Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30726)

DISKON! WA 0813 2744 6997 Harga Harplek Plafon Per Purwantoro, Wonogiri 57695 2022-06-04 09:00

DISKON! WA 0813 2744 6997 Harga Harplek Plafon Per Purwantoro, Wonogiri 57695 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Pasang Plafon Murah Jatisrono, Wonogiri 57691 #WA 0813 2744 6997 Harga Borongan Pasang Rangka Plafon Wonogiri, Wonogiri 57611 #WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Jasa Pasang Plafon Ngadirojo, Wonogiri 57681 #WA 0813 2744 6997 Biaya Renovasi Plafon PVC Biru Jatiroto, Wonogiri 57692 #WA 0813 2744 6997 Harga Plafon GRC Kismantoro, Wonogiri 57696

Jasa Pembuatan Plafon Terbaik Dan Terpercaya Di area Wonogiri.
Menerima order pemasangan plafon Gipsum, PVC, GRC, Eternit dengan berbagai ukuran, model menyesuaikan desain rumah, Kantor, Masjid, Hotel, Musholla, Aula, Toko, Salon, Restoran, Cucian Mobil, Pabrik, Ruko, Sekolah, Pondok Pesantren, Kantor Pemerintah, Apartemen maupun Gudang

Apa itu Plafon PVC?
Plafon PVC merupakan plafon yang terbuat dari bahan PVC atau Polivynil Chloride yang memiliki banyak keunggulan dibandingkan plafon dari gypsum, triplek, atau fiber semen /grc.
1. Bebas Rayap
Salah satu faktor ketahanan dari plafon pvc yaitu anti terhadap rayap, dengan demikian plafon awet. Apalagi musim hujan datang, tentu kita tidak akan khawatir dengan kebocoran plafon karena sudah keropos dimakan rayap sehingga plafon pvc ini dapat awet dan bisa bertahan digunakan hingga bertahun-tahun.
2. Lebih Ringan & Kuat
3. Tahan Api
Terbuat dari bahan PVC yang lebih tahan api daripada bahan bahan lainnya
4. Tanpa Pengelasan
Bahan Pvc tidak mudah pecah, sehingga lebih cepat dan mudah dalam proses instalasi pemasangannya. Lebih mudah dibentuk sesuai dengan selera yang diinginkan. Keuntungan lainnya adalah tidak perlu dicat sehingga lebih hemat biaya jika dibandingkan dengan plafon bahan lain.
5. Minim Pemeliharaan
6. Hemat Waktu Pemasangan
Bahan Pvc tidak mudah pecah, sehingga lebih cepat dan mudah dalam proses instalasi pemasangannya. Lebih mudah dibentuk sesuai dengan selera yang diinginkan. Keuntungan lainnya adalah tidak perlu dicat sehingga lebih hemat biaya jika dibandingkan dengan plafon bahan lain.
7. Ramah Lingkungan
8. Harga Hemat
9. Desainnya Lebih Menarik serta Banyak Pilihan Warna
Keunggulan lain dari plafon PVC adalah bagian luarnya yang telah diberi finishing warna dan berbagai varian motif, sehingga tak perlu lagi mengecat ulang dan membuat berbagai macam motif pada langit-langit. Plafon yang terbuat dari PVC punya banyak pilihan warna, corak, dan juga bentuk. Cukup pilih warna plafon PVC yang cocok dengan desain rumah atau bangunan.

Mau order jasa instalasi plafon PVC, Gypsum, GRC, Tripleks, akustik kota $namakota dan sekitar sangat gampang:
1. Peminat mengontak Kami bisa lewat Telepon, WhatsApp, SMS.
2. Atur jadwal waktunya untuk kami bisa Survey Lokasi.
3. Dari hasil survey kami buatkan perhitungan Biaya Keseluruhan pasang plafon PVC
4. Apabila disetujui, pekerjaan dapat Segera kami mulai.
Semoga Bermanfaat.

Berapa harga per meter plafon PVC?
Untuk rata-rata biaya pasang plafon PVC berkisar Rp150.000 hingga Rp350.000 per meter persegi untuk merek Shunda. Namun, biaya tersebut tergantung model dan merek plafon PVC serta belum termasuk ongkos tukang

Apabila Anda membutuhkan layanan Kami di Purwantoro, Wonogiri 57695, segera hubungi Kami, Layanan Kami siap membantu Anda jika ada yang mau di tanyakan.

Kami memiliki personel pemasangan plafon yg mantap dan profesional.

