Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (8252)

PROMO! WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Per Meter Persegi Kampung Laut, Cilacap 53253 2022-06-12 00:29

PROMO! WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Per Meter Persegi Kampung Laut, Cilacap 53253 ~ #WA 0813 2744 6997 Design Kitchen Set Cilacap Tengah, Cilacap 53225 #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Atas Bawah Cipari, Cilacap 53262 #WA 0813 2744 6997 Harga Lemari Dapur Adipala, Cilacap 53271 #WA 0813 2744 6997 Contoh Gambar Kitchen Set Dapur Dayeuhluhur, Cilacap 53266 #WA 0813 2744 6997 Desain Dapur Minimalis Rumah Sederhana Cilacap Selatan, Cilacap 53215

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Cilacap dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Kampung Laut, Cilacap 53253.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Jadi Murah Kampung Laut, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Murah Dan Harganya Kampung Laut, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Warna Abu Kampung Laut, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Satuan Kampung Laut, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Bekas Murah Kampung Laut, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Wastafel Kampung Laut, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Pro Design Kampung Laut, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Www.lemari Dapur Minimalis Kampung Laut, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Bawah Kampung Laut, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Model Kitchen Set Warna Orange Kampung Laut, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Untuk Apartemen Kampung Laut, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Dan Sederhana Kampung Laut, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Contoh Kitchen Set Warna Ungu Kampung Laut, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Vegan Kampung Laut, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Per Meter 2022 2023 2024 Kampung Laut, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Cari Gambar Kitchen Set Minimalis Kampung Laut, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Buatan Pabrik Kampung Laut, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Harga Handle Kitchen Set Kampung Laut, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Minimalis Apartemen Kampung Laut, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Cara Menghitung Biaya Membuat Kitchen Set Kampung Laut, Cilacap 53253
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Granit Untuk Kitchen Set Kampung Laut, Cilacap 53253

Harga Kitchen Set Per Meter Persegi, Design Kitchen Set, Harga Kitchen Set Atas Bawah, Harga Lemari Dapur , Contoh Gambar Kitchen Set Dapur, Desain Dapur Minimalis Rumah Sederhana

PROMO! WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Listrik 9 Meter Kota Parepare, Sulawesi Selatan 2022-06-12 00:28

PROMO! WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Listrik 9 Meter Kota Parepare, Sulawesi Selatan ~ #WA 0813 2744 6997 Pabrik Tiang Listrik Hexagonal Kepulauan Bangka Belitung #WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Listrik 2022 2023 2024 Kab. Hulu Sungai Utara, Kalimantan Selatan #WA 0813 2744 6997 Pabrik Tiang Listrik Harga Kab. Minahasa, Sulawesi Utara #WA 0813 2744 6997 Pabrik Tiang Telkom Kab. Bandung, Jawa Barat #WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Listrik 6 Meter Kota Surakarta, Jawa Tengah

Produsen Tiang Kabel TELKOM Besi Dua Belas Meter dan Tiang Listrik Baja 12 Meter Kirim Ke Kota Parepare, Sulawesi Selatan

Spek tiang listrik baja mengacu pada SPLN D3.019-1:2012 dan dibuat dari bahan pipa baja (steel pipe), yang terdiri dari dua atau tiga susun pipa yang ukuran berbeda yang mana diameter tiang bagian atas lebih kecil daripada bagian dibawahnya. Setiap pipa disambung dengan cara bagian yang lebih kecil dimasukkan terlebih dahulu ke dalam bagian yang lebih besar sepanjang 50 cm dipasang pen dan dilas (press botol).

Kegunaan Tiang Listrik Besi ialah untuk menopang beban:
1. Isolator.
2. Travers/ Cross Arm.
3. Saluran Kabel Udara.

Ukuran tiang listrik disesuaikan dengan kebutuhan jarak bentangan dan beban kabel yang di topang. Tiang listrik baja sangat kuat, mudah perawatannya dan bisa bertahan sampai lama.

Tiang Listrik Baja diproses oleh dengan presisi tinggi, sehingga dijamin untuk kualitas setiap tiang adalah seragam dan presisi.

Tiang Listrik

#. Spesifikasi : 7 M-100 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 41,33%

#. Spesifikasi : 9 M-100 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 45,47%

#. Spesifikasi : 9 M-156 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 44,82%

#. Spesifikasi : 9 M-200 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 43,27%

#. Spesifikasi : 11 M-156 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 46,03%

#. Spesifikasi : 11 M-200 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 42,47%

#. Spesifikasi : 11 M-350 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 45,88%

#. Spesifikasi : 12 M-200 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 46,92%

#. Spesifikasi : 12 M-350 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 47,05%

#. Spesifikasi : 13 M-200 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 45,60%

#. Spesifikasi : 13 M-350 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 47,83%

