Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (8252)

EXCLUSIVE! WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis Ukuran 6x12 2 Lantai Brebes, Brebes 52213 2022-06-12 00:27

EXCLUSIVE! WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis Ukuran 6x12 2 Lantai Brebes, Brebes 52213 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Di Amerika Serikat Larangan, Brebes 52262 #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Model Rumah Idaman Brebes, Brebes 52217 #WA 0813 2744 6997 Jasa Pembuatan Denah Rumah Brebes, Brebes 52213 #WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Rumah Lengkap Dengan Denah Nya Ketanggungan, Brebes 52263 #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Depan Rumah Kecil Bulakamba, Brebes 52253

Arsitek berpengalaman dan profesional yang melayani jasa arsitek secara online maupun langsung di Brebes, Brebes 52213 serta lokasi lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami menerima jasa desain di seluruh daerah Brebes, Brebes 52213 dan akan semakin meluas. Bukan hanya membuat jasa desain bangunan pribadi maupun umum yang dibuat dari nol secara custom, kami juga menyediakan jasa gambar hunian siap bangun dan jasa gambar interior. Jasa Arsitek Brebes, Brebes 52213 juga melayani gambar desain komplit dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami sediakan :
Arsitek Rancang Bangun Rumah Mewah
Jasa Rancang Bangun Rumah Minimalis
Jasa Gambar Private Villa
Jasa Rancang Bangun Kompleks Villa
Arsitek Design Perumahan / Cluster
Konsultan Gambar Bungalow
Arsitek Gambar Bangunan Resort
Arsitek Desain Hotel / Mini Hotel
Arsitek Design Ruko / Pertokoan
Arsitek Design Apartemen
Konsultan Desain Kost-Kostan
Arsitek Desain Guest House
Konsultan Desain Penginapan
Konsultan Gambar Bangunan Kantor
Jasa Desain Mess / Asrama
Jasa Gambar Sekolah / Kampus
Konsultan Desain Masjid / Musholla
Konsultan Desain Gereja
Konsultan Rancang Bangun Restauran / Cafe
Arsitek Design Pondok
Arsitek Gambar Rumah Liburan
Jasa Design Mall
Konsultan Desain Salon / Spa
Jasa Desain Bangunan Lainnya

Anda penduduk di sekitar Brebes, Brebes 52213 dan ingin membangun atau merenovasi bangunan Anda tanpa harus repot mengatur tukang dan takut anggaran membengkak?

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Tukang yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Hook Lantai 2 Brebes, Brebes 52213
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah 7 X 9 Meter Brebes, Brebes 52213
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Pagar Rumah Tusuk Sate Brebes, Brebes 52213
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Harga Brebes, Brebes 52213
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Kita 2 Lantai Brebes, Brebes 52213
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Kaca Yang Mengagumkan Brebes, Brebes 52213
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Minimalis Sederhana Type 70 Brebes, Brebes 52213
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Renovasi Rumah Murah Brebes, Brebes 52213
WA 0813 2744 6997 Konsultan Arsitektur Terbaik Di Brebes, Brebes 52213
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Usaha Salon Brebes, Brebes 52213
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Super Mewah 2 Lantai Brebes, Brebes 52213
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Lantai Parket Brebes, Brebes 52213
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Lebar 4 5 Meter Brebes, Brebes 52213
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Dari Bambu Brebes, Brebes 52213
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Unik Brebes, Brebes 52213
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Modern Jawa Brebes, Brebes 52213
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Dan Gambar Rumah Lantai 1 Brebes, Brebes 52213
WA 0813 2744 6997 Harga Dan Gambar Rumah Minimalis Brebes, Brebes 52213
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Depan Rumah Minimalis Dengan Batu Alam Brebes, Brebes 52213
WA 0813 2744 6997 Harga Arsitek Rumah Rachel Vennya Brebes, Brebes 52213
WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Desain Rumah Minimalis Bagian Depan Brebes, Brebes 52213

#HargaDesainRumahMinimalisUkuran6x122Lantai #HargaDenahRumahDiAmerikaSerikat #HargaDesainModelRumahIdaman #JasaPembuatanDenahRumah #HargaGambarRumahLengkapDenganDenahNya #HargaDesainDepanRumahKecil

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Toko Kitchen Bukateja, Purbalingga 53382 2022-06-12 00:26

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Toko Kitchen Bukateja, Purbalingga 53382 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Kompor Tanam Purbalingga, Purbalingga 53317 #WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Etalase Purbalingga, Purbalingga 53318 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Harga 500 Ribu Pengadegan, Purbalingga 53393 #WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Tukang Kitchen Set Purbalingga, Purbalingga 53311 #WA 0813 2744 6997 Harga Granit Top Table Kitchen Set Pengadegan, Purbalingga 53393

