Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (8252)

PROMO! WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Japah, Blora 58257 Murah Japah, Blora 58257 2022-06-12 00:31

PROMO! WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Japah, Blora 58257 Murah Japah, Blora 58257 ~ #WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Kamar Yang Kecil Blora kota, Blora 58212 #WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Rumah Adat Jawa Blora kota, Blora 58214 #WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Ruang Tamu Dan Ruang Makan Todanan, Blora 58256 #WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Kayu Palet Cepu, Blora 58315 #WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Ruang Tamu Lesehan Bogorejo, Blora 58262

Jasa Kontraktor Interior Terbaik Dan Terpercaya Di area Blora.
# GRATIS Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Tepat Waktu dan Bagus.
# Kami melayani segala jenis Jasa pembuatan Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen area Blora dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di daerah Japah, Blora 58257.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Pemborong Design Interior Murah, Pemborong Desain Interior Kamar Yang Kecil, Pemborong Desain Interior Rumah Adat Jawa, Pemborong Desain Interior Ruang Tamu Dan Ruang Makan, Pemborong Design Interior Kayu Palet, Pemborong Desain Interior Ruang Tamu Lesehan


WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Kantor Murah Japah, Blora 58257
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Kamar Warna Ungu Japah, Blora 58257
WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Ruang Nonton Tv Japah, Blora 58257
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Ruang Tidur Japah, Blora 58257
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Butik Unik Japah, Blora 58257
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Rumah Type 60/105 Japah, Blora 58257
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Etnik Jawa Japah, Blora 58257
WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Bedroom Minimalist Japah, Blora 58257
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Hotel Melati Japah, Blora 58257
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Cat Hijau Japah, Blora 58257
WA 0813 2744 6997 Biaya Renovasi Interior Rumah Japah, Blora 58257
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Desain Rumah Japah, Blora 58257
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Dan Konsultan Interior Japah, Blora 58257
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Ruang Keluarga Mewah Japah, Blora 58257
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Penyekat Ruangan Japah, Blora 58257
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Ruang Cuci Japah, Blora 58257
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Rumah Kamar 2 Japah, Blora 58257
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Desain Murah Japah, Blora 58257
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Ruang Tamu Sangat Sederhana Japah, Blora 58257
WA 0813 2744 6997 Pemborong Interior Design Rumah Apartment Japah, Blora 58257
WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Nature Japah, Blora 58257

ORDER SEKARANG! WA 0812 2782 5310 Harga Atap Galvalum Per Pasar Kliwon, Surakarta 57122 2022-06-12 00:30

ORDER SEKARANG! WA 0812 2782 5310 Harga Atap Galvalum Per Pasar Kliwon, Surakarta 57122 #WA 0812 2782 5310 Contoh Model Pagar Terbaru Pasar Kliwon, Solo 57118 #WA 0812 2782 5310 Model Rangka Atap Baja Ringan Rumah Banjarsari, Solo 57132 #WA 0812 2782 5310 Gambar Pagar Depan Serengan, Surakarta 57153 #WA 0812 2782 5310 Pasang Baja Ringan Murah Laweyan, Solo 57143 #WA 0812 2782 5310 Gambar Pintu Pagar Terbaru Laweyan, Surakarta 57143

Siap Untuk Melayani dan Mengerjakan :
1. Atap Rangka Baja Ringan untuk Rumah, Kantor, Masjid, Musholla, Lapangan Futsal, Cucian Mobil,Pabrik, Ruko maupun Gudang
2. Pemasangan Plafon Rumah Ruko Apartemen Kantor dan bangunan lainnya
3. Canopy
4. Gipsum
5. Kusen Alumunium
6. Holo
7. Bongkar Pasang Atap
8. Baja Wf
9. Atap Galpalum
10. Kanopi Baja Ringan untuk Carport
11. Penyedia Baja Ringan Harga Murah
12. Kontruksi Atap Baja Ringan untuk bangunan, teras maupun garasi
13. Baja Ringan buat nge cor dak
14. Pembuatan Kandang Ayam dengan baja ringan
15. Pemasangan Partisi Ruangan

Menerima borongan perakitan baru atau renovasi konstruksi rangka atap baja ringan rumah yang sudah ada dengan berbagai type dan bentuk rumah

Apabila dibandingkan dengan kayu, inilah keunggulan penggunaan baja ringan :
1. Bahan Anti Rayap
2. Ringan & Kuat
3. Tahan Api
4. Tanpa Pengelasan
5. Tanpa Pemeliharaan
6. Hemat Waktu Pemasangan
7. Ramah Lingkungan
8. Harga Ekonomis

Langkah order Jasa pasang rangka atap baja ringan galvalum Pasar Kliwon, Surakarta 57122 dan sekitar sangat mudah:
 1. Customer mengontak Kami bisa dengan TLP, WA, SMS WA 0812 2782 5310.
 2. Pengaturan jadwal survey.
 3. Dari hasil survey kami buatkan perhitungan Estimasi RAB rencana anggaran biaya.
 4. Jika RAB di setujui kami terbitkan SPK dan pekerjaan bisa Segera kami mulai.
Semoga Bermanfaat.

Bila Anda menginginkan layanan Kami, segera hubungi Kami, call center Kami siap membantu Anda bila ada yang akan di tanyakan.

Segera Booking sekarang !!

