Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (29201)

#LNF 2023-11-16 22:25

PROFESIONAL ✆ WA 085 945 413 022 Jasa Cargo dan Ekspedisi Container Surabaya Ke Sangata ~ ☏ WA 085 945 413 022 Jasa Cargo dan Ekspedisi Container Surabaya Ke Sangata ☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Container Reefer 40 feet Jakarta Ke Makassar ☎ WA 085 945 413 022 Tarif Sewa Kontainer Pendingin 40 ft Jakarta Tarakan ✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer 40 ft Jakarta Ke Berau ☎ WA 085 945 413 022 Tarif Sewa Dry Container 40 feet Jakarta Ke Manado ✆ WA 085 945 413 022 Biaya Kirim Container 20 ft Surabaya Kumai


WA 085 945 413 022 Jasa Pengiriman dan jasa rental kontainer Pendingin dan Kering Ukuran 20 dan 40 " unggul dari Jakarta dan Surabaya ke Pulau Kalimantan dan Sulawesi dengan sistem Port To Port dan Door To Door. Tim kami siap membantu menyokong kebutuhan pengiriman Anda dengan layanan berkualitas tinggi dari Jakarta / Surabaya ke kota kota Makassar, Palu, Pontianak, Balikpapan, Banjarmasin, Samarinda, Gorontalo, Manado, Kendari dan kota lainnya di Kalimantan dan Sulawesi.

Kontainer merupakan bagian vital dalam bidang logistik dan pengiriman. Kami menyadari betapa pentingnya setiap kiriman, oleh karena itu team kami berkomitmen untuk menawarkan kontainer-kontainer yang handal untuk mengamankan barang-barang Anda aman selama proses pengiriman.

Fokus utama layanan kami adalah di rute pengiriman dari Jakarta, Surabaya ke Pulau Kalimantan dan Sulawesi. Melalui pengalaman bertahun-tahun dalam bidang ini, kami telah membangun koneksi yang kokoh, memungkinkan kami untuk mengatasi tantangan logistik dan mengirimkan solusi yang tepat kepada Anda.

Tim kami menyadari bahwa setiap pengapalan memiliki kebutuhan unik, dan itulah mengapa kami menawarkan penyesuaian layanan. Jika Anda ingin, memilih dari pilihan ukuran dan jenis kontainer sesuai dengan muatan yang Anda kirimkan.

Ketepatan adalah yang kami utamakan. Kami selalu berusaha untuk menjalankan pengiriman Anda pada waktunya, bebas dari keterlambatan yang tidak diinginkan.

Dengan jasa unggul kami, kami dengan tulus ingin menjadi rekkanan bisnis Anda dalam meningkatkan operasi logistik dan pengiriman. Container handal kami akan membantu barang-barang Anda terkirim dengan aman.

Untuk kebutuhan pengiriman berbagai skala, kami menawarkancontainer dengan berbagai ukuran, termasuk kontainer 20 kaki dan kontainer empat puluh kaki. Kedua ukuran kontainer ini memiliki masing-masing kelebihan yang dapat disesuaikan dengan muatan serta kebutuhan pengiriman yang Anda miliki.

Kontainer 20 kaki adalah pilihan yang ideal untuk pengiriman dengan volume muatan sedang hingga kecil. Dimensi yang lebih kecil ini dapat memuat barang-barang yang tidak terlalu besar, seperti barang komersial, barang rumah tangga, atau muatan proyek khusus. Meskipun ukurannya lebih kecil, kontainer ini tetap menawarkan perlindungan yang serupa untuk barang-barang Anda.

Di sisi lain, kontainer empat puluh kaki merupakan pilihan yang luas dan ideal untuk pengiriman dengan jumlah barang yang signifikan. Dengan ruang yang lebih besar, kontainer ini dapat menampung barang-barang yang lebih banyak, seperti peralatan industri, barang hasil pertanian, perabotan, dan bahkan barang konstruksi yang lebih besar dimensi.

Tidak hanya itu, kontainer empat puluh kaki juga bisa diatur untuk penggunaan ganda atau pengiriman kombinasi. Anda dapat memisahkan muatan dalam bagian internal yang memungkinkan untuk mengangkut barang berbeda dalam satu kontainer.

Apapun ukuran kontainer yang Anda pilih, kami jaminan kualitas tinggi dalam setiap kontainer yang kami tawarkan. Kualitas material dan ketahanan terhadap cuaca akan menjamin barang-barang Anda terlindungi selama perjalanan pengiriman.