#. Spesifikasi : 14 M-200 daN
Standar : SPLN D3.019-1 : 2012
TKDN : 45,94%

Kegunaan Tiang Telepon ialah tempat / tiang yang digunakan untuk menempatkan kabel udara telkom

Spesifikasi Tiang TELKOM
Spesifikasi Tiang TELKOM mengacu ke standar yang telah diterbitkan oleh TELKOM

#. Spesifikasi : 7 M– 140 daN
Standar : PT. Telekomunikasi Indonesia, Tbk
TKDN : 41,55%

#. Spesifikasi : 9 M-140 daN
Standar : PT. Telekomunikasi Indonesia, Tbk
TKDN : 42,87%


Aturan Jarak Tiang TELKOM dan Cara Penanaman Tiang Telefon
a. Ditanam Seperlima bagian yang masuk kedalam tanah
b. Untuk tiang besi di pasang pondasi pengokoh tiang dari adukan semen setinggi 30 cm
c. Jarak antar tiang sekitar 40 - 50 meter
d. Pemasangan tiang jangan menutup akses jalan atau didepan pintu gerbang rumah.

Ukuran Tinggi Tiang Telefon
Penggunaan Tiang 7 meter atau T-7 untuk :
Tiang jenis ini dipakai untuk kabel Distribution atau kabel yang menuju ke pelanggan atau lokasi perumahan.

Pemakaian Tiang 9 meter atau T-9 untuk :
Tiang ini dipakai untuk jarak 60 meter yang ditempatkan di luar kota, atau penyeberangan jalan raya.

Pemakaian Tiang 12 meter atau T-12 untuk :
Tiang yang dipakai untuk area penyeberangan rel kereta api,atau penyeberangan sungai yang kebarnya > 50 meter.

Spek tiang Telepon dan tiang listrik sudah tentu ada perbedaan sebab memiliki standar masing-masing baik dari TELKOM maupun PLN

Cara Membuat Tiang TELKOM
Tiang Telefon menggunakan bahan pipa black steel dengan terbagi tiga bagian diameter tiga, empat dan lima inchi

Untuk mencegah Karat Tiang TELKOM dan Tiang Listrik Baja dipakai coating zinc chromate

Untuk aksesoris tiang Telefon dan Tiang Listrik Baja, detil harga dapat langsung Telpon Kami

Kemampuan Produksi 1 bulan 200 Unit Tiang
Untuk Berat tiang Telefon dan Tiang Listrik Besi tergantung Speknya masing masing

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Supplier Tiang Telpon Kota Parepare, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Pabrik Tiang Listrik Tegangan Rendah Kota Parepare, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Harga Pipa Tiang Listrik Kota Parepare, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Distributor Tiang Telkom Kota Parepare, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Pabrik Tiang Listrik Kota Parepare, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Besi Telepon Kota Parepare, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Accessories Tiang Telepon Kota Parepare, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Telepon 2022 2023 2024 Kota Parepare, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Pln Kota Parepare, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Harga Tiang 11 Meter 200 Dan Kota Parepare, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Spesifikasi Tiang Telepon Kota Parepare, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Listrik Besi 11 Meter Kota Parepare, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Tempat Penjualan Tiang Listrik Kota Parepare, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Kabel Telepon Kota Parepare, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Pabrik Tiang Listrik Besi 9 Meter Kota Parepare, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Pabrik Tiang Listrik Besi Kota Parepare, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Harga Tiang Telepon 9 Meter Kota Parepare, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Pabrik Tiang Listrik 3 Phase Kota Parepare, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Tempat Penjualan Tiang Listrik Besi Kota Parepare, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Harga Satuan Tiang Listrik Kota Parepare, Sulawesi Selatan
WA 0813 2744 6997 Pabrik Tiang Telkom Kota Parepare, Sulawesi Selatan

#HargaTiangListrik9Meter #PabrikTiangListrikHexagonal #HargaTiangListrik202220232024 #PabrikTiangListrikHarga #PabrikTiangTelkom #HargaTiangListrik6Meter

CEPAT! WA 0813 2744 6997 Harga Pemasangan Plafon Tahan Air Sukoharjo, Sukoharjo 57513 2022-06-12 00:28

CEPAT! WA 0813 2744 6997 Harga Pemasangan Plafon Tahan Air Sukoharjo, Sukoharjo 57513 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Hyfon Weru, Sukoharjo 57562 #WA 0813 2744 6997 Shunda Plafon Video Bulu, Sukoharjo 57563 #WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Shunda PVC Sukoharjo, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Harga PVC Plafon Sukoharjo, Sukoharjo 57514 #WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Aluminium Spandrel Polokarto, Sukoharjo 57555

Pemborong Plafon Terbaik Dan Terpercaya Di wilayah Sukoharjo.
Melayani pemasangan plafon Gypsum, PVC, GRC, Eternit dengan berbagai ukuran, model sesuai model rumah, Kantor, Masjid, Hotel, Musholla, Aula, Toko, Salon, Restoran, Cucian Mobil, Pabrik, Ruko, Sekolah, Pondok Pesantren, Instansi Pemerintah, Apartemen maupun Gudang

