Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30727)

PROMO ☎ Telp/WA 0811 2911 825 Kontraktor Rumah Mewah Unik Dari Kayu Wilayah Kab. Brebes, Jawa Tengah 2024-02-07 00:04

PROMO ☎ Telp/WA 0811 2911 825 Kontraktor Rumah Mewah Unik Dari Kayu Wilayah Kab. Brebes, Jawa Tengah ~ ☏ Telp/WA 0811 2911 825 Kontraktor Rumah Mewah Unik Dari Kayu Wilayah Kab. Brebes, Jawa Tengah ☎ Telp/WA 0811 2911 825 Tukang Buat Rumah Kayu Dua Lantai Di Kota Blitar, Jawa Timur ☎ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Bangun Rumah Kayu Gladak Di Kab. Madiun, Jawa Timur ✔ Telp/WA 0811 2911 825 Order Gazebo Kayu Dan Bambu Murah Kota Cirebon, Jawa Barat ✆ Telp/WA 0811 2911 825 Vendor Rumah Kayu Sejuk Kab. Situbondo, Jawa Timur ☏ Telp/WA 0811 2911 825 Pusat Mushola Dari Kayu Di Kab. Bantul, DI Yogyakarta


Telp/WA 0811 2911 825 Kami Adalah Produsen Gazebo, Rumah Kayu dan Saung berbahan Kayu, Bambu dan Besi Kab. Brebes, Jawa Tengah Yang Berdedikasi Untuk Menciptakan Struktur Berkualitas Tinggi Dan Menawan.Telp/WA 0811 2911 825 Kami Juga Dengan Senang Hati Menyediakan Jasa Pembuatan Gazebo, Rumah Kayu dan Saung Kab. Brebes, Jawa Tengah Untuk Memenuhi Kebutuhan Dan Preferensi Klien Kami. Siap Melayani Order Dari Seluruh Wilayah Indonesia.

Gazebo, Rumah Kayu dan Saung Yang Bisa Kami Produksi Meliputi:

# Gazebo Taman: Menambahkan Sentuhan Estetika Indah Ke Taman Anda, Ideal Untuk Bersantai Dan Menikmati Pemandangan Alam.

# Gazebo Kolam Renang: Memberikan Area Teduh Yang Sempurna Di Sekitar Kolam Renang, Menciptakan Suasana Santai Bagi Para Pengunjung.

# Gazebo Taman Berpagar: Gazebo Dengan Pagar Untuk Memberikan Privasi Dan Keamanan Ekstra, Cocok Untuk Pertemuan Pribadi.

# Gazebo Teras: Melengkapi Teras Rumah Anda Dengan Gazebo Yang Menarik, Menciptakan Ruang Hangat Untuk Bersantai Bersama Keluarga Dan Teman-Teman.

# Gazebo Berbentuk Unik: Menyesuaikan Desain Gazebo Dengan Keinginan Anda, Mencerminkan Gaya Pribadi Dan Kreativitas Unik.

# Gazebo Dengan Lantai Kayu: Gazebo Yang Dilengkapi Lantai Kayu Untuk Penampilan Yang Lebih Mewah Dan Alami.

# Gazebo Modern: Menghadirkan Sentuhan Desain Kontemporer Untuk Menciptakan Gaya Yang Segar Dan Stylish.

Kami Berkomitmen Untuk Memberikan Gazebo, Rumah Kayu dan Saung Berkualitas Tinggi, Fungsional, Dan Estetis Yang Akan Memberikan Kepuasan Dan Kebahagiaan Bagi Klien Kami. Jadikanlah Ruang Terbuka Anda Lebih Istimewa Dengan Sentuhan Elegan Dari Gazebo, Rumah Kayu dan Saung Karya Kami.

=================================
Untuk Keterangan Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Agus
Telp/WA 0811 2911 825
=================================

☎ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Kontraktor Gazebo Glugu 2 Lantai Murah Kab. Brebes, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Borongan Pondok Kayu Pallet Murah Kab. Brebes, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Kontraktor Bangun Pondok Kayu Pasang Siap Wilayah Kab. Brebes, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Produsen Rumah Kayu 1 Lantai Kab. Brebes, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Kontraktor Pondok Kayu Pasang Siap Murah Kab. Brebes, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Vendor Rumah Limasan Kayu Jati Ukuran 18 Wilayah Kab. Brebes, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Biaya Buat Rumah Kayu Sederhana Modern Di Kab. Brebes, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Kontraktor Rumah Kayu Dua Lantai Minimalis Kab. Brebes, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Harga Pembuatan Pondok Kayu Murah Di Kab. Brebes, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Tukang Rumah Papan Dua Lantai Di Kab. Brebes, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Membangun Rumah Kayu Kampung Baru Kab. Brebes, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Pusat Rumah Mewah Unik Dari Kayu Murah Kab. Brebes, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Spesialis Pondok Kayu Murah Kab. Brebes, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Spesialis Gazebo Kayu Dan Bambu Kab. Brebes, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Tukang Pondok Dari Kayu Wilayah Kab. Brebes, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Biaya Pembuatan Rumah Papan Dua Lantai Di Kab. Brebes, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Order Gazebo Kayu 2 Tingkat Murah Kab. Brebes, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Bangun Rumah Kayu Minimalis Sederhana Murah Kab. Brebes, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Spesialis Rumah Kayu Minimalis Sederhana Kab. Brebes, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Bangun Rumah Kayu Modern Kab. Brebes, Jawa Tengah
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Pembuatan Rumah Kayu Ulin Modern Di Kab. Brebes, Jawa Tengah

