Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (8252)

TERBARU! WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Membrane Per M2 2022 2023 2024 Kaliwungu, Kudus 59332 2022-06-12 00:23

TERBARU! WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Membrane Per M2 2022 2023 2024 Kaliwungu, Kudus 59332 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Keramik Jati, Kudus 59344 #WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Basf Jati, Kudus 59349 #WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Epoxy Lantai Jati, Kudus 59341 #WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Untuk Lantai Rumah Kudus Kota, Kudus 59316 #WA 0813 2744 6997 Merk Cat Epoxy Lantai Kudus Kota, Kudus 59311

Kami Sebagai Kontraktor Dan Aplikator Cat Coating Lantai Terbaik Dan Terpercaya Yang Melayani Jasa Epoxy Lantai Dengan Biaya Kompetitif Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Profesional Yang Telah Berpengalaman Di Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Juga Membuka Layanan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Industri, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Pabrik Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Pabrik Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : carport, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolahan : Aula, Arena Olahraga ( Lapangan Basket, Volly, Badminton, Futsal), Area Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Area Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Rumah Sakit : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Area Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Rumah Makan : Lantai Dapur.
# Pembangkit Listrik : Zona Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruang Genset, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Membrane Per M2 2022 Kaliwungu, Kudus 59332
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Tandas Kaliwungu, Kudus 59332
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Putih Kaliwungu, Kudus 59332
WA 0813 2744 6997 Epoxy Lantai Kamar Mandi Kaliwungu, Kudus 59332
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Kaliwungu, Kudus 59332
WA 0813 2744 6997 Harga Resin Epoxy Lantai Kaliwungu, Kudus 59332
WA 0813 2744 6997 Epoxy Lantai Luar Rumah Kaliwungu, Kudus 59332
WA 0813 2744 6997 Fungsi Epoxy Lantai Kaliwungu, Kudus 59332
WA 0813 2744 6997 Perusahaan Kontraktor Epoxy Kaliwungu, Kudus 59332
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Cat Waterproofing Kaliwungu, Kudus 59332
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Floor Coating Kaliwungu, Kudus 59332
WA 0813 2744 6997 Epoxy Keramik Kaliwungu, Kudus 59332
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Atau Keramik Kaliwungu, Kudus 59332
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Epoxy Kaliwungu, Kudus 59332
WA 0813 2744 6997 Jasa Cat Epoxy Kaliwungu, Kudus 59332
WA 0813 2744 6997 Jasa Waterproofing Membrane Bakar Kaliwungu, Kudus 59332
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Bilik Air Kaliwungu, Kudus 59332
WA 0813 2744 6997 Jasa Trowel Lantai Kaliwungu, Kudus 59332
WA 0813 2744 6997 Cat Coating Lantai Keramik Kaliwungu, Kudus 59332
WA 0813 2744 6997 Epoxy Lantai Artinya Kaliwungu, Kudus 59332
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Danapaint Kaliwungu, Kudus 59332

#HargaWaterproofingMembranePerM2202220232024 #JasaEpoxyLantaiKeramik #MembranBakarBasf #HargaJasaEpoxyLantai #CatEpoxyUntukLantaiRumah #MerkCatEpoxyLantai

PESAN DISINI! WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Kamar Tidur Pria Pituruh, Purworejo 54263 2022-06-12 00:23

PESAN DISINI! WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Kamar Tidur Pria Pituruh, Purworejo 54263 ~ #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior American Style Bruno, Purworejo 54261 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Kamar Anak Remaja Cowok Bener, Purworejo 54183 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Apartemen 2 Kamar Pituruh, Purworejo 54263 #WA 0813 2744 6997 Harga Interior Lemari Tv Pituruh, Purworejo 54263 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Modern Butuh, Purworejo 54264

