Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021 bal. 23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (229)

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Lantai Sukoharjo, Jawa Tengah 2022 geg. 24 17:32

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Aplikator Epoxy Lantai Sukoharjo, Jawa Tengah ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Coating Lantai Acian Baki, Sukoharjo 57556 #WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Untuk Lantai Rumah Kartasura, Sukoharjo 57161 #WA 0813 2744 6997 Bahan Dasar Epoxy Lantai Bendosari, Sukoharjo 57527 #WA 0813 2744 6997 Harga Cat Lantai Avian Sukoharjo, Sukoharjo 57511 #WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Sanded Sukoharjo, Sukoharjo 57514

Kami Sebagai Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoksi Lantai Handal Dan Profesional Yang Menerima Jasa Coating Lantai Dengan Biaya Terjangkau Dengan Kualitas Unggul. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Di Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Juga Mengerjakan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Kami Siap Melayani Anda yaitu Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Untuk :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Tinggal : Garasi, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Kampus : Aula, Lapangan Olahraga ( Lapangan Basket, Volly, Badminton, Futsal), Zona Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Area Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# RS : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Area Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pembangkit Listrik : Lapangan Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruang Generator, Ruang Kontrol Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Simen Sukoharjo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Cat Epoxy Sukoharjo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Cara Mengerjakan Epoxy Lantai Sukoharjo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Jasa Sukoharjo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Clear Lantai Sukoharjo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Adalah Sukoharjo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Coating Lantai Sukoharjo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Untuk Lantai Rumah Sukoharjo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Cara Mengecat Lantai Dengan Epoxy Sukoharjo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Membrane Bakar Sukoharjo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Cara Coating Lantai Vinil Sukoharjo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Anti Slip Sukoharjo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Waterproofing Membrane Bakar Sukoharjo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Gambar Cat Epoxy Lantai Sukoharjo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Ukuran Membran Bakar Per Roll Sukoharjo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Fosroc Sukoharjo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Analisa Harga Satuan Epoxy Lantai Sukoharjo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Langkah Langkah Cat Epoxy Lantai Sukoharjo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Lantai Di Epoxy Sukoharjo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Sukoharjo, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Coating Lantai Sukoharjo, Jawa Tengah

#AplikatorEpoxyLantai #JasaCoatingLantaiAcian #JasaEpoxyUntukLantaiRumah #BahanDasarEpoxyLantai #HargaCatLantaiAvian #MembranBakarSanded

MURAH! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Untuk Tanah Sempit Candisari, Semarang 50254 2022 geg. 24 17:29

MURAH! WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Untuk Tanah Sempit Candisari, Semarang 50254 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Ukuran Tanah 12 X 20 Tugu, Semarang 50154 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis 3 Kamar Tidur Sederhana Semarang Barat, Semarang 50145 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Ukuran 10x15 Gunungpati, Semarang 50221 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Murah Kaskus Semarang Timur, Semarang 50232 #WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Sederhana Desa Semarang Utara, Semarang 50174

Arsitek handal dan profesional yang melayani jasa arsitek secara online maupun langsung di Candisari, Semarang 50254 serta area lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami menerima jasa gambar di seluruh area Candisari, Semarang 50254 dan akan semakin meluas. Tak hanya melayani jasa desain bangunan privat maupun umum yang dibangun dari nol secara custom, kami pun melayani paket desain hunian siap bangun dan jasa design interior. Jasa Arsitek Candisari, Semarang 50254 juga memberi gambar desain menyeluruh meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami layani :
Jasa Rancang Bangun Rumah Mewah
Arsitek Design Rumah Minimalis
Jasa Gambar Bangunan Private Villa
Jasa Design Kompleks Villa
Jasa Design Perumahan / Cluster
Konsultan Gambar Bungalow
Jasa Gambar Resort
Konsultan Rancang Bangun Hotel / Mini Hotel
Jasa Rancang Bangun Ruko / Pertokoan
Konsultan Rancang Bangun Apartemen
Arsitek Rancang Bangun Kost-Kostan
Konsultan Desain Guest House
Jasa Gambar Penginapan
Jasa Design Kantor
Arsitek Design Mess / Asrama
Jasa Rancang Bangun Sekolah / Kampus
Konsultan Rancang Bangun Masjid / Musholla
Konsultan Rancang Bangun Gereja
Konsultan Desain Restauran / Cafe
Jasa Rancang Bangun Pondok
Arsitek Design Rumah Liburan
Arsitek Gambar Bangunan Mall
Arsitek Rancang Bangun Salon / Spa
Konsultan Design Bangunan Lainnya

Apakah Anda berada di sekitar Candisari, Semarang 50254 dan ingin membangun atau memugar bangunan Anda tanpa harus kerepotan mengatur tukang dan khawatir pengeluaran membengkak?

