Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (29201)

PESAN SEKARANG ☏ WA 085 945 413 022 Jasa Penyewaan Kontainer Pendingin 20 feet Jakarta Ke Batulicin 2023-11-16 22:12

PESAN SEKARANG ☏ WA 085 945 413 022 Jasa Penyewaan Kontainer Pendingin 20 feet Jakarta Ke Batulicin ~ ☏ WA 085 945 413 022 Jasa Penyewaan Kontainer Pendingin 20 feet Jakarta Ke Batulicin ☎ WA 085 945 413 022 Harga Ekspedisi Reefer Pendingin 40 ft Surabaya Balikpapan ☎ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer 40 ft Surabaya Ke Kumai ☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Dry Container 20 feet Jakarta Ke Samarinda ☏ WA 085 945 413 022 Jasa Sewa Kontainer 20 feet Jakarta Palu ✔ WA 085 945 413 022 Harga Ekspedisi Reefer Pendingin 20 feet Surabaya Ke Gorontalo


WA 085 945 413 022 Jasa Logistik dan jasa rental kontainer Reefer dan Kering Ukuran 20 dan 40 Feet unggul dari Jakarta dan Surabaya ke Pulau Kalimantan dan Sulawesi dengan model Port To Port dan Door To Door. Tim kami siap membantu memenuhi kebutuhan pengiriman Anda dengan layanan berkualitas tinggi dari Jakarta / Surabaya ke kota kota Makassar, Palu, Pontianak, Balikpapan, Banjarmasin, Samarinda, Gorontalo, Manado, Kendari dan kota lainnya di Kalimantan dan Sulawesi.

Container merupakan bagian vital dalam industri logistik dan pengiriman. Kami memahami betapa pentingnya setiap pengiriman, oleh karena itu perusahaan kami berdedikasi untuk menawarkan kontainer-kontainer yang unggul untuk menjamin barang-barang Anda terlindungi selama proses pengiriman.

Fokus utama layanan kami adalah di rute pengiriman dari Jakarta, Surabaya ke Pulau Kalimantan dan Sulawesi. Dengan pengalaman panjang dalam industri ini, kami telah membangun koneksi yang kokoh, memungkinkan kami untuk mengelola tantangan logistik dan mengirimkan solusi yang tepat kepada Anda.

Perusahaan kami menyadari bahwa setiap pengiriman memiliki persyaratan khusus, dan itulah mengapa kami juga menawarkan solusi yang dapat disesuaikan. mungkin Anda ingin, memilih dari pilihan ukuran dan jenis kontainer sesuai dengan muatan yang Anda kirimkan.

Kepastian waktu adalah prioritas utama kami. Kami selalu berusaha untuk memberikan pengiriman Anda tepat waktu, tanpa adanya keterlambatan.

Dengan jasa unggul kami, melayani dengan senang hati menjadi mitra bisnis Anda dalam menyukseskan operasi logistik dan pengiriman. Container handal kami akan membantu barang-barang Anda terangkut dengan dengan keamanan.

Untuk kebutuhan pengiriman berbagai skala, kami menawarkanjenis kontainer dengan berbagai ukuran, termasuk kontainer 20 kaki dan kontainer empat puluh kaki. Kedua ukuran kontainer ini memiliki kegunaan unik yang dapat disesuaikan dengan muatan serta kebutuhan pengiriman yang Anda miliki.

Kontainer 20 kaki adalah pilihan yang bagus untuk pengiriman dengan jumlah muatan sedang hingga kecil. Ukuran yang lebih kompak ini dapat memuat barang-barang yang tidak terlalu besar, seperti sejumlah barang dagangan, peralatan rumah tangga, atau barang proyek tertentu. Meskipun ukurannya lebih kecil, kontainer ini tetap menyediakan perlindungan yang serupa untuk barang-barang Anda.

Di sisi lain, kontainer empat puluh kaki merupakan pilihan yang ampel dan ideal untuk pengiriman dengan volume muatan yang besar. Dengan ruang yang lebih lega, kontainer ini cocok untuk jumlah barang yang lebih besar, seperti peralatan industri, komoditas pertanian, furniture, dan bahkan material konstruksi yang lebih ukuran besar.

Tidak hanya itu, kontainer empat puluh kaki juga memiliki fleksibilitas untuk penggunaan ganda atau pengiriman campuran. Anda dapat memisahkan muatan dalam pembagian internal yang memungkinkan untuk mengangkut barang berbeda dalam satu kontainer.