Kontak kami hari ini untuk penawaran lengkap mengenai jasa kami. Kami dengan senang hati siap menjawab pertanyaan Anda dan memberikan solusi terbaik untuk kebutuhan pengiriman Anda. Serahkan pengiriman Anda kepada kami dan lihat sendiri kualitasnya!


=================================
Untuk Informasi Detil Hubungi :
Bpk. Asep
WA 085 945 413 022
=================================

✆ WA 085 945 413 022 Jasa Penyewaan Container Reefer 40 ft Jakarta Ke Kumai
✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Container Reefer 20 feet Jakarta Balikpapan
✆ WA 085 945 413 022 Jasa Penyewaan Dry Container 20 feet Jakarta Kotabaru
✆ WA 085 945 413 022 Jasa Penyewaan Dry Container 20 ft Jakarta Palu
✆ WA 085 945 413 022 Tarif Sewa Dry Container Port To Port Surabaya Ke Toraja
✆ WA 085 945 413 022 Jasa Cargo dan Ekspedisi Dry Container Door To Door Jakarta Kutai
✆ WA 085 945 413 022 Tarif Sewa Kontainer Pendingin 40 feet Jakarta Ke Bau Bau
✆ WA 085 945 413 022 Jasa Penyewaan Container Reefer 20" Jakarta Ke Kalimantan
✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Dry Container 40" Surabaya Singkawang
✆ WA 085 945 413 022 Jasa Cargo dan Ekspedisi Kontainer 40 ft Jakarta Ke Batulicin
✆ WA 085 945 413 022 Jasa Penyewaan Container Jakarta Ke Toraja
✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer 20 ft Jakarta Samarinda
✆ WA 085 945 413 022 Jasa Penyewaan Reefer Pendingin 40 ft Jakarta Ke Palangkaraya
✆ WA 085 945 413 022 Jasa Cargo dan Ekspedisi Reefer Pendingin 40 feet Jakarta Berau
✆ WA 085 945 413 022 Tarif Sewa Container Port To Port Jakarta Ke Nunukan
✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Dry Container 40 ft Surabaya Balikpapan
✆ WA 085 945 413 022 Tarif Sewa Dry Container 40 feet Jakarta Ke Manado
✆ WA 085 945 413 022 Biaya Kirim Kontainer Door To Door Surabaya Tarakan
✆ WA 085 945 413 022 Jasa Cargo dan Ekspedisi Container Reefer 20 feet Surabaya Tarakan
✆ WA 085 945 413 022 Biaya Kirim Kontainer 40" Jakarta Ke Berau
✆ WA 085 945 413 022 Biaya Kirim Kontainer Door To Door Surabaya Pontianak

#JasaCargodanEkspedisiContainerSurabayaKeSangata #ExpedisiContainerReefer40feetJakartaKeMakassar #TarifSewaKontainerPendingin40ftJakartaTarakan #ExpedisiKontainer40ftJakartaKeBerau #TarifSewaDryContainer40feetJakartaKeManado #BiayaKirimContainer20ftSurabayaKumai

TERPERCAYA ✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Container 40 feet Jakarta Singkawang 2023-11-16 22:24

TERPERCAYA ✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Container 40 feet Jakarta Singkawang ~ ✔ WA 085 945 413 022 Expedisi Container 40 feet Jakarta Singkawang ✔ WA 085 945 413 022 Harga Expedisi Container Reefer Door To Door Jakarta Ke Kotabaru ☎ WA 085 945 413 022 Jasa Sewa Kontainer 40 ft Jakarta Berau ✆ WA 085 945 413 022 Jasa Sewa Kontainer Pendingin Jakarta Ke Tarakan ☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin 20 ft Surabaya Ke Sulawesi ✆ WA 085 945 413 022 Jasa Ekspedisi Container Reefer 40 ft Jakarta Ke Tangkiang


WA 085 945 413 022 Jasa Logistik dan jasa rental kontainer Reefer dan Kering Ukuran 20 dan 40 Feet terbaik dari Jakarta dan Surabaya ke Pulau Kalimantan dan Sulawesi dengan sistem Port To Port dan Door To Door. Kami siap membantu memenuhi kebutuhan pengiriman Anda dengan layanan berkualitas tinggi dari Jakarta / Surabaya ke kota kota Makassar, Palu, Pontianak, Balikpapan, Banjarmasin, Samarinda, Gorontalo, Manado, Kendari dan kota lainnya di Kalimantan dan Sulawesi.

