Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021 bal. 23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (229)

HANYA DISINI! WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Granule Wanareja, Cilacap 53222 2022 geg. 24 17:15

HANYA DISINI! WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Granule Wanareja, Cilacap 53222 ~ #WA 0813 2744 6997 Ahli Epoxy Lantai Artinya Nusawungu, Cilacap 53283 #WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Kolam Renang Jeruklegi, Cilacap 53252 #WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Flake Binangun, Cilacap 53281 #WA 0813 2744 6997 Ahli Epoxy Lantai Dapur Bantarsari, Cilacap 53281 #WA 0813 2744 6997 Metode Pelaksanaan Epoxy Lantai Kampung Laut, Cilacap 53253

Kami Adalah Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoxy Lantai Terbaik Dan Profesional Yang Memberikan Layanan Jasa Coating Lantai Dengan Harga Kompetitif Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Selain Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Juga Mengerjakan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Jasa Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Industri, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Pabrik Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : Garasi, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolah : Aula, Arena Olahraga ( Gelanggang Basket, Volly, Badminton, Futsal), Area Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Klinik : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Area Parkiran, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Warung Makan : Lantai Dapur.
# Pembangkit Listrik : Zona Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruangan Generator, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Dic Epoxy Pasir Gudang Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Fungsi Cat Epoxy Lantai Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Ahli Epoxy Lantai Paling Murah Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Fungsi Coating Lantai Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Alat Pembersih Lantai Epoxy Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Kegunaan Epoxy Lantai Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Rumah Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Merk Epoxy Lantai Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Epoxy Doff Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Cara Epoxy Lantai Beton Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Kamar Mandi Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Cara Pengerjaan Epoxy Lantai Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Bahan Dasar Epoxy Lantai Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Waterproof Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Tbm Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Jual Membran Bakar Di Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Cara Mengecat Epoxy Lantai Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Ahli Epoxy Lantai Kamar Mandi Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Cara Epoxy Lantai 3d Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Rumah Wanareja, Cilacap 53222
WA 0813 2744 6997 Epoxy Lantai 3d Wanareja, Cilacap 53222

#HargaMembranBakarGranule #AhliEpoxyLantaiArtinya #CatEpoxyLantaiKolamRenang #LantaiEpoxyFlake #AhliEpoxyLantaiDapur #MetodePelaksanaanEpoxyLantai

EXCLUSIVE! WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Dinding Rumah Minimalis Karangpandan, Karanganyar 57715 2022 geg. 24 17:07

EXCLUSIVE! WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Dinding Rumah Minimalis Karangpandan, Karanganyar 57715 ~ #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Karanganyar, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Terbaik Di Mojogedang, Karanganyar 57752 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Apartemen Studio Murah Colomadu, Karanganyar 57179 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Kamar Tidur Sederhana 4x3 Karangpandan, Karanganyar 57791 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Rumah Nuansa Putih Kerjo, Karanganyar 57711

Jasa Kontraktor Interior Terbaik Dan Terpercaya Di daerah Karanganyar.
# GRATIS Biaya Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Bagus.
# Kami menerima beragam jenis Jasa pembuatan Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Karanganyar dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di daerah Karangpandan, Karanganyar 57715.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Biaya Desain Interior Dinding Rumah Minimalis, Biaya Desain Interior, Biaya Desain Interior Terbaik Di, Biaya Desain Interior Apartemen Studio Murah, Biaya Desain Interior Kamar Tidur Sederhana 4x3, Biaya Desain Interior Rumah Nuansa Putih


WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Warna Cat Rumah Karangpandan, Karanganyar 57715
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Rumah Tinggal Karangpandan, Karanganyar 57715
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Ruang Tamu Rumah Minimalis Type 36 Karangpandan, Karanganyar 57715
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Plafon Minimalis Karangpandan, Karanganyar 57715
WA 0813 2744 6997 Paket Design Interior Apartemen Studio Karangpandan, Karanganyar 57715
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Harga Karangpandan, Karanganyar 57715
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Ruang Tamu Vintage Karangpandan, Karanganyar 57715
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Studio Apartemen Karangpandan, Karanganyar 57715
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Ala Jepang Karangpandan, Karanganyar 57715
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Gedung Karangpandan, Karanganyar 57715
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Dengan 3d Max Karangpandan, Karanganyar 57715
WA 0813 2744 6997 Biaya Interior Design Single Bedroom Karangpandan, Karanganyar 57715
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Ruang Tamu Jepang Karangpandan, Karanganyar 57715
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Kamar Anak Kembar Minimalis Karangpandan, Karanganyar 57715
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Ruang Tamu Besar Karangpandan, Karanganyar 57715
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Rumah Luar Negeri Karangpandan, Karanganyar 57715
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Salon Kecil Karangpandan, Karanganyar 57715
WA 0813 2744 6997 Paket Interior Rumah Murah Karangpandan, Karanganyar 57715
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Kamar Tidur Pengantin Baru Karangpandan, Karanganyar 57715
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Interior Terbesar Di Karangpandan, Karanganyar 57715
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Ruang Usaha Karangpandan, Karanganyar 57715

HUBUNGI KAMI! WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Nordic Subah, Batang 51262 2022 geg. 24 17:01

HUBUNGI KAMI! WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Nordic Subah, Batang 51262 ~ #WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Toko Listrik Tersono, Batang 51272 #WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Rumah Type 45 Reban, Batang 51273 #WA 0813 2744 6997 Denah Desain Interior Ruang Tamu Limpung, Batang 51271 #WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Kamar Ala Korea Tersono, Batang 51272 #WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Kamar Sederhana Batang, Jawa tengah

Jasa Pembuatan Interior Terbaik Dan Terpercaya Di kota Batang.
# FREE Biaya Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Tepat Waktu dan Bagus.
# Kami melayani berbagai jenis Jasa pembuatan Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen area Batang dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di wilayah Subah, Batang 51262.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Pemborong Design Interior Nordic, Pemborong Desain Interior Toko Listrik, Pemborong Desain Interior Rumah Type 45, Denah Desain Interior Ruang Tamu, Pemborong Desain Interior Kamar Ala Korea, Pemborong Desain Interior Kamar Sederhana


WA 0813 2744 6997 Inovasi Kontraktor Interior Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Bergaya Country Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Harga Paket Desain Interior Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Pemborong Interior Design Hotel Restaurant Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Dinding Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Kamar Tidur Dari Barang Bekas Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Pemborong Interior Design Diamond Bar Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Ruang Cafe Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Kayu Pinus Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Kamar Warna Hijau Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Kamar Tidur Rumah Type 36 Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Kamar Tidur Remaja Cowok Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Apartemen 3 Kamar Tidur Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Jasa Seo Mebel Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Minimalis Eropa Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Rumah Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Minimalis Rumah Type 45 Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Pemborong Interior Design Apartemen Di Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Pop Art Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Rumah Subah, Batang 51262 Furnish Subah, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Rumah Minimalis 2 Lantai Subah, Batang 51262