Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (8252)

HUBUNGI KAMI! WA 0813 2744 6997 Desain Interior Apartemen Studio Sidomukti, Salatiga 50722 2022-06-12 00:28

HUBUNGI KAMI! WA 0813 2744 6997 Desain Interior Apartemen Studio Sidomukti, Salatiga 50722 ~ #WA 0813 2744 6997 Desain Interior Rumah Kecil Type 36 Tingkir, Salatiga 50741 #WA 0813 2744 6997 Design Interior Rumah Type 36/72 Tingkir, Salatiga 50742 #WA 0813 2744 6997 Desain Interior Ruang Apartemen Sidomukti, Salatiga 50724 #WA 0813 2744 6997 Desain Interior Rumah Perumahan Tingkir, Salatiga 50745 #WA 0813 2744 6997 Desain Interior Rumah Modern 2022 2023 2024 Sidorejo, Salatiga 50711

Jasa Pembuatan Interior Terbaik Dan Terpercaya Di daerah Salatiga.
# GRATIS Biaya Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Rapih.
# Kami melayani segala jenis Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen area Salatiga dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di wilayah Sidomukti, Salatiga 50722.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Desain Interior Apartemen Studio, Desain Interior Rumah Kecil Type 36, Design Interior Rumah Type 36/72, Desain Interior Ruang Apartemen, Desain Interior Rumah Perumahan, Desain Interior Rumah Modern 2022 2023 2024


WA 0813 2744 6997 Desain Interior Rumah Minimalis Bertingkat Sidomukti, Salatiga 50722
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Per Meter Sidomukti, Salatiga 50722
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Kamar Putri Sidomukti, Salatiga 50722
WA 0813 2744 6997 Desain Kamar Apartemen Kecil Sidomukti, Salatiga 50722
WA 0813 2744 6997 Harga Interior Taruna Sidomukti, Salatiga 50722
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Interior Apartemen Sidomukti, Salatiga 50722
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Rumah Kontrakan Sederhana Sidomukti, Salatiga 50722
WA 0813 2744 6997 Design Interior Kamar Tidur Utama Modern Sidomukti, Salatiga 50722
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Rumah Type 36/66 Sidomukti, Salatiga 50722
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Rumah Btn Sidomukti, Salatiga 50722
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Kamar Mewah Sidomukti, Salatiga 50722
WA 0813 2744 6997 Harga Paket Desain Interior Sidomukti, Salatiga 50722
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Depan Rumah Sidomukti, Salatiga 50722
WA 0813 2744 6997 Design Interior Gypsum Sidomukti, Salatiga 50722
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Dapur Di Sidomukti, Salatiga 50722
WA 0813 2744 6997 Jasa Perbaikan Meubelair Sidomukti, Salatiga 50722
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Rumah Corel Sidomukti, Salatiga 50722
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Rumah Minimalis Type 75 Sidomukti, Salatiga 50722
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Apartemen 1 Kamar Sidomukti, Salatiga 50722
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Kamar Tidur Orang Tua Sidomukti, Salatiga 50722
WA 0813 2744 6997 Design Interior Rumah Apartemen Sidomukti, Salatiga 50722

RAPI! WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Rumah Minimalis Type 27 Pakem, Sleman 55582 2022-06-12 00:27

RAPI! WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Rumah Minimalis Type 27 Pakem, Sleman 55582 ~ #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Rumah Makan Minimalis Depok, Sleman 55283 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Kamar Tidur Godean, Sleman 55264 Dewasa Godean, Sleman 55264 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Rumah Type 36/120 Prambanan, Sleman 55572 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Ruang Tamu Simple Sleman, Sleman 55513 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Puskesmas Minggir, Sleman 55562

Jasa Pembuatan Interior Terbaik Dan Terpercaya Di area Sleman.
# FREE Biaya Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Bagus.
# Kami melayani beragam jenis Jasa pembuatan Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen area Sleman dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di wilayah Pakem, Sleman 55582.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Biaya Design Interior Rumah Minimalis Type 27, Biaya Desain Interior Rumah Makan Minimalis, Biaya Desain Interior Kamar Tidur Dewasa, Biaya Desain Interior Rumah Type 36/120, Biaya Desain Interior Ruang Tamu Simple, Biaya Desain Interior Puskesmas


WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Toko Di Pakem, Sleman 55582
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Barbershop Pakem, Sleman 55582
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Yang Bagus Dan Murah Pakem, Sleman 55582
WA 0813 2744 6997 Biaya Interior Design Master Bedroom Pakem, Sleman 55582
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Ruang Tamu Dan Keluarga Pakem, Sleman 55582
WA 0813 2744 6997 Biaya Interior Design Diamond Bar Pakem, Sleman 55582
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Ruang Tunggu Pakem, Sleman 55582
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Hotel Pakem, Sleman 55582
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Design Kantor Pakem, Sleman 55582
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Rumah Jepang Pakem, Sleman 55582
WA 0813 2744 6997 Biaya Interior Design Retro Bedroom Pakem, Sleman 55582
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Eksterior Rumah Minimalis Pakem, Sleman 55582
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Dapur Pakem, Sleman 55582
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Ruang Cuci Pakem, Sleman 55582
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Rumah Butik Pakem, Sleman 55582
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Salon Minimalis Pakem, Sleman 55582
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Kamar Ungu Pakem, Sleman 55582
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Depan Rumah Pakem, Sleman 55582
WA 0813 2744 6997 Biaya Interior Design Bergaya Industrial Pakem, Sleman 55582
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Kamar Tidur Minimalis Apartemen Pakem, Sleman 55582
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Salon Minimalis Pakem, Sleman 55582

