbalingga 53353

#HargaCatEpoxyLantaiPropan #CaraMengecatLantaiEpoxy #KontraktorEpoxyAntiSlip #HargaEpoxyUntukLantai #GambarCatEpoxyLantai #JualEpoxyLantai

RAPI! WA 0813 2744 6997 Primer Membran Bakar Tahunan, Jepara 59423 2022 geg. 24 18:06

RAPI! WA 0813 2744 6997 Primer Membran Bakar Tahunan, Jepara 59423 ~ #WA 0813 2744 6997 Pemborong Epoxy Lantai Rumah Sakit Kembang, Jepara 59453 #WA 0813 2744 6997 Coating Untuk Lantai Keramik Mayong, Jepara 59465 #WA 0813 2744 6997 Jual Bahan Epoxy Lantai Welahan, Jepara 59464 #WA 0813 2744 6997 Jual Cat Epoxy Lantai Terdekat Tahunan, Jepara 59423 #WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Jasa Nalumsari, Jepara 59466

Kami Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoksi Lantai Terbaik Dan Terpercaya Yang Menerima Jasa Coating Lantai Dengan Biaya Terjangkau Dengan Kualitas Unggul. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Di Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Melayani Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Jasa Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Pabrik Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang Perlu Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : carport, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolahan : Hall, Arena Olahraga ( Lapangan Basket, Volly, Badminton, Futsal), Zona Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Rumah Sakit : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Lapangan Parkiran, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Rumah Makan : Lantai Dapur.
# Pembangkit Listrik : Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruang Generator, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Merk Cat Epoxy Lantai Tahunan, Jepara 59423
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Flooring Tahunan, Jepara 59423
WA 0813 2744 6997 Cara Buat Epoxy Lantai Tahunan, Jepara 59423
WA 0813 2744 6997 Jual Cat Lantai Epoxy Tahunan, Jepara 59423
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Murah Tahunan, Jepara 59423
WA 0813 2744 6997 Pemborong Cat Epoxy Lantai Terbaik Tahunan, Jepara 59423
WA 0813 2744 6997 Cara Cat Lantai Dengan Epoxy Tahunan, Jepara 59423
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Untuk Lantai Kayu Tahunan, Jepara 59423
WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Di Tahunan, Jepara 59423
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Nippon Paint Tahunan, Jepara 59423
WA 0813 2744 6997 Cara Menggunakan Epoxy Pada Lantai Tahunan, Jepara 59423
WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Dak Beton Tahunan, Jepara 59423
WA 0813 2744 6997 Pemborong Epoxy Lantai Gudang Tahunan, Jepara 59423
WA 0813 2744 6997 Pemborong Epoxy Untuk Lantai Rumah Tahunan, Jepara 59423
WA 0813 2744 6997 Pemborong Epoxy Lantai Putih Tahunan, Jepara 59423
WA 0813 2744 6997 Aplikator Membran Bakar Tahunan, Jepara 59423
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Murah Tahunan, Jepara 59423
WA 0813 2744 6997 Cara Mencampur Cat Epoxy Lantai Tahunan, Jepara 59423
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Kamar Mandi Tahunan, Jepara 59423
WA 0813 2744 6997 Cara Pemasangan Epoxy Lantai Tahunan, Jepara 59423
WA 0813 2744 6997 Pemborong Chemical Coating Lantai Tahunan, Jepara 59423

#PrimerMembranBakar #PemborongEpoxyLantaiRumahSakit #CoatingUntukLantaiKeramik #JualBahanEpoxyLantai #JualCatEpoxyLantaiTerdekat #LantaiEpoxyJasa