Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30726)

TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Biaya Pemasangan Plafon PVC Miring Sukoharjo, Sukoharjo 57519 2022-06-04 08:38

TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Biaya Pemasangan Plafon PVC Miring Sukoharjo, Sukoharjo 57519 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Asbes Plafon Rumah Sukoharjo, Sukoharjo 57519 #WA 0813 2744 6997 Cat Plafon Paling Bagus Kartasura, Sukoharjo 57161 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Plafon Kartasura, Sukoharjo 57166 #WA 0813 2744 6997 Biaya Pemasangan Plafon PVC Rumah Minimalis Kartasura, Sukoharjo 57164 #WA 0813 2744 6997 Analisa Harga Satuan Pekerjaan Plafond Akustik Kartasura, Sukoharjo 57164

Pemborong Plafon Terbaik Dan Terpercaya Di daerah Sukoharjo.
Melayani pasang plapon Gypsum, PVC, GRC, Eternit dengan berbagai ukuran, model sesuai desain rumah, Kantor, Masjid, Hotel, Musholla, Aula, Toko, Salon, Restoran, Cucian Mobil, Pabrik, Ruko, Sekolah, Pondok Pesantren, Instansi Pemerintah, Apartemen maupun Gudang

Apa itu Plafon PVC?
Plafon PVC adalah plafon yang terbuat dari bahan PVC atau Polivynil Chloride yang memiliki berbagai keunggulan dibandingkan plafon dari gypsum, triplek, atau fiber semen /grc.
1. Bahan Anti Rayap
Diantara faktor ketahanan dari plafon pvc yaitu anti terhadap rayap, dengan demikian plafon awet. Apabila musim hujan datang, tentu kita tidak akan direpotkan dengan kebocoran plafon karena sudah keropos dimakan rayap sehingga plafon pvc ini dapat awet dan bisa bertahan digunakan hingga bertahun-tahun.
2. Lebih Ringan & Kuat
3. Tahan Api
Terbuat dari bahan PVC yang lebih tahan api daripada bahan bahan lainnya
4. Tanpa Pengelasan
Bahan Pvc tidak mudah pecah, sehingga lebih cepat dan mudah dalam proses instalasi pemasangannya. Lebih mudah dibentuk sesuai dengan selera yang diinginkan. Keuntungan lainnya adalah tidak perlu dicat sehingga lebih hemat biaya jika dibandingkan dengan plafon bahan lain.
5. Minim Pemeliharaan
6. Hemat Waktu Pemasangan
Bahan Pvc tidak mudah pecah, sehingga lebih cepat dan mudah dalam proses instalasi pemasangannya. Lebih mudah dibentuk sesuai dengan selera yang diinginkan. Keuntungan lainnya adalah tidak perlu dicat sehingga lebih hemat biaya jika dibandingkan dengan plafon bahan lain.
7. Ramah Lingkungan
8. Harga Ekonomis
9. Desainnya Lebih Menarik serta Banyak Pilihan Warna
Keunggulan lain dari plafon PVC adalah bagian luarnya yang telah diberi finishing warna dan berbagai varian motif, sehingga tak perlu lagi mengecat ulang dan membuat berbagai macam motif pada langit-langit. Plafon yang terbuat dari PVC punya banyak pilihan warna, corak, dan juga bentuk. Cukup pilih warna plafon PVC yang cocok dengan desain rumah atau bangunan.

Mau order jasa instalasi plapon PVC, Gypsum, GRC, Tripleks, akustik wilayah $namakota dan sekitarnya sangat gampang:
1. Peminat menghubungi Kami bisa lewat Telp, WA, SMS.
2. Atur jadwal waktunya untuk kami bisa Survey Lokasi.
3. Dari hasil survey kami buatkan perhitungan Biaya Keseluruhan pasang plafon PVC
4. Bilamana disetujui, pekerjaan dapat Segera kami mulai.
Semoga Bermanfaat.

Berapa upah pasang plafon per meter?
Untuk rata-rata biaya pasang plafon PVC berkisar Rp150.000 hingga Rp350.000 per meter persegi untuk merek Shunda. Namun, biaya tersebut tergantung model dan merek plafon PVC dan belum termasuk ongkos tukang

Apabila Anda membutuhkan layanan Kami di Sukoharjo, Sukoharjo 57519, segera hubungi Kami, Layanan Kami siap membantu Anda jika ada yang mau di tanyakan.

Kami mempunyai karyawan pemasangan plafon yg handal dan profesional.

Layanan Jasa kami
1. Produk Plafon PVC
2. Desain Plafon PVC
3. Instalasi Plafon PVC
4. Harga Plafon PVC
5. PVC Panel
6. PVC Wallboard
7. PVC Flooring

=================================
Segera Telpon sekarang !
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Biaya Pemasangan Plafon PVC Miring, Harga Asbes Plafon Rumah, Cat Plafon Paling Bagus, Kontraktor Plafon, Biaya Pemasangan Plafon PVC Rumah Minimalis, Analisa Harga Satuan Pekerjaan Plafond Akustik

WA 0813 2744 6997 Biaya Pemasangan Plafon Gypsum Yang Murah Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Harga Lampu Plafon Rumah Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Model Plafon Kantor Minimalis Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Model Plafon GRC Ruang Tamu Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Bahan Plafon PVC Terbaik Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Desain Plafon GRC Minimalis Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Biaya Pemasangan Plafon Wifon Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Rangka Plafon PVC Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Biaya Pemasangan Plafon PVC Knock Down Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Ketebalan Plafon GRC Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Harga Borongan Pasang Plafon Gypsum Per Meter Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Tukang Plafon Akustik Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Biaya Pemasangan Plafon PVC Kamar Tidur Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Biaya Pemasangan Plafon PVC Per Dus Isi Berapa Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Eternit Asbes Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon PVC Anda Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Sunda Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Biaya Pemasangan Plafon Gypsum Dapur Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Biaya Pemasangan Gypsum Plafon Anti Air Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Gypsum Di Sukoharjo, Sukoharjo 57519
WA 0813 2744 6997 Contoh Plafon Gypsum Ruang Tamu Sukoharjo, Sukoharjo 57519

