Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021 bal. 23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (229)

BAGUS! WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Taman Rumah Klasik Binangun, Cilacap 53281 2022 geg. 24 18:20

BAGUS! WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Taman Rumah Klasik Binangun, Cilacap 53281 ~ #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Impian Minimalis Sampang, Cilacap 53273 #WA 0813 2744 6997 Biaya Design Rumah Cantik Murah Cilacap Utara, Cilacap 53232 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis 1 Lantai 3 Kamar Tidur Cilacap Tengah, Cilacap 53221 #WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Gambar Rumah Petak Nusawungu, Cilacap 53283 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Sederhana Ukuran 6x7 Wanareja, Cilacap 53232

Perusahaan konsultan handal dan profesional yang melayani jasa arsitek dengan online maupun offline di Binangun, Cilacap 53281 serta zona lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami menerima jasa desain di seluruh wilayah Binangun, Cilacap 53281 dan akan semakin meluas. Bukan cuma membuat jasa desain bangunan pribadi maupun publik yang dibangun dari nol secara custom, kami juga menyediakan jasa desain rumah siap bangun dan jasa gambar interior. Jasa Arsitek Binangun, Cilacap 53281 juga memberi gambar desain menyeluruh meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami layani :
Arsitek Gambar Bangunan Rumah Mewah
Jasa Desain Rumah Minimalis
Arsitek Gambar Bangunan Private Villa
Konsultan Design Kompleks Villa
Jasa Rancang Bangun Perumahan / Cluster
Arsitek Design Bungalow
Arsitek Design Resort
Konsultan Design Hotel / Mini Hotel
Konsultan Rancang Bangun Ruko / Pertokoan
Jasa Rancang Bangun Apartemen
Jasa Gambar Kost-Kostan
Konsultan Gambar Bangunan Guest House
Jasa Gambar Bangunan Penginapan
Konsultan Design Kantor
Jasa Design Mess / Asrama
Konsultan Design Sekolah / Kampus
Jasa Rancang Bangun Masjid / Musholla
Jasa Design Gereja
Konsultan Rancang Bangun Restauran / Cafe
Jasa Desain Pondok
Jasa Rancang Bangun Rumah Liburan
Konsultan Desain Mall
Konsultan Rancang Bangun Salon / Spa
Jasa Rancang Bangun Bangunan Lainnya

Apakah Anda ada di daerah Binangun, Cilacap 53281 dan mau membangun atau renovasi bangunan Anda tanpa perlu repot mengatur tukang dan takut dana membengkak?

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Cat Rumah Makan Binangun, Cilacap 53281
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Berlahan Sempit Binangun, Cilacap 53281
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Mewah Elit Binangun, Cilacap 53281
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Sederhana Desa Binangun, Cilacap 53281
WA 0813 2744 6997 Biaya Gambar Denah Rumah Model Jepang Binangun, Cilacap 53281
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Kaskus Binangun, Cilacap 53281
WA 0813 2744 6997 Biaya Arsitek Rumah Minimalis Modern 2 Lantai Binangun, Cilacap 53281
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Tipe 45 Dengan 3 Kamar Tidur Binangun, Cilacap 53281
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis 2 Lantai 7 X 10 Binangun, Cilacap 53281
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Unik Type 60 Binangun, Cilacap 53281
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Kecil Type 36 Binangun, Cilacap 53281
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Dengan Ukuran Tanah 15 X 20 Binangun, Cilacap 53281
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Ruangan Lengkap Binangun, Cilacap 53281
WA 0813 2744 6997 Biaya Gambar Desain Rumah Mewah Lantai 2 Binangun, Cilacap 53281
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Type 60 Binangun, Cilacap 53281
WA 0813 2744 6997 Biaya Gambar Denah Rumah Dengan 3 Kamar Binangun, Cilacap 53281
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Asri Sederhana Binangun, Cilacap 53281
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Tempo Dulu Binangun, Cilacap 53281
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah 2 Garasi Binangun, Cilacap 53281
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Type Kecil 2 Lantai Binangun, Cilacap 53281
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Dekat Pantai Binangun, Cilacap 53281

#BiayaDesainTamanRumahKlasik #BiayaDesainRumahImpianMinimalis #BiayaDesignRumahCantikMurah #BiayaDesainRumahMinimalis1Lantai3KamarTidur #BiayaDenahGambarRumahPetak #BiayaDesainRumahSederhanaUkuran6x7

