Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30726)

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Warnet Kebonagung, Demak 59583 2022-06-04 08:48

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Warnet Kebonagung, Demak 59583 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Toko Baju Muslim Demak, Demak 59512 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Tropis Minimalis Kebonagung, Demak 59583 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Kayu Demak, Demak 59517 #WA 0813 2744 6997 Harga Interior Apartment Demak, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Design Bedroom Simple Demak, Demak 59513

Jasa Pemborong Interior Terbaik Dan Terpercaya Di wilayah Demak.
# FREE Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Bagus.
# Kami melayani segala jenis Jasa pembuatan Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Demak dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di daerah Kebonagung, Demak 59583.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Jasa Desain Interior Warnet, Jasa Design Interior Toko Baju Muslim, Jasa Desain Rumah Tropis Minimalis, Jasa Desain Interior Rumah Kayu, Harga Interior Apartment, Jasa Interior Design Bedroom Simple


WA 0813 2744 6997 Harga Interior Apartemen Type Studio Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Jasa Eclectic Interior Design Elements Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Ruang Meeting Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Type 60/105 Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Kayu Distro Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Dapur Dan Ruang Makan Sederhana Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Toko Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Natural Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Apartemen Kecil Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Type 36 Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Daftar Desain Interior Di Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Ruangan Mungil Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Minimalis Rumah Type 45 Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Luxury Interior Design Small Apartments Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Type 60 Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Design Tiny Apartment Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Cafe Vintage Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Toko Bangunan Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Murah Kaskus Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Halaman Rumah Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Bedroom Kebonagung, Demak 59583

HARGA MURAH! WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Untuk Restoran Kutasari, Purbalingga 53361 2022-06-04 08:47

HARGA MURAH! WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Untuk Restoran Kutasari, Purbalingga 53361 ~ #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Pinterest Kertanegara, Purbalingga 53354 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Sudut Purbalingga, Purbalingga 53313 #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Ukuran 1 5 Meter Purbalingga, Purbalingga 53317 #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Kecil Sederhana Karanganyar, Purbalingga 53354 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Rmh Minimalis Purbalingga, Purbalingga 53316

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Purbalingga dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di wilayah Kutasari, Purbalingga 53361.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Gambar Kitchen Set Bawah Tangga Kutasari, Purbalingga 53361
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Lengkap Kutasari, Purbalingga 53361
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Laci Kutasari, Purbalingga 53361
WA 0813 2744 6997 Harga Lemari Dapur Kitchen Set Kutasari, Purbalingga 53361
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Images Kutasari, Purbalingga 53361
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Untuk Rumah Mungil Kutasari, Purbalingga 53361
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Dari Besi Kutasari, Purbalingga 53361
WA 0813 2744 6997 Lebar Lemari Dapur Kutasari, Purbalingga 53361
WA 0813 2744 6997 Harga Marmer Per Meter Untuk Kitchen Set Kutasari, Purbalingga 53361
WA 0813 2744 6997 Harga Pembuatan Kitchen Set Murah Kutasari, Purbalingga 53361
WA 0813 2744 6997 Mini Kitchen Set Kutasari, Purbalingga 53361
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dapur Aluminium Kutasari, Purbalingga 53361
WA 0813 2744 6997 Gambar Kitchen Set Dapur Sederhana Kutasari, Purbalingga 53361
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Minimalis Kutasari, Purbalingga 53361
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Warna Orange Kutasari, Purbalingga 53361
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Area Kutasari, Purbalingga 53361
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Siap Pasang Kutasari, Purbalingga 53361
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Murah Aluminium Kutasari, Purbalingga 53361
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Kaca Kutasari, Purbalingga 53361
WA 0813 2744 6997 Lemari Gantung Dapur Unik Kutasari, Purbalingga 53361
WA 0813 2744 6997 Interior HPL Kitchen Set Kutasari, Purbalingga 53361

Harga Kitchen Set Untuk Restoran, Kitchen Set Minimalis Pinterest, Kitchen Set Minimalis Sudut, Harga Kitchen Set Ukuran 1 5 Meter, Harga Kitchen Set Kecil Sederhana, Kitchen Set Rmh Minimalis