Jasa Kontraktor Interior Terbaik Dan Terpercaya Di kota Purworejo.
# FREE Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Tepat Waktu dan Bagus.
# Kami melayani segala jenis Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Purworejo dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di daerah Pituruh, Purworejo 54263.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Kontraktor Desain Interior Kamar Tidur Pria, Kontraktor Desain Interior American Style, Kontraktor Desain Kamar Anak Remaja Cowok, Kontraktor Design Interior Apartemen 2 Kamar, Harga Interior Lemari Tv, Kontraktor Desain Interior Modern


WA 0813 2744 6997 Kontraktor Interior Design Hotel Restaurant Pituruh, Purworejo 54263
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Ruangan Modern Pituruh, Purworejo 54263
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Kamar Tidur Remaja Putri Pituruh, Purworejo 54263
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Ruangan Kantor Pituruh, Purworejo 54263
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Kamar Anak Kecil Perempuan Pituruh, Purworejo 54263
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Cafe Dari Bambu Pituruh, Purworejo 54263
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Interior Design Rumah Teres Kecil Pituruh, Purworejo 54263
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Dinding Cafe Pituruh, Purworejo 54263
WA 0813 2744 6997 Harga Interior Dapur Pituruh, Purworejo 54263
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Online Pituruh, Purworejo 54263
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Apartemen 2 Kamar Pituruh, Purworejo 54263
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Toko Mebel Pituruh, Purworejo 54263
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Toko Baby Shop Pituruh, Purworejo 54263
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Rumah Warna Hijau Pituruh, Purworejo 54263
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Ruang Bermain Anak Pituruh, Purworejo 54263
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Design Interior Ruang Baca Pituruh, Purworejo 54263
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Eclectic Interior Design Elements Pituruh, Purworejo 54263
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Type 36 Pituruh, Purworejo 54263
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Eclectic Country Interior Design Pituruh, Purworejo 54263
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Murah Di Pituruh, Purworejo 54263
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Kamar Tidur 3x3 Pituruh, Purworejo 54263

HARGA PROMO! WA 0813 2744 6997 Harga Kontraktor Interior Per Meter Wanareja, Cilacap 53222 2022-06-12 00:22

HARGA PROMO! WA 0813 2744 6997 Harga Kontraktor Interior Per Meter Wanareja, Cilacap 53222 ~ #WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Butik Sederhana Kedungreja, Cilacap 53263 #WA 0813 2744 6997 Ongkos Design Interior Toko Perhiasan Cilacap Tengah, Cilacap 53225 #WA 0813 2744 6997 Ongkos Design Interior Butik Kecil Majenang, Cilacap 53257 #WA 0813 2744 6997 Ongkos Design Interior Distro 2022 2023 2024 Maos, Cilacap 53272 #WA 0813 2744 6997 Ongkos Design Interior Ruang Pertemuan Wanareja, Cilacap 53232

Jasa Pemborong Interior Terbaik Dan Terpercaya Di daerah Cilacap.
# FREE Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Bagus.
# Kami melayani beragam macam Jasa pembuatan Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Cilacap dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di daerah Wanareja, Cilacap 53222.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Harga Kontraktor Interior Per Meter, Ongkos Desain Interior Butik Sederhana, Ongkos Design Interior Toko Perhiasan, Ongkos Design Interior Butik Kecil, Ongkos Design Interior Distro 2022 2023 2024, Ongkos Design Interior Ruang Pertemuan


WA 0813 2744 6997 Jasa 3d Interior Murah Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Ongkos Interior Desain Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Ruangan Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Design Murah Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Pribadi Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Ruang Keluarga Dan Dapur Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Ongkos Interior Design From Bedroom Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Desain Interior Di Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Ongkos Interior Design Luxury Apartments Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Ruang Praktek Dokter Gigi Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Minimalis Vintage Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Type 36 Lantai 2 Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Kuno Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Gaya Amerika Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Ongkos Design Interior Toko Susu Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Minimalis 2 Lantai 6x12 Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Usaha Kontraktor Interior Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Rumah Interior Bata Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Ruangan Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Lemari Kamar Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Ruang Kerja Kantor Wanareja, Cilacap 53222