Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021-04-23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (30727)

TERBARU! WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Salon Colomadu, Karanganyar 57177 2022-06-11 22:40

TERBARU! WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Salon Colomadu, Karanganyar 57177 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Pembuatan Interior Jatiyoso, Karanganyar 57785 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Distro Dari Kayu Ngargoyoso, Karanganyar 57793 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Ruang Sekretaris Karangpandan, Karanganyar 57715 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Mini Cafe Karanganyar, Karanganyar 57711 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Minimalis Type 45 Mojogedang, Karanganyar 57716

Jasa Desain Interior Terbaik Dan Terpercaya Di daerah Karanganyar.
# GRATIS Biaya Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Rapih.
# Kami menerima berbagai jenis Jasa pembuatan Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Karanganyar dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di area Colomadu, Karanganyar 57177.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Jasa Design Interior Salon, Jasa Pembuatan Interior, Biaya Desain Interior Distro Dari Kayu, Biaya Desain Interior Ruang Sekretaris, Biaya Desain Interior Mini Cafe, Biaya Desain Interior Minimalis Type 45


WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Gaya Colomadu, Karanganyar 57177
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Ruang Dapur Colomadu, Karanganyar 57177
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Cafe Vintage Colomadu, Karanganyar 57177
WA 0813 2744 6997 Biaya Elegant Industrial Interior Design Colomadu, Karanganyar 57177
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Ruang Usaha Colomadu, Karanganyar 57177
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Ruang Tamu Modern Colomadu, Karanganyar 57177
WA 0813 2744 6997 Biaya Interior Design Boutique Hotel Colomadu, Karanganyar 57177
WA 0813 2744 6997 Biaya Interior Design Categories Colomadu, Karanganyar 57177
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Rumah Minimalis Type 21 Colomadu, Karanganyar 57177
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Portfolio Colomadu, Karanganyar 57177
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Kamar Hotel Colomadu, Karanganyar 57177
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Rumah Kayu Sederhana Colomadu, Karanganyar 57177
WA 0813 2744 6997 Biaya Furnish Rumah Colomadu, Karanganyar 57177
WA 0813 2744 6997 Biaya Interior Design Colomadu, Karanganyar 57177 Style Colomadu, Karanganyar 57177
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Warna Interior Dapur Colomadu, Karanganyar 57177
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Backdrop Tv Colomadu, Karanganyar 57177
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Toko Elektronik Colomadu, Karanganyar 57177
WA 0813 2744 6997 Biaya Interior Design Bedroom Small Room Colomadu, Karanganyar 57177
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Kamar Tidur Remaja Colomadu, Karanganyar 57177
WA 0813 2744 6997 Biaya Eclectic Bohemian Interior Design Colomadu, Karanganyar 57177
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Rumah Kontainer Colomadu, Karanganyar 57177

ORDER DISINI! WA 0813 2744 6997 Gambar Kitchen Set Dapur Sempit Baturaden, Banyumas 53126 2022-06-11 22:39

ORDER DISINI! WA 0813 2744 6997 Gambar Kitchen Set Dapur Sempit Baturaden, Banyumas 53126 ~ #WA 0813 2744 6997 Desain Interior Dapur Tanpa Kitchen Set Tambak, Banyumas 53196 #WA 0813 2744 6997 Jasa Furniture Kitchen Set Purwokerto Utara, Banyumas 53121 #WA 0813 2744 6997 Jasa Bikin Kitchen Set Sokaraja, Banyumas 53181 #WA 0813 2744 6997 Agar Lemari Dapur Tidak Lembab Wangon, Banyumas 53176 #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Lemari Gantung Sokaraja, Banyumas 53181

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen area Banyumas dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di daerah Baturaden, Banyumas 53126.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Toko Kitchen Set Murah Di Baturaden, Banyumas 53126
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Paling Murah Baturaden, Banyumas 53126
WA 0813 2744 6997 Harga Kompor Gas Kitchen Set Baturaden, Banyumas 53126
WA 0813 2744 6997 Scandinavian Minimalist Kitchen Baturaden, Banyumas 53126
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Electrolux Baturaden, Banyumas 53126
WA 0813 2744 6997 Furniture Kitchen Set Baturaden, Banyumas 53126
WA 0813 2744 6997 Harga Cooker Hood Kitchen Set Baturaden, Banyumas 53126
WA 0813 2744 6997 Jual Engsel Kitchen Set Baturaden, Banyumas 53126
WA 0813 2744 6997 Gambar Lemari Dapur Rumah Minimalis Baturaden, Banyumas 53126
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Gantung Murah Baturaden, Banyumas 53126
WA 0813 2744 6997 Jasa Service Kitchen Equipment Baturaden, Banyumas 53126
WA 0813 2744 6997 Motif Kitchen Set Minimalis Sederhana Baturaden, Banyumas 53126
WA 0813 2744 6997 Ide Kitchen Set Rumah Kecil Baturaden, Banyumas 53126
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Warna Hijau Muda Baturaden, Banyumas 53126
WA 0813 2744 6997 Cara Buat Kitchen Set Minimalis Baturaden, Banyumas 53126
WA 0813 2744 6997 Jasa Pembuatan Kitchen Set Per Meter Baturaden, Banyumas 53126
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Minimalis Jati Baturaden, Banyumas 53126
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Minimalis Terbaru Baturaden, Banyumas 53126
WA 0813 2744 6997 Bahan Kitchen Set Yang Paling Bagus Baturaden, Banyumas 53126
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Minimalis Modern Baturaden, Banyumas 53126
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Dari Aluminium Baturaden, Banyumas 53126

