Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (8252)

MANTAB! WA 0813 2744 6997 Nama Jasa Arsitek Bantul, Bantul 55712 2022-06-12 00:32

MANTAB! WA 0813 2744 6997 Nama Jasa Arsitek Bantul, Bantul 55712 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitektur Rumah Makan Sedayu, Bantul 55752 #WA 0813 2744 6997 Biaya Gambar Desain Pagar Depan Rumah Piyungan, Bantul 55792 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Dapur Minimalis Rumah Type 36 Kasihan, Bantul 55184 #WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Lantai 2 6x12 Banguntapan, Bantul 55196 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Mungil Artistik Bantul, Bantul 55714

Arsitek berpengalaman dan profesional yang melayani jasa arsitek dengan online maupun offline di Bantul, Bantul 55712 serta wilayah lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami melayani jasa design di seluruh daerah Bantul, Bantul 55712 dan akan semakin meluas. Tak hanya membuat jasa desain bangunan pribadi maupun umum yang dibuat dari nol secara custom, kami pun menyediakan jasa design hunian siap bangun dan jasa design interior. Jasa Arsitek Bantul, Bantul 55712 juga terima order gambar desain komplit dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami sediakan :
Arsitek Design Rumah Mewah
Jasa Gambar Rumah Minimalis
Jasa Design Private Villa
Jasa Desain Kompleks Villa
Arsitek Rancang Bangun Perumahan / Cluster
Jasa Desain Bungalow
Konsultan Gambar Bangunan Resort
Arsitek Design Hotel / Mini Hotel
Konsultan Design Ruko / Pertokoan
Jasa Gambar Bangunan Apartemen
Arsitek Rancang Bangun Kost-Kostan
Arsitek Desain Guest House
Jasa Gambar Bangunan Penginapan
Konsultan Rancang Bangun Kantor
Arsitek Desain Mess / Asrama
Arsitek Rancang Bangun Sekolah / Kampus
Konsultan Gambar Bangunan Masjid / Musholla
Arsitek Desain Gereja
Jasa Gambar Bangunan Restauran / Cafe
Jasa Gambar Pondok
Arsitek Gambar Bangunan Rumah Liburan
Konsultan Rancang Bangun Mall
Jasa Design Salon / Spa
Jasa Design Bangunan Lainnya

Anda penduduk di area Bantul, Bantul 55712 dan ingin membangun atau memugar bangunan Anda tanpa harus kerepotan mengatur tukang dan was-was dana membengkak?

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Biaya Cara Menggambar Denah Rumah Tampak Depan Bantul, Bantul 55712
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis Warna Ungu Bantul, Bantul 55712
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Sederhana Hijau Bantul, Bantul 55712
WA 0813 2744 6997 Kumpulan Desain Rumah Minimalis Type 45 Bantul, Bantul 55712
WA 0813 2744 6997 Video Desain Rumah Minimalis Bantul, Bantul 55712
WA 0813 2744 6997 Rekomendasi Arsitek Rumah Bantul, Bantul 55712
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Atap Pelana Bantul, Bantul 55712
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Sederhana Dan Harganya Bantul, Bantul 55712
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Di Jatim Bantul, Bantul 55712
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis Dengan Ruko Bantul, Bantul 55712
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Sunter Bantul, Bantul 55712
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Nota Rumah Makan Bantul, Bantul 55712
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Mungil Tradisional Bantul, Bantul 55712
WA 0813 2744 6997 Konsultan Perencana Arsitektur Adalah Bantul, Bantul 55712
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Hook Minimalis Bantul, Bantul 55712
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Modern Minimalis Type 45 Bantul, Bantul 55712
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Warna Cat Rumah Sederhana Bantul, Bantul 55712
WA 0813 2744 6997 Www.desain Rumah Murah Bantul, Bantul 55712
WA 0813 2744 6997 Biaya Gambar Denah Rumah Dan Rab Bantul, Bantul 55712
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Ruang Perawatan Rumah Sakit Bantul, Bantul 55712
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Mewah Halaman Luas Bantul, Bantul 55712

#NamaJasaArsitek #JasaArsitekturRumahMakan #BiayaGambarDesainPagarDepanRumah #BiayaDesainDapurMinimalisRumahType36 #BiayaDenahRumahLantai26x12 #BiayaDesainRumahMungilArtistik

PESAN SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Kayu Harga Tegal Selatan, Tegal 52134 2022-06-12 00:31

PESAN SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Kayu Harga Tegal Selatan, Tegal 52134 ~ #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Modern Terbaru Pagerbarang, Tegal 52462 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Sederhana Dan Murah Tegal Timur, Tegal 52124 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Rumah Minimalis Sederhana Margadana, Tegal 52141 #WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Rumah Minimalis Balapulang, Tegal 52464 #WA 0813 2744 6997 Model Lemari Kitchen Set Minimalis Adiwerna, Tegal 52121

