Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30722)

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Tahun 2022 2023 2024 Wonosobo, Wonosobo 56316 2022-06-04 09:01

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Tahun 2022 2023 2024 Wonosobo, Wonosobo 56316 ~ #WA 0813 2744 6997 Model Kitchen Set Minimalis Hitam Putih Wonosobo, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Kayu Sederhana Wonosobo, Wonosobo 56318 #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Minimalis Dan Murah Wonosobo, Wonosobo 56316 #WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Tahan Air Sapuran, Wonosobo 56373 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dari Kayu Peti Kemas Wonosobo, Wonosobo 56318

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen area Wonosobo dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di daerah Wonosobo, Wonosobo 56316.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Bahan Kayu Jati Belanda Wonosobo, Wonosobo 56316
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dari HPL Wonosobo, Wonosobo 56316
WA 0813 2744 6997 Cara Membuat Kitchen Set Youtube Wonosobo, Wonosobo 56316
WA 0813 2744 6997 Harga Exhaust Fan Untuk Kitchen Set Wonosobo, Wonosobo 56316
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Murah Minimalis Wonosobo, Wonosobo 56316
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Hitam Putih Wonosobo, Wonosobo 56316
WA 0813 2744 6997 Design Kitchen Set Letter L Wonosobo, Wonosobo 56316
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Kayu Wonosobo, Wonosobo 56316
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Kayu Palet Wonosobo, Wonosobo 56316
WA 0813 2744 6997 Harga Granit Top Table Kitchen Set Wonosobo, Wonosobo 56316
WA 0813 2744 6997 Desain Dapur Tanpa Kitchen Set Wonosobo, Wonosobo 56316
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Clutter Wonosobo, Wonosobo 56316
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Wonosobo, Wonosobo 56316
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Zing Wonosobo, Wonosobo 56316
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Jual Wonosobo, Wonosobo 56316
WA 0813 2744 6997 Harga Granit Untuk Top Table Kitchen Set Wonosobo, Wonosobo 56316
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Appliances Wonosobo, Wonosobo 56316
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Minimalis Terbaru Wonosobo, Wonosobo 56316
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Kompor Tanam Wonosobo, Wonosobo 56316
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Countertop Wonosobo, Wonosobo 56316
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Untuk Rumah Mungil Wonosobo, Wonosobo 56316

Harga Kitchen Set Tahun 2022 2023 2024, Model Kitchen Set Minimalis Hitam Putih, Lemari Dapur Kayu Sederhana, Harga Kitchen Set Minimalis Dan Murah, Lemari Dapur Tahan Air, Kitchen Set Dari Kayu Peti Kemas

ORDER SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Harga Alamat Jasa Arsitek Gamping, Sleman 55291 2022-06-04 09:00

ORDER SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Harga Alamat Jasa Arsitek Gamping, Sleman 55291 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Makan Minimalis Modern Ngaglik, Sleman 55581 #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis 1 Lantai 6x12 Minggir, Sleman 55562 #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Walet Pdf Seyegan, Sleman 55561 #WA 0813 2744 6997 Harga Harga Jasa Arsitek Per Meter Gamping, Sleman 55295 #WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Lantai 2 Terbaru Mlati, Sleman 55285

Arsitek berpengalaman dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan secara online maupun langsung di Gamping, Sleman 55291 serta area lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami terima order jasa desain di seluruh area Gamping, Sleman 55291 dan akan semakin meluas. Tak cuma melayani jasa desain bangunan pribadi maupun publik yang dibangun dari dari awal secara custom, kami juga menyiapkan jasa design hunian siap bangun dan jasa desain interior. Jasa Arsitek Gamping, Sleman 55291 juga melayani gambar desain lengkap dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami sediakan :
Jasa Desain Rumah Mewah
Jasa Design Rumah Minimalis
Konsultan Design Private Villa
Arsitek Desain Kompleks Villa
Arsitek Design Perumahan / Cluster
Jasa Desain Bungalow
Arsitek Rancang Bangun Resort
Jasa Desain Hotel / Mini Hotel
Arsitek Gambar Bangunan Ruko / Pertokoan
Jasa Gambar Bangunan Apartemen
Jasa Desain Kost-Kostan
Arsitek Desain Guest House
Arsitek Design Penginapan
Jasa Design Kantor
Arsitek Rancang Bangun Mess / Asrama
Jasa Design Sekolah / Kampus
Jasa Design Masjid / Musholla
Konsultan Design Gereja
Konsultan Design Restauran / Cafe
Arsitek Design Pondok
Jasa Design Rumah Liburan
Jasa Rancang Bangun Mall
Arsitek Desain Salon / Spa
Arsitek Rancang Bangun Bangunan Lainnya

Apakah Anda penduduk di wilayah Gamping, Sleman 55291 dan mau membangun atau merenovasi bangunan Anda tanpa harus kerepotan mengatur tukang dan was-was anggaran membengkak?