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Purbalingga dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di wilayah Bukateja, Purbalingga 53382.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Desain Dapur Dan Kitchen Set Minimalis Bukateja, Purbalingga 53382
WA 0813 2744 6997 Layout Kitchen Set Minimalis Bukateja, Purbalingga 53382
WA 0813 2744 6997 Model Kitchen Set Minimalis Leter L Bukateja, Purbalingga 53382
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Bahan HPL Bukateja, Purbalingga 53382
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dari Kayu Bekas Bukateja, Purbalingga 53382
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Rmh Minimalis Bukateja, Purbalingga 53382
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Bar Minimalis Bukateja, Purbalingga 53382
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Putih Bukateja, Purbalingga 53382
WA 0813 2744 6997 Jual Isi Kitchen Set Bukateja, Purbalingga 53382
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Sederhana Modern Bukateja, Purbalingga 53382
WA 0813 2744 6997 Desain Dapur Dan Kitchen Set Minimalis Bukateja, Purbalingga 53382
WA 0813 2744 6997 Beautiful Minimalist Kitchen Bukateja, Purbalingga 53382
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Drawer Bukateja, Purbalingga 53382
WA 0813 2744 6997 Harga Kompor Tanam Untuk Kitchen Set Bukateja, Purbalingga 53382
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Jati Bukateja, Purbalingga 53382
WA 0813 2744 6997 Harga Standar Kitchen Set Minimalis Bukateja, Purbalingga 53382
WA 0813 2744 6997 Pembuat Kitchen Bukateja, Purbalingga 53382
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Gantung Jati Bukateja, Purbalingga 53382
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Minimalis Terbaru Bukateja, Purbalingga 53382
WA 0813 2744 6997 Harga Rak Atas Kitchen Set Bukateja, Purbalingga 53382
WA 0813 2744 6997 Tempat Buat Kitchen Set Murah Di Bukateja, Purbalingga 53382

Toko Kitchen, Harga Kitchen Set Kompor Tanam, Lemari Dapur Etalase, Kitchen Set Harga 500 Ribu, Harga Jasa Tukang Kitchen Set, Harga Granit Top Table Kitchen Set

PESAN SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Tempat Usaha Jus Ngampilan, Yogyakarta 55262 2022-06-12 00:26

PESAN SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Tempat Usaha Jus Ngampilan, Yogyakarta 55262 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Ruang Tamu Agar Terlihat Luas Tegalrejo, Yogyakarta 55241 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Terbaru 2022 2023 2024 Gondokusuman, Yogyakarta 55222 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Cantik Type 60 Umbulharjo, Yogyakarta 55165 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Modern Gaya Eropa Umbulharjo, Yogyakarta 55165 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis 2 Lantai Luas Tanah 72m2 Mergangsan, Yogyakarta 55151

Perusahaan konsultan handal dan profesional yang melayani jasa arsitek secara online maupun offline di Ngampilan, Yogyakarta 55262 serta area lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami terima order jasa design di seluruh zona Ngampilan, Yogyakarta 55262 dan akan semakin meluas. Tak hanya membuat jasa desain bangunan privat maupun umum yang dibuat dari dari awal secara custom, kami juga melayani paket desain hunian siap bangun dan jasa gambar interior. Jasa Arsitek Ngampilan, Yogyakarta 55262 juga terima order gambar desain lengkap dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami layani :
Jasa Rancang Bangun Rumah Mewah
Jasa Gambar Rumah Minimalis
Arsitek Gambar Private Villa
Konsultan Desain Kompleks Villa
Konsultan Desain Perumahan / Cluster
Konsultan Desain Bungalow
Jasa Desain Resort
Jasa Gambar Bangunan Hotel / Mini Hotel
Arsitek Design Ruko / Pertokoan
Konsultan Gambar Bangunan Apartemen
Jasa Rancang Bangun Kost-Kostan
Arsitek Desain Guest House
Arsitek Gambar Bangunan Penginapan
Konsultan Rancang Bangun Kantor
Jasa Rancang Bangun Mess / Asrama
Arsitek Design Sekolah / Kampus
Jasa Gambar Bangunan Masjid / Musholla
Arsitek Rancang Bangun Gereja
Jasa Desain Restauran / Cafe
Jasa Design Pondok
Jasa Desain Rumah Liburan
Arsitek Desain Mall
Arsitek Gambar Salon / Spa
Jasa Desain Bangunan Lainnya

Anda penduduk di sekitar Ngampilan, Yogyakarta 55262 dan mau membangun atau renovasi bangunan Anda tanpa perlu repot mengatur tukang dan was-was anggaran membengkak?

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Plafon Rumah Mewah Ngampilan, Yogyakarta 55262
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Mewah Tropis Ngampilan, Yogyakarta 55262
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Luas Tanah 140 Ngampilan, Yogyakarta 55262
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Batu Alam Ngampilan, Yogyakarta 55262
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis 1 Lantai 3 Kamar Tanpa Garasi Ngampilan, Yogyakarta 55262
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Belanda Kuno Ngampilan, Yogyakarta 55262
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Sederhana Tapi Elegan Ngampilan, Yogyakarta 55262
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Unik Sederhana Ngampilan, Yogyakarta 55262
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Ruang Kantor Di Rumah Ngampilan, Yogyakarta 55262
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Type 100 Ngampilan, Yogyakarta 55262
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Type 70 Lengkap Ngampilan, Yogyakarta 55262
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Tingkat 2 Lantai Ngampilan, Yogyakarta 55262
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Pagar Rumah Lebar 5 Meter Ngampilan, Yogyakarta 55262
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Yg Unik Ngampilan, Yogyakarta 55262
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Minimalis 1 Lantai Ukuran 7x9 Ngampilan, Yogyakarta 55262
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Tanah 60 Meter Ngampilan, Yogyakarta 55262
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Idaman Di Desa Ngampilan, Yogyakarta 55262
WA 0813 2744 6997 Contoh Desain Rumah 8 X 10 Ngampilan, Yogyakarta 55262
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Arsitek Rumah 2 Lantai Ngampilan, Yogyakarta 55262
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah 3 Kamar Tidur 3 Kamar Mandi Ngampilan, Yogyakarta 55262
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Rumah Jepang Ngampilan, Yogyakarta 55262

#JasaDesainTempatUsahaJus #JasaDesainRuangTamuAgarTerlihatLuas #JasaDesainRumahTerbaru202220232024 #JasaDesainRumahCantikType60 #JasaDesainRumahMinimalisModernGayaEropa #JasaDesainRumahMinimalis2LantaiLuasTanah72m2