Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30727)

MURAH! WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Kayu Gaya Eropa Pati, Pati 59113 2022-06-11 22:38

MURAH! WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Kayu Gaya Eropa Pati, Pati 59113 ~ #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Tanah 150 M Wedarijaksa, Pati 59152 #WA 0813 2744 6997 Biaya Www.desain Rumah 2 Lantai Trangkil, Pati 59153 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Ala Rumah Jepang Tlogowungu, Pati 59161 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Satu Lantai Terbaru Gunungwungkal, Pati 59156 #WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Rumah Kontrakan Jakenan, Pati 59182

Arsitek handal dan profesional yang melayani jasa arsitek secara online maupun offline di Pati, Pati 59113 serta lokasi lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami melayani jasa design di seluruh wilayah Pati, Pati 59113 dan akan semakin meluas. Bukan cuma membuat jasa desain bangunan pribadi maupun umum yang dibuat dari dari awal secara custom, kami pun menyediakan paket gambar hunian siap bangun dan jasa desain interior. Jasa Arsitek Pati, Pati 59113 juga memberi gambar desain lengkap dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami sediakan :
Jasa Rancang Bangun Rumah Mewah
Arsitek Design Rumah Minimalis
Jasa Rancang Bangun Private Villa
Arsitek Gambar Kompleks Villa
Konsultan Desain Perumahan / Cluster
Jasa Design Bungalow
Konsultan Rancang Bangun Resort
Jasa Desain Hotel / Mini Hotel
Arsitek Rancang Bangun Ruko / Pertokoan
Arsitek Gambar Bangunan Apartemen
Jasa Gambar Kost-Kostan
Arsitek Gambar Guest House
Jasa Design Penginapan
Konsultan Desain Kantor
Arsitek Design Mess / Asrama
Arsitek Gambar Sekolah / Kampus
Konsultan Design Masjid / Musholla
Jasa Gambar Bangunan Gereja
Konsultan Rancang Bangun Restauran / Cafe
Konsultan Gambar Pondok
Arsitek Desain Rumah Liburan
Arsitek Design Mall
Jasa Rancang Bangun Salon / Spa
Arsitek Desain Bangunan Lainnya

Anda penduduk di daerah Pati, Pati 59113 dan mau membangun atau memugar bangunan Anda tanpa harus repot mengatur tukang dan khawatir anggaran membengkak?

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Pagar Depan Rumah Mewah Pati, Pati 59113
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Panggung Bilik Pati, Pati 59113
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah 2 Lantai 8 X 15 Pati, Pati 59113
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Tropis Minimalis 1 Lantai Pati, Pati 59113
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Type 72 Pati, Pati 59113
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Kayu Papan Pati, Pati 59113
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Tingkat Pati, Pati 59113
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Klasik Spanyol Pati, Pati 59113
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Beserta Gambar Pati, Pati 59113
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Gambar 3d Pati, Pati 59113
WA 0813 2744 6997 Biaya Gambar Denah Rumah Ukuran 10 X 20 M Pati, Pati 59113
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Kitchen Set Untuk Rumah Kecil Pati, Pati 59113
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Posisi Pojok Pati, Pati 59113
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Halaman Depan Rumah Yang Luas Pati, Pati 59113
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Favorit Pati, Pati 59113
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Mewah 2 Lantai 3 Kamar Tidur Pati, Pati 59113
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Mewah Minimalis 1 Lantai Pati, Pati 59113
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Dapur Untuk Rumah Type 36/60 Pati, Pati 59113
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Mewah Tradisional Pati, Pati 59113
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Exterior Rumah Mewah 1 Lantai Pati, Pati 59113
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Tingkat 2 Sederhana Pati, Pati 59113

#BiayaDesainRumahKayuGayaEropa #BiayaDesainRumahTanah150M #BiayaWww.desainRumah2Lantai #BiayaDesainRumahAlaRumahJepang #BiayaDesainRumahSatuLantaiTerbaru #JasaArsitekRumahKontrakan

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Harga Cara Desain Rumah Sederhana Kebonagung, Demak 59583 2022-06-11 22:37

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Harga Cara Desain Rumah Sederhana Kebonagung, Demak 59583 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Design Rumah Lahan Terbatas Demak, Demak 59513 #WA 0813 2744 6997 Cara Membuat Rumah Paling Murah Demak, Demak 59512 #WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Rumah Beserta Denah Nya Wonosalam, Demak 59571 #WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Denah Rumah 2 Kamar Minimalis Bonang, Demak 59552 #WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Minimalis 1 Lantai Type 90 Karangawen, Demak 59566

Arsitek berpengalaman dan profesional yang melayani jasa arsitek secara online maupun offline di Kebonagung, Demak 59583 serta zona lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami terima order jasa design di seluruh area Kebonagung, Demak 59583 dan akan semakin meluas. Bukan hanya membuat jasa desain bangunan pribadi maupun umum yang dibangun dari nol secara custom, kami pun menyediakan paket design rumah siap bangun dan jasa gambar interior. Jasa Arsitek Kebonagung, Demak 59583 juga terima order gambar desain komplit meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami layani :
Jasa Desain Rumah Mewah
Jasa Gambar Rumah Minimalis
Konsultan Rancang Bangun Private Villa
Jasa Desain Kompleks Villa
Arsitek Design Perumahan / Cluster
Arsitek Gambar Bangunan Bungalow
Konsultan Design Resort
Jasa Desain Hotel / Mini Hotel
Konsultan Design Ruko / Pertokoan
Arsitek Desain Apartemen
Konsultan Desain Kost-Kostan
Konsultan Design Guest House
Jasa Design Penginapan
Jasa Design Kantor
Arsitek Rancang Bangun Mess / Asrama
Jasa Design Sekolah / Kampus
Arsitek Design Masjid / Musholla
Konsultan Desain Gereja
Konsultan Rancang Bangun Restauran / Cafe
Jasa Gambar Bangunan Pondok
Jasa Design Rumah Liburan
Konsultan Design Mall
Konsultan Gambar Salon / Spa
Konsultan Rancang Bangun Bangunan Lainnya

Anda berada di daerah Kebonagung, Demak 59583 dan ingin membangun atau merenovasi bangunan Anda tanpa perlu repot mengatur tukang dan khawatir pengeluaran membengkak?