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Ukuran 8x12 3 Kamar Tidur Candisari, Semarang 50254
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Sederhana Bukan Minimalis Candisari, Semarang 50254
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Genset Candisari, Semarang 50254
WA 0813 2744 6997 Daftar Konsultan Arsitek Candisari, Semarang 50254
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Design Candisari, Semarang 50254
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Sederhana Modern 1 Lantai Candisari, Semarang 50254
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Teras Rumah Mewah Modern Candisari, Semarang 50254
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Exterior Rumah Candisari, Semarang 50254
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Type 36.dwg Candisari, Semarang 50254
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Dapur Rumah Flat Candisari, Semarang 50254
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah Minimalis Type 90 Candisari, Semarang 50254
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Kontrakan Tipe 21 Candisari, Semarang 50254
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain-rumah Leter L Sederhana Di Desa Candisari, Semarang 50254
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Untuk Renovasi Rumah Candisari, Semarang 50254
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Yang Memanjang Ke Belakang Candisari, Semarang 50254
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis 1 Are Candisari, Semarang 50254
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Tanpa Garasi Mobil Candisari, Semarang 50254
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Sangat Sederhana Type 36 Candisari, Semarang 50254
WA 0813 2744 6997 Jasa Cara Membangun Rumah 2 Lantai Murah Candisari, Semarang 50254
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Murah Menarik Candisari, Semarang 50254
WA 0813 2744 6997 Jasa Denah Rumah 3d Memanjang Candisari, Semarang 50254

#JasaDesainRumahUntukTanahSempit #JasaDesainRumahUkuranTanah12X20 #JasaDesainRumahMinimalis3KamarTidurSederhana #JasaDesainRumahUkuran10x15 #JasaDesainRumahMurahKaskus #JasaDenahRumahSederhanaDesa

KONTAK KAMI! WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Beton Sidorejo, Salatiga 50712 2022 geg. 24 17:27

KONTAK KAMI! WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Beton Sidorejo, Salatiga 50712 ~ #WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Dapur Sidomukti, Salatiga 50721 #WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Jotun Sidorejo, Salatiga 50715 #WA 0813 2744 6997 Jual Membran Bakar Tingkir, Salatiga 50744 #WA 0813 2744 6997 Biaya Coating Lantai Tegel Salatiga, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Resin Sidorejo, Salatiga 50711

Kami Merupakan Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoxy Lantai Handal Dan Terpercaya Yang Memberikan Layanan Jasa Coating Lantai Dengan Biaya Kompetitif Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Profesional Yang Telah Berpengalaman Di Bidangnya.
Selain Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Membuka Layanan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Jasa Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Industri, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Industri.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : carport, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Kampus : Hall, Lapangan Olahraga ( Gelanggang Basket, Volly, Badminton, Futsal), Area Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Rumah Sakit : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Area Parkiran, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pltu : Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruangan Generator, Ruang Kontrol Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Kontraktor Cat Epoxy Sidorejo, Salatiga 50712
WA 0813 2744 6997 Analisa Harga Satuan Cat Epoxy Lantai Sidorejo, Salatiga 50712
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Rumah Sakit Sidorejo, Salatiga 50712
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Epoxy Harga Sidorejo, Salatiga 50712
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy 3d Lantai Sidorejo, Salatiga 50712
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Danapaint Sidorejo, Salatiga 50712
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Luar Sidorejo, Salatiga 50712
WA 0813 2744 6997 Langkah Langkah Epoxy Lantai Sidorejo, Salatiga 50712
WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Casali Sidorejo, Salatiga 50712
WA 0813 2744 6997 Biaya Coating Untuk Lantai Sidorejo, Salatiga 50712
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Coating Lantai Sidorejo, Salatiga 50712
WA 0813 2744 6997 Waterproofing Coating Lantai Sidorejo, Salatiga 50712
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Per Meter Sidorejo, Salatiga 50712
WA 0813 2744 6997 Kelebihan Epoxy Lantai Sidorejo, Salatiga 50712
WA 0813 2744 6997 Cara Epoxy Lantai Acian Sidorejo, Salatiga 50712
WA 0813 2744 6997 Harga Pemasangan Epoxy Lantai Per Meter Sidorejo, Salatiga 50712
WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Tbm Sidorejo, Salatiga 50712
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Propan 1 Pail Sidorejo, Salatiga 50712
WA 0813 2744 6997 Tahapan Pekerjaan Epoxy Lantai Sidorejo, Salatiga 50712
WA 0813 2744 6997 Analisa Coating Lantai Sidorejo, Salatiga 50712
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Berkualitas Sidorejo, Salatiga 50712

#BiayaEpoxyBeton #CatEpoxyLantaiDapur #HargaEpoxyLantaiJotun #JualMembranBakar #BiayaCoatingLantaiTegel #LantaiEpoxyResin