HARGA PROMO! WA 0813 2744 6997 Kontraktor Interior Design Bedroom Wallpaper Blora kota, Blora 58213 2022 geg. 24 18:18

HARGA PROMO! WA 0813 2744 6997 Kontraktor Interior Design Bedroom Wallpaper Blora kota, Blora 58213 ~ #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Butik Simpel Sederhana Murah Bogorejo, Blora 58262 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Bergaya Klasik Blora kota, Blora 58211 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Vintage Minimalis Cepu, Blora 58313 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Rumah Toko Minimalis Ngawen, Blora 58254 #WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Desain Interior Toko Blora kota, Blora 58214

Jasa Pemborong Interior Terbaik Dan Terpercaya Di daerah Blora.
# GRATIS Biaya Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Rapih.
# Kami melayani berbagai jenis Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen wilayah Blora dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Blora kota, Blora 58213.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Kontraktor Interior Design Bedroom Wallpaper, Kontraktor Desain Interior Butik Simpel Sederhana Murah, Kontraktor Design Interior Bergaya Klasik, Kontraktor Desain Interior Vintage Minimalis, Kontraktor Desain Interior Rumah Toko Minimalis, Harga Jasa Desain Interior Toko


WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Toko Kerudung Blora kota, Blora 58213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Interior Design Bedroom Hd Blora kota, Blora 58213
WA 0813 2744 6997 Fast Food Center Interior Design Blora kota, Blora 58213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Dan Interior Ruang Tamu Blora kota, Blora 58213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Minimalis Barbershop Blora kota, Blora 58213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Klasik Ruang Keluarga Blora kota, Blora 58213
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Kaskus Blora kota, Blora 58213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Interior Design Retro Bedroom Blora kota, Blora 58213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Ruang Baca Blora kota, Blora 58213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Ruang Direktur Blora kota, Blora 58213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Bedroom Small Blora kota, Blora 58213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Interior Design Attic Bedroom Blora kota, Blora 58213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Rumah Unik Sederhana Blora kota, Blora 58213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Rumah Minimalis Type 54 Blora kota, Blora 58213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Apartemen Kecil Blora kota, Blora 58213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Interior Design Boutique Store Blora kota, Blora 58213
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Toko Di Blora kota, Blora 58213
WA 0813 2744 6997 Harga Interior Dapur Per Meter Blora kota, Blora 58213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Kantor Guru Blora kota, Blora 58213
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Desain Interior Toko Blora kota, Blora 58213
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Ruang Santai Keluarga Blora kota, Blora 58213

CEPAT! WA 0813 2744 6997 Harga Paket Kitchen Set Banjarnegara, Banjarnegara 53413 2022 geg. 24 18:15

CEPAT! WA 0813 2744 6997 Harga Paket Kitchen Set Banjarnegara, Banjarnegara 53413 ~ #WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Bahan HPL Pejawaran, Banjarnegara 53454 #WA 0813 2744 6997 Minimalis Modern Kitchen Set Pejawaran, Banjarnegara 53454 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Rumah Minimalis Sederhana Madukara, Banjarnegara 53482 #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Terbaik Rakit, Banjarnegara 53463 #WA 0813 2744 6997 Model Dan Harga Kitchen Set 2022 2023 2024 Banjarnegara, Banjarnegara 53411

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen area Banjarnegara dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di area Banjarnegara, Banjarnegara 53413.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Kayu Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Duco Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Murah Apartemen Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Klasik Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Dan Ruang Makan Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Dapur Rumah Minimalis Type 36 Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Jati Bekas Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Model U Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Dapur Rumah Outdoor Minimalis Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Tahapan Pembuatan Kitchen Set Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Untuk Ruang Terbatas Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Model Bar Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Harga Paket Kitchen Set Minimalis Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Bawah Per Meter Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Cara Membuat Kitchen Set Dari Aluminium Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Jual Granite Untuk Kitchen Set Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Design Kitchen Set Bawah Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Modern 2022 2023 2024 Hijau Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Jati Belanda Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Harga Borongan Kitchen Set Per Meter Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Harga Furniture Kitchen Banjarnegara, Banjarnegara 53413

Harga Paket Kitchen Set, Lemari Dapur Bahan HPL, Minimalis Modern Kitchen Set, Kitchen Set Rumah Minimalis Sederhana, Harga Kitchen Set Terbaik, Model Dan Harga Kitchen Set 2022 2023 2024