MURAH! WA 0813 2744 6997 Biaya Konsep Desain Rumah Tinggal Polokarto, Sukoharjo 57513 2022-06-04 08:45

MURAH! WA 0813 2744 6997 Biaya Konsep Desain Rumah Tinggal Polokarto, Sukoharjo 57513 ~ #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Denah Rumah 2 Lantai Minimalis Gatak, Sukoharjo 57557 #WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Minimalis Klasik Kartasura, Sukoharjo 57166 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Ruang Tamu Rumah Limasan Kartasura, Sukoharjo 57168 #WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Melebar 1 Lantai Sukoharjo, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Sekaligus Tempat Usaha Kartasura, Sukoharjo 57163

Arsitek berpengalaman dan profesional yang melayani jasa arsitek secara online maupun offline di Polokarto, Sukoharjo 57513 serta zona lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami menerima jasa design di seluruh daerah Polokarto, Sukoharjo 57513 dan akan semakin meluas. Tak hanya membuat jasa desain bangunan privat maupun publik yang dibuat dari nol secara custom, kami juga menyediakan paket design rumah siap bangun dan jasa design interior. Jasa Arsitek Polokarto, Sukoharjo 57513 juga terima order gambar desain komplit meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami sediakan :
Jasa Gambar Rumah Mewah
Arsitek Design Rumah Minimalis
Arsitek Rancang Bangun Private Villa
Arsitek Rancang Bangun Kompleks Villa
Konsultan Rancang Bangun Perumahan / Cluster
Konsultan Rancang Bangun Bungalow
Konsultan Desain Resort
Jasa Gambar Hotel / Mini Hotel
Konsultan Rancang Bangun Ruko / Pertokoan
Konsultan Design Apartemen
Jasa Desain Kost-Kostan
Arsitek Design Guest House
Konsultan Design Penginapan
Konsultan Desain Kantor
Jasa Desain Mess / Asrama
Jasa Gambar Sekolah / Kampus
Konsultan Design Masjid / Musholla
Arsitek Gambar Bangunan Gereja
Jasa Rancang Bangun Restauran / Cafe
Jasa Rancang Bangun Pondok
Arsitek Desain Rumah Liburan
Jasa Desain Mall
Konsultan Rancang Bangun Salon / Spa
Jasa Gambar Bangunan Bangunan Lainnya

Anda berada di daerah Polokarto, Sukoharjo 57513 dan mau membangun atau renovasi bangunan Anda tanpa harus repot mengatur tukang dan was-was dana membengkak?

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Atap Rumah Jawa Polokarto, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Biaya Poto Denah Rumah Mini Malis Polokarto, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah 2 Lantai Memanjang Polokarto, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Tingkat Type 36 Polokarto, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Dwg Free Polokarto, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Taman Polokarto, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Halaman Depan Rumah Yang Luas Polokarto, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis Type 60/120 Polokarto, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Biaya Inspirasi Desain Rumah Mungil Polokarto, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Tingkat Elegan Polokarto, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Coreldraw Polokarto, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah 3 Kamar Type 36 Polokarto, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Minimalis Dua Lantai Type 36 Polokarto, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis 6x12m Polokarto, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Garasi Rumah Minimalis Polokarto, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah 1 Lantai Minimalis Polokarto, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Lebar 8 Polokarto, Sukoharjo 57513 10
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis Dalam Polokarto, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Per Meter Polokarto, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Minimalis 2 Lantai Type 70 Polokarto, Sukoharjo 57513
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Denah Rumah 3 Kamar Polokarto, Sukoharjo 57513

#BiayaKonsepDesainRumahTinggal #BiayaDesainDenahRumah2LantaiMinimalis #BiayaDenahRumahMinimalisKlasik #BiayaDesainRuangTamuRumahLimasan #BiayaDenahRumahMelebar1Lantai #BiayaDesainRumahSekaligusTempatUsaha