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Tukang yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis Jadul Gamping, Sleman 55291
WA 0813 2744 6997 Harga Toko Bagus Desain Rumah Gamping, Sleman 55291
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Lengkap Dengan Ruangannya Gamping, Sleman 55291
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Di Jerman Gamping, Sleman 55291
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Lebar 8 Meter Gamping, Sleman 55291 16 Meter
WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Denah Rumah Lebar 4 Meter Gamping, Sleman 55291
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Tropis 4 Kamar Tidur Gamping, Sleman 55291
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Minimalis 3 Kamar Tidur 1 Mushola Gamping, Sleman 55291
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis Dengan Tanah Sempit Gamping, Sleman 55291
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Yang Besar Gamping, Sleman 55291
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Tempat Usaha Makanan Gamping, Sleman 55291
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah 3d 2 Lantai Minimalis Gamping, Sleman 55291
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Type 45 Modern Gamping, Sleman 55291
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Minimalis 3d Type 36 Gamping, Sleman 55291
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Nuansa Coklat Gamping, Sleman 55291
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Kost Kecil Gamping, Sleman 55291
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Atap Rumah Eropa Gamping, Sleman 55291
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Dengan Pintu Kaca Gamping, Sleman 55291
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Toko Bagus Gamping, Sleman 55291
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Serba Hello Kitty Gamping, Sleman 55291
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Ruang Makan Outdoor Gamping, Sleman 55291

#HargaAlamatJasaArsitek #HargaDesainRumahMakanMinimalisModern #HargaDesainRumahMinimalis1Lantai6x12 #HargaDesainRumahWaletPdf #HargaHargaJasaArsitekPerMeter #HargaDenahRumahLantai2Terbaru

DISKON! WA 0813 2744 6997 Harga Harplek Plafon Per Purwantoro, Wonogiri 57695 2022-06-04 09:00

DISKON! WA 0813 2744 6997 Harga Harplek Plafon Per Purwantoro, Wonogiri 57695 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Pasang Plafon Murah Jatisrono, Wonogiri 57691 #WA 0813 2744 6997 Harga Borongan Pasang Rangka Plafon Wonogiri, Wonogiri 57611 #WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Jasa Pasang Plafon Ngadirojo, Wonogiri 57681 #WA 0813 2744 6997 Biaya Renovasi Plafon PVC Biru Jatiroto, Wonogiri 57692 #WA 0813 2744 6997 Harga Plafon GRC Kismantoro, Wonogiri 57696

Jasa Pembuatan Plafon Terbaik Dan Terpercaya Di area Wonogiri.
Menerima order pemasangan plafon Gipsum, PVC, GRC, Eternit dengan berbagai ukuran, model menyesuaikan desain rumah, Kantor, Masjid, Hotel, Musholla, Aula, Toko, Salon, Restoran, Cucian Mobil, Pabrik, Ruko, Sekolah, Pondok Pesantren, Kantor Pemerintah, Apartemen maupun Gudang

