Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30726)

ORDER DISINI! WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Minimalis Dapur Di Depan Kutoarjo, Purworejo 54215 2022-06-04 08:41

ORDER DISINI! WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Minimalis Dapur Di Depan Kutoarjo, Purworejo 54215 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Kayu Type 45 Gebang, Purworejo 54191 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Pagar Minimalis Rumah Type 36 Ngombol, Purworejo 54172 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Idaman 2022 2023 2024 Grabag, Purworejo 54265 #WA 0813 2744 6997 Jasa Kumpulan Desain Rumah Type 45 Gebang, Purworejo 54191 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Sangat Sederhana Terbaru Grabag, Purworejo 54265

Arsitek handal dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan dengan online maupun offline di Kutoarjo, Purworejo 54215 serta lokasi lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami terima order jasa desain di seluruh wilayah Kutoarjo, Purworejo 54215 dan akan semakin meluas. Tak cuma membuat jasa desain bangunan pribadi maupun publik yang dibangun dari nol secara custom, kami pun menyiapkan jasa design rumah siap bangun dan jasa gambar interior. Jasa Arsitek Kutoarjo, Purworejo 54215 juga terima order gambar desain menyeluruh dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami layani :
Konsultan Gambar Rumah Mewah
Konsultan Design Rumah Minimalis
Konsultan Rancang Bangun Private Villa
Konsultan Design Kompleks Villa
Konsultan Rancang Bangun Perumahan / Cluster
Jasa Gambar Bangunan Bungalow
Jasa Gambar Resort
Jasa Rancang Bangun Hotel / Mini Hotel
Jasa Design Ruko / Pertokoan
Arsitek Desain Apartemen
Arsitek Rancang Bangun Kost-Kostan
Konsultan Gambar Bangunan Guest House
Jasa Rancang Bangun Penginapan
Arsitek Gambar Kantor
Arsitek Design Mess / Asrama
Jasa Gambar Bangunan Sekolah / Kampus
Konsultan Design Masjid / Musholla
Jasa Rancang Bangun Gereja
Konsultan Desain Restauran / Cafe
Arsitek Gambar Pondok
Arsitek Design Rumah Liburan
Konsultan Design Mall
Arsitek Rancang Bangun Salon / Spa
Arsitek Gambar Bangunan Bangunan Lainnya

Anda berada di area Kutoarjo, Purworejo 54215 dan ingin membangun atau memugar bangunan Anda tanpa perlu kerepotan mengatur tukang dan was-was anggaran membengkak?

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Ruang Makan Dan Taman Kutoarjo, Purworejo 54215
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Luas Tanah 72m2 Kutoarjo, Purworejo 54215
WA 0813 2744 6997 Jasa Kumpulan Desain Rumah Minimalis Type 21 Kutoarjo, Purworejo 54215
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Di Amerika Serikat Kutoarjo, Purworejo 54215
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Tingkat 2 Type 21 Kutoarjo, Purworejo 54215
WA 0813 2744 6997 Jasa Www.denah Rumah 2 Kamar.com Kutoarjo, Purworejo 54215
WA 0813 2744 6997 Jasa Biaya Jasa Arsitek Rumah Kutoarjo, Purworejo 54215
WA 0813 2744 6997 Jasa Mencari Jasa Arsitek Di Semua Pilihan Kutoarjo, Purworejo 54215
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Joglo Minimalis Kutoarjo, Purworejo 54215
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Minimalis Di Kampung Kutoarjo, Purworejo 54215
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Online Gratis Kutoarjo, Purworejo 54215
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Gaya Tropis Kutoarjo, Purworejo 54215
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Papan Kayu Kutoarjo, Purworejo 54215
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Betawi Kutoarjo, Purworejo 54215
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitektur Rumah Lahan Miring Kutoarjo, Purworejo 54215
WA 0813 2744 6997 Jasa Cara Membuat Rumah Kos Rendah Kutoarjo, Purworejo 54215
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Lantai 1 Dwg Kutoarjo, Purworejo 54215
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Tempat Usaha Laundry Kutoarjo, Purworejo 54215
WA 0813 2744 6997 Jasa Cara Membangun Rumah Minimalis Murah Kutoarjo, Purworejo 54215
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Kutoarjo, Purworejo 54215 Terbaru
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Rumah Ukuran Tanah 8 X 12 Kutoarjo, Purworejo 54215