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Adat Di Wonosari, Gunung Kidul 55851 2022-06-12 00:27

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Adat Di Wonosari, Gunung Kidul 55851 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Tingkat 1 5 Pengasih, Kulon Progo 55652 #WA 0813 2744 6997 Harga Cara Menggambar Denah Rumah 3d Galur, Kulon Progo 55661 #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Tempat Praktek Dokter Minimalis Kalibawang, Kulon Progo 55672 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Renovasi Rumah Murah Nglipar, Gunung Kidul 55852 #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Kost Minimalis Modern Ponjong, Gunung Kidul 55892

Usaha konsultan berpengalaman dan profesional yang melayani jasa arsitek secara online maupun offline di Wonosari, Gunung Kidul 55851 serta zona lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami melayani jasa gambar di seluruh daerah Wonosari, Gunung Kidul 55851 dan akan semakin meluas. Tak hanya membuat jasa desain bangunan privat maupun publik yang dibuat dari dari awal secara custom, kami juga melayani paket gambar rumah siap bangun dan jasa desain interior. Jasa Arsitek Wonosari, Gunung Kidul 55851 juga melayani gambar desain komplit meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami sediakan :
Arsitek Desain Rumah Mewah
Konsultan Desain Rumah Minimalis
Arsitek Gambar Private Villa
Jasa Rancang Bangun Kompleks Villa
Konsultan Design Perumahan / Cluster
Konsultan Design Bungalow
Arsitek Design Resort
Arsitek Gambar Bangunan Hotel / Mini Hotel
Konsultan Desain Ruko / Pertokoan
Konsultan Rancang Bangun Apartemen
Jasa Rancang Bangun Kost-Kostan
Arsitek Gambar Bangunan Guest House
Jasa Design Penginapan
Arsitek Desain Kantor
Arsitek Desain Mess / Asrama
Arsitek Rancang Bangun Sekolah / Kampus
Konsultan Design Masjid / Musholla
Konsultan Desain Gereja
Konsultan Design Restauran / Cafe
Arsitek Rancang Bangun Pondok
Arsitek Gambar Rumah Liburan
Konsultan Desain Mall
Arsitek Desain Salon / Spa
Konsultan Desain Bangunan Lainnya

Apakah Anda ada di wilayah Wonosari, Gunung Kidul 55851 dan ingin membangun atau renovasi bangunan Anda tanpa perlu repot mengatur tukang dan khawatir anggaran membengkak?

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Joglo Modern 1 Lantai Wonosari, Gunung Kidul 55851
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Ruang Tamu Gaya Jepang Wonosari, Gunung Kidul 55851
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Untuk Dua Kamar Wonosari, Gunung Kidul 55851
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah 2 Lantai Minimalis 3d Wonosari, Gunung Kidul 55851
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Idaman Sederhana Di Desa Keren Wonosari, Gunung Kidul 55851
WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Desain Rumah Minimalis Lantai 1 Wonosari, Gunung Kidul 55851
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Ruang Makan Gaya Jepang Wonosari, Gunung Kidul 55851
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Plus Kolam Renang Wonosari, Gunung Kidul 55851
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Ukuran 7x12m Wonosari, Gunung Kidul 55851
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Ukuran 6x10 Wonosari, Gunung Kidul 55851
WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Rumah 3 Kamar Dan Denah Nya Wonosari, Gunung Kidul 55851
WA 0813 2744 6997 Harga Www.denah Rumah Klasik Wonosari, Gunung Kidul 55851
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Kayu Sederhana Murah Wonosari, Gunung Kidul 55851
WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Denah Rumah Dua Lantai Wonosari, Gunung Kidul 55851
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis Type 45 Tahun Wonosari, Gunung Kidul 55851
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Interior Rumah Type 36/72 Wonosari, Gunung Kidul 55851
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Dengan Kontur Wonosari, Gunung Kidul 55851
WA 0813 2744 6997 Harga Design Rumah Minimalis 2 Lantai Sederhana Wonosari, Gunung Kidul 55851
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Tumbuh Horizontal Wonosari, Gunung Kidul 55851
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis Ukuran 10x10 Wonosari, Gunung Kidul 55851
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Kayu Sederhana Minimalis Wonosari, Gunung Kidul 55851

#HargaDesainRumahAdatDi #HargaDesainRumahTingkat15 #HargaCaraMenggambarDenahRumah3d #HargaDesainTempatPraktekDokterMinimalis #JasaDesainRenovasiRumahMurah #HargaDesainRumahKostMinimalisModern