Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (8252)

KONTRAKTOR TERPERCAYA! WA 0812 2782 5310 Harga Rangka Baja Multiroof Trucuk, Klaten 57473 2022-06-12 00:30

KONTRAKTOR TERPERCAYA! WA 0812 2782 5310 Harga Rangka Baja Multiroof Trucuk, Klaten 57473 #WA 0812 2782 5310 Cara Membuat Kanopi Dengan Baja Ringan Karangnongko, Klaten 57483 #WA 0812 2782 5310 Pagar Motif N Klaten Selatan, Klaten 57423 #WA 0812 2782 5310 Jasa Desain Pagar Rumah Karanganom, Klaten 57475 #WA 0812 2782 5310 Daftar Harga Rangka Baja Taso Klaten Utara, Klaten 57435 #WA 0812 2782 5310 Pagar Cat Putih Klaten Tengah, Klaten 57415

Siap Untuk Melayani dan Mengerjakan :
1. Atap Rangka Baja Ringan untuk Rumah, Kantor, Masjid, Musholla, Lapangan Futsal, Cucian Mobil,Pabrik, Ruko maupun Gudang
2. Pemasangan Plafon Rumah Ruko Apartemen Kantor dan bangunan lainnya
3. Canopy
4. Gipsum
5. Kusen Alumunium
6. Holo
7. Bongkar Pasang Atap
8. Baja Wf
9. Atap Galpalum
10. Canopy Baja Ringan untuk Garasi
11. Penyedia Baja Ringan Harga Murah
12. Kontruksi Atap Baja Ringan untuk bangunan, teras maupun garasi
13. Baja Ringan buat nge cor dak
14. Pembuatan Kandang Ayam dengan baja ringan
15. Pembuatan Partisi Ruangan

Menerima borongan perakitan baru atau renovasi konstruksi rangka atap baja ringan rumah yang sudah ada dengan berbagai type dan bentuk rumah

Apabila dibandingkan dengan kayu, inilah keunggulan penggunaan baja ringan :
1. Bahan Anti Rayap
2. Ringan & Kuat
3. Tahan Api
4. Tanpa Pengelasan
5. Tanpa Pemeliharaan
6. Hemat Waktu Pemasangan
7. Ramah Lingkungan
8. Harga Ekonomis

Metode order Jasa pasang rangka atap baja ringan galvalum Trucuk, Klaten 57473 dan sekitar sangat mudah:
 1. Pelanggan mengontak Kami bisa dengan TLP, WA, SMS WA 0812 2782 5310.
 2. Atur jadwal waktunya untuk kami bisa Survay tempat.
 3. Dari hasil survey kami buatkan perhitungan Estimasi RAB rencana anggaran biaya.
 4. Jika RAB di setujui kami terbitkan SPK dan pekerjaan bisa Segera kami mulai.
Semoga Bermanfaat.

Bila Anda membutuhkan layanan Kami, segera hubungi Kami, Layanan Kami siap membantu Anda jika ada yang mau di tanyakan.

Segera Pesan sekarang !!

TELP, WA, SMS WA 0812 2782 5310 Kami mempunyai tukang pemasangan baja ringan Trucuk, Klaten 57473 yang profesional melayani pemasangan atap baja ringan galvalum kanopi untuk bangunan rumah, toko, ruko, kantor, gedung sekolah, garasi, kandang, gudang, tempat parkir ke daerah Trucuk, Klaten 57473 dan sekitarnya.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Sunanto
Telp. WA 0812 2782 5310
=================================

#HargaRangkaBajaMultiroof #CaraMembuatKanopiDenganBajaRingan #PagarMotifN #JasaDesainPagarRumah #DaftarHargaRangkaBajaTaso #PagarCatPutih


WA 0812 2782 5310 Rangka Baja Atap Ng Trucuk, Klaten 57473
WA 0812 2782 5310 Untuk Rangka Baja Ringan Trucuk, Klaten 57473
WA 0812 2782 5310 Berat Baja Ringan C75 Trucuk, Klaten 57473
WA 0812 2782 5310 Pagar Untuk Rumah Sederhana Trucuk, Klaten 57473
WA 0812 2782 5310 Yang Bagus Untuk Atap Baja Ringan Trucuk, Klaten 57473
WA 0812 2782 5310 Umur Atap Go Green Trucuk, Klaten 57473
WA 0812 2782 5310 Daftar Harga Atap Galvalum Trucuk, Klaten 57473
WA 0812 2782 5310 Harga Baja Ringan Ukuran 0.75 Trucuk, Klaten 57473
WA 0812 2782 5310 Gambar Teralis Holo Trucuk, Klaten 57473
WA 0812 2782 5310 Harga Baja Ringan Dan Pasang Trucuk, Klaten 57473
WA 0812 2782 5310 Berat Reng Baja Ringan Trucuk, Klaten 57473
WA 0812 2782 5310 Analisa Sni Pemasangan Rangka Atap Baja Ringan Trucuk, Klaten 57473
WA 0812 2782 5310 Harga Pemasangan Baja Ringan Dan Trucuk, Klaten 57473
WA 0812 2782 5310 Harga Rangka Baja Trucuk, Klaten 57473
WA 0812 2782 5310 Pintu Dua N Trucuk, Klaten 57473
WA 0812 2782 5310 Railing Tangga Bambu Trucuk, Klaten 57473
WA 0812 2782 5310 Buat Kanopi Dari Bambu Trucuk, Klaten 57473
WA 0812 2782 5310 Warna Cat Pagar Yang Bagus Trucuk, Klaten 57473
WA 0812 2782 5310 Pemasangan Baja Ringan Atap Keramik Trucuk, Klaten 57473
WA 0812 2782 5310 Daftar Harga Hollow Galvanis Untuk Pagar Trucuk, Klaten 57473
WA 0812 2782 5310 Teralis Nako Trucuk, Klaten 57473