Layanan Jasa kami
1. Produk Plafon PVC
2. Desain Plafon PVC
3. Instalasi Plafon PVC
4. Harga Plafon PVC
5. PVC Panel
6. PVC Wallboard
7. PVC Flooring

=================================
Segera Telpon sekarang !
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Harga Harplek Plafon Per, Jasa Pasang Plafon Murah, Harga Borongan Pasang Rangka Plafon, Daftar Harga Jasa Pasang Plafon, Biaya Renovasi Plafon PVC Biru, Harga Plafon GRC

WA 0813 2744 6997 Harga Kayu Kaso Plafon Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Biaya Renovasi Plafon Drop Ceiling Kamar Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Gambar Plafon Bagus Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon PVC Drop Ceiling Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Pemasangan Plafon Gypsum Murah Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Model Plafon Untuk Dapur Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Biaya Renovasi Shunda Plafon Galaxy Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Biaya Renovasi Plafon Kamar Hitam Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Harga ornamen Plafon Gypsum Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Uraian Tugas Tukang Pasang Plafon Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Biaya Renovasi Plafon Gypsum Jayaboard Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Terpasang 2022 2023 2024 Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Biaya Renovasi Plafon Ruang Keluarga Mewah Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Biaya Renovasi Plafon Gypsum Ruang Tamu 2022 2023 2024 Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Harga Pemasangan Plafon Drop Ceiling Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Harga Hollow Rangka Plafon Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Biaya Renovasi Plafon Kamar Volcom Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Cat Plafon Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Biaya Renovasi Plafon Ovalado Led Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Biaya Renovasi Plafon Eternit Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Analisa Harga Satuan Pekerjaan Plafond Akustik Purwantoro, Wonogiri 57695

ORDER DISINI! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Arsitektur Kudus Kota, Kudus 59316 2022-06-04 08:59

ORDER DISINI! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Arsitektur Kudus Kota, Kudus 59316 ~ #WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Rumah Minimalis Modern 2 Lantai 4 Kamar Jati, Kudus 59343 #WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Gudang Dalam Rumah Bae, Kudus 59323 #WA 0813 2744 6997 Ahli Design Rumah Minimalis Harga 70 Juta Jati, Kudus 59349 #WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Rumah Modern Gaya Eropa Bae, Kudus 59327 #WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Rumah Modern Lantai 2 Kudus Kota, Kudus 59316

Arsitek berpengalaman dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan secara online maupun offline di Kudus Kota, Kudus 59316 serta lokasi lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami melayani jasa gambar di seluruh zona Kudus Kota, Kudus 59316 dan akan semakin meluas. Tak cuma melayani jasa desain bangunan pribadi maupun publik yang dibuat dari dari awal secara custom, kami juga menyediakan jasa design rumah siap bangun dan jasa desain interior. Jasa Arsitek Kudus Kota, Kudus 59316 juga terima order gambar desain lengkap dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami sediakan :
Konsultan Rancang Bangun Rumah Mewah
Jasa Design Rumah Minimalis
Jasa Desain Private Villa
Arsitek Desain Kompleks Villa
Arsitek Gambar Perumahan / Cluster
Konsultan Gambar Bangunan Bungalow
Arsitek Rancang Bangun Resort
Jasa Gambar Bangunan Hotel / Mini Hotel
Konsultan Gambar Ruko / Pertokoan
Jasa Design Apartemen
Jasa Design Kost-Kostan
Konsultan Rancang Bangun Guest House
Konsultan Gambar Penginapan
Arsitek Rancang Bangun Kantor
Jasa Desain Mess / Asrama
Jasa Design Sekolah / Kampus
Arsitek Desain Masjid / Musholla
Konsultan Gambar Bangunan Gereja
Arsitek Design Restauran / Cafe
Jasa Gambar Pondok
Konsultan Design Rumah Liburan
Arsitek Gambar Bangunan Mall
Jasa Gambar Bangunan Salon / Spa
Konsultan Rancang Bangun Bangunan Lainnya

Apakah Anda penduduk di wilayah Kudus Kota, Kudus 59316 dan mau membangun atau merenovasi bangunan Anda tanpa harus repot mengatur tukang dan takut dana membengkak?

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Kolam Renang Rumah Minimalis Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Ahli Denah Rumah 3d Dengan Kolam Renang Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Pintu Rumah Minimalis Modern (minimalist Design) Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Rumah Klasik 1 Lantai Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Rumah Kost Putri Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Ahli Denah Rumah Ukuran 9 X 12 M Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Rumah Minimalis Type 45 Modern Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Rumah Lebar 3 Meter 1 Lantai Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Ahli Gambar Desain Rumah Minimalis Type 45 Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Rumah Mewah 1 Lantai Tampak Depan Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Rumah Tinggal Lengkap Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Ahli Denah Rumah Ukuran 6 X 18 Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Atap Rumah Tahun 2022 2023 2024 Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Rumah Minimalis Simple Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Rumah Fungsional Minimalis Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Ahli Denah Rumah 3 Kamar Minimalis Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Contoh Desain Rumah Minimalis Sederhana Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Toko Distro Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Ahli Denah Rumah Sederhana 4 Kamar Tidur 1 Lantai Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Ahli Design Rumah Yg Bagus Kudus Kota, Kudus 59316
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Rumah Mewah Tingkat Kudus Kota, Kudus 59316

#JasaDesainArsitektur #AhliDesainRumahMinimalisModern2Lantai4Kamar #AhliDesainGudangDalamRumah #AhliDesignRumahMinimalisHarga70Juta #AhliDesainRumahModernGayaEropa #AhliDesainRumahModernLantai2

