Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30726)

TERJANGKAU! WA 0813 2744 6997 Contoh Desain Rumah Ukuran 10x8 Pracimantoro, Wonogiri 57664 2022-06-04 08:51

TERJANGKAU! WA 0813 2744 6997 Contoh Desain Rumah Ukuran 10x8 Pracimantoro, Wonogiri 57664 ~ #WA 0813 2744 6997 Desain Taman Didalam Rumah Minimalis Wonogiri, Wonogiri 57611 #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Makan Mini Purwantoro, Wonogiri 57695 #WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Ukuran 6 X 20 Meter Wonogiri, Wonogiri 57612 #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah 10 X 12 Meter Wonogiri, Wonogiri 57611 #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Kost 1 Lantai Girimarto, Wonogiri 57683

Arsitek berpengalaman dan profesional yang melayani jasa arsitek secara online maupun offline di Pracimantoro, Wonogiri 57664 serta wilayah lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami terima order jasa design di seluruh wilayah Pracimantoro, Wonogiri 57664 dan akan semakin meluas. Bukan hanya melayani jasa desain bangunan privat maupun publik yang dibuat dari nol secara custom, kami juga menyediakan paket gambar rumah siap bangun dan jasa desain interior. Jasa Arsitek Pracimantoro, Wonogiri 57664 juga melayani gambar desain komplit meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami layani :
Arsitek Gambar Rumah Mewah
Arsitek Rancang Bangun Rumah Minimalis
Jasa Gambar Private Villa
Arsitek Gambar Kompleks Villa
Arsitek Design Perumahan / Cluster
Konsultan Rancang Bangun Bungalow
Jasa Desain Resort
Arsitek Design Hotel / Mini Hotel
Jasa Gambar Ruko / Pertokoan
Arsitek Desain Apartemen
Jasa Design Kost-Kostan
Arsitek Desain Guest House
Konsultan Design Penginapan
Konsultan Desain Kantor
Jasa Gambar Bangunan Mess / Asrama
Jasa Desain Sekolah / Kampus
Jasa Rancang Bangun Masjid / Musholla
Konsultan Rancang Bangun Gereja
Arsitek Rancang Bangun Restauran / Cafe
Jasa Design Pondok
Jasa Rancang Bangun Rumah Liburan
Konsultan Design Mall
Konsultan Rancang Bangun Salon / Spa
Jasa Design Bangunan Lainnya

Apakah Anda penduduk di sekitar Pracimantoro, Wonogiri 57664 dan ingin membangun atau memugar bangunan Anda tanpa harus kerepotan mengatur tukang dan takut dana membengkak?

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Di Tanah Memanjang Pracimantoro, Wonogiri 57664
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Minimalis Kaskus Pracimantoro, Wonogiri 57664
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Bambu Pracimantoro, Wonogiri 57664
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Setengah Lantai Pracimantoro, Wonogiri 57664
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah 1 Lantai Ukuran 8x12 Pracimantoro, Wonogiri 57664
WA 0813 2744 6997 Gambar Desain Rumah Tinggal 1 Lantai Pracimantoro, Wonogiri 57664
WA 0813 2744 6997 Desain Exterior Rumah Dengan Batu Alam Pracimantoro, Wonogiri 57664
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Mini 3 Kamar Pracimantoro, Wonogiri 57664
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis Pracimantoro, Wonogiri 57664
WA 0813 2744 6997 Desain Taman Dalam Rumah Mungil Pracimantoro, Wonogiri 57664
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Cantik 1 Lantai Pracimantoro, Wonogiri 57664
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Di Belakang Toko Pracimantoro, Wonogiri 57664
WA 0813 2744 6997 Gambar Desain Teras Rumah Adat Pracimantoro, Wonogiri 57664
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Minimalis Ukuran 4x15 Pracimantoro, Wonogiri 57664
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Type 36 Unik Pracimantoro, Wonogiri 57664
WA 0813 2744 6997 Design Rumah Retro Pracimantoro, Wonogiri 57664
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Plus Tempat Usaha Pracimantoro, Wonogiri 57664
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis Modern 2 Lantai Pracimantoro, Wonogiri 57664
WA 0813 2744 6997 Desain Taman Di Dalam Ruangan Pracimantoro, Wonogiri 57664
WA 0813 2744 6997 Desain Atap Rumah Lantai Dua Pracimantoro, Wonogiri 57664
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Orang Kaya Pracimantoro, Wonogiri 57664

#ContohDesainRumahUkuran10x8 #DesainTamanDidalamRumahMinimalis #DesainRumahMakanMini #DenahRumahUkuran6X20Meter #DesainRumah10X12Meter #DesainRumahKost1Lantai

PESAN SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Teras Rumah Kasihan, Bantul 55184 2022-06-04 08:50