#JasaDenahRumahMinimalisDapurDiDepan #JasaDesainRumahKayuType45 #JasaDesainPagarMinimalisRumahType36 #JasaDesainRumahIdaman202220232024 #JasaKumpulanDesainRumahType45 #JasaDesainRumahSangatSederhanaTerbaru

HANYA DISINI! WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Salon Dan Spa Cilacap Tengah, Cilacap 53224 2022-06-04 08:40

HANYA DISINI! WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Salon Dan Spa Cilacap Tengah, Cilacap 53224 ~ #WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Minimalis Eropa Cilacap Selatan, Cilacap 53215 #WA 0813 2744 6997 Harga Interior Rumah Kecil Kroya, Cilacap 53282 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Ruang Keluarga Cilacap Selatan, Cilacap 53212 #WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Ruang Meeting Sampang, Cilacap 53273 #WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Houzz Karangpucung, Cilacap 53255

Jasa Pemborong Interior Terbaik Dan Terpercaya Di wilayah Cilacap.
# GRATIS Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Tepat Waktu dan Bagus.
# Kami melayani berbagai jenis Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Cilacap dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Cilacap Tengah, Cilacap 53224.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Vendor Desain Interior Salon Dan Spa, Vendor Desain Interior Rumah Minimalis Eropa, Harga Interior Rumah Kecil, Jasa Desain Interior Ruang Keluarga, Vendor Design Interior Ruang Meeting, Vendor Design Interior Houzz


WA 0813 2744 6997 Rencana Anggaran Biaya Desain Interior Cilacap Tengah, Cilacap 53224
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Rumah Minimalis Type 27 Cilacap Tengah, Cilacap 53224
WA 0813 2744 6997 Berapa Harga Jasa Interior Cilacap Tengah, Cilacap 53224
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Blogs Cilacap Tengah, Cilacap 53224
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Apartemen Tipe Studio Cilacap Tengah, Cilacap 53224
WA 0813 2744 6997 Vendor Interior Design Hotel Restaurant Cilacap Tengah, Cilacap 53224
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Apartemen Cilacap Tengah, Cilacap 53224
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Dinding Bata Cilacap Tengah, Cilacap 53224
WA 0813 2744 6997 Jasa Borong Interior Cilacap Tengah, Cilacap 53224
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Small Apartment Cilacap Tengah, Cilacap 53224
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Interior 2022 2023 2024 Cilacap Tengah, Cilacap 53224
WA 0813 2744 6997 Vendor Interior Design Art Cafe Cilacap Tengah, Cilacap 53224
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Dapur Dan Ruang Makan Cilacap Tengah, Cilacap 53224
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Pagar Rumah Cilacap Tengah, Cilacap 53224
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Murah Cilacap Tengah, Cilacap 53224
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Cafe Kecil Cilacap Tengah, Cilacap 53224
WA 0813 2744 6997 Vendor Eclectic Bohemian Interior Design Cilacap Tengah, Cilacap 53224
WA 0813 2744 6997 Harga Satuan Pekerjaan Interior 2022 2023 2024 Cilacap Tengah, Cilacap 53224
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Butik Pakaian Cilacap Tengah, Cilacap 53224
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Klasik Ruang Keluarga Cilacap Tengah, Cilacap 53224
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Kamar Apartemen Minimalis Cilacap Tengah, Cilacap 53224

KONTAK KAMI! WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Ukuran 6x15 Meter Wedung, Demak 59554 2022-06-04 08:39

