Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (8252)

RAPI! WA 0813 2744 6997 Biaya Interior Design For Studio Apartments Kudus Kota, Kudus 59316 2022-06-12 00:24

RAPI! WA 0813 2744 6997 Biaya Interior Design For Studio Apartments Kudus Kota, Kudus 59316 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Apartemen Kecil Kudus Kota, Kudus 59314 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Kamar Warna Pink Jati, Kudus 59343 #WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Kafe Bae, Kudus 59324 #WA 0813 2744 6997 Jasa Pembuatan Interior Toko Jati, Kudus 59349 #WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Kantor Jekulo, Kudus 59382

Jasa Pemborong Interior Terbaik Dan Terpercaya Di kota Kudus.
# FREE Biaya Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Rapih.
# Kami melayani segala jenis Jasa pembuatan Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Kudus dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di wilayah Kudus Kota, Kudus 59316.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Biaya Interior Design For Studio Apartments, Jasa Desain Interior Apartemen Kecil, Biaya Desain Interior Kamar Warna Pink, Jasa Interior Kafe, Jasa Pembuatan Interior Toko, Jasa Interior Kantor


WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Rumah Kecil Type 36 Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Apartemen Kudus Kota, Kudus 59316 Park View Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Bagus Murah Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Harga Interior Per Meter Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Interior Toko Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Jasa Pembuatan Design Interior Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Bangunan Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Industrialis Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Paket Interior Design Murah Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Biaya Interior Desain Vintage Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Bengkel Motor Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Biaya Interior Design Modern Apartment Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Toko Makanan Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Harga Borongan Desain Interior Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Klasik Ruang Tamu Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Desain Rumah Per Meter 2022 2023 2024 Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Kamar Tidur Cantik Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Biaya Perencanaan Interior Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Design Murah Di Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Paket Interior Kamar Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Dapur Kotor Kudus Kota, Kudus 59316

ORDER DISINI! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Toko Aksesoris Sukoharjo, Sukoharjo 57513 2022-06-12 00:24

ORDER DISINI! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Toko Aksesoris Sukoharjo, Sukoharjo 57513 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Interior Apartemen Kecil Sukoharjo, Sukoharjo 57511 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Warna Merah Bendosari, Sukoharjo 57527 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Minimalis Ruang Keluarga Weru, Sukoharjo 57562 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Kamar Rumah Kayu Sukoharjo, Sukoharjo 57524 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Kamar Cantik Grogol, Sukoharjo 57552

Jasa Pembuatan Interior Terbaik Dan Terpercaya Di daerah Sukoharjo.
# GRATIS Biaya Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Tepat Waktu dan Rapih.
# Kami menerima beragam jenis Jasa pembuatan Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen wilayah Sukoharjo dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di daerah Sukoharjo, Sukoharjo 57513.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Jasa Desain Interior Toko Aksesoris, Harga Interior Apartemen Kecil, Jasa Desain Interior Rumah Warna Merah, Jasa Desain Interior Minimalis Ruang Keluarga, Jasa Desain Interior Kamar Rumah Kayu, Jasa Desain Interior Kamar Cantik


WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Cafe Kecil Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Spa Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Design Kantor Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Kantor Kecil Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Interior Apartemen Minimalis Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Kamar Perempuan Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Salon Minimalis Modern Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Toko Tas Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Barbershop Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Ruang Tamu Klasik Sederhana Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Kamar Tidur Utama Mewah Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Design Green Rooms Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Desain Dapur Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Design Bedroom Apartment Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Taman Rumah Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Kamar Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Apartemen Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Rumah Minimalis Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Apartemen Mewah Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Minimalis 2 Lantai Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Tarif Jasa Desain Interior Sukoharjo, Sukoharjo 57513

PESAN DISINI! WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Elegan Dan Sederhana Tegal, Jawa Tengah 2022-06-12 00:23

PESAN DISINI! WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Elegan Dan Sederhana Tegal, Jawa Tengah ~ #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Kampung Jawa Margasari, Tegal 52463 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Design Rumah Minimalis Di Lahan Sempit Jatinegara, Tegal 52473 #WA 0813 2744 6997 Paket Desain Rumah Minimalis Tegal Timur, Tegal 52122 #WA 0813 2744 6997 Rumah Arsitektur Yunani Tegal Selatan, Tegal 52132 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Simpel Mewah Warurejo, Tegal 52183

Arsitek handal dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan dengan online maupun offline di Tegal, Jawa Tengah serta area lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami melayani jasa desain di seluruh daerah Tegal, Jawa Tengah dan akan semakin meluas. Tak cuma membuat jasa desain bangunan privat maupun publik yang dibangun dari nol secara custom, kami pun melayani jasa desain hunian siap bangun dan jasa design interior. Jasa Arsitek Tegal, Jawa Tengah juga terima order gambar desain menyeluruh dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami sediakan :
Jasa Design Rumah Mewah
Arsitek Rancang Bangun Rumah Minimalis
Konsultan Design Private Villa
Konsultan Design Kompleks Villa
Jasa Gambar Bangunan Perumahan / Cluster
Arsitek Gambar Bungalow
Jasa Desain Resort
Arsitek Desain Hotel / Mini Hotel
Jasa Gambar Bangunan Ruko / Pertokoan
Arsitek Design Apartemen
Jasa Rancang Bangun Kost-Kostan
Konsultan Gambar Guest House
Arsitek Gambar Bangunan Penginapan
Konsultan Desain Kantor
Jasa Gambar Mess / Asrama
Arsitek Rancang Bangun Sekolah / Kampus
Konsultan Rancang Bangun Masjid / Musholla
Jasa Design Gereja
Jasa Gambar Restauran / Cafe
Arsitek Desain Pondok
Arsitek Gambar Rumah Liburan
Konsultan Rancang Bangun Mall
Jasa Desain Salon / Spa
Arsitek Desain Bangunan Lainnya

Anda ada di area Tegal, Jawa Tengah dan ingin membangun atau memugar bangunan Anda tanpa perlu kerepotan mengatur tukang dan was-was pengeluaran membengkak?

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Tukang yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah 3 Kamar Tidur 1 Kamar Mandi Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Walet Pdf Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Ukuran 6x15 Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Konsultan Gambar Desain Rumah Mediterania Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Tegal, Jawa Tengah Style
WA 0813 2744 6997 Konsultan Gambar Desain Rumah Ukuran Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah 2 Lantai Gaya Klasik Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Konsultan Gambar Denah Rumah 6 X 9 Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Konsultan Bentuk Desain Rumah Klasik Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Lantai Halaman Rumah Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Rumah Kost Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Isi Rumah Sederhana Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Type 21/72 Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah 2 Kamar Tidur 3d Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Sangat Kecil Sekali Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Konsultan Studio Jasa Arsitek Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Lantai 1 Kamar Tidur 3 Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Memanjang Lebar 6 Meter Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah 2 Lantai Dengan Void Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah 4 Kamar Tidur Minimalis Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Konsultan Gambar Desain Rumah Sederhana 1 Lantai Tegal, Jawa Tengah

#KonsultanDesainRumahEleganDanSederhana #KonsultanDesainRumahKampungJawa #KonsultanDesignRumahMinimalisDiLahanSempit #PaketDesainRumahMinimalis #RumahArsitekturYunani #KonsultanDesainRumahSimpelMewah