Apa itu Plafon PVC?
Plafon PVC merupakan plapon yang dibuat dari bahan PVC atau Polivynil Chloride yang mempunyai bermacam keunggulan dibandingkan plafon dari gypsum, triplek, atau fiber semen /grc.
1. Bebas Rayap
Diantara faktor ketahanan dari plafon pvc yaitu anti terhadap rayap, dengan demikian plafon awet. Apabila musim hujan datang, tentu kita tidak akan direpotkan dengan kebocoran plafon karena sudah keropos dimakan rayap sehingga plafon pvc ini dapat awet dan bisa bertahan digunakan hingga bertahun-tahun.
2. Lebih Ringan & Kuat
3. Tahan Api
Terbuat dari bahan PVC yang lebih tahan api daripada bahan bahan lainnya
4. Tanpa Pengelasan
Bahan Pvc tidak mudah pecah, sehingga lebih cepat dan mudah dalam proses instalasi pemasangannya. Lebih mudah dibentuk sesuai dengan selera yang diinginkan. Keuntungan lainnya adalah tidak perlu dicat sehingga lebih hemat biaya jika dibandingkan dengan plafon bahan lain.
5. Minim Pemeliharaan
6. Hemat Waktu Pemasangan
Bahan Pvc tidak mudah pecah, sehingga lebih cepat dan mudah dalam proses instalasi pemasangannya. Lebih mudah dibentuk sesuai dengan selera yang diinginkan. Keuntungan lainnya adalah tidak perlu dicat sehingga lebih hemat biaya jika dibandingkan dengan plafon bahan lain.
7. Ramah Lingkungan
8. Harga Ekonomis
9. Desainnya Lebih Menarik serta Banyak Pilihan Warna
Keunggulan lain dari plafon PVC adalah bagian luarnya yang telah diberi finishing warna dan berbagai varian motif, sehingga tak perlu lagi mengecat ulang dan membuat berbagai macam motif pada langit-langit. Plafon yang terbuat dari PVC punya banyak pilihan warna, corak, dan juga bentuk. Cukup pilih warna plafon PVC yang cocok dengan desain rumah atau bangunan.

Cara pesan layanan pemasangan plafon PVC, Gypsum, GRC, Tripleks, akustik daerah $namakota dan sekitarnya sangat gampang:
1. Pelanggan mengontak Kami bisa lewat Telepon, WA, SMS.
2. Atur jadwal waktunya untuk kami bisa Survey Lokasi.
3. Dari hasil survey kami buatkan perhitungan Biaya Keseluruhan pasang plafon PVC
4. Bilamana disepakati, pekerjaan dapat Segera kami kerjakan.
Semoga Bermanfaat.

Berapa harga memasang plafon PVC?
Untuk rata-rata biaya pasang plafon PVC berkisar Rp150.000 hingga Rp350.000 per meter persegi untuk merek Shunda. Namun, biaya tersebut tergantung model dan merek plafon PVC serta belum termasuk ongkos tukang

Apabila Anda membutuhkan layanan Kami di Sukoharjo, Sukoharjo 57513, segera hubungi Kami, Layanan Kami siap membantu Anda jika ada yang mau di tanyakan.

Kami memiliki personil pasang plafon yg mumpuni dan profesional.

Layanan Jasa kami
1. Produk Plafon PVC
2. Desain Plafon PVC
3. Instalasi Plafon PVC
4. Harga Plafon PVC
5. PVC Panel
6. PVC Wallboard
7. PVC Flooring

=================================
Segera Telpon sekarang !
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Harga Pemasangan Plafon Tahan Air, Harga Plafon Hyfon, Shunda Plafon Video, Harga Plafon Shunda PVC, Harga PVC Plafon , Harga Plafon Aluminium Spandrel

WA 0813 2744 6997 Contoh Plafon Gypsum Mewah Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Akustik Per Meter Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Harga Pemasangan Plafon Untuk Kanopi Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Harga Pemasangan Plafon Kamar Mandi Berjamur Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Jasa Pasang Plafon Gypsum Murah Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Harga Rangka Plafon Hollow Per Meter Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Harga Borongan Plafon Akustik Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Atap Shunda Plafon Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Gypsum Per Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Harga Pemasangan Plafon Gypsum Atau PVC Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon PVC Per Meter Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon PVC Perdus Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Harga Pemasangan Plafon PVC Putih Motif Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Harga Elite PVC Plafon Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Shunda Plafon Pvc Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Harga Pemasangan Plafon New Picture Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Akustik Per Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Biaya Bikin Plafon Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Harga Pemasangan Plafon Untuk GRC Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Model Plafon PVC Terbaik Sukoharjo, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Lampu Plafon Gypsum Sukoharjo, Sukoharjo 57513