KONTAK KAMI! WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Ukuran 6x15 Meter Wedung, Demak 59554 ~ #WA 0813 2744 6997 Desain Ruang Tamu Ukuran 3x3 Meter Dempet, Demak 59573 #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Bambu Di Demak, Demak 59512 #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Kontrakan Ukuran 4x6 Guntur, Demak 59565 #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Drama Korea Full House Guntur, Demak 59565 #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Minimalis Modern Unik Karanganyar, Demak 59582

Arsitek berpengalaman dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan secara online maupun langsung di Wedung, Demak 59554 serta area lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami menerima jasa gambar di seluruh zona Wedung, Demak 59554 dan akan semakin meluas. Bukan cuma melayani jasa desain bangunan privat maupun umum yang dibuat dari dari awal secara custom, kami pun menyediakan paket gambar rumah siap bangun dan jasa design interior. Jasa Arsitek Wedung, Demak 59554 juga memberi gambar desain komplit dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami sediakan :
Jasa Gambar Rumah Mewah
Konsultan Gambar Rumah Minimalis
Konsultan Design Private Villa
Jasa Design Kompleks Villa
Jasa Desain Perumahan / Cluster
Jasa Rancang Bangun Bungalow
Jasa Rancang Bangun Resort
Jasa Rancang Bangun Hotel / Mini Hotel
Konsultan Design Ruko / Pertokoan
Konsultan Rancang Bangun Apartemen
Arsitek Rancang Bangun Kost-Kostan
Arsitek Gambar Bangunan Guest House
Jasa Desain Penginapan
Jasa Gambar Bangunan Kantor
Jasa Gambar Mess / Asrama
Konsultan Desain Sekolah / Kampus
Konsultan Gambar Masjid / Musholla
Arsitek Gambar Gereja
Arsitek Gambar Restauran / Cafe
Jasa Gambar Pondok
Arsitek Desain Rumah Liburan
Jasa Desain Mall
Konsultan Gambar Bangunan Salon / Spa
Jasa Desain Bangunan Lainnya

Apakah Anda berada di daerah Wedung, Demak 59554 dan ingin membangun atau memugar bangunan Anda tanpa harus kerepotan mengatur tukang dan khawatir anggaran membengkak?

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Tukang yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Gambar Denah Pondasi Rumah 2 Lantai Wedung, Demak 59554
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Leter L Terbaru Wedung, Demak 59554
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Type 36 Beserta Tampak Dan Potongan Wedung, Demak 59554
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Ala Jepang Modern Wedung, Demak 59554
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Minimalis 6 X 9 M Wedung, Demak 59554
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah 1 Lantai Type 70 Wedung, Demak 59554
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Makan Bakso Wedung, Demak 59554
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Mbaru Niang Wedung, Demak 59554
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Minimalis Lahan Wedung, Demak 59554
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Unik Dan Keren Wedung, Demak 59554
WA 0813 2744 6997 Gambar Desain Rumah Ukuran 6x15 Wedung, Demak 59554
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Minimalis Ukuran Tanah 100 Meter Wedung, Demak 59554
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Ukuran Sangat Kecil Wedung, Demak 59554
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Kamar 2 Wedung, Demak 59554
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Minimalis Dengan Lahan Sempit Wedung, Demak 59554
WA 0813 2744 6997 Desain Ruko Jadi Rumah Wedung, Demak 59554
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Mungil Bertingkat Wedung, Demak 59554
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah 2 Lantai Yang Murah Wedung, Demak 59554
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Tingkat 2 Minimalis Wedung, Demak 59554
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah 2 Lantai 6 Kamar Tidur Wedung, Demak 59554
WA 0813 2744 6997 Cara Membuat Rumah Sederhana Dan Murah Wedung, Demak 59554

#DesainRumahUkuran6x15Meter #DesainRuangTamuUkuran3x3Meter #DesainRumahBambuDi #DesainRumahKontrakanUkuran4x6 #DesainRumahDramaKoreaFullHouse #DesainRumahMinimalisModernUnik