Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (8252)

TELPON SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Konsultan Cara Membangun Rumah Murah Sidoharjo, Wonogiri 57682 2022-06-12 00:25

TELPON SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Konsultan Cara Membangun Rumah Murah Sidoharjo, Wonogiri 57682 ~ #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis Modern Dua Tingkat Wonogiri, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Lengkap Rab Batuwarno, Wonogiri 57674 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis Di Amerika Bulukerto, Wonogiri 57697 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis Namun Mewah Wonogiri, Wonogiri 57612 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Pagar Rumah Type 21 Giriwoyo, Wonogiri 57675

Usaha konsultan berpengalaman dan profesional yang melayani jasa arsitek dengan online maupun offline di Sidoharjo, Wonogiri 57682 serta zona lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami melayani jasa gambar di seluruh zona Sidoharjo, Wonogiri 57682 dan akan semakin meluas. Tak hanya membuat jasa desain bangunan privat maupun umum yang dibangun dari nol secara custom, kami juga melayani paket gambar hunian siap bangun dan jasa desain interior. Jasa Arsitek Sidoharjo, Wonogiri 57682 juga melayani gambar desain lengkap dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami layani :
Jasa Design Rumah Mewah
Jasa Design Rumah Minimalis
Arsitek Desain Private Villa
Konsultan Desain Kompleks Villa
Konsultan Rancang Bangun Perumahan / Cluster
Jasa Rancang Bangun Bungalow
Konsultan Gambar Resort
Konsultan Design Hotel / Mini Hotel
Jasa Design Ruko / Pertokoan
Arsitek Design Apartemen
Jasa Design Kost-Kostan
Arsitek Gambar Bangunan Guest House
Jasa Desain Penginapan
Arsitek Rancang Bangun Kantor
Konsultan Design Mess / Asrama
Jasa Design Sekolah / Kampus
Jasa Gambar Bangunan Masjid / Musholla
Arsitek Rancang Bangun Gereja
Konsultan Gambar Bangunan Restauran / Cafe
Arsitek Desain Pondok
Konsultan Gambar Bangunan Rumah Liburan
Arsitek Design Mall
Konsultan Desain Salon / Spa
Konsultan Gambar Bangunan Bangunan Lainnya

Anda penduduk di area Sidoharjo, Wonogiri 57682 dan ingin membangun atau memugar bangunan Anda tanpa harus repot mengatur tukang dan takut pengeluaran membengkak?

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Sidoharjo, Wonogiri 57682 Minimalis Sederhana
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Hook Type 60 Sidoharjo, Wonogiri 57682
WA 0813 2744 6997 Harga Konsultan Desain Rumah Sidoharjo, Wonogiri 57682
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Lebar 6 Sidoharjo, Wonogiri 57682 20
WA 0813 2744 6997 Konsultan Gambar Desain Rumah Btn Minimalis Sidoharjo, Wonogiri 57682
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Kota Daerah Khusus Ibukota Sidoharjo, Wonogiri 57682
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Minimalis 2 Kamar Type 36 Sidoharjo, Wonogiri 57682
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Lebar 8 Sidoharjo, Wonogiri 57682 15
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Murah Dan Sederhana Sidoharjo, Wonogiri 57682
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Sederhana Lebar 5 Meter Sidoharjo, Wonogiri 57682
WA 0813 2744 6997 Konsultan Arsitek Rumah Biasa Sidoharjo, Wonogiri 57682
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Lebar 6 Sidoharjo, Wonogiri 57682 9
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Atap Rumah Type 36 Sidoharjo, Wonogiri 57682
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Ruang Tamu Sidoharjo, Wonogiri 57682
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Bergaya Natural Sidoharjo, Wonogiri 57682
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis Vintage Sidoharjo, Wonogiri 57682
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Ada Taman Di Dalam Sidoharjo, Wonogiri 57682
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Kayu Tingkat Dua Sidoharjo, Wonogiri 57682
WA 0813 2744 6997 Konsultan Design Rumah Posisi Hook Sidoharjo, Wonogiri 57682
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Ukuran 6 X 8 M Sidoharjo, Wonogiri 57682
WA 0813 2744 6997 Konsultan Rumah Makan Desain Rumah Sakit Sidoharjo, Wonogiri 57682

#KonsultanCaraMembangunRumahMurah #KonsultanDesainRumahMinimalisModernDuaTingkat #KonsultanDenahRumahLengkapRab #KonsultanDesainRumahMinimalisDiAmerika #KonsultanDesainRumahMinimalisNamunMewah #KonsultanDesainPagarRumahType21

MURAH! WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis Type 45 Tampak Depan Mijen, Demak 59583 2022-06-12 00:25

MURAH! WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis Type 45 Tampak Depan Mijen, Demak 59583 ~ #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Tingkat Ukuran 10x10 Sayung, Demak 59563 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis Hitam Putih Sayung, Demak 59563 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah 8 X 10 Meter Wonosalam, Demak 59571 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Dengan 3 Kamar Dan Mushola Mijen, Demak 59583 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Kecil Dan Murah Demak, Demak 59514