Apa itu Plafon PVC?
Plafon PVC merupakan plafon yang terbuat dari bahan PVC atau Polivynil Chloride yang memiliki banyak keunggulan dibandingkan plafon dari gypsum, triplek, atau fiber semen /grc.
1. Bebas Rayap
Salah satu faktor ketahanan dari plafon pvc yaitu anti terhadap rayap, dengan demikian plafon awet. Apalagi musim hujan datang, tentu kita tidak akan khawatir dengan kebocoran plafon karena sudah keropos dimakan rayap sehingga plafon pvc ini dapat awet dan bisa bertahan digunakan hingga bertahun-tahun.
2. Lebih Ringan & Kuat
3. Tahan Api
Terbuat dari bahan PVC yang lebih tahan api daripada bahan bahan lainnya
4. Tanpa Pengelasan
Bahan Pvc tidak mudah pecah, sehingga lebih cepat dan mudah dalam proses instalasi pemasangannya. Lebih mudah dibentuk sesuai dengan selera yang diinginkan. Keuntungan lainnya adalah tidak perlu dicat sehingga lebih hemat biaya jika dibandingkan dengan plafon bahan lain.
5. Minim Pemeliharaan
6. Hemat Waktu Pemasangan
Bahan Pvc tidak mudah pecah, sehingga lebih cepat dan mudah dalam proses instalasi pemasangannya. Lebih mudah dibentuk sesuai dengan selera yang diinginkan. Keuntungan lainnya adalah tidak perlu dicat sehingga lebih hemat biaya jika dibandingkan dengan plafon bahan lain.
7. Ramah Lingkungan
8. Harga Hemat
9. Desainnya Lebih Menarik serta Banyak Pilihan Warna
Keunggulan lain dari plafon PVC adalah bagian luarnya yang telah diberi finishing warna dan berbagai varian motif, sehingga tak perlu lagi mengecat ulang dan membuat berbagai macam motif pada langit-langit. Plafon yang terbuat dari PVC punya banyak pilihan warna, corak, dan juga bentuk. Cukup pilih warna plafon PVC yang cocok dengan desain rumah atau bangunan.

Mau order jasa instalasi plafon PVC, Gypsum, GRC, Tripleks, akustik kota $namakota dan sekitar sangat gampang:
1. Peminat mengontak Kami bisa lewat Telepon, WhatsApp, SMS.
2. Atur jadwal waktunya untuk kami bisa Survey Lokasi.
3. Dari hasil survey kami buatkan perhitungan Biaya Keseluruhan pasang plafon PVC
4. Apabila disetujui, pekerjaan dapat Segera kami mulai.
Semoga Bermanfaat.

Berapa harga per meter plafon PVC?
Untuk rata-rata biaya pasang plafon PVC berkisar Rp150.000 hingga Rp350.000 per meter persegi untuk merek Shunda. Namun, biaya tersebut tergantung model dan merek plafon PVC serta belum termasuk ongkos tukang

Apabila Anda membutuhkan layanan Kami di Purwantoro, Wonogiri 57695, segera hubungi Kami, Layanan Kami siap membantu Anda jika ada yang mau di tanyakan.

Kami memiliki personel pemasangan plafon yg mantap dan profesional.

Layanan Jasa kami
1. Produk Plafon PVC
2. Desain Plafon PVC
3. Instalasi Plafon PVC
4. Harga Plafon PVC
5. PVC Panel
6. PVC Wallboard
7. PVC Flooring

=================================
Segera Telpon sekarang !
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Harga Harplek Plafon Per, Jasa Pasang Plafon Murah, Harga Borongan Pasang Rangka Plafon, Daftar Harga Jasa Pasang Plafon, Biaya Renovasi Plafon PVC Biru, Harga Plafon GRC

WA 0813 2744 6997 Harga Kayu Kaso Plafon Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Biaya Renovasi Plafon Drop Ceiling Kamar Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Gambar Plafon Bagus Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon PVC Drop Ceiling Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Pemasangan Plafon Gypsum Murah Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Model Plafon Untuk Dapur Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Biaya Renovasi Shunda Plafon Galaxy Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Biaya Renovasi Plafon Kamar Hitam Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Harga ornamen Plafon Gypsum Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Uraian Tugas Tukang Pasang Plafon Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Biaya Renovasi Plafon Gypsum Jayaboard Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Terpasang 2022 2023 2024 Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Biaya Renovasi Plafon Ruang Keluarga Mewah Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Biaya Renovasi Plafon Gypsum Ruang Tamu 2022 2023 2024 Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Harga Pemasangan Plafon Drop Ceiling Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Harga Hollow Rangka Plafon Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Biaya Renovasi Plafon Kamar Volcom Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Cat Plafon Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Biaya Renovasi Plafon Ovalado Led Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Biaya Renovasi Plafon Eternit Purwantoro, Wonogiri 57695
WA 0813 2744 6997 Analisa Harga Satuan Pekerjaan Plafond Akustik Purwantoro, Wonogiri 57695