Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (8252)

PESAN SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Siap Pakai Randudongkal, Pemalang 52353 2022-06-12 00:26

PESAN SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Siap Pakai Randudongkal, Pemalang 52353 ~ #WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Kayu Jati Pemalang, Pemalang 52311 #WA 0813 2744 6997 Model Lemari Dapur Cantik Pemalang, Pemalang 52311 #WA 0813 2744 6997 Harga Cat Duco Untuk Kitchen Set Ulujami, Pemalang 52371 #WA 0813 2744 6997 Terima Pembuatan Kitchen Set Belik, Pemalang 52356 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dapur Kaca Pemalang, Pemalang 52316

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Pemalang dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di daerah Randudongkal, Pemalang 52353.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Kitchen Set Restoran Randudongkal, Pemalang 52353
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Bagus Randudongkal, Pemalang 52353
WA 0813 2744 6997 Harga Bikin Kitchen Set Minimalis Randudongkal, Pemalang 52353
WA 0813 2744 6997 Foto Lemari Dapur Minimalis Sederhana Randudongkal, Pemalang 52353
WA 0813 2744 6997 Foto Kitchen Set Rumah Minimalis Randudongkal, Pemalang 52353
WA 0813 2744 6997 Toko Kitchen Tools Randudongkal, Pemalang 52353
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Biru Randudongkal, Pemalang 52353
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Vintage Randudongkal, Pemalang 52353
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Second Di Randudongkal, Pemalang 52353
WA 0813 2744 6997 Gambar Lemari Dapur Yg Terbaru Randudongkal, Pemalang 52353
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Bentuk Lurus Randudongkal, Pemalang 52353
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Utensil Randudongkal, Pemalang 52353
WA 0813 2744 6997 Model Kitchen Set Jati Randudongkal, Pemalang 52353
WA 0813 2744 6997 Minimalis Kitchen Design Randudongkal, Pemalang 52353
WA 0813 2744 6997 Tips Desain Kitchen Set Randudongkal, Pemalang 52353
WA 0813 2744 6997 Harga Hexos Fan Kitchen Set Randudongkal, Pemalang 52353
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Beton Randudongkal, Pemalang 52353
WA 0813 2744 6997 Video Buat Kitchen Set Randudongkal, Pemalang 52353
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Rumah Sakit Randudongkal, Pemalang 52353
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Wood Randudongkal, Pemalang 52353
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Gantung Bekas Randudongkal, Pemalang 52353

Jual Kitchen Set Siap Pakai, Jual Kitchen Set Kayu Jati, Model Lemari Dapur Cantik, Harga Cat Duco Untuk Kitchen Set, Terima Pembuatan Kitchen Set, Kitchen Set Dapur Kaca

PESAN DISINI! WA 0813 2744 6997 Jasa Harga Epoxy Lantai Subah, Batang 51262 2022-06-12 00:25

PESAN DISINI! WA 0813 2744 6997 Jasa Harga Epoxy Lantai Subah, Batang 51262 ~ #WA 0813 2744 6997 Coating Lantai Adalah Tulis, Batang 51261 #WA 0813 2744 6997 Ketebalan Epoxy Lantai Batang, Batang 51216 #WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Yang Benar Banyuputih, Batang 51271 #WA 0813 2744 6997 Coating Lantai Acian Banyuputih, Batang 51271 #WA 0813 2744 6997 Coating Lantai Kamar Mandi Pecalungan, Batang 51262

Kami Merupakan Kontraktor Dan Aplikator Cat Coating Lantai Terbaik Dan Terpercaya Yang Menerima Jasa Coating Lantai Dengan Biaya Terjangkau Dengan Kualitas Unggul. Tim Kami Terdiri Dari Para Profesional Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Membuka Layanan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Kami Siap Melayani Anda Untuk Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Sebagai Berikut :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang Perlu Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Industri.
# Pabrik Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Tinggal : Garasi, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Mandi, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Kampus : Aula, Lapangan Olahraga ( Gelanggang Basket, Volly, Badminton, Futsal), Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Klinik : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Area Parkiran, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pltu : Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Area Genset, Ruang Kontrol Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Di Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Membrane Bakar Bostik Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Http://epoxy-lantai.com Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Epoxy Lantai 3d Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Anti Bocor Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Basf Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Coating Untuk Lantai Kayu Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Epoxy Lantai Luar Rumah Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Jasa Pemasangan Waterproofing Membrane Bakar Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Rumah Sakit Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Rumah Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Epoxy Lantai Floor Hardener Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Langkah Epoxy Lantai Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Jual Epoxy Lantai Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Kamar Mandi Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Epoxy Bening Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Warna Cat Epoxy Lantai Nippon Paint Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lapangan Badminton Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Bilik Air Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Jasa Cat Epoxy Lantai Rumah Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Propan Epoxy Resin Subah, Batang 51262