Arsitek berpengalaman dan profesional yang melayani jasa arsitek secara online maupun langsung di Mijen, Demak 59583 serta daerah lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami melayani jasa design di seluruh zona Mijen, Demak 59583 dan akan semakin meluas. Tak hanya melayani jasa desain bangunan pribadi maupun publik yang dibangun dari nol secara custom, kami pun menyediakan paket desain rumah siap bangun dan jasa gambar interior. Jasa Arsitek Mijen, Demak 59583 juga memberi gambar desain lengkap dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami layani :
Arsitek Desain Rumah Mewah
Jasa Desain Rumah Minimalis
Jasa Design Private Villa
Konsultan Rancang Bangun Kompleks Villa
Konsultan Desain Perumahan / Cluster
Konsultan Gambar Bangunan Bungalow
Konsultan Design Resort
Konsultan Gambar Hotel / Mini Hotel
Arsitek Desain Ruko / Pertokoan
Konsultan Design Apartemen
Konsultan Rancang Bangun Kost-Kostan
Konsultan Gambar Guest House
Arsitek Rancang Bangun Penginapan
Jasa Rancang Bangun Kantor
Jasa Design Mess / Asrama
Jasa Gambar Bangunan Sekolah / Kampus
Jasa Gambar Bangunan Masjid / Musholla
Arsitek Design Gereja
Jasa Rancang Bangun Restauran / Cafe
Jasa Design Pondok
Arsitek Desain Rumah Liburan
Jasa Gambar Mall
Konsultan Gambar Bangunan Salon / Spa
Konsultan Gambar Bangunan Lainnya

Apakah Anda penduduk di area Mijen, Demak 59583 dan mau membangun atau memugar bangunan Anda tanpa perlu repot mengatur tukang dan takut pengeluaran membengkak?

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Konsultan Gambar Desain Rumah Plus Toko Mijen, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Toko Sederhana Mijen, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Arsitek Kota Mijen, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Minimalis Type 45 3 Kamar Mijen, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Kawasan Banjir Mijen, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Kos Rendah Mijen, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Rumah Kota Mijen, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Mungil Idaman Mijen, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Unik Korea Mijen, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Minimalis Sederhana 2022 2023 2024 Mijen, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis Batu Bata Merah Mijen, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Type 45 Kamar Mandi 2 Mijen, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Kost-kostan 1 Lantai Mijen, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Kayu Bulat Mijen, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis Budget 100jt Mijen, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Idaman Modern Mijen, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Tingkat 3 Dimensi Mijen, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Konsultan Foto Desain Rumah Mungil Mijen, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Ruang Tamu Minimalis Rumah Type 36 Mijen, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Pribadi Mijen, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Kaca Minimalis 1 Lantai Mijen, Demak 59583

#KonsultanDesainRumahMinimalisType45TampakDepan #KonsultanDesainRumahTingkatUkuran10x10 #KonsultanDesainRumahMinimalisHitamPutih #KonsultanDenahRumah8X10Meter #KonsultanDenahRumahDengan3KamarDanMushola #KonsultanDesainRumahKecilDanMurah

HARGA PROMO! WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Meja Bar Banjarnegara, Banjarnegara 53413 2022-06-12 00:24

HARGA PROMO! WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Meja Bar Banjarnegara, Banjarnegara 53413 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Finishing HPL Madukara, Banjarnegara 53482 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Dapur Minimalis Batur, Banjarnegara 53456 #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Bawah 2 Pintu Wanadadi, Banjarnegara 53461 #WA 0813 2744 6997 Biaya Kitchen Set Minimalis Sederhana Purwonegoro, Banjarnegara 53472 #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Modern Minimalis Pejawaran, Banjarnegara 53454

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen area Banjarnegara dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di area Banjarnegara, Banjarnegara 53413.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Putih Kecil Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Design Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Arsitek Kitchen Set Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Contoh Foto Kitchen Set Minimalis Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Minimalis Terbaru Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Merah Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dari Kayu Solid Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Bawah Tangga Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Jati Ukir Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Bahan Kitchen Set Selain Kayu Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Harga HPL Untuk Kitchen Set Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Jati Murah Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Acrylic Per Meter Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Murah By Design Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Toko Kitchen Cook Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Harga Buat Kitchen Set Per Meter Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Harga Kompor Gas Kitchen Set Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Untuk Dapur Minimalis Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Kitchen Set Terbaru Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Warna Biru Banjarnegara, Banjarnegara 53413
WA 0813 2744 6997 Gambar Dan Harga Kitchen Set Banjarnegara, Banjarnegara 53413

Kitchen Set Minimalis Meja Bar, Harga Kitchen Set Finishing HPL, Kitchen Dapur Minimalis, Harga Kitchen Set Bawah 2 Pintu, Biaya Kitchen Set Minimalis Sederhana, Harga Kitchen Set Modern Minimalis