Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30726)

TELPON SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Top Table Kitchen Set Kayu Kudus, Jawa Tengah 2022-06-04 09:33

TELPON SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Top Table Kitchen Set Kayu Kudus, Jawa Tengah ~ #WA 0813 2744 6997 Contoh Kitchen Set Dapur Kecil Kudus Kota, Kudus 59316 #WA 0813 2744 6997 Kaskus Jual Beli Kitchen Set Kudus Kota, Kudus 59313 #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Di Toko Furniture Kudus Kota, Kudus 59319 #WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Design Kudus, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Termurah Kudus Kota, Kudus 59314

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Kudus dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Kudus, Jawa Tengah.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Model Kitchen Set Jati Minimalis Kudus, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Paper Kudus, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Kaca Aluminium Kudus, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Jati Kudus, Jawa Tengah Minimalis Kudus, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Furniture Kudus, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Model Kitchen Set Minimalis Terbaru 2022 2023 2024 Kudus, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Di Daerah Kudus, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Untuk Dapur Yg Kecil Kudus, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Aluminium Fambar Kudus, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Kitchen Set Sederhana Kudus, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Warna Abu-abu Kudus, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Sudah Jadi Kudus, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Toko Kitchen Set Kudus, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set PVC Kudus, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Bongkar Pasang Kudus, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Lampu Lemari Dapur Kudus, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Warm Minimalist Kitchen Kudus, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Toko Perlengkapan Kitchen Kudus, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set HPL Motif Kayu Kudus, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Pembuatan Kitchen Set Murah Meriah Daerah Kudus, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Pesan Kitchen Set Bagus Dan Murah Kudus, Jawa Tengah

Top Table Kitchen Set Kayu, Contoh Kitchen Set Dapur Kecil, Kaskus Jual Beli Kitchen Set, Harga Kitchen Set Di Toko Furniture, Minimalist Kitchen Design, Harga Kitchen Set Termurah

TERBARU! WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Coating Pemalang, Pemalang 52318 2022-06-04 09:32

TERBARU! WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Coating Pemalang, Pemalang 52318 ~ #WA 0813 2744 6997 Analisa Harga Satuan Epoxy Lantai Comal, Pemalang 52363 #WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Mortar Lantai Pemalang, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Untuk Lantai Kayu Pemalang, Pemalang 52319 #WA 0813 2744 6997 Cara Coating Lantai Parket Taman, Pemalang 52361 #WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Coating Belik, Pemalang 52356

Kami Merupakan Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoksi Lantai Handal Dan Profesional Yang Menyediakan Jasa Coating Lantai Dengan Tarif Kompetitif Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Selain Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Juga Mengerjakan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Jasa Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Industri.
# Pabrik Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : carport, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolahan : Hall, Arena Olahraga ( Arena Basket, Volly, Badminton, Futsal), Zona Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Area Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Rumah Sakit : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Zona Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pembangkit Listrik : Area Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruangan Generator, Ruang Kontrol Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Biaya Coating Lantai Pemalang, Pemalang 52318
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Lantai Epoxy Pemalang, Pemalang 52318
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Kantor Pemalang, Pemalang 52318
WA 0813 2744 6997 Jual Cat Epoxy Lantai Murah Pemalang, Pemalang 52318
WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Adalah Pemalang, Pemalang 52318
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lapangan Pemalang, Pemalang 52318
WA 0813 2744 6997 Analisa Coating Lantai Pemalang, Pemalang 52318
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Floor Coating Pemalang, Pemalang 52318
WA 0813 2744 6997 Cat Coating Lantai Keramik Pemalang, Pemalang 52318
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Transparan Pemalang, Pemalang 52318
WA 0813 2744 6997 Keburukan Lantai Epoxy Flake Pemalang, Pemalang 52318
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Lantai Avian Pemalang, Pemalang 52318
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Bilik Air Pemalang, Pemalang 52318
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Murah Pemalang, Pemalang 52318
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Warna Hijau Pemalang, Pemalang 52318
WA 0813 2744 6997 Coating Untuk Lantai Keramik Pemalang, Pemalang 52318
WA 0813 2744 6997 Membrane Bakar Di Pemalang, Pemalang 52318
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Propan Pemalang, Pemalang 52318
WA 0813 2744 6997 Jasa Coating Lantai Kayu Pemalang, Pemalang 52318
WA 0813 2744 6997 Merk Epoxy Lantai Yang Bagus Pemalang, Pemalang 52318
WA 0813 2744 6997 Cara Coating Lantai Vinil Pemalang, Pemalang 52318