#KontraktorRumahMewahUnikDariKayuWilayah #TukangBuatRumahKayuDuaLantaiDi #JasaBangunRumahKayuGladakDi #OrderGazeboKayuDanBambuMurah #VendorRumahKayuSejuk #PusatMusholaDariKayuDi

TELPON SEKARANG ☎ Telp/WA 0811 2911 825 Order Gazebo Rumah Mewah Kab. Bekasi, Jawa Barat 2024-02-07 00:03

TELPON SEKARANG ☎ Telp/WA 0811 2911 825 Order Gazebo Rumah Mewah Kab. Bekasi, Jawa Barat ~ ✔ Telp/WA 0811 2911 825 Order Gazebo Rumah Mewah Kab. Bekasi, Jawa Barat ☎ Telp/WA 0811 2911 825 Borongan Gazebo Kayu Kelapa Kab. Purworejo, Jawa Tengah ☎ Telp/WA 0811 2911 825 Pesan Rumah Papan Sederhana Minimalis Di Kab. Sukabumi, Jawa Barat ✆ Telp/WA 0811 2911 825 Biaya Buat Rumah Kayu Atas Kolam Banten ☎ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Pembuatan Rumah Lantai Kayu Minimalis Wilayah Kota Cilegon, Banten ✆ Telp/WA 0811 2911 825 Biaya Pembuatan Rumah Kecil Dari Kayu Jati Wilayah Kab. Bekasi, Jawa Barat


Telp/WA 0811 2911 825 Kami Adalah Produsen Gazebo, Rumah Kayu dan Saung berbahan Kayu, Bambu dan Besi Kab. Bekasi, Jawa Barat Yang Berdedikasi Untuk Menciptakan Struktur Berkualitas Tinggi Dan Menawan.Telp/WA 0811 2911 825 Kami Juga Dengan Senang Hati Menyediakan Jasa Pembuatan Gazebo, Rumah Kayu dan Saung Kab. Bekasi, Jawa Barat Untuk Memenuhi Kebutuhan Dan Preferensi Klien Kami. Siap Melayani Order Dari Seluruh Wilayah Indonesia.

Gazebo, Rumah Kayu dan Saung Yang Bisa Kami Produksi Meliputi:

# Gazebo Taman: Menambahkan Sentuhan Estetika Indah Ke Taman Anda, Ideal Untuk Bersantai Dan Menikmati Pemandangan Alam.

# Gazebo Kolam Renang: Memberikan Area Teduh Yang Sempurna Di Sekitar Kolam Renang, Menciptakan Suasana Santai Bagi Para Pengunjung.

# Gazebo Taman Berpagar: Gazebo Dengan Pagar Untuk Memberikan Privasi Dan Keamanan Ekstra, Cocok Untuk Pertemuan Pribadi.

# Gazebo Teras: Melengkapi Teras Rumah Anda Dengan Gazebo Yang Menarik, Menciptakan Ruang Hangat Untuk Bersantai Bersama Keluarga Dan Teman-Teman.

# Gazebo Berbentuk Unik: Menyesuaikan Desain Gazebo Dengan Keinginan Anda, Mencerminkan Gaya Pribadi Dan Kreativitas Unik.

# Gazebo Dengan Lantai Kayu: Gazebo Yang Dilengkapi Lantai Kayu Untuk Penampilan Yang Lebih Mewah Dan Alami.

# Gazebo Modern: Menghadirkan Sentuhan Desain Kontemporer Untuk Menciptakan Gaya Yang Segar Dan Stylish.

Kami Berkomitmen Untuk Memberikan Gazebo, Rumah Kayu dan Saung Berkualitas Tinggi, Fungsional, Dan Estetis Yang Akan Memberikan Kepuasan Dan Kebahagiaan Bagi Klien Kami. Jadikanlah Ruang Terbuka Anda Lebih Istimewa Dengan Sentuhan Elegan Dari Gazebo, Rumah Kayu dan Saung Karya Kami.