Gambar Kitchen Set Dapur Sempit, Desain Interior Dapur Tanpa Kitchen Set, Jasa Furniture Kitchen Set, Jasa Bikin Kitchen Set, Agar Lemari Dapur Tidak Lembab, Harga Kitchen Set Lemari Gantung

HARGA MURAH! WA 0813 2744 6997 Jual Coating Lantai Purwokerto Selatan, Banyumas 53144 2022-06-11 22:39

HARGA MURAH! WA 0813 2744 6997 Jual Coating Lantai Purwokerto Selatan, Banyumas 53144 ~ #WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Dan Dinding Purwokerto Utara, Banyumas 53127 #WA 0813 2744 6997 Harga Coating Lantai Beton Kemranjen, Banyumas 53194 #WA 0813 2744 6997 Epoxy Lantai Purwokerto Selatan, Banyumas 53141 #WA 0813 2744 6997 Merk Cat Lantai Epoxy Sumpiuh, Banyumas 53195 #WA 0813 2744 6997 Perbandingan Lantai Keramik Dan Epoxy Purwokerto Selatan, Banyumas 53141

Kami Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoksi Lantai Handal Dan Terpercaya Yang Menyediakan Jasa Coating Lantai Dengan Biaya Kompetitif Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Profesional Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Selain Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Juga Melayani Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Industri, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Tinggal : carport, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolah : Hall, Gelanggang Olahraga ( Lapangan Basket, Volly, Badminton, Futsal), Lapangan Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Rumah Sakit : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Lapangan Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pltu : Lapangan Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Area Generator, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jual Epoxy Floor Coating Purwokerto Selatan, Banyumas 53144
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Luar Rumah Purwokerto Selatan, Banyumas 53144
WA 0813 2744 6997 Biaya Coating Lantai Kamar Mandi Purwokerto Selatan, Banyumas 53144
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Per Meter Purwokerto Selatan, Banyumas 53144
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Floor Hardener Purwokerto Selatan, Banyumas 53144
WA 0813 2744 6997 Coating Epoxy Lantai Purwokerto Selatan, Banyumas 53144
WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Fosroc Purwokerto Selatan, Banyumas 53144
WA 0813 2744 6997 Berapa Harga Epoxy Lantai Per Meter? Purwokerto Selatan, Banyumas 53144
WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Di Purwokerto Selatan, Banyumas 53144
WA 0813 2744 6997 Jasa Cat Epoxy Lantai Purwokerto Selatan, Banyumas 53144
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Per Meter Purwokerto Selatan, Banyumas 53144
WA 0813 2744 6997 Epoxy Cat Lantai Purwokerto Selatan, Banyumas 53144
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Kamar Mandi Purwokerto Selatan, Banyumas 53144
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Flooring Purwokerto Selatan, Banyumas 53144
WA 0813 2744 6997 Toko Cat Epoxy Lantai Terdekat Purwokerto Selatan, Banyumas 53144
WA 0813 2744 6997 Lantai Polyurethane Coating Purwokerto Selatan, Banyumas 53144
WA 0813 2744 6997 Biaya Coating Lantai Acian Purwokerto Selatan, Banyumas 53144
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lapangan Purwokerto Selatan, Banyumas 53144
WA 0813 2744 6997 Analisa Membran Bakar Purwokerto Selatan, Banyumas 53144
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Waterproofing Purwokerto Selatan, Banyumas 53144
WA 0813 2744 6997 Jasa Cat Epoxy Purwokerto Selatan, Banyumas 53144

#JualCoatingLantai #BiayaEpoxyLantaiDanDinding #HargaCoatingLantaiBeton #EpoxyLantai #MerkCatLantaiEpoxy #PerbandinganLantaiKeramikDanEpoxy