#JasaHargaEpoxyLantai #CoatingLantaiAdalah #KetebalanEpoxyLantai #JasaEpoxyLantaiYangBenar #CoatingLantaiAcian #CoatingLantaiKamarMandi

EXCLUSIVE! WA 0813 2744 6997 Epoxy Keramik Tegal Selatan, Tegal 52135 2022-06-12 00:25

EXCLUSIVE! WA 0813 2744 6997 Epoxy Keramik Tegal Selatan, Tegal 52135 ~ #WA 0813 2744 6997 Berapa Lama Cat Epoxy Lantai Kering Dukuhwaru, Tegal 52451 #WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Per M2 Margasari, Tegal 52463 #WA 0813 2744 6997 Pilihan Warna Cat Epoxy Lantai Adiwerna, Tegal 52121 #WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Cat Waterproofing Tegal Selatan, Tegal 52138 #WA 0813 2744 6997 Harga Cat Lantai Avian Margadana, Tegal 52147

Kami Sebagai Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoksi Lantai Terbaik Dan Terpercaya Yang Melayani Jasa Coating Lantai Dengan Biaya Kompetitif Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Profesional Yang Telah Berpengalaman Di Bidangnya.
Selain Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Juga Membuka Layanan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Kami Siap Membantu Anda yaitu Jasa Epoxy Lantai Sebagai Berikut :
# Production Plant : Lantai Industri, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Pabrik Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang Perlu Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : carport, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolah : Hall, Lapangan Olahraga ( Lapangan Basket, Volly, Badminton, Futsal), Lapangan Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# RS : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Zona Parkiran, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Rumah Makan : Lantai Dapur.
# Pltu : Zona Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruang Generator, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jual Cat Lantai Epoxy Tegal Selatan, Tegal 52135
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Water Based Tegal Selatan, Tegal 52135
WA 0813 2744 6997 Epoxy Lantai Parkir Tegal Selatan, Tegal 52135
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Floor Tegal Selatan, Tegal 52135
WA 0813 2744 6997 Epoxy Transnt Lantai Tegal Selatan, Tegal 52135
WA 0813 2744 6997 Jasa Menggunakan Epoxy Lantai Tegal Selatan, Tegal 52135
WA 0813 2744 6997 Waterproofing Membrane Bakar Tegal Selatan, Tegal 52135
WA 0813 2744 6997 1 Liter Cat Epoxy Berapa M2 Tegal Selatan, Tegal 52135
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Pabrik Tegal Selatan, Tegal 52135
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Shopee Tegal Selatan, Tegal 52135
WA 0813 2744 6997 Epoxy Clear Lantai Tegal Selatan, Tegal 52135
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Murah Tegal Selatan, Tegal 52135
WA 0813 2744 6997 Jasa Membrane Bakar Tegal Selatan, Tegal 52135 Tegal Selatan, Tegal 52135
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Untuk Rumah Tegal Selatan, Tegal 52135
WA 0813 2744 6997 Jasa Trowel Lantai Beton Tegal Selatan, Tegal 52135
WA 0813 2744 6997 Harga Lantai Epoxy Per M2 Tegal Selatan, Tegal 52135
WA 0813 2744 6997 Warna Epoxy Lantai Tegal Selatan, Tegal 52135
WA 0813 2744 6997 Tahapan Cat Epoxy Lantai Tegal Selatan, Tegal 52135
WA 0813 2744 6997 Epoxy Lantai Sika Tegal Selatan, Tegal 52135
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Kamar Mandi Tegal Selatan, Tegal 52135
WA 0813 2744 6997 Harga Pasang Membran Bakar Tegal Selatan, Tegal 52135

#EpoxyKeramik #BerapaLamaCatEpoxyLantaiKering #HargaEpoxyLantaiPerM2 #PilihanWarnaCatEpoxyLantai #HargaJasaCatWaterproofing #HargaCatLantaiAvian