TERJANGKAU! WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Fasad Rumah Minimalis 2 Lantai Sapuran, Wonosobo 56373 2022-06-04 08:58

TERJANGKAU! WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Fasad Rumah Minimalis 2 Lantai Sapuran, Wonosobo 56373 ~ #WA 0813 2744 6997 Ahli Www.desain Rumah Minimalis Sederhana.com Watumalang, Wonosobo 56352 #WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Exterior Rumah Tinggal Kertek, Wonosobo 56371 #WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Rumah Ukuran Tanah 10 X 10 Wonosobo, Wonosobo 56312 #WA 0813 2744 6997 Ahli Denah Rumah 1 Lantai Type 150 Mojotengah, Wonosobo 56351 #WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Rumah Classic Modern 2 Lantai Sukoharjo, Wonosobo 56362

Perusahaan konsultan handal dan profesional yang melayani jasa arsitek secara online maupun offline di Sapuran, Wonosobo 56373 serta area lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami terima order jasa design di seluruh wilayah Sapuran, Wonosobo 56373 dan akan semakin meluas. Bukan cuma melayani jasa desain bangunan pribadi maupun publik yang dibuat dari nol secara custom, kami juga menyiapkan jasa desain hunian siap bangun dan jasa desain interior. Jasa Arsitek Sapuran, Wonosobo 56373 juga terima order gambar desain komplit meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami sediakan :
Arsitek Design Rumah Mewah
Jasa Gambar Bangunan Rumah Minimalis
Arsitek Design Private Villa
Arsitek Design Kompleks Villa
Arsitek Gambar Perumahan / Cluster
Jasa Rancang Bangun Bungalow
Konsultan Gambar Bangunan Resort
Konsultan Design Hotel / Mini Hotel
Arsitek Rancang Bangun Ruko / Pertokoan
Jasa Design Apartemen
Jasa Desain Kost-Kostan
Jasa Rancang Bangun Guest House
Arsitek Design Penginapan
Konsultan Rancang Bangun Kantor
Arsitek Gambar Mess / Asrama
Arsitek Desain Sekolah / Kampus
Konsultan Desain Masjid / Musholla
Arsitek Desain Gereja
Jasa Desain Restauran / Cafe
Jasa Desain Pondok
Arsitek Design Rumah Liburan
Konsultan Rancang Bangun Mall
Konsultan Rancang Bangun Salon / Spa
Konsultan Rancang Bangun Bangunan Lainnya

Anda berada di daerah Sapuran, Wonosobo 56373 dan mau membangun atau renovasi bangunan Anda tanpa perlu repot mengatur tukang dan khawatir anggaran membengkak?

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Rumah Yang Hemat Energi Sapuran, Wonosobo 56373
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Rumah Kampung Modern Sapuran, Wonosobo 56373
WA 0813 2744 6997 Ahli Denah Dan Tampak Rumah Type 100 Sapuran, Wonosobo 56373
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Rumah Btn Minimalis Sapuran, Wonosobo 56373
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Taman Depan Rumah Minimalis Lahan Sempit Sapuran, Wonosobo 56373
WA 0813 2744 6997 Ahli Denah Rumah 7 X 15 Sapuran, Wonosobo 56373
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Rumah Minimalis Konsep Alam Sapuran, Wonosobo 56373
WA 0813 2744 6997 Ahli Sketsa Desain Rumah Type 70 Sapuran, Wonosobo 56373
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Rumah Kayu Campur Batu Sapuran, Wonosobo 56373
WA 0813 2744 6997 Ahli Design Rumah Warna Hitam Putih Sapuran, Wonosobo 56373
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Rumah Garasi Motor Sapuran, Wonosobo 56373
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Rumah Kucing Sapuran, Wonosobo 56373
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Rumah Mungil Lebar 3 Meter Sapuran, Wonosobo 56373
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Rumah Minimalis Modern Mewah Sapuran, Wonosobo 56373
WA 0813 2744 6997 Ahli Foto Desain Rumah Bagus Sapuran, Wonosobo 56373
WA 0813 2744 6997 Ahli Denah Rumah Dengan Lebar 7 Meter Sapuran, Wonosobo 56373
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Rumah Etnik Sederhana Sapuran, Wonosobo 56373
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Rumah Ukuran 8x10 Sapuran, Wonosobo 56373
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Pph 23 Sapuran, Wonosobo 56373
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Rumah Dua Setengah Lantai Sapuran, Wonosobo 56373
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Rumah Minimalis 1 Lantai Modern Sapuran, Wonosobo 56373

#AhliDesainFasadRumahMinimalis2Lantai #AhliWww.desainRumahMinimalisSederhana.com #AhliDesainExteriorRumahTinggal #AhliDesainRumahUkuranTanah10X10 #AhliDenahRumah1LantaiType150 #AhliDesainRumahClassicModern2Lantai