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Tegal dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di wilayah Tegal Selatan, Tegal 52134.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Untuk Dapur Mungil Tegal Selatan, Tegal 52134
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Tiga Pintu Tegal Selatan, Tegal 52134
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Di Lazada Tegal Selatan, Tegal 52134
WA 0813 2744 6997 Cara Membuat Kitchen Set Minimalis Murah Tegal Selatan, Tegal 52134
WA 0813 2744 6997 Harga Lemari Dapur Tegal Selatan, Tegal 52134
WA 0813 2744 6997 Jasa Kitchen Set Minimalis Murah Tegal Selatan, Tegal 52134
WA 0813 2744 6997 Membuat Kitchen Set Beton Tegal Selatan, Tegal 52134
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Aluminium Fambar Tegal Selatan, Tegal 52134
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Rumah Sederhana Tegal Selatan, Tegal 52134
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Knobs Tegal Selatan, Tegal 52134
WA 0813 2744 6997 Minimalist Zen Kitchen Tegal Selatan, Tegal 52134
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Satuan Tegal Selatan, Tegal 52134
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Murah Kaskus Tegal Selatan, Tegal 52134
WA 0813 2744 6997 Biaya Membuat Kitchen Set Minimalis Tegal Selatan, Tegal 52134
WA 0813 2744 6997 Modern Minimalist Small Kitchen Design Tegal Selatan, Tegal 52134
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Dari Aluminium Tegal Selatan, Tegal 52134
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Sudah Jadi Tegal Selatan, Tegal 52134
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Piring Tegal Selatan, Tegal 52134
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Kayu Jati Dapur Tegal Selatan, Tegal 52134
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Kayu Jati Per Meter Tegal Selatan, Tegal 52134
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Yang Kecil Tegal Selatan, Tegal 52134

Kitchen Set Kayu Harga, Kitchen Set Minimalis Modern Terbaru, Kitchen Set Sederhana Dan Murah, Kitchen Set Rumah Minimalis Sederhana, Desain Kitchen Set Rumah Minimalis, Model Lemari Kitchen Set Minimalis

PESAN DISINI! WA 0813 2744 6997 Gambar Denah Rumah Indah Wangon, Banyumas 53176 2022-06-12 00:31

PESAN DISINI! WA 0813 2744 6997 Gambar Denah Rumah Indah Wangon, Banyumas 53176 ~ #WA 0813 2744 6997 Sketsa Desain Rumah Minimalis Type 36 Wangon, Banyumas 53176 #WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Di Kota Wangon, Banyumas 53176 #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Panggung Keren Cilongok, Banyumas 53162 #WA 0813 2744 6997 Teknik Arsitek Purwokerto Selatan, Banyumas 53144 #WA 0813 2744 6997 Desain Denah Rumah Memanjang Purwokerto Selatan, Banyumas 53141

Arsitek berpengalaman dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan secara online maupun offline di Wangon, Banyumas 53176 serta daerah lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami menerima jasa desain di seluruh area Wangon, Banyumas 53176 dan akan semakin meluas. Bukan cuma melayani jasa desain bangunan pribadi maupun umum yang dibangun dari nol secara custom, kami pun melayani jasa design rumah siap bangun dan jasa gambar interior. Jasa Arsitek Wangon, Banyumas 53176 juga memberi gambar desain lengkap dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami layani :
Konsultan Desain Rumah Mewah
Arsitek Desain Rumah Minimalis
Arsitek Desain Private Villa
Konsultan Gambar Bangunan Kompleks Villa
Arsitek Gambar Perumahan / Cluster
Konsultan Desain Bungalow
Konsultan Design Resort
Konsultan Design Hotel / Mini Hotel
Konsultan Rancang Bangun Ruko / Pertokoan
Arsitek Desain Apartemen
Konsultan Design Kost-Kostan
Jasa Design Guest House
Konsultan Desain Penginapan
Arsitek Desain Kantor
Jasa Desain Mess / Asrama
Arsitek Gambar Sekolah / Kampus
Arsitek Desain Masjid / Musholla
Arsitek Rancang Bangun Gereja
Arsitek Rancang Bangun Restauran / Cafe
Jasa Gambar Pondok
Konsultan Desain Rumah Liburan
Arsitek Rancang Bangun Mall
Arsitek Rancang Bangun Salon / Spa
Konsultan Rancang Bangun Bangunan Lainnya

Apakah Anda berada di daerah Wangon, Banyumas 53176 dan mau membangun atau memugar bangunan Anda tanpa harus kerepotan mengatur tukang dan was-was pengeluaran membengkak?

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Tukang yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Kost Kost An Wangon, Banyumas 53176
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Type 36/70 Wangon, Banyumas 53176
WA 0813 2744 6997 Desain Cat Rumah Elegan Wangon, Banyumas 53176
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Tanah Berundak Wangon, Banyumas 53176
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Minimalis Nyaman Wangon, Banyumas 53176
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Gadang Wangon, Banyumas 53176
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Minimalis Ukuran Tanah 10x15 Wangon, Banyumas 53176
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Tipe 45 Wangon, Banyumas 53176
WA 0813 2744 6997 Desain Cat Depan Rumah Minimalis Wangon, Banyumas 53176
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Minimalis Dan Sejuk Wangon, Banyumas 53176
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Lahan Terbatas Wangon, Banyumas 53176
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Eropa Kecil Wangon, Banyumas 53176
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Kecil 3 Kamar Wangon, Banyumas 53176
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Minimalis 4 Kamar 3d Wangon, Banyumas 53176
WA 0813 2744 6997 Rekomendasi Arsitek Rumah Wangon, Banyumas 53176
WA 0813 2744 6997 Desain Ruang Tamu Rumah Mediterania Wangon, Banyumas 53176
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Mediterania 1 Lantai Wangon, Banyumas 53176
WA 0813 2744 6997 Rancangan Denah Dan Desain Rumah Tinggal Wangon, Banyumas 53176
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Garasi Samping Wangon, Banyumas 53176
WA 0813 2744 6997 Alamat Konsultan Arsitek Di Wangon, Banyumas 53176
WA 0813 2744 6997 Desain Jendela Rumah Klasik Wangon, Banyumas 53176

#GambarDenahRumahIndah #SketsaDesainRumahMinimalisType36 #JasaArsitekDiKota #DesainRumahPanggungKeren #TeknikArsitek #DesainDenahRumahMemanjang