Apapun ukuran kontainer yang Anda pilih, kami memberikan mutu terbaik dalam setiap kontainer yang kami tawarkan. Kualitas material dan ketahanan terhadap cuaca akan menjamin barang-barang Anda dalam kondisi baik selama perjalanan pengiriman.

Segera hubungi kami hari ini untuk penawaran lengkap mengenai layanan kami. Tim kami siap menjawab pertanyaan Anda dan membantu menemukan solusi yang paling sesuai untuk kebutuhan pengiriman Anda. Percayakan pengiriman Anda kepada kami dan lihat sendiri kualitasnya!


=================================
Untuk Info Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Asep
WA 085 945 413 022
=================================

☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Dry Container 20 ft Jakarta Kumai
☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Dry Container 40 feet Jakarta Ke Palu
☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Reefer Pendingin Port To Port Jakarta Ke Kumai
☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Reefer Pendingin 40 feet Jakarta Ke Banjarmasin
☏ WA 085 945 413 022 Harga Ekspedisi Dry Container Door To Door Surabaya Sampit
☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin Door To Door Surabaya Balikpapan
☏ WA 085 945 413 022 Jasa Penyewaan Container Door To Door Surabaya Kolaka
☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Container Reefer Door To Door Jakarta Ke Tangkiang
☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Reefer Pendingin 20 feet Jakarta Nunukan
☏ WA 085 945 413 022 Harga Ekspedisi Reefer Pendingin 40 feet Jakarta Ke Palu
☏ WA 085 945 413 022 Harga Ekspedisi Kontainer 40 ft Jakarta Ke Bitung
☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Reefer Pendingin 40 ft Jakarta Ke Bitung
☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Dry Container 20 feet Jakarta Sampit
☏ WA 085 945 413 022 Jasa Penyewaan Container Reefer 40 feet Surabaya Ke Bontang
☏ WA 085 945 413 022 Jasa Sewa Dry Container Jakarta Bau Bau
☏ WA 085 945 413 022 Harga Ekspedisi Kontainer 20 feet Jakarta Pontianak
☏ WA 085 945 413 022 Jasa Penyewaan Kontainer 40 ft Surabaya Ke Palu
☏ WA 085 945 413 022 Harga Ekspedisi Kontainer Pendingin Jakarta Ke Manado
☏ WA 085 945 413 022 Jasa Sewa Kontainer Port To Port Surabaya Ke Sampit
☏ WA 085 945 413 022 Jasa Penyewaan Container Reefer 40" Surabaya Sulawesi
☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Container Reefer 20" Surabaya Ke Pontianak

#JasaPenyewaanKontainerPendingin20feetJakartaKeBatulicin #HargaEkspedisiReeferPendingin40ftSurabayaBalikpapan #ExpedisiKontainer40ftSurabayaKeKumai #ExpedisiDryContainer20feetJakartaKeSamarinda #JasaSewaKontainer20feetJakartaPalu #HargaEkspedisiReeferPendingin20feetSurabayaKeGorontalo

ORDER DISINI ☏ WA 085 945 413 022 Penyewaan Reefer Pendingin 20" Surabaya Nunukan 2023-11-16 22:11

ORDER DISINI ☏ WA 085 945 413 022 Penyewaan Reefer Pendingin 20" Surabaya Nunukan ~ ☎ WA 085 945 413 022 Penyewaan Reefer Pendingin 20" Surabaya Nunukan ✆ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin Port To Port Jakarta Ke Bau Bau ☏ WA 085 945 413 022 Ekspedisi Reefer Pendingin 20 ft Jakarta Nunukan ☏ WA 085 945 413 022 Ekspedisi Reefer Pendingin 40" Jakarta Ke Tarakan ☏ WA 085 945 413 022 Ekspedisi Kontainer 20 feet Jakarta Ke Tanjung Selor ☏ WA 085 945 413 022 Jasa Pengiriman Cargo Dry Container Port To Port Surabaya Ke Sampit


WA 085 945 413 022 Jasa Logistik dan jasa penyewaan kontainer Reefer dan Kering Ukuran 20 dan 40 " handal dari Jakarta dan Surabaya ke Pulau Kalimantan dan Sulawesi dengan model Port To Port dan Door To Door. Tim kami siap membantu menyokong kebutuhan pengiriman Anda dengan pelayanan berkualitas tinggi dari Jakarta / Surabaya ke kota kota Makassar, Palu, Pontianak, Balikpapan, Banjarmasin, Samarinda, Gorontalo, Manado, Kendari dan kota lainnya di Kalimantan dan Sulawesi.