Kontainer adalah bagian penting dalam industri logistik dan pengiriman. Kami mengerti betapa berharganya setiap pengiriman, oleh karena itu team kami berkomitmen untuk menyediakan kontainer-kontainer yang handal untuk menjamin barang-barang Anda aman selama proses pengiriman.

Fokus utama jasa kami adalah pada rute pengiriman dari Jakarta, Surabaya ke Pulau Kalimantan dan Sulawesi. Melalui pengalaman bertahun-tahun dalam sektor ini, kami telah mengembangkan jaringan yang kokoh, memungkinkan kami untuk mengelola tantangan logistik dan menyampaikan solusi yang optimal kepada Anda.

Tim kami menyadari bahwa setiap pengiriman memiliki kebutuhan unik, dan itulah mengapa tim kami turut menawarkan penyesuaian layanan. Jika Anda ingin, memilih dari sejumlah ukuran dan jenis kontainer sesuai dengan komoditas yang Anda kirimkan.

Keandalan adalah yang kami jadikan fokus utama. Komitmen kami selalu untuk menjalankan pengiriman Anda tepat waktu, tanpa kelambatan yang tidak perlu.

Dengan layanan unggulan kami, kami siap menjadi mitra bisnis Anda dalam menyukseskan operasi logistik dan pengiriman. Unit kontainer yang berkualitas tinggi kami memastikan barang-barang Anda terkirim dengan aman.

Untuk kebutuhan pengiriman berbagai skala, kami menawarkancontainer dengan berbagai ukuran, termasuk kontainer 20" dan kontainer 40 kaki. Kedua ukuran kontainer ini memiliki kegunaan unik yang dapat disesuaikan dengan muatan serta kebutuhan pengiriman yang Anda miliki.

Kontainer 20 kaki adalah pilihan yang ideal untuk pengiriman dengan jumlah muatan sedang hingga kecil. Ukuran yang lebih kompak ini sangat sesuai untuk barang-barang yang tidak memerlukan ruang yang luas, seperti barang komersial, peralatan rumah tangga, atau muatan proyek khusus. Meskipun ukurannya lebih kecil, kontainer ini tetap memberikan perlindungan yang sama untuk barang-barang Anda.

Di sisi lain, kontainer empat puluh kaki adalah opsi yang luas dan cocok untuk pengiriman dengan jumlah barang yang signifikan. Dengan ruang yang lebih lega, kontainer ini cocok untuk barang-barang yang lebih banyak, seperti peralatan industri, barang hasil pertanian, perabotan, dan bahkan material konstruksi yang lebih ukuran besar.

Tidak hanya itu, kontainer empat puluh kaki juga dapat diatur untuk penggunaan ganda atau pengiriman kombinasi. Anda dapat memisahkan muatan dalam pembagian internal yang memungkinkan untuk mengangkut barang berbeda dalam satu kontainer.

Apapun ukuran kontainer yang Anda pilih, kami memberikan mutu terbaik dalam setiap unit kontainer yang kami sediakan. Kualitas material dan ketahanan terhadap cuaca akan menyakinkan barang-barang Anda tetap aman selama perjalanan pengiriman.

Hubungi kami hari ini untuk penawaran lengkap mengenai jasa kami. Kami siap menjawab pertanyaan Anda dan menemukan solusi ideal untuk kebutuhan pengiriman Anda. Percayakan pengiriman Anda kepada kami dan nikmati keunggulannya!


=================================
Untuk Informasi Detil Hubungi :
Bpk. Asep
WA 085 945 413 022
=================================