=================================
Untuk Info Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Agus
Telp/WA 0811 2911 825
=================================

☎ Telp/WA 0811 2911 825 Pesan Rumah Kayu Cat Abu Abu Kab. Bekasi, Jawa Barat
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Biaya Pembuatan Rumah Kayu Unik Wilayah Kab. Bekasi, Jawa Barat
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Order Rumah Kayu Bagus Di Kab. Bekasi, Jawa Barat
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Pemborong Gazebo Kayu Gelondongan Murah Kab. Bekasi, Jawa Barat
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Bengkel Pembuatan Rumah Kayu Ukuran 10x15 Kab. Bekasi, Jawa Barat
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Spesialis Rumah Kayu Bambu Murah Kab. Bekasi, Jawa Barat
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Biaya Membuat Rumah Kayu Kecil Dan Cantik Murah Kab. Bekasi, Jawa Barat
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Biaya Bikin Rumah Kecil Dari Kayu Jati Wilayah Kab. Bekasi, Jawa Barat
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Jual Gazebo Kayu Gelondongan Wilayah Kab. Bekasi, Jawa Barat
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Produsen Rumah Papan Mungil Kab. Bekasi, Jawa Barat
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Vendor Pondok Kayu Biasa Kab. Bekasi, Jawa Barat
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Pemborong Rumah Kayu Harga 10 Juta Wilayah Kab. Bekasi, Jawa Barat
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Kontraktor Gazebo Kayu Tingkat Kab. Bekasi, Jawa Barat
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Pusat Pondok Dari Kayu Palet Murah Kab. Bekasi, Jawa Barat
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Pemborong Rumah Kayu Semi Minimalis Wilayah Kab. Bekasi, Jawa Barat
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Jual Gazebo Dari Kayu Palet Kab. Bekasi, Jawa Barat
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Bengkel Pembuatan Rumah Papan Mungil Wilayah Kab. Bekasi, Jawa Barat
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Biaya Pembuatan Rumah Kecil Dari Kayu Jati Wilayah Kab. Bekasi, Jawa Barat
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Kontraktor Bangun Rumah Kayu Lantai 2 Minimalis Di Kab. Bekasi, Jawa Barat
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Pemborong Rumah Kayu Bambu Wilayah Kab. Bekasi, Jawa Barat
☎ Telp/WA 0811 2911 825 Borongan Saung Gazebo Wilayah Kab. Bekasi, Jawa Barat

#OrderGazeboRumahMewah #BoronganGazeboKayuKelapa #PesanRumahPapanSederhanaMinimalisDi #BiayaBuatRumahKayuAtasKolam #JasaPembuatanRumahLantaiKayuMinimalisWilayah #BiayaPembuatanRumahKecilDariKayuJatiWilayah

PESAN DISINI ✔ Telp/WA 0811 2911 825 Pemborong Rumah Minimalis Papan Ukuran 5x7 Kab. Pasuruan, Jawa Timur 2024-02-07 00:03

PESAN DISINI ✔ Telp/WA 0811 2911 825 Pemborong Rumah Minimalis Papan Ukuran 5x7 Kab. Pasuruan, Jawa Timur ~ ☎ Telp/WA 0811 2911 825 Pemborong Rumah Minimalis Papan Ukuran 5x7 Kab. Pasuruan, Jawa Timur ✆ Telp/WA 0811 2911 825 Kontraktor Bangun Rumah Kayu Di Eropa Murah Kota Tangerang Selatan, Banten ✆ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Pemborong Rumah Kayu Jadul Di Kab. Pasuruan, Jawa Timur ☏ Telp/WA 0811 2911 825 Pemesanan Rumah Panggung Minimalis Modern Di Kab. Magetan, Jawa Timur ☎ Telp/WA 0811 2911 825 Kontraktor Homestay Pondok Kayu Di Kab. Cilacap, Jawa Tengah ✆ Telp/WA 0811 2911 825 Tempat Jual Gazebo Joglo Di Kota Serang, Banten


Telp/WA 0811 2911 825 Kami Adalah Produsen Gazebo, Rumah Kayu dan Saung berbahan Kayu, Bambu dan Besi Kab. Pasuruan, Jawa Timur Yang Berdedikasi Untuk Menciptakan Struktur Berkualitas Tinggi Dan Menawan.Telp/WA 0811 2911 825 Kami Juga Dengan Senang Hati Menyediakan Jasa Pembuatan Gazebo, Rumah Kayu dan Saung Kab. Pasuruan, Jawa Timur Untuk Memenuhi Kebutuhan Dan Preferensi Klien Kami. Siap Melayani Order Dari Seluruh Wilayah Indonesia.