Container adalah bagian penting dalam industri logistik dan pengiriman. Kami menyadari betapa berharganya setiap kiriman, oleh karena itu kami berdedikasi untuk menyediakan kontainer-kontainer yang handal untuk menjamin barang-barang Anda aman selama proses pengiriman.

Kelebihan utama layanan kami adalah di rute pengiriman dari Jakarta, Surabaya ke Pulau Kalimantan dan Sulawesi. Melalui pengalaman panjang dalam sektor ini, kami telah membangun jejaring yang kokoh, memungkinkan kami untuk menangani tantangan logistik dan menyampaikan solusi yang optimal kepada Anda.

Perusahaan kami memahami bahwa setiap pengiriman memiliki permintaan khas, dan itulah mengapa kami juga menawarkan layanan kustomisasi. Jika Anda ingin, memilih dari sejumlah ukuran dan jenis kontainer sesuai dengan barang yang Anda kirimkan.

Keandalan adalah yang kami jadikan fokus utama. Komitmen kami selalu untuk memberikan pengiriman Anda tepat waktu, tanpa keterlambatan.

Dengan jasa unggul kami, kami dengan tulus ingin menjadi bagian dari tim bisnis Anda dalam menyukseskan operasi logistik dan pengiriman. Container handal kami memastikan barang-barang Anda dikirim dengan selamat.

Untuk kebutuhan pengiriman berbagai skala, kami menawarkancontainer dengan berbagai ukuran, termasuk kontainer 20 kaki dan kontainer 40". Kedua ukuran kontainer ini memiliki masing-masing kelebihan yang dapat disesuaikan dengan muatan serta kebutuhan pengiriman yang Anda miliki.

Kontainer 20" adalah pilihan yang bagus untuk pengiriman dengan jumlah muatan sedang hingga kecil. Dimensi yang lebih kecil ini sangat sesuai untuk barang-barang yang tidak terlalu besar, seperti barang jualan, peralatan rumah tangga, atau muatan proyek khusus. Meskipun ukurannya lebih kecil, kontainer ini tetap menawarkan perlindungan yang setara untuk barang-barang Anda.

Di sisi lain, kontainer empat puluh kaki merupakan pilihan yang ampel dan ideal untuk pengiriman dengan jumlah barang yang signifikan. Dengan ruang yang lebih besar, kontainer ini cocok untuk barang-barang yang lebih banyak, seperti barang industri, barang hasil pertanian, furniture, dan bahkan barang konstruksi yang lebih ukuran besar.

Tidak hanya itu, kontainer empat puluh kaki juga dapat diatur untuk penggunaan ganda atau pengiriman campuran. Anda dapat memisahkan muatan dalam sekat-sekat internal yang memungkinkan untuk pemisahan berbagai barang dalam satu kontainer.

Apapun ukuran kontainer yang Anda pilih, kami jaminan kualitas tinggi dalam setiap kontainer yang disediakan oleh kami. Kualitas material dan ketahanan terhadap cuaca akan menyakinkan barang-barang Anda tetap aman selama perjalanan pengiriman.

Hubungi kami hari ini untuk informasi lebih lanjut mengenai jasa kami. Kami dengan senang hati siap menjawab pertanyaan Anda dan membantu menemukan solusi yang paling sesuai untuk kebutuhan pengiriman Anda. Percayakan pengiriman Anda kepada kami dan nikmati keunggulannya!


=================================
Untuk Info Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Asep
WA 085 945 413 022
=================================

☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Container Jakarta Ke Bau Bau
☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Dry Container 20" Jakarta Ke Makassar
☏ WA 085 945 413 022 Ekspedisi Container Reefer 40" Jakarta Kalimantan
☏ WA 085 945 413 022 Ekspedisi Dry Container 20 ft Jakarta Luwuk
☏ WA 085 945 413 022 Penyewaan Reefer Pendingin 40 feet Jakarta Toraja
☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Reefer Pendingin 20 feet Jakarta Balikpapan
☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Dry Container 40 ft Jakarta Batulicin
☏ WA 085 945 413 022 Jasa Pengiriman Cargo Container Reefer Door To Door Surabaya Pontianak
☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Container Reefer 40 ft Surabaya Ke Luwuk
☏ WA 085 945 413 022 Ekspedisi Container 20 feet Surabaya Ke Sangata
☏ WA 085 945 413 022 Ekspedisi Container Reefer Port To Port Jakarta Kumai
☏ WA 085 945 413 022 Penyewaan Reefer Pendingin 20" Jakarta Nunukan
☏ WA 085 945 413 022 Jasa Pengiriman Cargo Container Reefer 40 feet Surabaya Ke Kendari
☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Container 40" Jakarta Sampit
☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Container Door To Door Surabaya Kolaka
☏ WA 085 945 413 022 Ekspedisi Container Reefer 40" Surabaya Banggai Laut
☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer Pendingin 20 ft Surabaya Ke Bontang
☏ WA 085 945 413 022 Penyewaan Dry Container Door To Door Jakarta Ke Palangkaraya
☏ WA 085 945 413 022 Jasa Pengiriman Cargo Kontainer Jakarta Ke Bitung
☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Kontainer 20" Jakarta Ke Banggai Laut
☏ WA 085 945 413 022 Expedisi Reefer Pendingin Surabaya Ke Banjarmasin