✆ WA 085 945 413 022 Jasa Sewa Dry Container 20" Surabaya Ke Banjarmasin
✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Dry Container 40 ft Jakarta Manado
✆ WA 085 945 413 022 Jasa Ekspedisi Dry Container 40 feet Surabaya Ke Luwuk
✆ WA 085 945 413 022 Harga Expedisi Container Reefer 40" Surabaya Pontianak
✆ WA 085 945 413 022 Jasa Ekspedisi Kontainer Pendingin 40" Jakarta Tanjung Selor
✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Dry Container 20 ft Surabaya Ke Banggai Laut
✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Dry Container 40" Jakarta Ke Gorontalo
✆ WA 085 945 413 022 Jasa Ekspedisi Reefer Pendingin 40 feet Jakarta Tangkiang
✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer 20 ft Surabaya Ke Kolaka
✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Reefer Pendingin 20 feet Jakarta Pontianak
✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin 20" Jakarta Singkawang
✆ WA 085 945 413 022 Jasa Sewa Container Reefer Door To Door Surabaya Sangata
✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Container Reefer 40 feet Surabaya Ke Manado
✆ WA 085 945 413 022 Jasa Ekspedisi Container Reefer Door To Door Surabaya Tarakan
✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Container 20" Jakarta Ke Kolaka
✆ WA 085 945 413 022 Jasa Sewa Container Reefer 20" Surabaya Ke Pontianak
✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Container Reefer Jakarta Pontianak
✆ WA 085 945 413 022 Jasa Sewa Container Reefer Jakarta Ke Bau Bau
✆ WA 085 945 413 022 Jasa Ekspedisi Kontainer Pendingin Door To Door Surabaya Ke Nunukan
✆ WA 085 945 413 022 Jasa Ekspedisi Kontainer 20 ft Surabaya Ke Manado
✆ WA 085 945 413 022 Jasa Ekspedisi Container 20" Jakarta Nunukan

#ExpedisiContainer40feetJakartaSingkawang #HargaExpedisiContainerReeferDoorToDoorJakartaKeKotabaru #JasaSewaKontainer40ftJakartaBerau #JasaSewaKontainerPendinginJakartaKeTarakan #ExpedisiKontainerPendingin20ftSurabayaKeSulawesi #JasaEkspedisiContainerReefer40ftJakartaKeTangkiang

TERBAIK ☏ WA 085 945 413 022 Persewaan Dry Container 40" Jakarta Ke Singkawang 2023-11-16 22:23

TERBAIK ☏ WA 085 945 413 022 Persewaan Dry Container 40" Jakarta Ke Singkawang ~ ☏ WA 085 945 413 022 Persewaan Dry Container 40" Jakarta Ke Singkawang ✆ WA 085 945 413 022 Jasa Penyewaan Container 40 ft Jakarta Tarakan ✔ WA 085 945 413 022 Persewaan Reefer Pendingin Port To Port Surabaya Pontianak ☎ WA 085 945 413 022 Tarif Sewa Kontainer 40" Jakarta Manado ✆ WA 085 945 413 022 Persewaan Dry Container 40 feet Jakarta Tarakan ✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Container Reefer Surabaya Ke Balikpapan


WA 085 945 413 022 Jasa Cargo dan jasa rental kontainer Pendingin dan Dry Ukuran 20 dan 40 " unggul dari Jakarta dan Surabaya ke Pulau Kalimantan dan Sulawesi dengan sistem Port To Port dan Door To Door. Perusahaan kami siap membantu memenuhi kebutuhan pengiriman Anda dengan layanan berkualitas tinggi dari Jakarta / Surabaya ke kota kota Makassar, Palu, Pontianak, Balikpapan, Banjarmasin, Samarinda, Gorontalo, Manado, Kendari dan kota lainnya di Kalimantan dan Sulawesi.

Container juga bagian penting dalam bidang logistik dan pengiriman. Kami memahami betapa berarti setiap pengiriman, oleh karena itu kami berusaha keras untuk menyediakan kontainer-kontainer yang unggul untuk mengamankan barang-barang Anda dalam kondisi baik selama proses pengiriman.

Keunggulan utama jasa kami adalah di rute pengiriman dari Jakarta, Surabaya ke Pulau Kalimantan dan Sulawesi. Dengan rekam jejak yang kuat dalam bidang ini, kami telah menyusun jejaring yang kokoh, memungkinkan kami untuk menangani tantangan logistik dan menyampaikan solusi yang optimal kepada Anda.

Kami memahami bahwa setiap pengapalan memiliki permintaan khas, dan itulah mengapa kami juga menawarkan layanan kustomisasi. Jika Anda ingin, memilih dari berbagai macam ukuran dan jenis kontainer sesuai dengan barang yang Anda kirimkan.

Ketepatan adalah yang kami jadikan fokus utama. Kami selalu berusaha untuk menyampaikan pengiriman Anda pada waktunya, tanpa adanya keterlambatan.

Dengan jasa unggul kami, kami dengan tulus ingin menjadi mitra bisnis Anda dalam meningkatkan operasi logistik dan pengiriman. Kontainer-kontainer berkualitas tinggi kami mendukung barang-barang Anda terangkut dengan aman.

Untuk kebutuhan pengiriman berbagai skala, kami menawarkancontainer dengan berbagai ukuran, termasuk kontainer dua puluh kaki dan kontainer 40". Baik kontainer 20" maupun 40" memiliki fungsi khusus yang dapat disesuaikan dengan muatan serta kebutuhan pengiriman yang Anda miliki.