Gazebo, Rumah Kayu dan Saung Yang Bisa Kami Produksi Meliputi:

# Gazebo Taman: Menambahkan Sentuhan Estetika Indah Ke Taman Anda, Ideal Untuk Bersantai Dan Menikmati Pemandangan Alam.

# Gazebo Kolam Renang: Memberikan Area Teduh Yang Sempurna Di Sekitar Kolam Renang, Menciptakan Suasana Santai Bagi Para Pengunjung.

# Gazebo Taman Berpagar: Gazebo Dengan Pagar Untuk Memberikan Privasi Dan Keamanan Ekstra, Cocok Untuk Pertemuan Pribadi.

# Gazebo Teras: Melengkapi Teras Rumah Anda Dengan Gazebo Yang Menarik, Menciptakan Ruang Hangat Untuk Bersantai Bersama Keluarga Dan Teman-Teman.

# Gazebo Berbentuk Unik: Menyesuaikan Desain Gazebo Dengan Keinginan Anda, Mencerminkan Gaya Pribadi Dan Kreativitas Unik.

# Gazebo Dengan Lantai Kayu: Gazebo Yang Dilengkapi Lantai Kayu Untuk Penampilan Yang Lebih Mewah Dan Alami.

# Gazebo Modern: Menghadirkan Sentuhan Desain Kontemporer Untuk Menciptakan Gaya Yang Segar Dan Stylish.

Kami Berkomitmen Untuk Memberikan Gazebo, Rumah Kayu dan Saung Berkualitas Tinggi, Fungsional, Dan Estetis Yang Akan Memberikan Kepuasan Dan Kebahagiaan Bagi Klien Kami. Jadikanlah Ruang Terbuka Anda Lebih Istimewa Dengan Sentuhan Elegan Dari Gazebo, Rumah Kayu dan Saung Karya Kami.

=================================
Untuk Info Detil Hubungi :
Bpk. Agus
Telp/WA 0811 2911 825
=================================

✔ Telp/WA 0811 2911 825 Biaya Rumah Panggung Limas Di Kab. Pasuruan, Jawa Timur
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Biaya Pembuatan Rumah Kayu Mewah Modern 2 Lantai Kab. Pasuruan, Jawa Timur
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Bangun Rumah Kayu Panggung Minimalis Di Kab. Pasuruan, Jawa Timur
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Borongan Rumah Minimalis Papan Ukuran 5x7 Murah Kab. Pasuruan, Jawa Timur
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Pusat Pembuatan Rumah Kayu 5 X 9 Kab. Pasuruan, Jawa Timur
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Biaya Borongan Rumah Kayu Sederhana Cantik Wilayah Kab. Pasuruan, Jawa Timur
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Produsen Rumah Kayu Bengkirai Murah Kab. Pasuruan, Jawa Timur
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Kontraktor Bangun Homestay Pondok Kayu Di Kab. Pasuruan, Jawa Timur
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Spesialis Rumah Kayu Mewah Modern 2 Lantai Wilayah Kab. Pasuruan, Jawa Timur
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Kontraktor Rumah Kayu Kecil Bertingkat Wilayah Kab. Pasuruan, Jawa Timur
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Biaya Bikin Rumah Kayu Jadul Kab. Pasuruan, Jawa Timur
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Biaya Pembuatan Rumah Kayu Mewah 2 Lantai Kab. Pasuruan, Jawa Timur
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Vendor Rumah Kayu Jati Minimalis Murah Kab. Pasuruan, Jawa Timur
✔ Telp/WA 0811 2911 825 RAB Mushola Dari Bambu Murah Kab. Pasuruan, Jawa Timur
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Tukang Gazebo Saung Kayu Kab. Pasuruan, Jawa Timur
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Biaya Rumah Kayu 6 X 8 Murah Kab. Pasuruan, Jawa Timur
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Vendor Rumah Minimalis Papan Ukuran 5x7 Wilayah Kab. Pasuruan, Jawa Timur
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Order Rumah Lumbung Padi Wilayah Kab. Pasuruan, Jawa Timur
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Pemborong Gazebo Kayu Sederhana Murah Kab. Pasuruan, Jawa Timur
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Biaya Gazebo Kayu Kelapa Terbaru Wilayah Kab. Pasuruan, Jawa Timur
✔ Telp/WA 0811 2911 825 Jasa Bangun Rumah Kayu 6 X 8 Kab. Pasuruan, Jawa Timur

#PemborongRumahMinimalisPapanUkuran5x7 #KontraktorBangunRumahKayuDiEropaMurah #JasaPemborongRumahKayuJadulDi #PemesananRumahPanggungMinimalisModernDi #KontraktorHomestayPondokKayuDi #TempatJualGazeboJogloDi