#PenyewaanReeferPendingin20"SurabayaNunukan #ExpedisiKontainerPendinginPortToPortJakartaKeBauBau #EkspedisiReeferPendingin20ftJakartaNunukan #EkspedisiReeferPendingin40"JakartaKeTarakan #EkspedisiKontainer20feetJakartaKeTanjungSelor #JasaPengirimanCargoDryContainerPortToPortSurabayaKeSampit

HUBUNGI KAMI ✔ WA 085 945 413 022 Sewa Container Reefer Door To Door Surabaya Bau Bau 2023-11-16 22:11

HUBUNGI KAMI ✔ WA 085 945 413 022 Sewa Container Reefer Door To Door Surabaya Bau Bau ~ ☏ WA 085 945 413 022 Sewa Container Reefer Door To Door Surabaya Bau Bau ✔ WA 085 945 413 022 Sewa Reefer Pendingin 40 feet Jakarta Ke Makassar ✔ WA 085 945 413 022 Sewa Kontainer 20 feet Jakarta Ke Kolaka ✆ WA 085 945 413 022 Sewa Container Reefer Port To Port Jakarta Nunukan ✆ WA 085 945 413 022 Ekspedisi Container Door To Door Surabaya Berau ✆ WA 085 945 413 022 Ekspedisi Dry Container 20" Jakarta Balikpapan


WA 085 945 413 022 Jasa Ekspedisi dan jasa rental kontainer Reefer dan Dry Ukuran 20 dan 40 " handal dari Jakarta dan Surabaya ke Pulau Kalimantan dan Sulawesi dengan model Port To Port dan Door To Door. Perusahaan kami siap membantu memenuhi kebutuhan pengiriman Anda dengan layanan berkualitas tinggi dari Jakarta / Surabaya ke kota kota Makassar, Palu, Pontianak, Balikpapan, Banjarmasin, Samarinda, Gorontalo, Manado, Kendari dan kota lainnya di Kalimantan dan Sulawesi.

Container adalah bagian penting dalam bidang logistik dan pengiriman. Kami memahami betapa pentingnya setiap pengiriman, oleh karena itu perusahaan kami berdedikasi untuk memberikan kontainer-kontainer yang berkualitas tinggi untuk menjamin barang-barang Anda aman selama proses pengiriman.

Fokus utama layanan kami adalah pada rute pengiriman dari Jakarta, Surabaya ke Pulau Kalimantan dan Sulawesi. Melalui pengalaman bertahun-tahun dalam sektor ini, kami telah menyusun koneksi yang luas, memungkinkan kami untuk mengatasi tantangan logistik dan mengirimkan solusi yang optimal kepada Anda.

Kami memahami bahwa setiap pengapalan memiliki kebutuhan unik, dan itulah mengapa kami juga menawarkan penyesuaian layanan. mungkin Anda ingin, memilih dari sejumlah ukuran dan jenis kontainer sesuai dengan barang yang Anda kirimkan.

Keandalan adalah yang kami utamakan. Komitmen kami selalu untuk menjalankan pengiriman Anda pada waktunya, tanpa keterlambatan yang tidak diinginkan.

Dengan layanan unggulan kami, kami siap menjadi mitra bisnis Anda dalam melancarkan operasi logistik dan pengiriman. Unit kontainer yang berkualitas tinggi kami memastikan barang-barang Anda terkirim dengan selamat.

Untuk kebutuhan pengiriman berbagai skala, kami menawarkancontainer dengan berbagai ukuran, termasuk kontainer 20" dan kontainer empat puluh kaki. Kedua ukuran kontainer ini memiliki masing-masing kelebihan yang dapat disesuaikan dengan muatan serta kebutuhan pengiriman yang Anda miliki.