#BiayaEpoxyLantaiCoating #AnalisaHargaSatuanEpoxyLantai #BiayaEpoxyMortarLantai #BiayaEpoxyUntukLantaiKayu #CaraCoatingLantaiParket #JasaEpoxyCoating

PESAN DISINI! WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Beton Ajibarang, Banyumas 53163 2022-06-04 09:31

PESAN DISINI! WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Beton Ajibarang, Banyumas 53163 ~ #WA 0813 2744 6997 Cara Mengerjakan Epoxy Lantai Purwokerto Timur, Banyumas 53112 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Coating Lantai Granit Purwokerto Barat, Banyumas 53137 #WA 0813 2744 6997 Produk Cat Epoxy Lantai Rawalo, Banyumas 53173 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Epoxy Lantai Clear Ajibarang, Banyumas 53163 #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Epoxy Lantai Sika Baturaden, Banyumas 53151

Kami Sebagai Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoksi Lantai Handal Dan Profesional Yang Memberikan Layanan Jasa Coating Lantai Dengan Biaya Terjangkau Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Profesional Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Selain Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Mengerjakan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Jasa Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Pabrik Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : Garasi, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Mandi, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolahan : Hall, Gelanggang Olahraga ( Gelanggang Basket, Volly, Badminton, Futsal), Lapangan Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# RS : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Zona Parkiran, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pembangkit Listrik : Area Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruang Genset, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Coating Lantai Ajibarang, Banyumas 53163
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Cat Epoxy Ajibarang, Banyumas 53163
WA 0813 2744 6997 Bahan Cat Epoxy Lantai Ajibarang, Banyumas 53163
WA 0813 2744 6997 Pelapis Lantai Epoxy Ajibarang, Banyumas 53163
WA 0813 2744 6997 Merk Epoxy Lantai Yang Bagus Ajibarang, Banyumas 53163
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Propan Ajibarang, Banyumas 53163
WA 0813 2744 6997 Pilihan Warna Cat Epoxy Lantai Ajibarang, Banyumas 53163
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai 20 Kg Ajibarang, Banyumas 53163
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Epoxy Lantai Futsal Ajibarang, Banyumas 53163
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Flake Ajibarang, Banyumas 53163
WA 0813 2744 6997 Resin Lantai 3d Ajibarang, Banyumas 53163
WA 0813 2744 6997 Analisa Coating Lantai Ajibarang, Banyumas 53163
WA 0813 2744 6997 Cat Dasar Epoxy Lantai Ajibarang, Banyumas 53163
WA 0813 2744 6997 Kelebihan Membran Bakar Ajibarang, Banyumas 53163
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Shopee Ajibarang, Banyumas 53163
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Flooring Ajibarang, Banyumas 53163
WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Ajibarang, Banyumas 53163
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Bengkel Ajibarang, Banyumas 53163
WA 0813 2744 6997 Jual Epoxy Untuk Lantai Ajibarang, Banyumas 53163
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Per M2 Ajibarang, Banyumas 53163
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Epoxy Upox Danapaint Ajibarang, Banyumas 53163

#HargaCatEpoxyLantaiBeton #CaraMengerjakanEpoxyLantai #KontraktorCoatingLantaiGranit #ProdukCatEpoxyLantai #KontraktorEpoxyLantaiClear #KontraktorEpoxyLantaiSika