Kontainer dua puluh kaki adalah pilihan yang bagus untuk pengiriman dengan volume muatan sedang hingga kecil. Dimensi yang lebih kecil ini sangat sesuai untuk barang-barang yang tidak memerlukan ruang yang luas, seperti barang jualan, peralatan rumah tangga, atau barang proyek tertentu. Meskipun ukurannya lebih kecil, kontainer ini tetap memberikan perlindungan yang setara untuk barang-barang Anda.

Di sisi lain, kontainer 40" adalah opsi yang luas dan memadai untuk pengiriman dengan jumlah barang yang signifikan. Dengan ruang yang lebih besar, kontainer ini mampu mengakomodasi barang-barang yang lebih banyak, seperti barang industri, komoditas pertanian, furniture, dan bahkan material konstruksi yang lebih besar dimensi.

Tidak hanya itu, kontainer 40 kaki juga bisa diatur untuk penggunaan ganda atau pengiriman campuran. Anda dapat memisahkan muatan dalam bagian internal yang memungkinkan untuk pemisahan berbagai barang dalam satu kontainer.

Apapun ukuran kontainer yang Anda pilih, kami jaminan mutu terbaik dalam setiap unit kontainer yang kami sediakan. Material berkualitas tinggi dan ketahanan terhadap segala cuaca akan memastikan barang-barang Anda terlindungi selama perjalanan pengiriman.

Hubungi kami hari ini untuk penawaran lengkap mengenai jasa kami. Kami dengan senang hati siap menjawab pertanyaan Anda dan menemukan solusi ideal untuk kebutuhan pengiriman Anda. Serahkan pengiriman Anda kepada kami dan rasakan perbedaannya!


=================================
Untuk Info Detil Hubungi :
Bpk. Asep
WA 085 945 413 022
=================================

☏ WA 085 945 413 022 Jasa Penyewaan Container Reefer Port To Port Jakarta Banggai Laut
☏ WA 085 945 413 022 Rental Container Surabaya Ke Sangata
☏ WA 085 945 413 022 Tarif Sewa Container Reefer Surabaya Sulawesi
☏ WA 085 945 413 022 Jasa Penyewaan Dry Container 20 feet Surabaya Ke Tarakan
☏ WA 085 945 413 022 Persewaan Dry Container 40 feet Jakarta Banggai Laut
☏ WA 085 945 413 022 Tarif Sewa Container Door To Door Jakarta Batulicin
☏ WA 085 945 413 022 Persewaan Container Reefer 40 feet Surabaya Ke Tanjung Selor
☏ WA 085 945 413 022 Jasa Penyewaan Kontainer 20 feet Surabaya Ke Bontang
☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Container Reefer 40 ft Jakarta Ke Tarakan
☏ WA 085 945 413 022 Persewaan Kontainer Pendingin 40 ft Surabaya Ke Kumai
☏ WA 085 945 413 022 Tarif Sewa Kontainer 40 feet Jakarta Ke Sulawesi
☏ WA 085 945 413 022 Tarif Sewa Reefer Pendingin 40 ft Surabaya Gorontalo
☏ WA 085 945 413 022 Jasa Penyewaan Dry Container 20" Surabaya Ke Bau Bau
☏ WA 085 945 413 022 Tarif Sewa Container Reefer Door To Door Jakarta Kumai
☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Reefer Pendingin 20 feet Surabaya Ke Tarakan
☏ WA 085 945 413 022 Rental Reefer Pendingin Port To Port Jakarta Toraja
☏ WA 085 945 413 022 Rental Reefer Pendingin Jakarta Ke Singkawang
☏ WA 085 945 413 022 Rental Container Port To Port Jakarta Berau
☏ WA 085 945 413 022 Tarif Sewa Kontainer Pendingin 20 feet Jakarta Ke Gorontalo
☏ WA 085 945 413 022 Jasa Penyewaan Dry Container 20 ft Surabaya Ke Kutai
☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin 40 ft Jakarta Ke Balikpapan

#PersewaanDryContainer40"JakartaKeSingkawang #JasaPenyewaanContainer40ftJakartaTarakan #PersewaanReeferPendinginPortToPortSurabayaPontianak #TarifSewaKontainer40"JakartaManado #PersewaanDryContainer40feetJakartaTarakan #ExpedisiContainerReeferSurabayaKeBalikpapan