SPESIAL! WA 0812 2782 5310 Harga Railing Tangga Pasar Kliwon, Surakarta 57199 2022-06-12 00:29

SPESIAL! WA 0812 2782 5310 Harga Railing Tangga Pasar Kliwon, Surakarta 57199 #WA 0812 2782 5310 Daftar Harga Rangka Baja Ringan 2022 2023 2024 Jebres, Surakarta 57125 #WA 0812 2782 5310 Kanopi Kaca Anti Panas Serengan, Surakarta 57152 #WA 0812 2782 5310 Baja Ringan Keramik Pasar Kliwon, Surakarta 57144 #WA 0812 2782 5310 Jasa Perbaikan Atap Bocor Jebres, Solo 57127 #WA 0812 2782 5310 Gambar Dan Harga Rangka Baja Ringan Jebres, Solo 57129

Siap Untuk Melayani dan Mengerjakan :
1. Atap Rangka Baja Ringan untuk Rumah, Kantor, Masjid, Musholla, Lapangan Futsal, Cucian Mobil,Pabrik, Ruko maupun Gudang
2. Konstruksi Plafon Rumah Ruko Apartemen Kantor dan bangunan lainnya
3. Kanopi
4. Plafon Gipsum
5. Kusen Alumunium
6. Holo
7. Bongkar Pasang Atap
8. Baja Wf
9. Atap Galpalum
10. Canopy Baja Ringan untuk Carport
11. Supplier Baja Ringan Harga Murah
12. Kontruksi Atap Baja Ringan untuk bangunan, teras maupun garasi
13. Baja Ringan buat nge cor dak
14. Pembuatan Kandang Ayam dengan baja ringan
15. Pasang Partisi Ruangan

Menerima borongan perakitan baru atau renovasi konstruksi rangka atap baja ringan rumah yang sudah ada dengan berbagai type dan bentuk rumah

Apabila dibandingkan dengan kayu, inilah keunggulan penggunaan baja ringan :
1. Bahan Anti Rayap
2. Ringan & Kuat
3. Tahan Api
4. Tanpa Pengelasan
5. Tanpa Pemeliharaan
6. Hemat Waktu Pemasangan
7. Ramah Lingkungan
8. Harga Ekonomis

Cara order jasa baja ringan Pasar Kliwon, Surakarta 57199 dan sekitar sangat mudah:
 1. Customer menghubungi Kami bisa dengan TLP, WA, SMS WA 0812 2782 5310.
 2. Atur jadwal waktunya untuk kami bisa Survay Lokasi.
 3. Dari hasil survey kami buatkan perhitungan Estimasi RAB rencana anggaran biaya.
 4. Apabila RAB di setujui kami terbitkan SPK dan pekerjaan bisa Segera kami mulai.
Semoga Bermanfaat.

Jika Anda menginginkan layanan Kami, segera kontak Kami, call center Kami siap membantu Anda bila ada yang mau di tanyakan.

Segera Pesan sekarang juga !!

TELP, WA, SMS WA 0812 2782 5310 Kami mempunyai tukang pemasangan baja ringan Pasar Kliwon, Surakarta 57199 yang profesional melayani pemasangan atap baja ringan galvalum kanopi untuk bangunan rumah, toko, ruko, kantor, gedung sekolah, garasi, kandang, gudang, tempat parkir ke area Pasar Kliwon, Surakarta 57199 dan sekitarnya.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Sunanto
Telp. WA 0812 2782 5310
=================================

#HargaRailingTangga #DaftarHargaRangkaBajaRingan202220232024 #KanopiKacaAntiPanas #BajaRinganKeramik #JasaPerbaikanAtapBocor #GambarDanHargaRangkaBajaRingan