Kontainer 20" adalah pilihan yang ideal untuk pengiriman dengan jumlah muatan sedang hingga kecil. Ukuran yang lebih kompak ini sangat sesuai untuk barang-barang yang tidak memerlukan ruang yang luas, seperti barang komersial, barang rumah tangga, atau muatan proyek khusus. Meskipun ukurannya lebih kecil, kontainer ini tetap menyediakan perlindungan yang setara untuk barang-barang Anda.

Di sisi lain, kontainer 40" merupakan pilihan yang ampel dan ideal untuk pengiriman dengan volume muatan yang besar. Dengan ruang yang lebih luas, kontainer ini cocok untuk muatan yang lebih banyak, seperti barang industri, komoditas pertanian, furniture, dan bahkan material konstruksi yang lebih besar dimensi.

Tidak hanya itu, kontainer empat puluh kaki juga memiliki fleksibilitas untuk penggunaan ganda atau pengiriman kombinasi. Anda dapat memisahkan muatan dalam bagian internal yang memungkinkan untuk pemisahan berbagai barang dalam satu kontainer.

Apapun ukuran kontainer yang Anda pilih, kami jaminan kualitas tinggi dalam setiap kontainer yang disediakan oleh kami. Kualitas material dan ketahanan terhadap cuaca akan menyakinkan barang-barang Anda tetap aman selama perjalanan pengiriman.

Hubungi kami hari ini untuk penawaran lengkap mengenai layanan kami. Kami dengan senang hati siap menjawab pertanyaan Anda dan menemukan solusi ideal untuk kebutuhan pengiriman Anda. Andalkan pengiriman Anda kepada kami dan nikmati keunggulannya!


=================================
Untuk Informasi Detil Hubungi :
Bpk. Asep
WA 085 945 413 022
=================================

✔ WA 085 945 413 022 Ekspedisi Container 40 feet Jakarta Ke Sampit
✔ WA 085 945 413 022 Jasa Pengiriman Barang Pakai Reefer Pendingin Port To Port Surabaya Ke Kotabaru
✔ WA 085 945 413 022 Harga Expedisi Reefer Pendingin 40" Jakarta Ke Bitung
✔ WA 085 945 413 022 Jasa Pengiriman Barang Pakai Kontainer 40 ft Surabaya Ke Kutai
✔ WA 085 945 413 022 Jasa Pengiriman Barang Pakai Container Reefer 20 feet Jakarta Pontianak
✔ WA 085 945 413 022 Sewa Dry Container Port To Port Surabaya Toraja
✔ WA 085 945 413 022 Sewa Dry Container 40" Surabaya Tanjung Selor
✔ WA 085 945 413 022 Harga Expedisi Dry Container 40 feet Surabaya Kendari
✔ WA 085 945 413 022 Tarif Container Door To Door Jakarta Ke Toraja
✔ WA 085 945 413 022 Jasa Pengiriman Barang Pakai Container Port To Port Surabaya Kendari
✔ WA 085 945 413 022 Jasa Pengiriman Barang Pakai Kontainer Pendingin 20" Surabaya Samarinda
✔ WA 085 945 413 022 Tarif Kontainer Door To Door Jakarta Kotabaru
✔ WA 085 945 413 022 Jasa Pengiriman Barang Pakai Kontainer 40 ft Surabaya Ke Samarinda
✔ WA 085 945 413 022 Harga Expedisi Container Reefer Door To Door Surabaya Ke Makassar
✔ WA 085 945 413 022 Sewa Container 40 feet Jakarta Ke Samarinda
✔ WA 085 945 413 022 Sewa Container Surabaya Ke Tangkiang
✔ WA 085 945 413 022 Tarif Dry Container 20" Jakarta Singkawang
✔ WA 085 945 413 022 Ekspedisi Dry Container 20" Jakarta Ke Singkawang
✔ WA 085 945 413 022 Ekspedisi Dry Container Port To Port Jakarta Bontang
✔ WA 085 945 413 022 Sewa Reefer Pendingin Port To Port Surabaya Toraja
✔ WA 085 945 413 022 Sewa Container 20 feet Jakarta Gorontalo

#SewaContainerReeferDoorToDoorSurabayaBauBau #SewaReeferPendingin40feetJakartaKeMakassar #SewaKontainer20feetJakartaKeKolaka #SewaContainerReeferPortToPortJakartaNunukan #EkspedisiContainerDoorToDoorSurabayaBerau #EkspedisiDryContainer20"JakartaBalikpapan