PESAN SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Teras Rumah Kasihan, Bantul 55184 ~ #WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Distro Dari Kayu Bantul, Bantul 55715 #WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Ruang Cafe Kasihan, Bantul 55182 #WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Rumah Makan Minimalis Banguntapan, Bantul 55195 #WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Kamar Utama Banguntapan, Bantul 55197 #WA 0813 2744 6997 Pemborong Interior Desain For Kasihan, Bantul 55184

Jasa Pemborong Interior Terbaik Dan Terpercaya Di kota Bantul.
# GRATIS Biaya Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Tepat Waktu dan Bagus.
# Kami melayani segala macam Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Bantul dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di daerah Kasihan, Bantul 55184.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Pemborong Desain Interior Teras Rumah, Pemborong Desain Interior Distro Dari Kayu, Pemborong Desain Interior Ruang Cafe, Pemborong Desain Interior Rumah Makan Minimalis, Pemborong Desain Interior Kamar Utama, Pemborong Interior Desain For


WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Lantai Kayu Kasihan, Bantul 55184
WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Toko Olahraga Kasihan, Bantul 55184
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Modern Minimalis Kasihan, Bantul 55184
WA 0813 2744 6997 Paket Desain Interior Murah Kasihan, Bantul 55184
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Kamar Kayu Kasihan, Bantul 55184
WA 0813 2744 6997 Pemborong Interior Design Large Bedroom Kasihan, Bantul 55184
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Ruang Tamu Mungil Kasihan, Bantul 55184
WA 0813 2744 6997 Harga Interior Dapur Per Meter Kasihan, Bantul 55184
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Dan Exterior Kasihan, Bantul 55184
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Rumah Type 22/60 Kasihan, Bantul 55184
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Rumah Minimalis Beserta Interior Kasihan, Bantul 55184
WA 0813 2744 6997 Biaya Renovasi Interior Apartemen Kasihan, Bantul 55184
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Ruang Makan Kecil Kasihan, Bantul 55184
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Butik Anak Kasihan, Bantul 55184
WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Rumah Minimalis Type 54 Kasihan, Bantul 55184
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Kasihan, Bantul 55184 Murah
WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Ruang Nonton Tv Kasihan, Bantul 55184
WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Rumah Susun Kasihan, Bantul 55184
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Rumah Minimalis Type 40 Kasihan, Bantul 55184
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Ruang Tamu Jepang Kasihan, Bantul 55184
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Rumah Sangat Sederhana Kasihan, Bantul 55184

TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Lantai Di Epoxy Pecalungan, Batang 51262 2022-06-04 08:49

TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Lantai Di Epoxy Pecalungan, Batang 51262 ~ #WA 0813 2744 6997 Metode Pekerjaan Lantai Epoxy Reban, Batang 51273 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Epoxy Lantai Anti Slip Bandar, Batang 51254 #WA 0813 2744 6997 Perbandingan Lantai Keramik Dan Epoxy Banyuputih, Batang 51271 #WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Adalah Banyuputih, Batang 51271 #WA 0813 2744 6997 Tebal Epoxy Lantai Wonotunggal, Batang 51253

Kami Adalah Kontraktor Dan Aplikator Cat Coating Lantai Handal Dan Terpercaya Yang Melayani Jasa Epoxy Lantai Dengan Harga Terjangkau Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Di Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Melayani Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Jasa Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Pabrik Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang Perlu Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Industri.
# Pabrik Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : Garasi, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Mandi, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Kampus : Hall, Lapangan Olahraga ( Gelanggang Basket, Volly, Badminton, Futsal), Lapangan Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Area Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Rumah Sakit : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Rumah Makan : Lantai Dapur.
# Pembangkit Listrik : Lapangan Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruang Genset, Ruang Kontrol Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Warna Epoxy Lantai Pecalungan, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Cara Epoxy Lantai Keramik Pecalungan, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Epoxy Untuk Rumah Pecalungan, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai 3d Pecalungan, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Acian Pecalungan, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Coating Lantai Dapur Pecalungan, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Epoxy Upox Danapaint Pecalungan, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Keramik Pecalungan, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Nippon Paint Pecalungan, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Terpasang Pecalungan, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Kegunaan Epoxy Lantai Pecalungan, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Epoxy Lantai Tokopedia Pecalungan, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Shopee Pecalungan, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Fosroc Pecalungan, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Jenis Epoxy Lantai Pecalungan, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Adalah Pecalungan, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Bening Pecalungan, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Outdoor Pecalungan, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Per Kg Pecalungan, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Pecalungan, Batang 51262
WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Anti Bocor Pecalungan, Batang 51262

#LantaiDiEpoxy #MetodePekerjaanLantaiEpoxy #KontraktorEpoxyLantaiAntiSlip #PerbandinganLantaiKeramikDanEpoxy #MembranBakarAdalah #TebalEpoxyLantai