Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021 bal. 23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (229)

TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Portabel Bantarbolang, Pemalang 52352 2022 geg. 24 18:29

TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Portabel Bantarbolang, Pemalang 52352 ~ #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Granit Ulujami, Pemalang 52371 #WA 0813 2744 6997 Jual All In One Kitchen Set Bodeh, Pemalang 52365 #WA 0813 2744 6997 Engsel Kitchen Set Yang Bagus Moga, Pemalang 52354 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Murah Kecil Pemalang, Pemalang 52317 #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Custom Pemalang, Pemalang 52315

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Pemalang dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Bantarbolang, Pemalang 52352.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Bantarbolang, Pemalang 52352
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dapur Minimalis Bantarbolang, Pemalang 52352
WA 0813 2744 6997 Tempat Membuat Kitchen Set Di Bantarbolang, Pemalang 52352
WA 0813 2744 6997 Tips Desain Kitchen Set Bantarbolang, Pemalang 52352
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Must Haves Bantarbolang, Pemalang 52352
WA 0813 2744 6997 Contoh Lemari Dapur Terbaru Bantarbolang, Pemalang 52352
WA 0813 2744 6997 Harga Granit Per Meter Untuk Kitchen Set Bantarbolang, Pemalang 52352
WA 0813 2744 6997 Cari Kitchen Set Minimalis Bantarbolang, Pemalang 52352
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Hijau Bantarbolang, Pemalang 52352
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Kitchen Set Restoran Bantarbolang, Pemalang 52352
WA 0813 2744 6997 How To Have A Minimalist Kitchen Bantarbolang, Pemalang 52352
WA 0813 2744 6997 Foto Kitchen Set Minimalis Terbaru Bantarbolang, Pemalang 52352
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Kaskus Bantarbolang, Pemalang 52352
WA 0813 2744 6997 Gambar Lemari Dapur Yang Unik Bantarbolang, Pemalang 52352
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Satuan Bantarbolang, Pemalang 52352
WA 0813 2744 6997 Model Kitchen Set Sederhana Murah Bantarbolang, Pemalang 52352
WA 0813 2744 6997 Model Dapur Minimalis Tanpa Kitchen Set Bantarbolang, Pemalang 52352
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Warna Putih Bantarbolang, Pemalang 52352
WA 0813 2744 6997 Biaya Bikin Kitchen Set Minimalis Bantarbolang, Pemalang 52352
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Minimalis 2022 2023 2024 Bantarbolang, Pemalang 52352
WA 0813 2744 6997 Jual Beli Kitchen Set Jadi Bantarbolang, Pemalang 52352

Lemari Dapur Portabel, Kitchen Set Minimalis Granit, Jual All In One Kitchen Set, Engsel Kitchen Set Yang Bagus, Kitchen Set Murah Kecil, Harga Kitchen Set Custom

KINI HADIR! WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Mewah Tapi Sederhana Boyolali, Boyolali 57315 2022 geg. 24 18:26

KINI HADIR! WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Mewah Tapi Sederhana Boyolali, Boyolali 57315 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Olx Boyolali, Boyolali 57314 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Ngemplak, Boyolali 57375 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Kos Terbaru Nogosari, Boyolali 57378 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Yg Indah Ampel, Boyolali 57316 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Sederhana Pdf Teras, Boyolali 57372

Perusahaan konsultan berpengalaman dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan secara online maupun offline di Boyolali, Boyolali 57315 serta zona lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami terima order jasa design di seluruh daerah Boyolali, Boyolali 57315 dan akan semakin meluas. Tak cuma melayani jasa desain bangunan privat maupun publik yang dibangun dari nol secara custom, kami pun menyediakan paket desain rumah siap bangun dan jasa desain interior. Jasa Arsitek Boyolali, Boyolali 57315 juga melayani gambar desain menyeluruh dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami sediakan :
Arsitek Rancang Bangun Rumah Mewah
Jasa Gambar Bangunan Rumah Minimalis
Konsultan Design Private Villa
Jasa Gambar Kompleks Villa
Jasa Gambar Bangunan Perumahan / Cluster
Konsultan Rancang Bangun Bungalow
Konsultan Rancang Bangun Resort
Arsitek Gambar Bangunan Hotel / Mini Hotel
Arsitek Rancang Bangun Ruko / Pertokoan
Konsultan Rancang Bangun Apartemen
Arsitek Gambar Bangunan Kost-Kostan
Jasa Design Guest House
Jasa Desain Penginapan
Arsitek Rancang Bangun Kantor
Konsultan Design Mess / Asrama
Arsitek Desain Sekolah / Kampus
Konsultan Desain Masjid / Musholla
Jasa Design Gereja
Konsultan Desain Restauran / Cafe
Arsitek Design Pondok
Konsultan Desain Rumah Liburan
Jasa Rancang Bangun Mall
Konsultan Rancang Bangun Salon / Spa
Konsultan Gambar Bangunan Bangunan Lainnya