TELP, WA, SMS WA 0812 2782 5310 Kami mempunyai tukang pemasangan baja ringan Pasar Kliwon, Surakarta 57122 yang profesional melayani pemasangan atap baja ringan galvalum kanopi untuk bangunan rumah, toko, ruko, kantor, gedung sekolah, garasi, kandang, gudang, tempat parkir ke daerah Pasar Kliwon, Surakarta 57122 dan sekitarnya.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Sunanto
Telp. WA 0812 2782 5310
=================================

#HargaAtapGalvalumPer #ContohModelPagarTerbaru #ModelRangkaAtapBajaRinganRumah #GambarPagarDepan #PasangBajaRinganMurah #GambarPintuPagarTerbaru


WA 0812 2782 5310 Ukuran Atap Galvalum Pasar Kliwon, Surakarta 57122
WA 0812 2782 5310 Atap Baja Ringan Cremona Pasar Kliwon, Surakarta 57122
WA 0812 2782 5310 Merk Dan Harga Rangka Baja Ringan Pasar Kliwon, Surakarta 57122
WA 0812 2782 5310 Pagar Balkon Stainless Minimalis Pasar Kliwon, Surakarta 57122
WA 0812 2782 5310 Harga Kanopi 1 Pasar Kliwon, Surakarta 57122
WA 0812 2782 5310 Baja Ringan Giga Steel Pasar Kliwon, Surakarta 57122
WA 0812 2782 5310 Kap Baja Ringan Murah Pasar Kliwon, Surakarta 57122
WA 0812 2782 5310 Rangka Baja Ringan Warna Pasar Kliwon, Surakarta 57122
WA 0812 2782 5310 Ukuran Hollow Untuk Membuat Pagar Pasar Kliwon, Surakarta 57122
WA 0812 2782 5310 Jasa Buat Pagar Rumah Pasar Kliwon, Surakarta 57122
WA 0812 2782 5310 Baja Ringan Buat Atap Rumah Pasar Kliwon, Surakarta 57122
WA 0812 2782 5310 Ukuran Baja Wf 250 Pasar Kliwon, Surakarta 57122
WA 0812 2782 5310 Harga Baja Ringan Untuk Rangka Plafon Pasar Kliwon, Surakarta 57122
WA 0812 2782 5310 Kanopi Kaca Pasar Kliwon, Surakarta 57122
WA 0812 2782 5310 Gambar Kanopi Bahan Baja Ringan Pasar Kliwon, Surakarta 57122
WA 0812 2782 5310 Atap Baja Ringan Carport Pasar Kliwon, Surakarta 57122
WA 0812 2782 5310 Contoh Pagar Kecil Pasar Kliwon, Surakarta 57122
WA 0812 2782 5310 Pagar Minimalis Model Lipat Pasar Kliwon, Surakarta 57122
WA 0812 2782 5310 Pintu Pager Tempa Pasar Kliwon, Surakarta 57122
WA 0812 2782 5310 Jasa Bongkar Pintu Pasar Kliwon, Surakarta 57122
WA 0812 2782 5310 Harga Las Teralis Pasar Kliwon, Surakarta 57122

TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Ruang Tamu Dan Ruang Makan Secang, Magelang 56195 2022-06-12 00:30

TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Ruang Tamu Dan Ruang Makan Secang, Magelang 56195 ~ #WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Small Apartment Muntilan, Magelang 56415 #WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Gaya Klasik Bandongan, Magelang 56151 #WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Ruang Tamu Tanpa Kursi Grabag, Magelang 56196 #WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Salon Cosmetica Bandongan, Magelang 56151 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis 2022 2023 2024 Dukun, Magelang 56482

Jasa Kontraktor Interior Terbaik Dan Terpercaya Di wilayah Magelang.
# FREE Biaya Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Rapih.
# Kami melayani berbagai jenis Jasa pembuatan Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen wilayah Magelang dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di wilayah Secang, Magelang 56195.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Pemborong Design Interior Ruang Tamu Dan Ruang Makan, Pemborong Design Interior Small Apartment, Pemborong Desain Interior Gaya Klasik, Pemborong Desain Interior Ruang Tamu Tanpa Kursi, Pemborong Design Interior Salon Cosmetica, Jasa Desain Rumah Minimalis 2022 2023 2024


WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Ruang Tamu Menyatu Dengan Ruang Makan Secang, Magelang 56195
WA 0813 2744 6997 Pemborong Interior Design Bedroom Blog Secang, Magelang 56195
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Ruang Facial Secang, Magelang 56195
WA 0813 2744 6997 Jasa Konsultan Design Interior Secang, Magelang 56195
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Design Murah Di Secang, Magelang 56195
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Exterior Secang, Magelang 56195
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Kamar Tidur Minimalis Secang, Magelang 56195
WA 0813 2744 6997 Jasa Pengecatan Interior Secang, Magelang 56195
WA 0813 2744 6997 Harga Borongan Interior Secang, Magelang 56195
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Apartemen Green Bay Secang, Magelang 56195
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Rumah Type 54 Secang, Magelang 56195
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Kamar Minimalis Sederhana Secang, Magelang 56195
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Distro Minimalis Secang, Magelang 56195
WA 0813 2744 6997 Pemborong Interior Design Bedroom Set Secang, Magelang 56195
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Cafe Minimalis Secang, Magelang 56195
WA 0813 2744 6997 Pemborong Interior Design Rumah Flat Secang, Magelang 56195
WA 0813 2744 6997 Pemborong Design Interior Toko Bakery Secang, Magelang 56195
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Kamar Yang Kecil Secang, Magelang 56195
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Rumah Mewah Eropa Secang, Magelang 56195
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Rumah Minimalis Type 120 Secang, Magelang 56195
WA 0813 2744 6997 Pemborong Desain Interior Rumah Sendiri Secang, Magelang 56195