PESAN SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Aluminium Fambar Kandangan, Temanggung 56281 2022-06-04 08:37

PESAN SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Aluminium Fambar Kandangan, Temanggung 56281 ~ #WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Dan Rak Piring Parakan, Temanggung 56254 #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Terbaru Temanggung, Temanggung 56228 #WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Kitchen Set Mungil Wonoboyo, Temanggung 56266 #WA 0813 2744 6997 Dapur Kecil Minimalis Tanpa Kitchen Set Tretep, Temanggung 56259 #WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Mungil Temanggung, Temanggung 56229

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen area Temanggung dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di wilayah Kandangan, Temanggung 56281.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Toko Kitchen Set Kandangan, Temanggung 56281
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Colors Kandangan, Temanggung 56281
WA 0813 2744 6997 Model Kitchen Set Minimalis Model L Kandangan, Temanggung 56281
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Foto Kandangan, Temanggung 56281
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dapur Warna Pink Kandangan, Temanggung 56281
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Furniture Kandangan, Temanggung 56281
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dapur Kotor Kandangan, Temanggung 56281
WA 0813 2744 6997 Cat Lemari Dapur Kandangan, Temanggung 56281
WA 0813 2744 6997 Gambar Kitchen Set Rumah Minimalis Kandangan, Temanggung 56281
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Makeover Kandangan, Temanggung 56281
WA 0813 2744 6997 Kitchen Rumah Minimalis Kandangan, Temanggung 56281
WA 0813 2744 6997 Harga Lemari Kitchen Set 3 Pintu Kandangan, Temanggung 56281
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Per Unit Kandangan, Temanggung 56281
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set September 2022 2023 2024 Kandangan, Temanggung 56281
WA 0813 2744 6997 Bikin Kitchen Set Murah Di Kandangan, Temanggung 56281
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Kandangan, Temanggung 56281 Dan Sekitarnya Kandangan, Temanggung 56281
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Untuk Dapur Yg Kecil Kandangan, Temanggung 56281
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Kayu Palet Kandangan, Temanggung 56281
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Untuk Dapur Minimalis Kandangan, Temanggung 56281
WA 0813 2744 6997 Jual Digital Kitchen Scale Kandangan, Temanggung 56281
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Tempat Cuci Piring Kandangan, Temanggung 56281

Lemari Dapur Aluminium Fambar, Lemari Dapur Dan Rak Piring, Harga Kitchen Set Terbaru, Daftar Harga Kitchen Set Mungil, Dapur Kecil Minimalis Tanpa Kitchen Set, Desain Kitchen Set Mungil

RAPI! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Toko Murah Cilacap Utara, Cilacap 53234 2022-06-04 08:36

RAPI! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Toko Murah Cilacap Utara, Cilacap 53234 ~ #WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Shabby Chic Cilacap, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Vendor Interior Design Master Bedroom Majenang, Cilacap 53257 #WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Type 45 2 Lantai Karangpucung, Cilacap 53255 #WA 0813 2744 6997 Daftar Perusahaan Desain Interior Di Cilacap Selatan, Cilacap 53213 #WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Kafetaria Kampung Laut, Cilacap 53253

Jasa Pemborong Interior Terbaik Dan Terpercaya Di kota Cilacap.
# FREE Biaya Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Tepat Waktu dan Bagus.
# Kami menerima segala jenis Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Cilacap dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di wilayah Cilacap Utara, Cilacap 53234.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Jasa Desain Interior Toko Murah, Vendor Desain Interior Rumah Shabby Chic, Vendor Interior Design Master Bedroom, Vendor Desain Interior Rumah Type 45 2 Lantai, Daftar Perusahaan Desain Interior Di, Vendor Desain Interior Kafetaria


WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Toko Stationery Cilacap Utara, Cilacap 53234
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Kamar Tidur Minimalis Apartemen Cilacap Utara, Cilacap 53234
WA 0813 2744 6997 Vendor Interior Design Boho Bedroom Cilacap Utara, Cilacap 53234
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Barbershop Cilacap Utara, Cilacap 53234
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Mewah Di Cilacap Utara, Cilacap 53234
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Ruang Tamu Mungil Cilacap Utara, Cilacap 53234
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Rumah Cilacap Utara, Cilacap 53234
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Pop Art Cilacap Utara, Cilacap 53234
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Islami Cilacap Utara, Cilacap 53234
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Minimalis Type 32 Cilacap Utara, Cilacap 53234
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Oriental Cilacap Utara, Cilacap 53234
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Wedding Cilacap Utara, Cilacap 53234
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Apartemen Tipe 36 Cilacap Utara, Cilacap 53234
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Corel Cilacap Utara, Cilacap 53234
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Kamar Kost 3x4 Cilacap Utara, Cilacap 53234
WA 0813 2744 6997 Vendor Interior Design Family Apartment Cilacap Utara, Cilacap 53234
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Ruangan Butik Cilacap Utara, Cilacap 53234
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Online Cilacap Utara, Cilacap 53234
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Balkon Cilacap Utara, Cilacap 53234
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Per Meter Cilacap Utara, Cilacap 53234
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Apartemen Pawono Terrace Cilacap Utara, Cilacap 53234