WA 0812 2782 5310 Atap Baja Ringan Vs Rangka Kayu Pasar Kliwon, Surakarta 57199
WA 0812 2782 5310 Gambar Baja Ringan Dwg Pasar Kliwon, Surakarta 57199
WA 0812 2782 5310 Pintu Rumah Tempo Dulu Pasar Kliwon, Surakarta 57199
WA 0812 2782 5310 Harga Teralis Nvl Pasar Kliwon, Surakarta 57199
WA 0812 2782 5310 Bisnis Usaha Baja Ringan Pasar Kliwon, Surakarta 57199
WA 0812 2782 5310 Harga Pembuatan Kanopi Di Pasar Kliwon, Surakarta 57199
WA 0812 2782 5310 Harga Atap Gelombang Go Green Pasar Kliwon, Surakarta 57199
WA 0812 2782 5310 Rangka Atap Baja Ringan Alsun Pasar Kliwon, Surakarta 57199
WA 0812 2782 5310 Pagar Tempa Pasar Kliwon, Surakarta 57199
WA 0812 2782 5310 Jual Rangka Atap Baja Ringan Pasar Kliwon, Surakarta 57199
WA 0812 2782 5310 Pagar Untuk Rumah Pasar Kliwon, Surakarta 57199
WA 0812 2782 5310 Harga Baja Ringan Buat Atap Pasar Kliwon, Surakarta 57199
WA 0812 2782 5310 Cara Menghitung Luas Atap Baja Ringan Model Limas Pasar Kliwon, Surakarta 57199
WA 0812 2782 5310 Cara Membuat Kanopi Baja Ringan Pasar Kliwon, Surakarta 57199
WA 0812 2782 5310 Perhitungan Bikin Kanopi Pasar Kliwon, Surakarta 57199
WA 0812 2782 5310 Pintu Depan Pasar Kliwon, Surakarta 57199
WA 0812 2782 5310 Harga Atap Pvc Go Green Pasar Kliwon, Surakarta 57199
WA 0812 2782 5310 Harga Pagar Holo Galvanis Pasar Kliwon, Surakarta 57199
WA 0812 2782 5310 Pintu Murah Pasar Kliwon, Surakarta 57199
WA 0812 2782 5310 Tralis Void Minimalis Pasar Kliwon, Surakarta 57199
WA 0812 2782 5310 Contoh Gambar Kerja Rangka Atap Baja Ringan Pasar Kliwon, Surakarta 57199

KONTRAKTOR TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Custom Murah Boyolali, Boyolali 57312 2022-06-12 00:29

KONTRAKTOR TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Custom Murah Boyolali, Boyolali 57312 ~ #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Furniture Minimalis Murah Boyolali, Boyolali 57316 #WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Sketsa Wonosegoro, Boyolali 57382 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Buat Apartemen Selo, Boyolali 57363 #WA 0813 2744 6997 Lemari Gantung Untuk Dapur Kecil Ampel, Boyolali 57352 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Ruang Kecil Kemusu, Boyolali 57383

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Boyolali dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di wilayah Boyolali, Boyolali 57312.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Minimalis Yang Sudah Jadi Boyolali, Boyolali 57312
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Harga 500 Ribu Boyolali, Boyolali 57312
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Vicenza Boyolali, Boyolali 57312
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Jati Per Meter Boyolali, Boyolali 57312
WA 0813 2744 6997 Dapur Rumah Minimalis Type 45 Boyolali, Boyolali 57312
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Furniture Boyolali, Boyolali 57312
WA 0813 2744 6997 Warna Kitchen Set Untuk Dapur Kecil Boyolali, Boyolali 57312
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Mewah Boyolali, Boyolali 57312
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Warna Orange Boyolali, Boyolali 57312
WA 0813 2744 6997 Harga Lemari Dapur Boyolali, Boyolali 57312
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen White Boyolali, Boyolali 57312
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Modern Terbaru Boyolali, Boyolali 57312
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Dengan Mini Bar Boyolali, Boyolali 57312
WA 0813 2744 6997 Buat Kitchen Set Murah Bagus Banget Boyolali, Boyolali 57312
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Murah Boyolali, Boyolali 57312
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Torch Boyolali, Boyolali 57312
WA 0813 2744 6997 Gambar Kitchen Set Bawah Tangga Boyolali, Boyolali 57312
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Interior Boyolali, Boyolali 57312
WA 0813 2744 6997 Bukalapak Kitchen Set Minimalis Boyolali, Boyolali 57312
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Aluminium Fambar Boyolali, Boyolali 57312
WA 0813 2744 6997 Model Kitchen Set Dari Jati Boyolali, Boyolali 57312

Kitchen Set Custom Murah, Kitchen Set Furniture Minimalis Murah, Desain Kitchen Set Sketsa, Kitchen Set Buat Apartemen, Lemari Gantung Untuk Dapur Kecil, Kitchen Set Minimalis Ruang Kecil