Apakah Anda penduduk di sekitar Boyolali, Boyolali 57315 dan mau membangun atau renovasi bangunan Anda tanpa harus kerepotan mengatur tukang dan khawatir anggaran membengkak?

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Tukang yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Sederhana Biaya Murah Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Konsultan Nama Biro Arsitektur Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis Luar Negri Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Pagar Rumah 2 Lantai Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Konsultan Arsitektur Rumah Sakit Umum Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Konsultan Foto Dan Denah Rumah Sederhana Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Tropis 2 Lantai Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Ala Rumah Jepang Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Couple Minimalis Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Tingkat 2 Terbaru Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Konsultan Design Rumah Minimalis Ukuran 9x12 Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Harga Dibawah 30 Juta Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Ruang Perpustakaan Di Rumah Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Plus Ruko Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis Cat Hijau Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Tingkat Minimalis Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Dari Kontainer Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Lengkap Tampak Depan Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Rumah Minimalis Terbaru 1 Lantai Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Konsultan Denah Rumah Minimalis Tpi Elegan Boyolali, Boyolali 57315
WA 0813 2744 6997 Konsultan Konsultan Arsitek Boyolali, Boyolali 57315

#KonsultanDesainRumahMewahTapiSederhana #JasaDesainRumahOlx #KonsultanDenahRumah #KonsultanDesainRumahKosTerbaru #KonsultanDesainRumahYgIndah #KonsultanDesainRumahSederhanaPdf

ORDER DISINI! WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Dan Pemasangan Simo, Boyolali 57377 2022 geg. 24 18:23

ORDER DISINI! WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Dan Pemasangan Simo, Boyolali 57377 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Dan Gambarnya Juwangi, Boyolali 57391 #WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Wpc Duma Andong, Boyolali 57384 #WA 0813 2744 6997 Harga Cat Plafon Propan Karanggede, Boyolali 57381 #WA 0813 2744 6997 Foto Plafon Kamar Mojosongo, Boyolali 57322 #WA 0813 2744 6997 Harga Cat Plafon Kalsiboard Mojosongo, Boyolali 57323

Jasa Pembuatan Plafon Terbaik Dan Terpercaya Di daerah Boyolali.
Menerima layanan pemasangan plapon Gipsum, PVC, GRC, Eternit dengan berbagai ukuran, type menyesuaikan bentuk rumah, Kantor, Masjid, Hotel, Musholla, Aula, Toko, Salon, Restoran, Cucian Mobil, Pabrik, Ruko, Perguruan Tinggi, Pondok Pesantren, Kantor Pemerintah, Apartemen maupun Gudang

Apa itu Plafon PVC?
Plafon PVC adalah plafon yang dibuat dari bahan PVC atau Polivynil Chloride yang memiliki banyak kelebihan dibandingkan plafon dari gypsum, triplek, atau fiber semen /grc.
1. Bahan Anti Rayap
Salah satu faktor ketahanan dari plafon pvc yaitu tahan terhadap rayap, dengan demikian plafon awet. Apalagi musim hujan datang, tentu kita tidak akan khawatir dengan kebocoran plafon karena sudah keropos dimakan rayap sehingga plafon pvc ini dapat awet dan bisa bertahan digunakan hingga bertahun-tahun.
2. Bobot Ringan & Kuat
3. Tahan Api
Terbuat dari bahan PVC yang lebih tahan api daripada bahan bahan lainnya
4. Tanpa Pengelasan
Bahan Pvc tidak mudah pecah, sehingga lebih cepat dan mudah dalam proses instalasi pemasangannya. Lebih mudah dibentuk sesuai dengan selera yang diinginkan. Keuntungan lainnya adalah tidak perlu dicat sehingga lebih hemat biaya jika dibandingkan dengan plafon bahan lain.
5. Minim Pemeliharaan
6. Hemat Waktu Pemasangan
Bahan Pvc tidak mudah pecah, sehingga lebih cepat dan mudah dalam proses instalasi pemasangannya. Lebih mudah dibentuk sesuai dengan selera yang diinginkan. Keuntungan lainnya adalah tidak perlu dicat sehingga lebih hemat biaya jika dibandingkan dengan plafon bahan lain.
7. Ramah Lingkungan
8. Harga Hemat
9. Desainnya Lebih Menarik serta Banyak Pilihan Warna
Keunggulan lain dari plafon PVC adalah bagian luarnya yang telah diberi finishing warna dan berbagai varian motif, sehingga tak perlu lagi mengecat ulang dan membuat berbagai macam motif pada langit-langit. Plafon yang terbuat dari PVC punya banyak pilihan warna, corak, dan juga bentuk. Cukup pilih warna plafon PVC yang cocok dengan desain rumah atau bangunan.