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Harga Desain Pagar Rumah Lebar 6 Meter Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis Ukuran Tanah 10 X 15 Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Type 45/91 Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Lebar Depan 9 Meter Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Dwg Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Desain Rumah 1 Lantai 4 Kamar Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Desain Rumah Kost Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Lengkap Gratis Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Kost 20 Kamar Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Vintage Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Minimalis Loteng Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Desain Rumah Ukuran 6x15 Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Harga Gambar Rumah Hemat Biaya Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah 2 Lantai Ada Kolam Renang Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Bawah Tanah Minimalis Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Harga Harga Desain Rumah Mewah Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Klasik Kontemporer Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Harga Arsitek Rumah Jawa Kuno Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Murah Sehat Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Harga Denah Rumah Eramuslim Kebonagung, Demak 59583
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Lantai Kayu Kebonagung, Demak 59583

#HargaCaraDesainRumahSederhana #HargaDesignRumahLahanTerbatas #CaraMembuatRumahPalingMurah #HargaGambarRumahBesertaDenahNya #HargaGambarDenahRumah2KamarMinimalis #HargaDenahRumahMinimalis1LantaiType90

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Mewah Berkolam Renang Jati, Kudus 59344 2022-06-11 22:37

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Mewah Berkolam Renang Jati, Kudus 59344 ~ #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah 2 Lantai Minimalis Type 21 Jati, Kudus 59341 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Petak Untuk Kontrakan Mejobo, Kudus 59381 #WA 0813 2744 6997 Biaya Gambar Denah Rumah Minimalis 1 Lantai Kudus, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain 3d Rumah Minimalis 2 Kamar Tidur Kudus Kota, Kudus 59317 #WA 0813 2744 6997 Biaya Model Denah Rumah Tingkat 2 Jati, Kudus 59349

Jasa konsultan berpengalaman dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan secara online maupun offline di Jati, Kudus 59344 serta zona lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami melayani jasa design di seluruh zona Jati, Kudus 59344 dan akan semakin meluas. Bukan cuma melayani jasa desain bangunan pribadi maupun umum yang dibangun dari dari awal secara custom, kami juga melayani paket design hunian siap bangun dan jasa design interior. Jasa Arsitek Jati, Kudus 59344 juga melayani gambar desain menyeluruh dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami sediakan :
Konsultan Rancang Bangun Rumah Mewah
Jasa Design Rumah Minimalis
Arsitek Design Private Villa
Arsitek Rancang Bangun Kompleks Villa
Konsultan Desain Perumahan / Cluster
Konsultan Desain Bungalow
Arsitek Rancang Bangun Resort
Konsultan Gambar Bangunan Hotel / Mini Hotel
Arsitek Gambar Bangunan Ruko / Pertokoan
Arsitek Gambar Apartemen
Konsultan Design Kost-Kostan
Arsitek Rancang Bangun Guest House
Arsitek Rancang Bangun Penginapan
Konsultan Design Kantor
Arsitek Desain Mess / Asrama
Jasa Gambar Bangunan Sekolah / Kampus
Konsultan Desain Masjid / Musholla
Konsultan Design Gereja
Jasa Desain Restauran / Cafe
Arsitek Design Pondok
Konsultan Rancang Bangun Rumah Liburan
Konsultan Design Mall
Jasa Rancang Bangun Salon / Spa
Jasa Gambar Bangunan Lainnya

Anda penduduk di wilayah Jati, Kudus 59344 dan ingin membangun atau renovasi bangunan Anda tanpa perlu repot mengatur tukang dan khawatir anggaran membengkak?

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Tukang yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah 2 Lantai 6 Kamar Tidur Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Lebar 6 Meter Jati, Kudus 59344 20 Meter
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah 3 Kamar Mewah Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Limasan Kuno Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Contoh Desain Rumah Minimalis Dengan Kolam Renang Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Photo Desain Rumah Minimalis Type 36 Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis 1 Lantai Dengan 3 Kamar Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah 2 Lantai Type 120 Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Gaya Eropa Sederhana Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Berapa Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Biaya Gambar Denah Rumah Luas 100m2 Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Lahan Memanjang Ke Belakang Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Biaya Arsitek Rumah Sederhana Modern Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Klasik Mewah 3 Lantai Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Rumah Hello Kitty Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah 3d Type 36 Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Ada Void Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Rumah Di Perumahan Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Rumah Tingkat Klasik Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Type 45 Lantai 1 Jati, Kudus 59344
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah 2 Lantai Dengan Kolam Renang Jati, Kudus 59344

#BiayaDenahRumahMewahBerkolamRenang #BiayaDesainRumah2LantaiMinimalisType21 #BiayaDesainRumahPetakUntukKontrakan #BiayaGambarDenahRumahMinimalis1Lantai #BiayaDesain3dRumahMinimalis2KamarTidur #BiayaModelDenahRumahTingkat2