Metode order jasa pasang plapon PVC, Gypsum, GRC, Tripleks, akustik wilayah $namakota dan sekitarnya sangat gampang:
1. Peminat mengontak Kami bisa via Telp, WhatsApp, SMS.
2. Atur jadwal waktunya untuk kami bisa Survey Lokasi.
3. Dari hasil survey kami buatkan perhitungan Biaya Keseluruhan pasang plafon PVC
4. Bilamana disetujui, pekerjaan bisa Segera kami mulai.
Semoga Bermanfaat.

Berapa harga memasang plafon PVC?
Untuk rata-rata biaya pasang plafon PVC berkisar Rp150.000 hingga Rp350.000 per meter persegi untuk merek Shunda. Namun, biaya tersebut tergantung model dan merek plafon PVC serta belum termasuk ongkos tukang

Apabila Anda membutuhkan layanan Kami di Simo, Boyolali 57377, segera hubungi Kami, Layanan Kami siap membantu Anda jika ada yang mau di tanyakan.

Kami mempunyai personel pasang plafon yg mantap dan profesional.

Layanan Jasa kami
1. Produk Plafon PVC
2. Desain Plafon PVC
3. Instalasi Plafon PVC
4. Harga Plafon PVC
5. PVC Panel
6. PVC Wallboard
7. PVC Flooring

=================================
Segera Telpon sekarang !
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Harga Plafon Dan Pemasangan, Harga Plafon Dan Gambarnya, Harga Plafon Wpc Duma, Harga Cat Plafon Propan, Foto Plafon Kamar, Harga Cat Plafon Kalsiboard

WA 0813 2744 6997 Jasa Pasang Gypsum Plafon Interior Simo, Boyolali 57377
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon GRC Tahun 2022 2023 2024 Simo, Boyolali 57377
WA 0813 2744 6997 Harga Lis Plafon Dari Kayu Simo, Boyolali 57377
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon GRC Minimalis Simo, Boyolali 57377
WA 0813 2744 6997 Instalasi Plafon Gypsum Simo, Boyolali 57377
WA 0813 2744 6997 Jasa Pasang Plafon Gypsum Kamar Minimalis Simo, Boyolali 57377
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon GRC Terpasang Simo, Boyolali 57377
WA 0813 2744 6997 Bahan Plafon Tahan Air Dan Api Simo, Boyolali 57377
WA 0813 2744 6997 Harga Lampu Plafon Minimalis Simo, Boyolali 57377
WA 0813 2744 6997 Lis Shunda Plafon Simo, Boyolali 57377
WA 0813 2744 6997 Aksesoris Plafon Gypsum Simo, Boyolali 57377
WA 0813 2744 6997 Harga Fitting Lampu Plafon Broco Simo, Boyolali 57377
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon PVC Elite Simo, Boyolali 57377
WA 0813 2744 6997 Harga Borongan Pasang Plafon Simo, Boyolali 57377
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Gypsum Tahan Air Simo, Boyolali 57377
WA 0813 2744 6997 Jasa Pasang Plafon Kamar Dari Kain Simo, Boyolali 57377
WA 0813 2744 6997 Jasa Pasang Plafon Ruang Meeting Simo, Boyolali 57377
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Per Simo, Boyolali 57377
WA 0813 2744 6997 Ongkos Jasa Pasang Plafon Simo, Boyolali 57377
WA 0813 2744 6997 Jasa Pasang Plafon PVC Vs Kalsiboard Simo, Boyolali 57377
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Ertiga Simo, Boyolali 57377